|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 15:59:59   
vojvodjanka87
A sta sa bradavicamauser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2126
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 16:01:20   
Verolina
Iskoce ti kvrzice na areoli bradavice. One koje vec imas se ne racunaju. Znaci, samo ako iskoce nove.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 2127
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 16:06:06   
vojvodjanka87
Meni su iskocile nove i to nekoliko sitnijih blize sredini i kao da su belicaste!Jel to moze bez razloga tako

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2128
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 16:11:29   
bubibubi
Ja ih imam i ovako pa ne znam da li bi uopste primetila da iskoci koja nova

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 2129
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 16:12:27   
Ksenix
Pa da...ne mora da bude...ali eto jos jedne aktivnosti user posted image Kad sam to citala prvi put na nekom forumu, umrla sam od smeha koliko su zene bile duhovite na temu zagledanja donjeg sprata user posted image

Dalilak, zelim ti najiskrenije da imas dobar osecaj...cekamo izvestaje user posted image user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2130
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 16:14:56   
vojvodjanka87
Bubi imala sam ih i ja ali samo okolo sad ih imam blize bradavici zato sam primetila.

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2131
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 16:15:47   
Ksenix
Vojv, kad ti NE treba da dobijes? user posted image

Ja stvarno nemam pojma kako je to sve izgledalo pre nego sto sam saznala za to...sve mislim, bice upadljivo kad bude, pa cu ukapirati user posted image

< Poruku je uredio Ksenix -- 13.1.2013 16:16:15 >

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2132
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 16:16:07   
Verolina

IZVORNA PORUKA: vojvodjanka87

Meni su iskocile nove i to nekoliko sitnijih blize sredini i kao da su belicaste!Jel to moze bez razloga tako

E, pa sad ne znam. Meni nisu belicaste. user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 2133
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 16:21:30   
vojvodjanka87
ne treba da dobijem za tri dana,Verka nisu velike kao ove stare.vec nekako sitne kao da se sijaju na belo ko neke bubuljice koje treba da iskoce nez kako da ti blize pojasnimuser posted image Kseni znam da nije trudnoca jer cu dobiti grudi su mi otekle i boluckaju.U ovom ciklusu su me boleli jajnici tj desni cesto

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2134
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 16:22:29   
17 joka
Verka i ja sam tako radilauser posted image

Kseniy donji spratuser posted image

a sta sve mi ne radimo da vidimo da li je uspelo , cudio smo mi zene

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2135
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 16:27:00   
Ksenix
Joko, sta ces...stvaranje novog zivota je cudo, pa otuda, valjda, opsesija tom pojavom user posted image

Vojv, pa svi kazu da su simptomi isti...prema tome, cekamo jos tri dana user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2136
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 17:56:57   
dalilak
Ksenix hvala ti puno.. I ja zelim isto tako svima vama koji zelite bebu ds uspe i ja cu znat za dva dana vise pa cu javit.. Nadam se iskreno da me osecaj ne vara.. I da necu dobit mengu..user posted image user posted image

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2137
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 18:20:58   
nata11
Drzim palceve dalilak pa javni user posted image

_____________________________





(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 2138
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 18:34:38   
dalilak
Hvala puno.. Ma i ako ne bude sad bice.. Ali eto bilo bi super uglavnom javicu vam..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2139
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 18:47:59   
bubibubi
Ksenix, bas me nasmeja sa donjim spratom user posted image user posted image .

vojvodjanja, da znas da cu i ja malo bolje moje da pogledam user posted image . Malopre malo prilegoh, bas sam danas umorna, kad me 3-4 puda probode negde, rekla bi blizu desnog jajanika. Kao da me neko iglom ubode. Jos jedan znak da meni stize user posted image sa malim kasnjenjem.

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 2140
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 19:28:49   
Sonreir
Moji simptomi: razdrazljiva pomalo, spavam mnogooo (12h dnevno), naduven stomak, kao da ne vari hranu vec sve sto pojedem stoji u zelucu, ne pije mi se vise kafa uopste. Razum kaze da je jos uvek rano za simptome, ali eto ja sam ih ipak napisala. Mozda ovo nisu simptomi trudnoce vec simptomi da sam se ugojila i postala lenja user posted image U prvoj trudnoci od simptoma je bilo samo pojacano spavanje od dana za dobijanje M, malo kasnije problemi sa varenjem i mucnine. Grudi i bradavice me nikada nisu bolele i nisu se puno menjale u trudnoci tako da to ne ocekujem ni sada.

