|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
5.6.2013 11:52:47   
lavica28
Drage, meni su prve dve posle spontanog dosle na vreme, vec treca, Aprila, kasnila 4dana, sto sam ja rekla pa ok... E onda proslog meseca kasni vec 10 dana i ja uradim test, negativan, i ja ponovo za par dana uradim test, opet negativan i taman se proslog petka spremam kod lekara i DobijeM i uplasila sam se i razocarala....evo trajelo je do ponedeljka i sad cekam da odem da vidim sta je to...... Da li je neki poremecaj i zasto je toliko kasnilo.....NadaMMM se da je sve ok.....

< Poruku je uredio lavica28 -- 5.6.2013 11:54:44 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
7.6.2013 8:20:21   
Maja1309
Drage moje evo da se i ja prijavim na ovu tužnu temu.

Ja sam imala kiretažu 14.5, user posted image očekujem 12.6, to bi bilo kad bi došla točno na dan kako je dolazila prije trudnoće.
Prije je uvijek bila redovna (29 dana)
Inače kiretaža je rađena 10+6 nisma prokrvarila, plod se prestao razvijati.

Zanima me dali menstruacije nakon kiretaže budu redovne ako su bile prije nje, ili to nije pravilo?

(odgovor članu lavica28)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
7.6.2013 9:40:03   
dunja RR

Majo i mene to zanima.

Ono što sam čitala na netu, većini budu redovne, dešava se da bude menje obilne (retko i obilnije), da kraće traju, nekima drugi cklus posle zakasni neko vreme. U principu ne očekujem neka veča odstupanja, videćemo ..

Meni se krvarenje smanjilo, definitivno nije ciklus, znači njega očekujem krajem juna.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
7.6.2013 12:45:40   
lavica28
Drage, meni je spontani bio sam od sebe, i prva user posted image je stigla posle 40.tak dana bas kako je i doktor rekao, isla je normalno, nisam imala odlive. Znam da vam nisam od pomoci jer to nije isto ali bar to da znate user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
18.6.2013 7:59:10   
Maja1309
Hvala vam drage moje.

Dunja draga, nisam upratila kad si ti imala kiretažu a kad si dobila prvu vješticu.
Evo ja sam imala kiretažu 14.5, vješticu sam po školski očekivala 12.6, 14.6 sam bila kod ginekologa i rekao mi je kao da neću dobiti još desetak dana. međutim ja sam jučer 17.6 dobila vješticu. E sad kakva je ta vještica ne znam ti reći, inače mi prvi dan ne bude obilna, nije ni jučer, onako pomalo krenula al prava sluzava krv. Kakoje ginekolog toliko promašijo? došla je nakon 34 dana, 35 dan sam prokrvarila znači.

Dunja ako može da mi objasniš kako je kod tebe išla situacija i ako ima još koja ženica da se javi?

Inače rekoa mi je da nakon druge vještice uradim cervikalne briseve i TORCH nalaz.

lavice hvala ti i na tvom komentaru.
Nakon koliko ti je onda došla druga menstruacija i jesu ti nakon kiretaže redovne menstruacije i sve ok s ciklusom?

(odgovor članu lavica28)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
18.6.2013 8:14:28   
Trcosava
@ Maja - posle prve kiretaže (davne 2004. godine) je meni menstruacija došla normalno i bila redovna, sve kao i pre. Kod mene je ovaj put totalno druga situacija i daću ti odgovor tamo negde početkom jula. Moja doktorka mi je rekla da bi nakon pobačaja/kiretaže menstruacija trebala da krene najkasnije za 6 nedelja. Najidealnije je 4 nedelje. Tako da mislim da će kod tebe sve biti u redu. Ja sam ponovo sad imala reviziju (čišćenje ostatka posteljice) 5.6. te tako računam da bi meca ttrebaal da dođe oko 5.7.

Tada dobijaš i moj konačni odgovor. user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
20.6.2013 8:51:02   
Maja1309
evo da se javim... menstruacija je trajal asamo dva dan, bila je oskudna skroz, treći dan samo malo spotinga, 4 dan isto samo spotinga malo. Inače mi nije tako. Nadam se da je sve ok

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
17.7.2013 10:07:33   
Trcosava
Evo mene opet ovde - ja ne znam više šta da mislim.

3.7. su krenuli neki baonkasti končići, dakle ne sluz ili iscedak, već samo braonkasti končić kad se obrišem. 5.7. sam išla na kontrolu i rekao je doktor da treba da počne. Do 11.7. je tako išlo, možda nekad malo oker iscedka, onda je kao krenula - ali skroz tamno i kao da bi komadi nečega izlazili (što nije nešto neobično za moju menstruaciju), ali je sve bilo bezbolno. Do jutros. Jutros kreće ona recimo normalna krv i boli me stomak. Ja više ne znam šta da radim. Možda mi je sve krenulo ovako zbog stresa od zubara.... Možda me stomak boli i od straha od zubara? Evo šesti dan kako ide. Ništa oblino, jako jako oskudno.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
17.7.2013 15:42:56   
dunja RR
Trco, nisam te baš najbolje razumela, jel ovo prva posle kiretaže?

