|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
4.6.2010 14:01:40   
Iva979
Dobro je da je papa II, to je jako vazno.
Sto kaze Cipi, nemoj nista sama, vidi sa dr, dace ti sigurno neke vaginaletice

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
4.6.2010 14:05:39   
Rivana
Kada sam radila kolposkopiju uradjen mi je papa i vaginalni dr je rekao tada da je sve ok i da ako je papa II vidimo se tek sledece godine na redovnoj kontroli, medjutim sad me zbunio ovaj vaginalni user posted image

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
4.6.2010 15:15:40   
Maza82
Meni su upravo stigli rezultati pape i piše II grupa, a sekret mi je rekla da sam treća... Piše pored leukocita puno krstića, što znači upala, oni su napisali hronična. Sada čekam rezultate HPV-a i rekla mi je da odradim briseve u srijedu.

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
5.7.2010 18:52:13   
dobro bice iz bajke
Draga i ja sam imala problem kao i ti..Dr mi je dala Orvagil.,tablete i vaginalete..Isti dan smo mm i ja popili po pet tableta tako nam je rekla Dr.uvece sam pocela sa vaginaletama 6 noci po jedna.Hvala bogu nemam vise problem dva meseca i ne mogu da verujem u to..Ranije sam samo ja koristila terapiju,i ja se izlecim ali mi mm prenese i tako u krug.Moj problem je resen..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
5.7.2010 19:05:48   
Anoniman
Dobro biće iz bajke, drtaga koju bakteriju ste imali tačno., ako smem da pitam?

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
5.7.2010 19:10:46   
dobro bice iz bajke
Imala sam pojacan sekret treca grupa,neprijatnog mirisa.Sada sam na poslu mogu napisati nalaz kada dodjem kuci.Ova terapija mi je zaista pomogla.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
30.8.2010 19:15:53   
preplasena
cao svima citala sam sta ste napisali i malo me je smirilo ali samo malo ja imam trecu grupu sekreta i nalaz papa neznam koja je grupa ali ima nesto moj ginekolog kaze da je to najverovatnije zbog infekcije ali moram da ponovim za 2 meseca i moram da uradi mikoplazmu ureaplazmu i hlamidiju i jako sam se prepala iako moj doktor kaze da nije nista toliko strasno.inace planiram bebu i neide.ako neko zna nesto neka napise puno mi bi znacilo.unapred hvala.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
30.8.2010 19:26:34   
Anoniman
Imaš posebnu temu za ureoplazmu, posebnu za hlamidiju, ako želiš da čitaš. Gore u uglu ti je pretraživač, pa će ti izbaciti temu.
Sve to nije toliko strašno, ne moraš biti toliko uplašena, ali naravno treba da se izleči. user posted image

(odgovor članu preplasena)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
5.10.2010 17:56:09   
jance
evo ja isto dobila rezlutate danas, vaginalni sekret mi je IIIa grupa, mislim da je to dobro. samo me zbunjuje, kod PAPA testa, pise II grupa a dole pise i Candida sp.user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
13.2.2011 16:31:55   
moja ciklama
Žene, molim Vas da mi pojasnite.
Treba da uradim bakteriološki bris cerviksa i vagine.
Zanima me da li se to radi u okviru redovnog ginekološkog pregleda, u DZ ili je to nešto drugo?


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
13.2.2011 16:33:40   
Ana RR
Ja ne znam kako se radi u dz, nikad nisam bila kod državnog ginekologa. Kod privatnika to spada u redovnu godišnju kontrolu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
13.2.2011 16:38:24   
moja ciklama
pa i meni je nekako normalno da spada, zato mi nije jasno, šta je ovaj ginekolog hteo od meneuser posted image
ja mu kažem, da sam radila kod moje dr u DZ, on kaže, uradite u labaratoriji..pa reko da nije nešto drugo user posted image

ja mu lepo kežem da sam radila IUI pre 3dana, on kaže uradite to pre user posted image .user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
13.2.2011 16:39:46   
dunja RR
radi se ali jednom godišnje, ne na svakom pregledu; uzmu ti bris i rezultate dobiješ nakon nekog vremena; mada ja obično uzmem uput iz DZ i odem u gradsku bolnicu kod mog dr., brže dobijem rezultate a isto je besplatno....


