|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
4.1.2013 19:23:19   
Ksenix
Evo, mm upravo pocinje da ljusti pomorandze...nista bez njih! user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 2076
   RE: Znaci trudnoće II deo
4.1.2013 19:29:17   
vojvodjanka87
Ivo ne znam dali si vec kupila femisan ali da ti odma kazem da ima povoljno na jednom sajtu 4 bocice za 2070 din,ako ti treba poslacu ti link.mislim da je u apoteci jedna oko 800din

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2077
   RE: Znaci trudnoće II deo
4.1.2013 20:33:04   
ivekpivek
ksenix ja sam ti jutros dobilaaa user posted image

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 2078
   RE: Znaci trudnoće II deo
4.1.2013 21:23:59   
Ksenix
Pih...slab nam je prosek ovog ciklusa...

Ali, sta je, tu je...danas malo budes tuzan, pa od sutra u nove pobede user posted image

A kako brzo prolaze ovi dani do O....a posle muka ziva user posted image

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 2079
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.1.2013 22:09:24   
icika26
ksenix kad treba da dobijes ja ovaj mesec 16 og ,ovaj mesec mi se razlikuje od proslog sto me tri dana boli stomak jajnici uzasno 

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2080
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.1.2013 23:31:47   
Ksenix
Icika, treba da dobijem tek 26.1. Mislim da tek predstoji O...
Ne znam sta da ti kazem...mene nikad jajnici nisu boleli jako...ajde da ovog meseca budu user posted image user posted image

Meni je od sredine proslog ciklusa sve cudno...user posted image je prosla a neke tegobe su se nastavile...stomak mi je stalno nadut, a krsta me bole...retka stolica...pila sam probiotik i nista se nije promenilo...sad sumnjam na bubrege, mada bas nista ne znam o tome...jedva cekam utorak da odradim analize krvi i mokrace u laboratoriji...bas me vec muci to sto ne znam od cega je..

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 2081
   RE: Znaci trudnoće II deo
8.1.2013 11:50:29   
Azra82
Cao svima,i srecna Nova Godina,da nam donese svakoj po jednu user posted image
Recite mi da li se i vama desavaju svaki mjesec znaci trudnoce,ili to samo ja stalno umisljam user posted image ?Evo i sad me bole grudi,u stomaku se desava nesto cudno,a vec dvije noci me budi mucnina.Ne znam,nisam pametna.A treba da (ne)dobijem tek 18.01.A O je bila 01.01.Mogu li simptomi da se osjete ovako ranouser posted image

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2082
   RE: Znaci trudnoće II deo
8.1.2013 13:39:45   
icika26
ja mislim da imamo svaki mesec nazovi simptome posto se nadas ,ja bar dok nisam planirala drugo imam utisak da sam uvek imala iste simtome,simptomi se javljaju u ono vreme kada treba da dobijes ustvari 

(odgovor članu Azra82)
Direktna veza do poruke: 2083
   RE: Znaci trudnoće II deo
8.1.2013 13:50:55   
Sonreir
Mislim da su ti svi simptomi od prevelike zelje da saznamo da li smo trudne ili ne mnogo ranije, odnosno pre kasnjenja M. Pravi trudnicki simptomi krecu tek posle izostanka M a u vecini slucajeva i nekoliko nedelja kasnije. Ipak ima puno zena koje kazu da su rano osetile trudnicke simptome cak i pre izostajanja M, ali ima jos vise zena koje kazu da su najmanje simptoma imale bas u onom ciklusu kada su ostale trudne dok su u svim prethodnim ciklusima imale jako puno simptoma koji obecavaju. Tako da je moje misljenje da trudnicke simptome salje telo tek kada ne krene M. Znam da ovo sve ne pomaze svima koji zele sto pre da osete da li su uspele tog meseca i koje su nestrpljive da cekaju M, ali jednostavno je tako. Do dana kada treba da stigne M svi simptomi su isti kao kada treba da stigne M.

_____________________________

Mama, dokle ćeš više da citaš tu lingejaju? :-)

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 2084
   RE: Znaci trudnoće II deo
8.1.2013 14:50:16   
iva80
U potpunosti se slažem sa Sonreir!!!
Mučnina, nabrekle grudi, zatvor, ponekada umor ili vrtoglavica, sve to kreće u 3 mesecu (najranije).
Izostanak menstruacije je prvi znak ka MOŽDA 'sam trudna' jer ni to ne mora da znači.
Meni po prvi put kasni 10 dana, vadila sam BETU pre 3 dana i bila je negativna (jedino da su u labu pogrešili user posted image )
Zašto mi kasni- pa ko će ga znati...

