|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tumacenje rezultata
21.12.2009 2:21:32   
gagana83
.


< Poruku je uredio gagana83 -- 21.12.2009 2:22:28 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Tumacenje rezultata
21.12.2009 2:21:44   
JULIE
Eugi,ja sam imala bolove posle trcanja i brzog hodanja,i kocila mi se desna noga.Onda mi je jednog dana naglo skocila temp.uradili su ks,videli leukocite i pravac na operaciju.Iste simptome je imao i moj brat samo je on i povracao nenormalno puno i iznenada ali njemu je bilo puklo slepo crevo,bio je pocetak sepse jedva su ga spasli.Zapravo,koliko ja znam,ne operise se tj.ne vadi se samo slepo crevo,vec njegov vrh tzv.APENDIX pa se i sama upala naziva apendicitis.Po ovim nalazina stvarno nemas znakova upale slepog creva,sto se tice samih nalaza pokusavam da se setim sta si sve navela da ti nije jasno...Ono na samom vrhu je sve ok,peristaltika creva ti je normalan rad creva a on ti je ok..videcu ako se setim jos neceg iz srednje skoleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Tumacenje rezultata
21.12.2009 2:24:06   
eugenija
IZVORNA PORUKA: OTI




eugi a je l DR rekao da je mozda jajnik ili nesto drugo?
Joj, ne mogu da pohvatam



Nije rekao, to ja nagađam, reko, možda je jajnik....


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Tumacenje rezultata
21.12.2009 2:24:39   
lence
Hmm, kako sam ukapirala tebi se ova bol periodicno vraca? Mozda jeste nesto sasvim bezazleno ali zar ne bi da radije ipak znas nego da mozda sasvim nepotrebno brines i nagadjas? Sta god da jeste bolje da se toga sto pre resis. Sigurna sam da ce se naci neki povoljni aranzman i za cuvanje tvoje bebe. Mozes sada da se ljutis na mene, ali mislim da bas njemu dugujes da resis svoj zdravstveni problem i to sto pre.
Nije mi poznato da jajnici bole pred user posted image , mislim da je to samo u toku O. Ali ja sam tu laik.

< Poruku je uredio lence -- 21.12.2009 2:25:18 >


_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Tumacenje rezultata
21.12.2009 2:26:45   
eugenija
IZVORNA PORUKA: JULIE

Eugi,ja sam imala bolove posle trcanja i brzog hodanja,i kocila mi se desna noga.Onda mi je jednog dana naglo skocila temp.uradili su ks,videli leukocite i pravac na operaciju.Iste simptome je imao i moj brat samo je on i povracao nenormalno puno i iznenada ali njemu je bilo puklo slepo crevo,bio je pocetak sepse jedva su ga spasli.Zapravo,koliko ja znam,ne operise se tj.ne vadi se samo slepo crevo,vec njegov vrh tzv.APENDIX pa se i sama upala naziva apendicitis.Po ovim nalazina stvarno nemas znakova upale slepog creva,sto se tice samih nalaza pokusavam da se setim sta si sve navela da ti nije jasno...Ono na samom vrhu je sve ok,peristaltika creva ti je normalan rad creva a on ti je ok..videcu ako se setim jos neceg iz srednje skoleuser posted image user posted image user posted image


Hvala ti JULIE... Meni su rekli ako bude temperature i povraćanja da se javim. A kada popijem antibiotik (za 4 dana) da dođem da ponovim urin.

Buni me kod slepog creva da svi simptomi mogu izostati.. može čak i da ne boli, može krvna slika biti savršena, leukociti u normalnim granicama.. I to mi je izuzetno iritirajuće. Očekujem nešto što možda neće da se desi... I to je neverovatan pritisak i čini me nervoznom i pod brigom, a imam briga ionako da ne znam kud s njima.. Organizovaću aukciju da ih podelimuser posted image

< Poruku je uredio eugenija -- 21.12.2009 2:29:21 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Tumacenje rezultata
21.12.2009 2:28:59   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lence

Mozda jeste nesto sasvim bezazleno ali zar ne bi da radije ipak znas nego da mozda sasvim nepotrebno brines i nagadjas?


Pa jeste, ali danas sam uradila sve što se moglo... I krvnu sliku, i pregled, i urin, i ultrazvuk... Nije baš da sedim skrštenih ruku.

Nego moram popiti antibiotike do kraja, pa onda ponoviti urin, pa gledati šta dalje. Rekli su mi da pripazim ako bude temperature i povraćanja. Za sada toga nema. Nego me nervira što sve "može da bude, a ne mora". Kao da nisam ni išla lekaru.........

