|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
25.5.2011 15:33:10   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Zell

IZVORNA PORUKA: magnetic

Evo da i ovde javim.Na testu su user posted image  user posted image


Cestitam !!! sad tek videh... user posted image user posted image user posted image  
povuci i nas sto se borimo svako jutro sa toplomerom user posted image
Sve najbolje ti zelim user posted image

Vuuuuuuceeeeeeem vas sve user posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Znaci trudnoće II deo
25.5.2011 15:36:55   
JMPM
IZVORNA PORUKA: magnetic

Evo da i ovde javim.Na testu su user posted image  user posted image
CESTITAAAAAAAAAAM user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Znaci trudnoće II deo
25.5.2011 15:40:20   
magnetic
IZVORNA PORUKA: JMPM

IZVORNA PORUKA: magnetic

Evo da i ovde javim.Na testu su user posted image  user posted image
CESTITAAAAAAAAAAM user posted image
Hvalauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Znaci trudnoće II deo
25.5.2011 15:45:12   
Suncepravde
Magnetic cestitam ti, i da uzivas u svojoj user posted image !!!!


(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Znaci trudnoće II deo
25.5.2011 16:01:48   
magnetic
Hvalauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Suncepravde)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Znaci trudnoće II deo
3.6.2011 8:24:24   
daca77
Meni je ovo promaklo....cestiitammmmmmmuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Znaci trudnoće II deo
4.6.2011 22:56:39   
Milka76
IZVORNA PORUKA: magnetic

Uvek zaboravim da napisem sta je zapravo bio moj prvi,prvi simptom trudnoce,a evo i sada se ponovilo.
Dakle i pre izostanka mens. i pre cestog trcanja na wc,mucnine,bolova u grudima i stomaku,prvi simptom je bio san da sam trudna.
A kaze mi mama da je i njoj bilo tako.



Kad sam ovo procitala odusevila sam se!
I ja sam prvi put kako znam pre neki dan sanjala da imam dete, i odmah ujutru sam pomislila da to nesto znaci. A grudi me bole od 30.maja (prethodnu user posted image  sam imala 15.maja) pa sam se iznenadila da je pocelo tako rano, obicno krene nedelju dana pre. Bas su naduvene, bradavice su osetljivije nego inace a i oko njih je jos naduvenije. Mada mi se i stomak malcice naduo a taj simptom mi se ne svidja puno...Zelja za muckanjem 0, ali za ovo ne znam da li je ok ili ne...

Nadam se da ovo sve nesto znaciuser posted image  jer i ja cekam vec duuugooouser posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.6.2011 12:53:31   
smokva
evo da i ja napišem svoje simptome prije neočekivane m. ( ne mogu joj više ni ime napisati koliko je mrzim )

1. dan nakon ciljanog odnosa pikanje - probadanje u lijevom jajniku i tako pet dana , svaki dan po nekoliko puta, jako, oštro i kratko. Blagi grčevi kao pred m.

2. dan nakon odnosa povišena temperatuira / od 36. 9 - 37. 4 / ali ona me bunila, jer sam vec pila utrogestan. takva je bila i na dan neočekivane i na dan kašnjenja

2. neopisiva "glad na trenutak"

3. blago tamnjenje bradavica

necu reci opustite se, bla, bla..jer sam ja zabebila pod najvećom psihičkom opterećenošću i željom za user posted image

svim curama želim mnogo sreće user posted image

(odgovor članu Milka76)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.6.2011 16:04:48   
maca821

IZVORNA PORUKA: smokva

evo da i ja napišem svoje simptome prije neočekivane m. ( ne mogu joj više ni ime napisati koliko je mrzim )

1. dan nakon ciljanog odnosa pikanje - probadanje u lijevom jajniku i tako pet dana , svaki dan po nekoliko puta, jako, oštro i kratko. Blagi grčevi kao pred m.

2. dan nakon odnosa povišena temperatuira / od 36. 9 - 37. 4 / ali ona me bunila, jer sam vec pila utrogestan. takva je bila i na dan neočekivane i na dan kašnjenja

2. neopisiva "glad na trenutak"

3. blago tamnjenje bradavica

necu reci opustite se, bla, bla..jer sam ja zabebila pod najvećom psihičkom opterećenošću i željom za user posted image

svim curama želim mnogo sreće user posted image


Joj ja ne mogu da ne mislim, svi kazu opusti se i onda ce dociuser posted image . Pa ko moze da ne misli o tome. A koliko ste vi dugo pokusavali?