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 2085
   RE: Znaci trudnoće II deo
8.1.2013 22:12:56   
jela 76

IZVORNA PORUKA: Sonreir

Mislim da su ti svi simptomi od prevelike zelje da saznamo da li smo trudne ili ne mnogo ranije, odnosno pre kasnjenja M. Pravi trudnicki simptomi krecu tek posle izostanka M a u vecini slucajeva i nekoliko nedelja kasnije. Ipak ima puno zena koje kazu da su rano osetile trudnicke simptome cak i pre izostajanja M, ali ima jos vise zena koje kazu da su najmanje simptoma imale bas u onom ciklusu kada su ostale trudne dok su u svim prethodnim ciklusima imale jako puno simptoma koji obecavaju. Tako da je moje misljenje da trudnicke simptome salje telo tek kada ne krene M. Znam da ovo sve ne pomaze svima koji zele sto pre da osete da li su uspele tog meseca i koje su nestrpljive da cekaju M, ali jednostavno je tako. Do dana kada treba da stigne M svi simptomi su isti kao kada treba da stigne M.


user posted image

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 2086
   RE: Znaci trudnoće II deo
8.1.2013 23:58:08   
Azra82
Sonreir znam da si u pravu,ali ja se opet,kao i zadnjih nekoliko mjeseci nadam da ovaj put ne umisljam user posted image

(odgovor članu jela 76)
Direktna veza do poruke: 2087
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.1.2013 8:52:35   
Trcosava
Ne čitam redovno skroz, ali drage moje SVAKA žena je posebna, SVAKI simptomi ne moraju uvek biti isti za trudnoću. Recimo u mom slučaju prva i druga trudnoća su bile slične - mnogo ranije su počele da me bole grudi. I to je bio jedini znak. Možda nećete imati nikakav simptom, možda će vam samo preskočiti menstruacija.
Morate glavu da odmorite od tkavih razmišljanja....

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Azra82)
Direktna veza do poruke: 2088
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.1.2013 11:04:20   
Azra82
Kod mene je svaki mjesec isto:od prvog dc,do O sam normalna,e posle naglo poludim user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2089
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.1.2013 11:06:09   
icika26
ja u prvoj trudnoci nisam imala simtome nijedan sem grceva pred m boleo me jako stomak kao pms,nista vise jos sam radila kao crnac ,moja sestra sa tri trudnoce isto nijedan jedini,mozda jednostavno nismo obracale paznju

(odgovor članu Azra82)
Direktna veza do poruke: 2090
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.1.2013 22:48:14   
Ksenix

IZVORNA PORUKA: Azra82

Kod mene je svaki mjesec isto:od prvog dc,do O sam normalna,e posle naglo poludim user posted image


Potpuno te razumem user posted image to mu dodje neki post ovulation sindrom..iliti POS user posted image

To, valjda, jedino vremenom mozes da naucis da iskuliras...ali, kad znas da ti je prosla O, sta da radis sledece dve nedelje? Da se pravis da nista ne ocekujes? Aha user posted image

(odgovor članu Azra82)
Direktna veza do poruke: 2091
   RE: Znaci trudnoće II deo
9.1.2013 22:59:36   
Azra82
E kod mene je trenutno bas zestok POS user posted image

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2092
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.1.2013 11:54:12   
icika26
ovog meseca jedino sto imam vecu telesnu t posle o imam 36,9 pa cemo videti bas

(odgovor članu Azra82)
Direktna veza do poruke: 2093
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.1.2013 17:16:29   
bubibubi
Pozdrav crtice, ja stigla sa odmora user posted image .

Icika, meni je prosli mesec posle O temperatura bila povisena a dan,dva pre user posted image isla do 37,4, da bi na dan dobijanja pala. Zelim da je tebi to bebica pa da se svi radujemo user posted image

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 2094
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.1.2013 18:44:17   
Ksenix
Bubi, nadam se si se odmorila i opustila! Jeste li vredno muckali? user posted image

Icika, kad treba da NEdobijes? user posted image

Azra, nadam se da je sa pravim razlogom zestok! Ali, ne dozvoli da te savlada...bice isto, crkavala ti usput ili ne user posted image

Meni danas 16.dc...koristim one Lh trake...po njima, jos nema O...a ne znam ni da li da muckam user posted image ovog ciklusa...Dr. opste prakse misli da treba da preskocim dok ne prezdravim...pojma nemam...mislim da mi stanje i nije tako ozbiljno...a onda mi posle sama ispprica kako je ona ostala trudna u sred lecenja hormonskog disbalansa user posted image

(odgovor članu bubibubi)
Direktna veza do poruke: 2095
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.1.2013 20:20:41   
Sonreir
Ksenix, uradi onako kako se ti osecas. Ako nije nista ozbiljno onda mucni koji put pa sta ti Bog da user posted image Da li je moguce da ti je O vec prosla? Koliko ti obicno traju ciklusi?