_____________________________

Mama, dokle ćeš više da citaš tu lingejaju? :-)

(odgovor članu bubibubi)
Direktna veza do poruke: 2141
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 19:33:30   
dalilak
Mene grudi bole vec 10dana, a to mi se desava inace samo dan najvise dva pred menstruaciom.. I danas sam se dva puta zamalo onesvestila.. I inace 2dana pred mengu imam jake bolove u stomaku.. Sad imam samo male grceve povremeno u doljnem delu stomaku.. A to do sad nisam imala nikad.. A cigare su mi postale bljak zapalim je povucem dva dima i ugasim jer jer mi se momentalno povraca od njega.. Za kafu ne znam jer je nikad nisam pila..

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 2142
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 19:41:10   
bubibubi
Sad cete se nasmejati mom simptomu od danas. Naime, dok sam se vozila u autu, poce da mi igra neki misic sa leve strane pupka. Ma igra li igra. Rasnjiram jaknu i stegnem rukom jer je bas bilo neugodno. Trajalo je 15-ak sekundi. Sta bi sad ovo user posted image user posted image
user posted image .
Za sad kasni jedan dan. Obicno dolazi na vreme, eventualno porani dan/dva. Desilo mi se samo 2 puta da okasni. Jednom 3 dana, jednom 5.

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 2143
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 19:46:45   
dalilak
Bubibubi ja to drzim palceve.. A smijesno nije nista zene i njihovi predosecaji i znakove znaju biti cudo..

(odgovor članu bubibubi)
Direktna veza do poruke: 2144
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 19:57:47   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Verolina

Iskoce ti kvrzice na areoli bradavice. One koje vec imas se ne racunaju. Znaci, samo ako iskoce nove.

khm,pre 3 dana sam primetila kvrzice,inace ih nemam,pojavile su mi se kad sam user posted image i to mi je bio jedini simptom i bol u zeludcu kad je bila implantacija (valjda se tako kaze)....
e,sad sam opet prosle nedelje imala bol u zeludcu,a od pre 3 dana i kvrzice i peckaju me grudi i po malo boluckaju!
ali za neverovati je da se tripujem,a imali smo polu zasticen jedan jedini odnos user posted image (tako ti je to kad imas malu bebu koja ne spava nocu)...kazem polu-zasticen,malo se igrali,pa stavili kondomuser posted image
imala sam 19.12..a ciklusi su mi na 33-35 danauser posted image
i sad se ja tripujem i umisljam,videcemouser posted image mada mi je Tika malauser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2145
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 20:05:03   
bubibubi
dalilak user posted image
vonavoj, bice kod tebe jos jedna mala user posted image .
To za cibuljcice bas nisam znala. Mada ih ja imam inace, ne bi ni primetila da se koja pridoda.
Kad vec pominjes zeludac, i mene je nocas boleo. To me probudilo. Okrenila se na drugu stranu i pocelo prestajati. Povezala sam to sa sarmom koju sam jela.
I meni je poslednji ciklus bio 19.12. Dobijam na 24/25 dana, sto znaci da je trebala stici juce.
Ma ja nemam pojma. Totalno sam glupa za simptome user posted image .

< Poruku je uredio bubibubi -- 13.1.2013 20:06:23 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2146
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 21:46:19   
icika26
meni su se simptomi ,tamne bradavice,mucnina,i sve zivo pojavilo tek kad mi jeuser posted image kasnila 10 dana zato nista ne ocekujem sada ,svima su uglavnom bile samo bolne grudi a to se opet javlja i kao pms user posted image

(odgovor članu bubibubi)
Direktna veza do poruke: 2147
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 21:51:49   
Azra82
Ksenix user posted image da,treba da dobijem ili ne 18. Grudi odavno bole,a ako je bol u zeludcu jedan od znakova,onda sam sigurno trudna user posted image

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 2148
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 22:54:26   
vonavoj
meni su znaci trudnoce bile te kvrzice,i to su se pojavile nekih 7 dana posle O,kada se pojavio je bol u zeludcu..i do kraja prvog tromesecja me je boleo,bilo da je pun ili prazanuser posted image
eto,mislila sam da zeludac nema veze sa trudnocom,ali i meni i sestri je to bio znak,sve je individualno...a sad tripujemuser posted image .

(odgovor članu Azra82)
Direktna veza do poruke: 2149
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.1.2013 22:57:48   
bubibubi
Sve sto vise citam, ja sve vise simptoma imam user posted image user posted image a svesna sam da od user posted image nema nista jer nismo nesto bili vredni a nisam ni sigurna kad mi je bila O

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here