|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
9.6.2017 13:35:40   
nata11
Vaginalete - lactogyn ili neo pentran forte?
Imam sekret bez mirisa, bola, icega. Mislim da mi se vratila i eserihija ali tek za 10-tak dana idem kod dr i hocu da resim ovaj sekret.
Da napomenem da peckanje nestalo odmah prvi dan nako sto sam poprskala octeniseptom.


_____________________________





(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
9.6.2017 13:52:13   
IvanaSK RR
Nato, lactogyn je koristila drugarica, kaze da je ok.
Ja sam koristila Poliginaks i jos jedne, al ne mogu da se setim sad imenauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
9.6.2017 23:08:45   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: nata11

Vaginalete - lactogyn ili neo pentran forte?
Imam sekret bez mirisa, bola, icega. Mislim da mi se vratila i eserihija ali tek za 10-tak dana idem kod dr i hocu da resim ovaj sekret.
Da napomenem da peckanje nestalo odmah prvi dan nako sto sam poprskala octeniseptom.



Moja dr uvijek prvo prepiše neopenotran, jer on ubija bakterije i gljivice, ima širok spektar dejstva, a nakon toga Lactogyn, kao probiotik za održavanje user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
10.6.2017 9:58:50   
nata11
Hvala zene.

_____________________________





(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
10.6.2017 13:29:24   
vocicana
Nato probiotske uzmi slobodno, to ti je zastita dok se brisevima ne utvrdi suprotno. Nemoj se sama leciti, slobodno probiotik, pa da vidis sta ti to smeta. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
5.7.2020 7:39:38   
branki*
Sad u ovoj trudnoci kad sam bila da je utvrde, odmah rade svima pre pregleda grupu vaginalnog sekreta, bar je tako bilo taj dan kad sam isla.Druga grupa, sve ok. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 12:37:51   
Buba Mira
Jao, nisam bila na forumu trista godina, jedva sam se snašla 🙂

Taman da vidim ima li ikog ovde, pa ako ima, da iznesem problem. 😄I da, ćao svima, opet ja. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 12:42:30   
Sanjica26 RR
Неће да може. user posted image Не мрдај више.
Где си? сто година те немаuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 12:54:21   
Buba Mira
Joj ćuti, nisam znala lozinku za upad na RR 😄

Jedva nabodoh i sad. Imam pitanje, pa čekam da se skupite pa da počnem. 😄

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 12:59:01   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Jao, nisam bila na forumu trista godina, jedva sam se snašla 🙂

Taman da vidim ima li ikog ovde, pa ako ima, da iznesem problem. 😄I da, ćao svima, opet ja. 


Morado da stavim ove ćorave naočare da vidim dal me oči varaju user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 13:19:49   
Buba Mira
Gde ste, mačkice! ♥️Drago mi je da vas vidim! Moja stara ekipa, čoveče. 
E sad, da iznesem problem. Početkom marta radila sam redovan sistematski ginekološki pregled. Svi nalazi uredni, PAPA 2 grupa, VS 3 grupa, kaže dr da je sve ok, bez terapije, preporuka da ako budem imala neke tegobe koristim Poliginaks ili Kantarion. Nisam koristila ništa jer nisam imala nikakvih tegoba. Stalan partner i odnosi bez ikakvih tegoba. 8 dana nakon mog pregleda, dolazi mi čoek, inače ne živimo u istoj državi, i prvih par dana sve ok, četvrti dan čovek mi bukne. 😄 Bukvalno, osip po preponama, crvenilo, haos. Ode nazad u svoju rodni kraj, pravo kod urologa, i dr mu kaže ni pet ni šest nego da ga je "partnerka nečim zarazila". Odmah mu roknuo antibiotike a da mu nije ni bris uradio, pa sam poludela i rekla mu da ne pije ništa dok ne uradi bris. Ja odmah zvala moju dr, žena me smiruje, kaže sve je ok, zakazala mi je za sledeću nedelju na moj zahtev neke dodatne briseve i andrake. E sad, mene zanima da li sam stvarno ja njega mogla da zarazim nečim, i to tako strašnim a da ja pritom nikakve tegobe nemam ti tada ni sada, i čime sam to mogla da ga zarazim, navodno, pa da tako burno reaguje? Ako sam ga uopšte i zarazila ičim, u šta iskreno sumnjam, al'' ajde da pitam, jer ne znam šta može da bude. Nikad u životu nisam imala nikakav problem sa bilo kakvim bolestima tamo dole. 🙄