(odgovor članu smokva)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.6.2011 19:04:51   
smokva
hej draga, zato i kazem..i ja sam pod opterecenoscu zatrudnila.

mi 2, 5 godine intenzivno, jedan spontani do sada user posted image

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.6.2011 20:07:43   
cekisha

Pozdrav svima na ovoj temi,listam je dva dana,na kraju sam se prijavila i nova sam pa ne zamerite ako nesto pogresim.user posted image
Citala sam o tome ovde ali opet sam htela da vas pitam kolika je ta povisena temperatura u trudnuci,i da li to sve trudnice imaju?Moja temperatura bude36.9 pa se popne na 37.2 pa spadne na 37.Nadut mi je stomak i imam gasove zadnjih pet dana.Grudi nista posebno jer su mi inace male pa ne ocekujem da mi preko noci nabujajuuser posted image .I da,imam neke nalete vrucine,kao da osetim da mi temperatura naglo skoci,eto to je nesto od mojih simptoma ako su trudnicki.user posted image Ocekujem user posted image ,ako je bude, 10 juna.Kolika je vama temperatura bila?Pozdrav svima....

(odgovor članu smokva)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.6.2011 20:15:00   
Anoniman
Temperatura ti je skroz ok...Imas temu o bazalnoj temperaturi ovde, pa pogledaj.

(odgovor članu cekisha)
  Direktna veza do poruke: 487
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.6.2011 20:17:00   
cekisha
IZVORNA PORUKA: verolino

Temperatura ti je skroz ok...Imas temu o bazalnoj temperaturi ovde, pa pogledaj.

Skroz ok za trudnocu user posted image ili ?Hvala ti obavezno cu pogledati.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.6.2011 20:18:56   
Anoniman
Za trudnocu, dauser posted image
P.S. Dobro nam doslauser posted image

(odgovor članu cekisha)
  Direktna veza do poruke: 489
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.6.2011 22:56:02   
Milka76
IZVORNA PORUKA: smokva

hej draga, zato i kazem..i ja sam pod opterecenoscu zatrudnila.

mi 2, 5 godine intenzivno, jedan spontani do sada user posted image


Ma, ja bih se rado opustila ali ne znam kako, 9 sati sam na poslu,kod kuce citam knjige i gledam tv i setam, ali mi mozak radi uporedo pez prestanka. Sta god me zigne ja pomislim - sta se sad desava, dal je dobro ili lose?
Grudi me i dalje bole, prosto je neverovatno da ce me boleti 17 dana, posto netrebam da dobijem 15 juna, sad je pocelo da me ziga u stomaku s leve strane, a sve mi se cini da mi se i zeludac poremetio = sve sto pojedem bas mi tesko padne.
Ili je user posted image  ili sam se zestoko dobro istripovala!!!
 

(odgovor članu smokva)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.6.2011 7:57:12   
maca821

IZVORNA PORUKA: Milka76

IZVORNA PORUKA: smokva

hej draga, zato i kazem..i ja sam pod opterecenoscu zatrudnila.

mi 2, 5 godine intenzivno, jedan spontani do sada user posted image


Ma, ja bih se rado opustila ali ne znam kako, 9 sati sam na poslu,kod kuce citam knjige i gledam tv i setam, ali mi mozak radi uporedo pez prestanka. Sta god me zigne ja pomislim - sta se sad desava, dal je dobro ili lose?
Grudi me i dalje bole, prosto je neverovatno da ce me boleti 17 dana, posto netrebam da dobijem 15 juna, sad je pocelo da me ziga u stomaku s leve strane, a sve mi se cini da mi se i zeludac poremetio = sve sto pojedem bas mi tesko padne.
Ili je user posted image  ili sam se zestoko dobro istripovala!!!
 


Isti slucaj sam ti i ja. Sta god me zaboli, zigne, ja mislim da li je to mozda simptom. Ocoravicu viseci na internetu i pretrazivajuci simptome. Moja drugarica kaze ona ne razmislja, e pa svaka joj cast, ja ne mogu. Cak sam i istripovala(verovatno) neke blage mucnineuser posted image

(odgovor članu Milka76)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.6.2011 21:59:26   
Milka76
A ja nemam koga da smaram oko ovog, imam utisak da niko vise nakon svih ovih godina nece da me slusa, ono kao stalno imam neke simptome a opet nista. Samo ste mi vi ostale user posted image

Znam da je smesno ali skoro sam pravila spisak simptoma PMS, da bih na kraju ustanovila da su skoro isti kao simptomi rane trudnoce i da se uzalud trudim da ih razlkujem. A te dve nedelje od O do user posted image  mi strasno sporo prolaze...