< Poruku je uredio eugenija -- 21.12.2009 2:29:55 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Tumacenje rezultata
21.12.2009 2:35:26   
JULIE
On ti je te antibiotike dao zbog urina jel tako?znas sta je zeznuto tu?I moj brat je pio antibiotike zbog upale pluca koju je imao bas u to vreme,tako da su oni smirivali i upalu slepog creva a da nisu ni znali za nju.U stvari antibiotici su je samo zamaskirali nista oni tu ne mogu pomoci...Nemoj molim te da se plasis i nerviras ne valja ni za vika ni za tebe...Ali ako NE DAJ BOZE dobijes temp.i povracas pravac lekar!!!Ljubim te dragauser posted image user posted image user posted image Ej,sincic moje sestre koja se porodila 13 zove se Viktoruser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Tumacenje rezultata
21.12.2009 2:35:56   
lence
Bravo kad si to uradila temeljito. Te simptome koje nemas, oni su bas karakteristicni za slepo crevo. Koliko dugo uzimas antibiotike, mozda jos nisu poceli da deluju? Da li si ikada imala miome, oni znaju da bole kad se uvrnu, kao grcevi?

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Tumacenje rezultata
21.12.2009 2:38:19   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lence

Bravo kad si to uradila temeljito. Te simptome koje nemas, oni su bas karakteristicni za slepo crevo. Koliko dugo uzimas antibiotike, mozda jos nisu poceli da deluju? Da li si ikada imala miome, oni znaju da bole kad se uvrnu, kao grcevi?


Danas sam išla lekaru, uradio je sve nalaze, imaš na prethodnoj stranici, sve sam napisala, komplet nalaz.

Antibiotik sam danas krenula da pijem, do sada dva sam popila.

Nisam imala miome.


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Tumacenje rezultata
21.12.2009 2:40:22   
eugenija
IZVORNA PORUKA: JULIE

On ti je te antibiotike dao zbog urina jel tako?znas sta je zeznuto tu?I moj brat je pio antibiotike zbog upale pluca koju je imao bas u to vreme,tako da su oni smirivali i upalu slepog creva a da nisu ni znali za nju.U stvari antibiotici su je samo zamaskirali nista oni tu ne mogu pomoci...Nemoj molim te da se plasis i nerviras ne valja ni za vika ni za tebe...Ali ako NE DAJ BOZE dobijes temp.i povracas pravac lekar!!!Ljubim te dragauser posted image user posted image user posted image Ej,sincic moje sestre koja se porodila 13 zove se Viktoruser posted image


Jeste, dijagnoza je urinarna infekcija.

Sve u svemu, kada i ovo pročitam, SVE deluje zbunjujuće....... I sve može biti OVAKO, a može ONAKO.. I na kraju ideš lekaru i vratiš se kući sa upitnicima i novim strahovima. Gde si bio? -Nigde. Šta si radio? - Ništa.
Da bar znam - to je to.. i gotovo.. šta god da je.. Već ovako živim u rebusima i panikama.. UHHHHHH...user posted image user posted image user posted image

VIKTOR JE PRELEPO IMEuser posted image user posted image


< Poruku je uredio eugenija -- 21.12.2009 2:41:12 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Tumacenje rezultata
21.12.2009 2:46:30   
lence
Jeste, iscitah ovo sto si napisala, ne znam da li se odnose ove priraslice na miome, u svakom slucaju oni obicno ne bole ovoliko koliko se ti patis. Takodjer se slazem s devojkama za tekucinu u abdomenu, dobro je da je nemas.
Stvarno izgleda da se radi o infekciji koju antibiotici treba da srede. Uzimaj ih u regularnim razmacima i daj im vremena da prorade.
Bas su te detaljno pregledali, nemas razloga za paniku, sumnjam da bi im nesto promaklo.
Odvrati misli, idi da citas.
user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Tumacenje rezultata
11.1.2010 17:21:39   
dacca
Ljekar opsteprakse je stavio u dijagnozi; COLICA RENALIS, non specificata user posted image
U pitanjhu su bubrezni grcevi,a da li neko zna sta znaci ovo drugo?

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Tumacenje rezultata
11.1.2010 17:32:19   
mihi
dacca znači ne specifična, može biti, pesak, kamen ili obična urinarna infekcija, šta ti je još rekao ili radio od nalaza?

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Tumacenje rezultata
11.1.2010 17:39:01   
dacca
Danas sam bila kod lj.o.p i on mi je dao upute da radim kompletnu laborat. kao i uz bubrega! Imam fiskove, ili grceve po lijevoj strabi bubrega!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Tumacenje rezultata
29.6.2011 11:05:07   
Lu
Ne radi se o rezultatima nalaza al da ne otvaram novu temu, ne mogu protumačiti nešto iz uputstva na lijeku..
Piše: Plazmatski t 1/2 je u rasponu 12-15 sati
Drugo: Eliminacioni poluživot iznosi 8-20 sati. 

Zanima me koje je od ovo dvoje djelovanje lijeka, laički rečeno?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Tumacenje rezultata
29.6.2011 11:13:39   
Lu
Izgleda da su sve doktorice na moruuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 66
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here