|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  102 103 [104] 105 106   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.2.2013 15:10:58   
tatjana1
Pa, posle meseci citanja, evo i ja da postavim pitanje na koje niko ne moze da mi odgovori :) Dakle, ovako stoje stvari... Ove godine punim 40 (medju nama), imam cerkicu od 13 i od septembra pokusavam da dobijem drugo dete... Ne, nemojte da me pitate sta sam, pobogu, dosad cekala, cerkica je iz prvog braka pa.... Negde u decembru sam pocela da pijem macinu travu. Inace, od letos su mi se, inace redovni ciklusi od 27-28 dana, najpre skratili na 25, pa onda jednom 27, pa tako redom do 30, te vise ne znam sta i kada da pratim.... Nakon ovog istorijskog uvoda, evo i aktuelne situacije: danas mi je 31. dan ciklusa (sto je kasnjenje izmedju 1 i 6 dana). Imala sam jake bolove u krstima nekoliko dana, probadanje u malom stomaku, i par dana neopisivo (ali bas neopisivo) bolne grudi. Uz to, pojacan beli sekret (mada je to uobicajeno pred M), vrlo ucestalo mokrenje, ali to kod mene, nazalost nista ne znaci,  i malkice sam umorna (ali nisam sigurna da li vise nego inace, jer sad vec verovatno pocinjem da umisljam.... Od juce, bol u grudima drasticno manji, a u stomaku ga gotovo i nema. I eto, sutra bih da radim test, pa da vidim kakvo je glasanje: kolike su mi sanse :) Unapred hvala, devojke :)

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2576
   RE: Znaci trudnoće II deo
18.2.2013 16:51:58   
jelenazvezda
joj hvala vam al se jos nisam usudila,ni danas nema user posted image ,ako ne dodje sutra radim vec sam na ivici nerava :) daj boze da ugledam te dve crte pa sta bude :****

(odgovor članu tatjana1)
Direktna veza do poruke: 2577
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.2.2013 3:26:32   
2403991t
Tatjana, Jelena navijam za vas kao i za ostale devojke, radite test pa da se radujemo :)

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 2578
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.2.2013 7:59:16   
tatjana1
Drage crtice,
samo da vas obavestim da sam jutros cikom zore uradila test i eto user posted image Mnogo mi je znacilo sve sto sam na ovom forumu citala. Tople preporuke za macinu travu, ne znam da li ima veze sa njom, ali imajuci u vidu da mi je sa 23 godine trebalo dve i po da zatrudnim, a da mi se sada desilo u trecem mesecu ispijanja macine trave, predlazem da pokusate user posted image

(odgovor članu 2403991t)
Direktna veza do poruke: 2579
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.2.2013 8:04:03   
J@n@
Tatjana1,cestitam!!!!user posted image !Zelim ti laku i lepu user posted image !Uzivaj i vuci jaaakooo!!!Koji ti je danas dc?I kakvi su ti bili simptomi pre testa?Odradila sam trecu IUI pa krajem februara cekam reultate i sve me zanimauser posted image !

(odgovor članu tatjana1)
Direktna veza do poruke: 2580
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.2.2013 8:04:45   
jelenazvezda
tatjana cestitam i ja sam jutros posle cele noci nespavanja uradila i ugledala dugo cekane user posted image

(odgovor članu tatjana1)
Direktna veza do poruke: 2581
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.2.2013 8:12:59   
Maja1309
draga tatjana baš si me obradovala, evo jutros imamo dvije crtice :)

jelena i tatjana BRAVO žene user posted image user posted image

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 2582
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.2.2013 8:16:43   
J@n@
Kakvo divno jutro!!!!!Samo neka pljuste user posted image !
Jelenazvezda,cestitam!!!!user posted image !Mazi trbu i uzivaj!Naravno vuciiii jaaakooo!Napisi simptome pre testica!!!!user posted image

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 2583
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.2.2013 8:27:44   
jelenazvezda
jupiiii,pa posto ja dobijam od 26 do 33 dana nisam s ecimala,medjutim jako sam umorma,pojela bi vola,a kad sednem da jedem ne mogu :) imam pojacan sekret i boli me stomak kao da cu da dobijem,eto to je sve

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 2584
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.2.2013 8:30:24   
Maraj
kakvo divno jutro!
jelena, tatjanauser posted image

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 2585
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.2.2013 8:37:59   
jelenazvezda
pa predivno posle ne spavanja cele noci,umrla sam od treme :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2586
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.2.2013 9:55:04   
tatjana1
Jelena, cestitam user posted image  J@no, napisala sam ti simptome u crticama, a sve sto te eventualno zanima, pitaj user posted image

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 2587
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.2.2013 10:09:42   
J@n@
Tatjanauser posted image user posted image !

