|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
5.10.2011 14:09:15   
Anoniman
Za kandidu ni slučajno ispiranje kamilicom! Ona stvara sredinu koja super pogoduje  gljivicama. Bolje se zapiraj žalfijom. Izbaci iz ishrane šećer, belo brašno i pij dosta probiotskih napitaka. I naravno sa srećom da se otarasiš beštije user posted image

(odgovor članu blondyy)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
31.10.2011 16:24:13   
slavica.
Upravo sam zvala ordinaciju da proverim da li su mi stigli nalazi. Jesu. Papa je i redu,druga grupa,a sekret je sesta! Rekla je da koristim polyginax. Recite mi,da li treba da dizem uzbunu,s obzirom na trudnocu? Vec koristin utrogestan,rekla je da nastavim sa nji8m ujutru i u podne,a polyginax uvece.... jaooo nikad mir...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
31.10.2011 16:31:42   
Nataša1
Kandida je vrlo česta u trudnoći, nije opasna, samo je neugodna. Nemoj da se nerviraš, brzo ćeš je srediti. Izbegavaj slatko ako možeš, od hrane šećer najviše podstiče razvoj gljivica.

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
31.10.2011 16:44:34   
slavica.
Slabo sad jedem slatkise,ne trazi mi organizam toliko. Ali sad sam citala da je mozda jos rano za polyginax,s obzirom da sam tek u osmoj nedelji?

(odgovor članu Nataša1)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
31.10.2011 16:47:31   
Nataša1
Ja uglavnom čujem da trudnice dobijaju nistatin vaginalete koje su bezbedne, a ne sme canesten. Možda da zovneš dr ako ti je čudna terapija, ali mislim da on ipak zna šta ti je dao.

E, da, treba da piješ mnogo jogurta, on reguliše floru tamo dole user posted image

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
31.10.2011 16:59:03   
slavica.
Zato mi je i bilo cudno,negde sam procitala da je neko napisao da na uputstvu polyginaxa i pise da se ne koristi u trudnoci. Ja sam doktorki skrenula paznju na trudnocu,ali mi ga je prepisala.. Svakako sam u potrazi za dobrim drzavnim doktorom,tako da cu se konsultovati sa jos nekim. U svakom slucaju ti hvala puno!

(odgovor članu Nataša1)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
31.10.2011 17:02:00   
Nataša1
Nema na čemu user posted image
Lepo Ksena piše, ako ti ne smeta kandida, ne moraš da žuriš sa terapijom, sačekaj da nađeš dobrog dr.

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
7.12.2011 10:25:16   
saira
Ja imam pojacano bijelo pranje odmah nakon menzesa i miris je bas neugoda koa miris ribe to me brine a nekad i osjeti dan nakon odnosa kao da mi muževo sjeme ispadne tačno ko da silazi i odjednom mi gacice budu mokre i miris je neugodan kiselkast a boja blijedo smeđa ili puno žuta,pomagaje cure šta je to?
Radit cu briseve sad u ponedeljak.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
12.12.2012 11:15:49   
ivekpivek
ja spadam u 6grupu radila sam bris i imam candida albikans ,dugo se borim s tim sve sam probala ,ispiranje soda bikarbona i voda ,kamilica ,jogurt na gazu i turnuti u vaginu koliko mozes dohvatiti ,med na ulozak ,kreme kanesten ,plimikol,rojazol ,vaginalete kanesten ,nistatin ,plimikol ,na usta diflukan ,ma sve sam probala nestanu jedno vrijeme i opet se pojave ,receno mi je da to dosadna gljivica koja se vraca ,al najbitnije je da se i partner lijeci kad se i vi ljecite jer u suprotnom nema nikakve koristi ako se vi sama ljecite ,,,rodila sam dvoje djece uz tu boljku ,ee sad malo me muci ako su mi bili plodni dani i ako sam u meduvremenu od silnog xsanja tih dana dobila iscjedak dali je moguce da zatrudnim ,mada me to gonilo i tokom trudnoce sad me zanima dali se moze zanjeti ako se to pojavilo neposredno koji dan iza plodnih dana il na plodne dane user posted image

