|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: otisak trudnickog stomaka
23.4.2012 15:50:38   
Veca77
Meni se ideja svidja i uvek bi naslo mesta negde na zidu. Verujem da skuplja prasinu kao i bilo sta drugo sto okacimo na zid.

Minna, mozes li i meni da posaljes info o tome gde, kako i za koliko para se ovo radi? Jeste da imam jos dosta vremena, ali nije na odmet da na vreme budem informisana. user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: otisak trudnickog stomaka
23.4.2012 16:28:09   
Bebilina
Jellena lepota je u oku posmatraca a o ukusima ne treba raspravljati. user posted image Meni se licno prva svidja jako, ostale manje-vise. Ali verujem da je to i do narudzbine klijenata user posted image
Ne znam da li je zena umetnica ili ne (to minna zna user posted image ) ali i o tome ne treba polemisati jer je uvredljivo (govorim kao neko ciji rad trpi umetnicku i kreativnu kritiku).
O kicu takodje- gde zivim ovo nije kic i ima i izlozba na temu materinstva. Sta bi tek rekla da si videla izlozbu vagina user posted image
A uspomene od bebe- mene tu ne pitaj, ja sam ta koja cuva pupak i drago mi je sto je tako jer moje dete voli da otvori SVOJU kutiju i gleda svoje narukvice iz bolnice, prvu loknu, prvu garderobicu... Svi drugacije gledamo na uspomene i dozivljavamo to bljak ili ne user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: otisak trudnickog stomaka
23.4.2012 23:32:05   
Anoniman
ja imam nesto slicno - u petom messecu mi je pocelo ponestajati garderobe, pa kako umem da prepravljam odecu, napravila sam lutku za krojenje po sebi od kese, papira i sirokog selotejpa, tako da sad imam lutku za trudnice user posted image sve od vrata do kukova i otisak svog stomaka u 5.mesecu
ne znam sta cu sada sa njom ali sigurno je ne bacam. u novom stanu dobice neko mesto, evntualno cu je presvuci nekim materijalom pa ce biti unikat ukras

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: otisak trudnickog stomaka
23.4.2012 23:44:00   
Bebilina
Genijalno Black Betty user posted image user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: otisak trudnickog stomaka
26.11.2012 21:20:44   
MajaMV
Sudeci po velicini mog stomaka ja zaista ne znam gde da nadjem toliki zid da postavim otisakuser posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here