Meni je ta prva bila jako, jakoooo obilna (pre desetak dana), odmah sam krenula sa kontraceptivima, tako da drugu neću skoro imati, jer pijem dve kutije kontac. jednu za drugom ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
17.7.2013 17:01:19   
Trcosava
Jeste prva, ali moja nije obilna - samo traje od 11 - do danas bez bolova i jako tamna, od danas bolovi menstrualni (potpuno blagi) i svetla krv.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
17.7.2013 17:14:37   
dunja RR
Kod mene jeste bila tamnija nego inače, ne puno, i trajala je 4 dana intenzivno, pa još 4 onako pomalo,

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
17.7.2013 20:53:23   
Trcosava
Sad sam se dopisivala sa mojom dr mailom - kaže možda tek sad kreće meca... Nadam se samo da neće da otegne kao posle pobačaja... Brate tad sam od 5-16 krvarila...

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
9.12.2013 7:57:44   
pipi_coco
Danas 28 dan nakon kiretaže, a vještice nema ni u najavi, nikakvih simptoma da dolazi............ i odoše moji redovni školski ciklusi u nepovrat user posted image user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
15.1.2014 17:40:09   
lavica28
Draga Pipi, nisam imala komp 2ipo meseca, pa sada gde stignem ja citam sta ima novo! Sada videh ovo tvoje, ja nisam imala kiretazu kada sam bila januara prosle godine u 6.oj nedelji vec sam samo prokrvarila i tako je sve nestalo.. I ja sam imala do tada redovne na 28 dana i onda posle tog spontanog prvi ciklus mi se javio ok 40.dana i onda je bilo posle redovno, dan tamo ovamo, nista ne brini, sigurno ce i tebi biti ok, i bice ti ponovo redovno. Javi kako je sada, vidim da je od ove tvoje porukice proslo vec mesec dana user posted image user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
20.1.2014 8:22:07   
pipi_coco
Prva stigla iznenada 30. dan i trajala 15 dana (doduše zadnjih 5 dana je samo mrljavila ali bilo je).
Druga stigla 29. dan i trajala 9 dana user posted image
Valjda ce treca biti normalna napokon.

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu lavica28)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
21.1.2014 9:11:47   
lavica28
Ma super, bice ok!! Opusti se i uzivkaj, ne opterecuj se previse, ja sam posle trece samo ocekivala kada ce biti 2crte ponovo ali to je bilo tek kada sam zaboravila na to i bas bas se opustila i prepustila, kada se organizam oporavi u svakom smislu doci ce i blagoslov! Želim ti kao i sebi sve naj user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
21.2.2014 12:40:32   
sandradj
pozdrav drage moje!
JA sam juce bila na kontroli prvi put posle spontanog i jako sam bila zabrinuta jer sam 13.02.imala pobacaj,i od tada non stop krvarim,nekad manje ,nekad vise...Juce mi je doktor rekao da je to normalno,da 10 do 12 dana od pobacaja da krvarim...Dao mi je kapi 3x10 methylergometrin od kojih imam uzasne bolove...
Prvu menstruaciju mi je rekao da ocekujem do 40 dana od pobacaja i tek tada mogu imati prvi odnos ,a za 6 meseci mozemo opet pokusavati imati bebu.
Tako da hiljadu situacija ima...

(odgovor članu lavica28)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
28.2.2014 16:33:40   
Sosa Mena
Danas stigla user posted image 31 dan nakon kiretaze. Nadam se da ce mi sledeci ciklus doci na 28 dana kao sto je bilo. I krecemo u nove pobede user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu sandradj)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
9.3.2014 18:49:41   
Sosa Mena
Prvi ciklus nakon spontanog stigao 28.02. Sve je bilo uredu do 07.03. kad mi je krenulo jako krvarenje. Otisla sam do dr i 08.03. su mi radili kiretazu da izbace zgrusanu krv iz materice koja nije mogla da probije i izadje vani. Sad me interesuje ako neka zna da li sledeci ciklus ocekujem od prvog dana ciklusa ili od kiretaze? Zaboravih juce da pitam dr.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
25.12.2014 16:00:56   
laddyannie
Caoo,nova sam na sajtu. user posted image Imala sam abortus i dobila menstruaciju nakon mesec dana. Medjutim evo vec 10.dan kako imam menstruaciju,i jos ne prestaje. Cim sam dobila odmah sam krenula sa pilulama Logest ( prvi put krecem da piem pilule). Prva 3-4 dana je bila obilnie menstruacija,a kasnije se smanjue krvarenje malo ali ipak imam. Da li je ovo normalno i da li je neko imao iskustva sa ovim? Kada sam bila na kontrolu pre menstruacije ginekolog je rekao da je sve u redu. Hvala unapred.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
4.4.2017 16:13:58   
Ana RR
Danas sam dobila, 27 dana od kiretaže. Negde sam čitala da bi prvi ciklus trebalo da dođe 20 dana nakon prestanka krvarenja (a krvarenje bi trebal oda traje 1-2 nedelje). Ja sam imala krvarenje dve nedelje (po malo) i evo dve nedelje nakon prestanka je došao ciklus.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu laddyannie)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Prvi menzis posle pobachaja
16.6.2017 14:13:02   
Dora89
Pre svega, budite sigurne da li su to lohije ili menstruacija. Ja sam pobacila u 5. mesecu, i imala sam baš prave lohije.
Inače, 1 mesec izostala menstruacija, pa sledećeg dobila.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 72
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here