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 14:06:35   
Ivanka 75
Boze Miro 😔


Mislim da bi se tebi na brisevima pokazalo da imas neku bakteriju ili gljivicu. 
A da nije on obukao neku novu odecu, neopranu mozda? 
Mom muzu se od majice koju je pre nekoliko godina probao u Springfildu pojavilo crvenilo tacno u obliku majice. 

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 14:09:29   
Buba Mira
Nije novu odeću, ali smo u zadnjih mesec ipo dva promenili bar četiri hotela, putovali smo kojekuda zajedno. 🙄 Posteljina, peškiri, hm... 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 14:15:01   
Ivanka 75
Da nije koristio neki novi sapun ili gel za kupanje? Tamo iz hotela

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 14:17:18   
vonavoj
Meni to lici na kandidu,jel jeo mozda dosta slatko..mozda i ti imas,a nemqs tegobe. Za to ide canesten.


(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 14:17:58   
Sanjica26 RR
A možda mu ne prija zaštita. Možda je bas na tu odreagovao. To mi jedino pada na pamet.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 27.3.2021 14:18:36 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 14:18:23   
Buba Mira
Nemam pojma. Koristili smo našu kozmetiku... Mene samo brine da nisam stvarno zapatila nešto što se ne vidi u brisu. Da li je to realno? 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 14:25:21   
Buba Mira


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Meni to lici na kandidu,jel jeo mozda dosta slatko..mozda i ti imas,a nemqs tegobe. Za to ide canesten.





On uopšte ne jede slatko. Pili smo slatko vino, jedino to. A kako to izgleda kad "liči na kandidu"? Zar kandida ne daje onaj sirasti sekret i svrab? Zar se ne bi pokazala na mom nalazu? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 14:43:52   
vonavoj
Kandida daje svrab i kao osip,crveno byde..kod muskaraca..a kod zena moze i sekret,ne mora uvek,kao i svrab.


(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 15:12:38   
Buba Mira
Vonavoj, a postoji li šansa, obzirom na moj nalaz koji je uredan, da ja imam neku težu boleštinu? Mislim, kandida jeste zeznuta, ali mislim da je manje zeznuta od onih trihomonasa, hlamidija i ostalih, da li bi se to videlo da su te neke teže boleštine? Imala bih valjda neke tegobe? Svakako sam zakazala sve to da povadim da sam mirna. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 15:16:52   
Maslacak15
grupa 3 i jeste vaginoza. samo je relativno cesto. grupa 2 je skroz cist nalaz. mogu da budu bakterije koje ne osecas a prenosis. hlamidija se uopste ne vidi u brisu ( radi se PCR) i cesto je asimtomatska ali je iskljucivo i polno prenosiva pa bi bilo pitanje odakle tebi. ali mozda su prosto bakterije koje su njemu pogrsno sele....


(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 15:19:16   
Maslacak15
I i II grupa je fiziološki ) ili normalna grupa vaginalnog sekreta. III grupa je mešana bakteriska infekcija, IV grupa je gonoreja i V grupa je Trichomonas vaginalis, a VI grupa znači da postoji gljivična infekcija.


evo crno na belo. samo polno aktivne zene nemaju nikad grupu I, grupa II je normalan nalaz, grupa III je infekcija a zasto ti dr nista nije dala to vec moras nju da pitas.....kandida bi se videla u brisu to je grupa 6

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 15:30:17   
Buba Mira
Aha, znači kandida nije sigurno, pokazala bi se, a hlamidija može da bude, i da se ne pokazuje u brisu ovom, i da je plus ja ne oset_im? 


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 15:58:01   
Ivanka 75
Miro, strpljenja, znaces sve kad uradis pretrage. 


(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Grupe vaginalnog sekreta
27.3.2021 16:01:29   
Buba Mira
Ma jedem se već danima, jedva čekam da se odrade ti brisevi da vidim šta je. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here