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.6.2011 17:42:48   
cekisha
Drage moje ima li sta novo,ima li nekih novih simptoma?
Meni je sutra odlucuuci dan.I svi kao neki simptomi su nestaliuser posted image ...poludecu vise od ovog osluskivanja....
Pozz za sveuser posted image user posted image

(odgovor članu Milka76)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.6.2011 18:18:57   
Milka76
Joj, i ja taj deo najvise mrzim: kad svi simptomi odjednom nestanu. Tacno znam sta sledi i ubijem se u pojam i pre nego sto treba.
Najbolje da se necim okupiras, setnja, caskanje s drustvom do kasno ili igraj igrice na racunaru, sve samo da ne razmisljas o tome puno.  Drzim ti palceve da sutra sve bude kako treba i da budu user posted image

(odgovor članu cekisha)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.6.2011 18:27:52   
smokva
IZVORNA PORUKA: cekisha

Drage moje ima li sta novo,ima li nekih novih simptoma?
Meni je sutra odlucuuci dan.I svi kao neki simptomi su nestaliuser posted image ...poludecu vise od ovog osluskivanja....
Pozz za sveuser posted image user posted image



navijaaammm da ugledaas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Milka76 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kad ne ocekujes ti?
sretnooooooooooo cure!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu cekisha)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.6.2011 18:40:56   
Milka76
Ja neocekujem 15.6. ali vec sam skroz odlepila. Odavno nisam imala ovako rane simptome, jos od proslog oktobra kad sam imala biohem.T.
A evo vec se polako sve smiruje i pocinje da me hvata panika, ko ce cekati jos nedelju dana???

(odgovor članu smokva)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.6.2011 11:22:36   
cekisha
Navijam i jauser posted image ali cu ipak da sacekam da mi zakasni koji dan,jer danas mi je tek 26 a nekad me iznenadi pauser posted image stigne 29 dana mm.To bi mi bio prvi uradjen test,mozda necu znati ni da ga uradim ako se uspanicimuser posted image .
Od simptoma glavobolja i pospanost ali moguce i da je to zbog ovog lude promene vremena pa utice,grudi su mi porasle ali nista spec. Videcemo uskorouser posted image

(odgovor članu Milka76)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Znaci trudnoće II deo
15.6.2011 2:08:50   
Lighty
Zravo svima! Sve najbolje buducim roditeljima i bebicama ;)))!!! Danas je cetvrti dan kako mi kasni! Treci dan, s prvom mokracom uradjen test(baby rapid)- negativan, nazalost. Imam redovan ciklus u trajanju od 27(ponekad26 i 28) dana i nikada mi do sada nije kasnila menstruacija. Svi ginekoloski nalazi su mi uredni(papa, kolposkopija..nemam ciste...). Bole me grudi ali tek od pre 2 dana, a inace kod mene je obicaj da pocnu da bole 7 pa cak i 10 dana pre menstruacije. Nista drugo ne osecam, nikakva ziganja, probadanja, pritisak u materici, bas nista... Raspolozena sam i vedra sto nije uobicajeno za moj pms. Nismo ciljali dane jer nigde ne zurimo s pravljenjem bebe, recimo da smo tek poceli da se "opustamo" i "da idemo do kraja". :) E sad, ne bih tacno znala kojih dana ciklusa smo imali rizicane odnose. Recimo da sam sigurna za 18 i 19(sto mislim da je kasno) a bio je i jedan mozda 10 ili 11 dana, ne znam tacno, nisam pamtila ni zapisivala, k'o sto rekoh, tek se zagrevamo :))) ! Zaista, cudno mi je sto mi kasni a cudno mi je i sto je test pokazao negativno...? Sta vi mislite? Sigurno cu sacekati jos dan ili dva pa uraditi kucni test ponovo..a mozda i odem pravac na krv.. K'o sto rekoh, nije drama, ni ako ne bude, zaista hocemo da se desi spontano i nikud ne zurimo! veliki pozdrav i hvala!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Znaci trudnoće II deo
15.6.2011 12:25:37   
blesavko
Lighty moguce da si imala kasnije O pa da zbog toga test jos pokazuje jednu crticu.
Sacekaj jos par dana pa ponovi test, mada je jos bolje betu da uradis.


_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu Lighty)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Znaci trudnoće II deo
16.6.2011 15:38:16   
bea83
Evo konacno i ja da pisem svoje znake a ne da tripujem i citam tudjeuser posted image

Simptomi su sledeci, ali upozoravam vas da vam nece mnogo znaciti jer sam ja bila ubedjena da cu dobiti user posted image
- bolne grudi, malo drugacije nego inace, prestale da bole potpuno pet dana pre ne ocekivane M i onda se sutradan povratile, teske, mekane a bradavice peku
- sekret beo, kremast i obilniji nego inace
- stomak me ne boli kao pred M, nego samo povremeno sevne, vise kao neka neprijatnost
-od danas piskim ko blesava, a imala sam i taj simptom pre par dana
-bubuljice sitne pubertetlijske (obicno bude jedna ali vredna)
-i naravno temperatura - bazalna iznad crte, malo je varirala izmedju 36.7 i 36.9, a dnevna preko 37,  uglavnom 37.2 ili 3, mada je juce na primer bila malo niza 36.8
-promene raspolozenja
i eto to je to uglavnom...nista posebno a ipak dobitna kombinacijauser posted image

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here