IZVORNA PORUKA: moja ciklama

Žene, molim Vas da mi pojasnite.
Treba da uradim bakteriološki bris cerviksa i vagine.
Zanima me da li se to radi u okviru redovnog ginekološkog pregleda, u DZ ili je to nešto drugo?



< Poruku je uredio dunja RR -- 13.2.2011 16:41:08 >

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
13.2.2011 16:40:11   
Ana RR
Pa ne znam.. jel imaš povećan sekret pa je možda zato tražio? 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
13.2.2011 16:44:08   
moja ciklama
ne, nego to je neki Dr, preko veze, pa mi to tražio da mu donesemuser posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
26.2.2011 15:49:25   
tijana86
Zensice kazite mi da li moze biti opasno sto imam skoro nedelju dana neke braonkaste tragove na dnevnoj ulosci ! To mi se do sada nikada nije desavalo ! Uvek kada trebam da dobijem to krene odmah i zavrsi se kao rukom odseceno ! Sumnjam na trudnocu , ali jos nisam sigurna recite mi ako mozda neko zna ili predpostavlja sta to moze biti ! Inace briseve sam radila skoro i papa nikolau test ! Sve je u redu , a sekret mi je II grupe ! Ako moze neko nesto da mi kaze hvala u napred !

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
26.2.2011 20:15:18   
tijana86
Nema nikog da mi pomoge? user posted image user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
26.2.2011 20:17:07   
Olga75
I i II grupa sekreta su normalni nalaz

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
26.2.2011 20:18:42   
Brana
A da ti odes kod ginekologa i vidis da li je trudnoca ili ne?Ako je trudnoca mozda ti fali neki hormon...


< Poruku je uredio Brana -- 26.2.2011 20:19:15 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
26.2.2011 20:23:18   
tijana86
Fali meni svasta ! user posted image Hvala vam Brano i Olga ! Ljubim vas!

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
5.4.2011 19:53:15   
New Mom
Potpuno me dr pomeo sada.
Papa II grupa, sekret IIIa grupa. Do sad je to tretirano kao dobar nalaz za sekret (kad se to dešavalo), a sad mi prvi put prepisuje Mac-miror.user posted image
Ne pamtim kad sam koristila vaginalete (sem pred porođaj preventivno), pa sam zaboravila. Je l' se stavljaju iako se ima ciklus momentalno? I pošto ih nemam još kod sebe, zna li neko ima li uticaja na dojenje (iako kontam da je lokalno dejstvo)?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
5.4.2011 20:29:48   
Ana RR
NM, posle ciklusa se stavljaju (koliko znam ni jedne vaginalete se ne stavljaju za vreme ciklusa user posted image ).

Za dojenje već ne znam.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
6.4.2011 17:47:09   
New Mom
Proverila, posle ciklusa idu. Kod dojenja dozvoljen lek.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
11.8.2011 15:32:03   
meyo
meni je VI grupa sekreta..kandida dobila sam Neo penotran forte.. i nista vise ??
jel imate neka iskustva kako sanirati VI grupu..

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
5.10.2011 13:59:58   
blondyy
Meyo,
moja drugarica je imala taj problem. Sekret joj je bio pracen u vise boja, od bele, zute, braonkaste,pa i zelene. Ne znam  sta joj je dr prepisao kao trapiju, ali znam da joj je rekao da iskljucivo nosi beli pamucni ves, da ga iskuvava, ne koristi omeskivace i obavezno ispegla, bar onaj deo koji ide dole. Pored toga, rekao joj je da izbegava sapune, kupke i gelove,vec da se sto vise ispira obicnom vodom i svako vece kamilicom.
Njoj je to, poret terapije, pomoglo i dan danas se pridzava toga. Preporucujem ti da i ti probas...ne moze da skodi.

Pozz ;)


_____________________________

<3 Mihajlo<3 23.12.2011.<3

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here