|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.6.2011 20:37:10   
suzanaaa
Nema na cemu...user posted image user posted image user posted image
Hvala jos jednom, divna si!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.6.2011 20:37:33   
bea83
pa meni uvek iskoče vene, pretpostavljam zato što mi se grudi uvek uvećaju za ceo broj user posted image tako da su i ovaj put vene bile tu
a što se tiče onih verkinih tubakla, htela sam da ih dodam na onu moju listu TTS još onaj dan pre 10tak dana al reko da ne preterujemuser posted image stvarno su postali nekako izraženi, nema novih ali ovi postojeći su nekako osetljivi i nabudženi (al sam objasnilauser posted image )

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.6.2011 20:39:01   
malenac76
nabudzeni user posted image  heheh e pravi opis ..i to sa grudima je individualno i meni svaki mjesec potamne malo od O do vjestice pa opet posvijetle user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Znaci trudnoće II deo
20.6.2011 20:51:07   
cockic
evo da ja svoje znake trudnoce napisem.

neverovatno da sam i ja sanjala da sam trudna,

a od ostalih simptoma bazalna je bila konstantno visoka
cak i sad plamtim na trenutke.
glad uzasna koja i dalje traje,
rupa u zelucu ako nesto ne pojedem
gasovi user posted image



(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Znaci trudnoće II deo
24.6.2011 21:24:20   
Inica
Evo da pocnem :)
Odmah nakon O pochela sam da osecjam zhiganje u jajnicima
-stalno sam bila raspolozena za mucjkanje :D
-Najjasniji znak bila je povecjana T (od 36.8- 37.2)
-a pri tom smenjivali su se osecjaji jeze i hladnoce
-grudi ne bole na dodir, vec kroz njih osecjam bol- kao neke grceve :D
-Bradavice svrbe, ali pomalo
-ono za sta mislim da je bilo ugnjezhdEnje- bol u jednoj tachci na sredini stomaka- kao neki trnci, koji je trajao min-dva. Skroz chudan osecjaj, drugachiji
-na dan ochekivane M Osecam samo napetost u stomaku i imam temperaturu
-imam one tackice po bradavicama
-glavobolja vec par dana
2 meseca sam pila mesavinu caja- virak, majcina dusica, neven, kopRiva
ako se setim josh necheg- pishem :)

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Znaci trudnoće II deo
24.6.2011 21:33:05   
Inica
i da, sekret je redji, mavo vodenast malo belicast.. A ranije pre M je bio gust.. i zhelatinast nekako.. a sad trckaram stalno u wc jer nesto curka, i tripujem se da sam dobila, al u stvari to je izgleda sekret..user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Znaci trudnoće II deo
26.6.2011 13:20:38   
iva80
Osećaj težine u jednom jajniku i kao blago probadanje u skroz donjem delu stomaka na istoj strani-- da li je neka imala kao znak user posted image ?!
Hvala!
user posted image


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Znaci trudnoće II deo
26.6.2011 22:18:53   
Inica
Iva, pa imala sam i ja to.. Mada je slican osecaj kao i pred user posted image
A sto se tice bradavica, one tackice na njima sto vec postoje, postaju izrazenije, th ispupcenije.. kvrzice.. Lako je prepoznati razliku kada dodje do nje user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Znaci trudnoće II deo
27.6.2011 21:39:11   
marince1
Nisam do sad pisala u crticama,samo sam vas citala.
Ja imam jaku nesvesticu user posted image
I povraca mi se,a test negativan.Mada sam ga prerano uradila,pa mi daje nadu


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Znaci trudnoće II deo
27.6.2011 21:45:18   
GRGA
ajde u crtice!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Znaci trudnoće II deo
27.6.2011 21:48:27   
malenac76
marince dobrodosla user posted image  koji ti je dan ciklusa, a koji ti je dan poslije ovulacije?
kad treba da NE dobijes user posted image
ajd u crtice user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.6.2011 12:36:10   
d@d@
Inice,user posted image -za simptome,bas si lepo objasnila!Jedva cekam da ih primetimuser posted image !

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.6.2011 13:55:41   
Anoniman
Pitanje: ima li slučajeva blagog (jedva vidnog) rozog krvarenja 12-14dc??? Mislim, kao simptom???