Icika, i kod mene je bilo slicno kao kod bubi - temp presla 37 i ja sam se jako ponadala jer mi nikada nije bila tolika kad ono ipak nista tog meseca, cak mi je i M stigla na temp od 37. Ne zelim da te razocaram, naprotiv, zelim ti da je kod tebe temp tolika zbog bebca, ali i sama znas, nije ti prvi put, pa je mozda ipak jednom nogom stajati na zemlji. Nemoj mi zameriti, ja ti zelim bebicu user posted image Kad ne treba da dobijes M?

Sve ovo sam rekla jer se ja osecam trudno, pa mozda zelim da ohladim i svoju ludu glavu jer mi je tek 5dpo user posted image

< Poruku je uredio Sonreir -- 10.1.2013 20:24:28 >


_____________________________

Mama, dokle ćeš više da citaš tu lingejaju? :-)

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2096
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.1.2013 20:37:21   
Ksenix
Son, tako i ja mislim...ako user posted image dodje sad, onda je i trebala da dodje...mozda treba da budem malcice neodgovorna...za promenu user posted image

Mislim da nije prosla, posto sam proveravala od 12.dc, sa jednim preskocenim danom, ali, test linija se neznatno pojacava iz dana u dan, tako da verovatno tek dolazi...nije to cudno za mene, ciklusi mi nisu bas u dan...najkraci je 28 dana, a najduzi 45...naravno, taj od 45 se desi jednom godisnje, ali se desi...uglavnom krene do 35. dana user posted image

Nadam se da ti je osecaj tacan...narocito ako znas vec kako to izgleda...znam par devojaka koje su znale da su trudne odmah posle odnosa...ali, to je bila druga trudnoca...to mi je fenomenalo...priproda i intuicija su cudo! A ja verujem u cuda! user posted image Navijam za tebe user posted image

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 2097
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.1.2013 20:44:17   
Sonreir
Hvala draga, i ja se nadam da cu znati kad budem drugi put trudna, to je i meni fenomenalno user posted image Prvi put nije bilo skoro nikakvih simptoma dok dr nije potvrdio trudnocu, ili ja nisam obracala paznju. Ipak, kazu da se u drugoj trudnoci pre osete i simptomi, i pokreti bebe, i pre se vidi stomak, pa se ja nadam svemu tome user posted image
A da li znas koliko ti traje lutealna faza? Meni O seta, a lutealna faza mi je uvek 14 dana, tako da mi duzina ciklusa zavisi od toga kog dc mi je O - sto kasnija O to duzi ciklus. Ako si proveravala od 12dc onda sigurno nisi omasila, ali ipak ti je najsigurnije muckanje svaki drugi dan pa tako se nista ne preskoci user posted image Izvini ako je licno pitanje, ali procitala sam da imas 30 god, pa pitam od kada se trudite za bebicu?

_____________________________

Mama, dokle ćeš više da citaš tu lingejaju? :-)

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2098
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.1.2013 21:44:40   
icika26
jaa 16 og  ,meni traje 25 dana ,pokrila sam sve dane pa cemo videtiuser posted image

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 2099
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.1.2013 21:52:37   
Ksenix
Imam 29, jos par meseci do 30., pa nema sanse da rodim pre 30-te user posted image Ovo je 6. mesec da se trudimo, sa tim da smo prva 3 bili u potpunom haosu sa obavezama...putovali smo svaki vikend i bili preumorni...nadam se da je i to jedan od razloga sto nije uspevalo...sada smo, kao, mirniji...zato sam se i razbolela...cim stanem, padne mi sistem user posted image
Nisam sigurna za lutealnu...ali, desava mi se da grudi pocnu da me bole odmah posle O i onda dobijem za dve nedelje, tako da pretpostavljam da je i meni sl. situacija kao tvoja...
I meni je prosli ciklus T skocila vise nego obicno, ali, corak user posted image

Icika, ti ulazis u ciljnu ravninu...navijam user posted image

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 2100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here