(odgovor članu saira)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
20.8.2013 12:56:05   
Lidija23
zdravo svima ,
jesam nova ali sam htela da vas pitam da li je neka od vas usela da se resi eserihije skroz? radila sam briseve pre par dana i imam u vaginalnom i cervikalnom brisu ovog baksuza i ne znam sta cu dok ne odem kod doktorke... da li da se sekiram...?
ima li neko neki savet? hvalaaa user posted image






< Poruku je uredio Lidija23 -- 20.8.2013 13:02:06 >

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
20.8.2013 13:03:48   
Cindarella
Cek da te pitam,da li ti je ovo bio prvi put da radis bris na e.koli?
Za eserihiju pisi ovde KLIK

< Poruku je uredio Cindarella -- 20.8.2013 13:05:13 >

(odgovor članu Lidija23)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
20.8.2013 13:06:25   
Lidija23
jeste, do sada je nisam imala. doktorka je cisto htela pre ponavljanja pape da mi ponovi i sve briseve prvo ( oni su mi uvek bili ok) posto sam imala saniranje ranice i mozaika kad ono vidi sad.

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
20.8.2013 13:08:36   
Cindarella
Pisem ti u odgovarajucoj temi.

(odgovor članu Lidija23)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
4.10.2013 10:05:54   
17 joka
17 septembra radila vag. bris bilo sve uredu normalna flora ,nema izolovanih patogenih bakterija
25 radih kolposkopiju i papa i DR odradi ponovo vag. bris i rezultat IIId grupa pitam, se kako nikakav problem nemama,svi su rezultati savrseni a dva razlicita rezultata tza 7 danauser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.5.2014 12:32:54   
nata11
Jel mogu odmah ujutru nakon poslednje vaginalete da radim PAPA i VS ili je bolje sacekati koji dan?

_____________________________





(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
28.5.2014 0:13:27   
Klarita
Ne mozes, nece ti biti validni rezultati. Sacekaj bar jos jedan dan bez vaginaleta, a najispravnije je (tako su meni rekli dr-i) najmanje 72 sati od poslednje vaginalete .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
14.7.2014 15:34:00   
Teodora_Bg
Da, nikako vaginalete pre brisa.. Ja sam se tako jednom zeznula i dobila pogrešne rezultate.. user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
14.7.2014 15:46:21   
Teodora_Bg
Hahaah hit, isto se osećam kad se vrati ta dosadna kandida :D user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
14.7.2014 23:32:15   
Cakana84
Za kandidu probajte, ali prethodno pitajte doktora, Macmiror vaginalete. Za blažu varijantu infekcija odlične su Ginodaktanol vaginalete. Zaboravite na narodske lekove, posebno kantarion kod veće postojeće infekcije.

(odgovor članu Teodora_Bg)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
11.3.2015 0:57:20   
Mala Elena
Imam pojacan sekret zadnja dva dana, izgled mu je sirast , kao kajmak...suv...
Nisam takav nikada imala i bas sam se prepala pa ako neko ima iskustva ?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
11.3.2015 10:35:20   
jess021
ME, nemoj da se prepadas, nije pojacan sekret nista strasno. Jel ima neprijatan miris?
Ja cak i neke infekcije resavam Octeniseptom, kupim spric od 2ml i lepo se isperem 2-3 puta. To mi je cak preporucila glavna sestra na sterilitetu u Betaniji.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
11.3.2015 11:00:14   
Mala Elena
Nista se ne oseca, apsolutno bezmiristan... user posted image ali gust, pregust pa kao stari kajmakuser posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
11.3.2015 11:03:22   
emicaa
Elecka pecka li te ili svrbi ili samo sekret?Meni je rako bilo kad sam imala gljivicu ali me je i svrbilo strašno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
11.3.2015 11:16:15   
Diabla
Ja vec godinu dana imam nekakav gusti sekret. Radila sam par puta briseve i sve je ok. Aj da ja vama opisem. Oni gadljivi neka ne citaju.

Izgleda kao gusta sekrecija iz nosa, i kad se obrisem bukvalno se rasteze i do 2 dm. toliko je kompaktan da sam pokusala rukom da ga prekinem na dva dijela, i jok! Nema nikakvog mirisa, nista me ne pecka. Je li to normalno?

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
11.3.2015 15:04:30   
amdn
treba redovna kontrola ako se navuce kandida ishrana je onda bitna

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here