(odgovor članu d@d@)
  Direktna veza do poruke: 538
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.6.2011 13:59:44   
Anoniman
mislim da nema, jer je to obicno vreme ovulacije. tackasto krvarenje kao znak trudnoce moze da se pojavi nekih 10ak dana nakon ovulacije.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 539
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.6.2011 14:05:11   
Anoniman
Imam kratke cikluse, tako da meni kalendar računa ovulaciju od nekog 7. dana.... U svakom, slucaju hvala!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 540
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.6.2011 14:07:57   
Anoniman
pa najsigurnije bi bilo kad bi znala kad ti je bila O, ne na osnovu izracunavanja koje daje program nego npr. na osnovu trakica ili bazalne, pa ako je tako rano (7 dc ili ranije) onda bi i moglo biti.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 541
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.6.2011 15:17:49   
iva80
Posto je i sekret jedan od znaka trudnoce, kada se on u stvari pojavi? Moze li i pre menstruacije ili tek kada malo odmakne trudnoca?
Hvala!
user posted image


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.6.2011 19:23:38   
crna ruza
imam bolne bradavice, pa na dodir uuuu bas bole, stomak i u predelu janika nekoliko dana probadalo me sad bas ne, nekad samo,i bolele me ledja skroz dole,i nekakvo grcenje, spava mi se nekad mnooooogo a nekad normalno, piskim na manje od sat vremena, to su neki simptomi sto nemora da znaci da je trudnoca ali ako nije nerazumjem zasto su bolne bradavice.
inace ovog mjeseca primala sam klomifenl od 5 dana ciklusa, a 14 dana, tj 20.jun primila sam inekciju pregnyl.
eh sad treba da dobijem 4-5 , jel rano za neke simptome ili sta je ovouser posted image
sta vi mislite na moje simptome user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Znaci trudnoće II deo
29.6.2011 9:59:37   
crna ruza
....

(odgovor članu crna ruza)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Znaci trudnoće II deo
29.6.2011 21:56:01   
tatjan@
Crna ruzo meni su oba puta kad sam bila trudna simptomi poceli tek kad je izostala menstruacija, ovo sve moze biti i pms a moze biti i od lekova koje si dobila a moze biti i trudnoca. Sacekaj 5-i, uradi test i znaces, do tada ne razbijaj glavu simptomima, da se ne bi razocarala.. Idi na temu crtice i dok cekas zezaj se tamo malo, brze ce ti proci vreme.
A ja iz srca navijam da si trudna user posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu crna ruza)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Znaci trudnoće II deo
2.7.2011 9:55:23   
maca821
Caos devojke, dali su nekoga boleli jajnici u trudnoci, cula sam da je to nemoguce? Mene danima boli desni jajnik, na njemu mi je bila ovulacija*(naucila sam da prepoznam po bolu) a 24dc mi je.

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Znaci trudnoće II deo
2.7.2011 9:58:17   
bea83
Nije tačno da je nemoguće, mene je desni boleo od O pa i sad povremeno(danas sam ušla u 7 nedelju) jer mi je beba smeštena na desnoj strani i materica se tu prvo širi i pritiska jajnik, a O mi je takodje bila na desnom, tako navijam jakooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Znaci trudnoće II deo
2.7.2011 11:59:43   
crna ruza
a mene sad buni da mozda ne imam ove simptome tj bolove u grudima bradavicama jajnivcima, itd zbog injekcije pregnyl
jel ima neko ko je pirmao pregnyl da je imao bolove pose 6-7 dana primanja?

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Znaci trudnoće II deo
2.7.2011 13:31:06   
maca821

IZVORNA PORUKA: bea83

Nije tačno da je nemoguće, mene je desni boleo od O pa i sad povremeno(danas sam ušla u 7 nedelju) jer mi je beba smeštena na desnoj strani i materica se tu prvo širi i pritiska jajnik, a O mi je takodje bila na desnom, tako navijam jakooouser posted image user posted image user posted image

Nadam se.....videcemo

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Znaci trudnoće II deo
2.7.2011 13:36:53   
bea83
IZVORNA PORUKA: crna ruza

a mene sad buni da mozda ne imam ove simptome tj bolove u grudima bradavicama jajnivcima, itd zbog injekcije pregnyl
jel ima neko ko je pirmao pregnyl da je imao bolove pose 6-7 dana primanja?


ja nisam primala pregnil ali s obzirom da on sadrži hormon beta hcg od koga i nastaju svi ovi simptomi, nekako logično razmišljam da je moguće da je od njega, mada se nadam da ti je to oduser posted image user posted image

(odgovor članu crna ruza)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here