(odgovor članu tatjana1)
Direktna veza do poruke: 2588
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.2.2013 10:18:24   
jelenazvezda
hvala svima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 2589
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.2.2013 10:22:05   
Figaro88
Tijana,Jelena cestitamuser posted image Ovaj februar ce izgleda biti pun user posted image user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 2590
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.2.2013 11:33:36   
jelenazvezda
ajde drage moje da vidimo te crtice

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 2591
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.2.2013 17:19:32   
Azra82
Tijana, Jelena cestitam user posted image Ja u cetvrtak idem na UZ i posle toga se konacno selim u prvo user posted image

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 2592
   RE: Znaci trudnoće II deo
19.2.2013 19:17:32   
jelenazvezda
hvala :*

(odgovor članu Azra82)
Direktna veza do poruke: 2593
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.2.2013 10:36:52   
tatjana1
Hvala user posted image  Ja planiram da idem lekaru tek sledece nedelje, sad moram da smislim kako srediti sve oko posla i svega ostalog, ali sam jos uvek malo sludjena, pa cekam da me "udari" pa da pocnem da organizujem user posted image  A ti, Figaro, bi stvarno mogla da uradis taj test, ubi nas neizvesnostuser posted image

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 2594
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.2.2013 11:20:31   
Sonreir
Azra, Jelena, Tatjana, cekam vas u prvom, ajde brzo da se tamo upisete user posted image
Ja sam na prvi pregled isla sa 6+, tako da je to otprilike optimalno, a zavisi od aparata i dr sta ce videti jer je ipak rano. U svakom slucaju idite kod dr da vam kaze da je sve ok i da je beba u materici, a sve ostale mere i srculence cete cuti uskoro user posted image

_____________________________

Mama, dokle ćeš više da citaš tu lingejaju? :-)

(odgovor članu tatjana1)
Direktna veza do poruke: 2595
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.2.2013 16:05:55   
dijana1*
Jelena, Tatjana, Azra cestitam vam user posted image
Zelim vam lepu i laku trudnocu, uzivajte i mazite svoje tibe user posted image
Figaro ima jos nade, navijam za user posted image
Meni je juce stigla user posted image , tako da je ovaj mesec bio mucak. Ali za koji dan krecemo ponovo da muckamo, mozda bude bolje. user posted image

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 2596
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.2.2013 17:08:26   
tatjana1
Son, ja eto racunam da je kraj sledece nedelje OK za posetu dr, s tim da bih dan ranije uradila betu, pa bih je imala za pregled.... Sutra putujem, ali pisem novosti u prvom za par dana. Ako neka devojka uskoci na "moje" mesto, nema veze, razgazicemo pa cemo sve stati user posted image  Dijana, samo napred, tvoje crtice te sigurno cekaju uskorouser posted image  

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2597
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.2.2013 18:55:24   
Ksenix
Tatjana, Jelena, divne vesti!!! user posted image Cestitam i zelim zdravu i pravu trudnocu i porodjaj! user posted image

Figaro, Jano nadam se da cemo i vama ovih dana cestitati! user posted image

Dijana, sta da se radi...bice bolje, sigurno! user posted image

Azra, kako si, draga...ima li novih simptoma? Vi ste, bese, godinu dana cekali? user posted image

Son, uzivas li? user posted image

Meni su trake i ovog meseca pokazale O 19.dc...ali, ovog meseca test crta nije bila bas iste jacine kao kontrolna, pa se ni ne nadam...opet... Bila sam kod gin., uzeo je briseve, i rekao da mm uradi spermogram, pa da dodjem sa tim rezultatima kod njega, pa cemo videti dalje. Srecom, slaze se da ne treba mnogo cekati user posted image

(odgovor članu tatjana1)
Direktna veza do poruke: 2598
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.2.2013 19:09:54   
Azra82
Ksenix user posted image Da,pokusavali smo oko godinu,kod mene je izgleda bio problem TSH,cim je pao eto user posted image Dobro sam,nista se jos posebno ne desava,osim sto me grudi i dalje bolje. Apetit nemam,cesto mi se place, i to je to user posted image Vucem te jakooooooooooo da mi se uskoro pridruzis user posted image

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2599
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.2.2013 19:46:47   
jelenazvezda
hvala vam jos jednom svima... mene i dalje bole grudi i rastuuu :) :) a stomak vise ne,vadila sam betu i nemam pojma kad da idem prvi put kod doktora :)

(odgovor članu Azra82)
Direktna veza do poruke: 2600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  102 103 [104] 105 106   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  102 103 [104] 105 106   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here