|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baby projector
13.2.2011 1:09:57   
mati
A pa ni kod nas nema nista od uspavljivanja sa tim. Dobar nam je za udaranje i cesanje zuba, a s obzirom u kakve se svrhe koristi, tesko da ce jos dugo da pevka... user posted image

< Poruku je uredio mati -- 13.2.2011 1:10:21 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Baby projector
13.2.2011 1:14:36   
madre
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ja sam ovo bas zelela da kupim medjutim kasnije sam odustala jer nema sta nemam poludeh vise inace ovaj mi se svidjao i kostao je oko 3500user posted image

danas mi je stigao isti ovakav, narucila sam ga pre par dana preko interneta... poludela sam, skoro nisam videla veci krs od igracke, a dala sam sve ukupno 4000! jako je los... ima skroz glupe 3 slicice, koje nikako da izostrim, i jednu melodijuuser posted image user posted image user posted image ja ga nikako ne preporucujem!!!


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Baby projector
13.2.2011 1:17:07   
mati
Jao, pa ovaj kao nas je bas dobar, ima dosta slicica i jako lepe melodijice, oko 5-6.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Baby projector
13.2.2011 1:17:26   
madre
IZVORNA PORUKA: minna

I mi imamo ovaj kao mati, samo sto ga koristimo za igru, ne bi se uspavao uz to nema sanse, ali ovako ga voli!

mina, gde ste ga kupili?


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Baby projector
13.2.2011 1:18:30   
madre
IZVORNA PORUKA: mati

Jao, pa ovaj kao nas je bas dobar, ima dosta slicica i jako lepe melodijice, oko 5-6.

mati, samo mi nemoj reci da ste dobili na poklon i da ne znas gde je kupljen, jer me to bas zanimauser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Baby projector
13.2.2011 1:21:53   
mati
Iz Akse je, a vec sam pisala da sam videla u tempu. Slika je sa Aksinog sajta, cini mi se da se tano zove "nocna lampa", tako nesto.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Baby projector
13.2.2011 1:28:49   
madre
mati, deluje mi mnogo bolje od ovog naseg nazovi projektora, a mnoooogo je jeftinijeuser posted image sad sam poludela, ne znam da li mogu da im ovaj vratim i uzmem nesto manje bezveze za te pare.... 

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Baby projector
13.2.2011 1:32:16   
mati
Pa vrati ga, obicno daju 15 dana rok za vracanje. Ovaj ima na jednoj strani 2 ili 3 melodije prirodnih zvukova, vodopad, pticice a na drugoj 2 sa klasicnom uspavljujucom muzikom. Inace je pertinijev.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Baby projector
13.2.2011 10:49:00   
minna

IZVORNA PORUKA: madre

IZVORNA PORUKA: minna

I mi imamo ovaj kao mati, samo sto ga koristimo za igru, ne bi se uspavao uz to nema sanse, ali ovako ga voli!

mina, gde ste ga kupili?




madre, kupili smo ga u Aksi, kostao je negde oko 2500, malo manje.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Baby projector
13.2.2011 11:12:33   
Snelle
IZVORNA PORUKA: madre

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ja sam ovo bas zelela da kupim medjutim kasnije sam odustala jer nema sta nemam poludeh vise inace ovaj mi se svidjao i kostao je oko 3500user posted image

danas mi je stigao isti ovakav, narucila sam ga pre par dana preko interneta... poludela sam, skoro nisam videla veci krs od igracke, a dala sam sve ukupno 4000! jako je los... ima skroz glupe 3 slicice, koje nikako da izostrim, i jednu melodijuuser posted image user posted image user posted image ja ga nikako ne preporucujem!!!



madre, ja se slažem sa tobom u potpunosti! Jedina sreća u nesreći je što smo ga dobili na poklon, tj. nismo mi pukli pare, pa se nisam iznervirala toliko. Lana ga isto koristi za igru, vrti onaj gornji deo kao volan user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Baby projector
13.2.2011 11:13:57   
Snelle
Madre, imaš sa strane još dva "diska" sa još po 3 sličice, ali šta vredi kad ne može da se izoštri slika nikako user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Baby projector
13.2.2011 11:16:10   
Snelle
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Sanjice ma bas te briga nek ti seja kupi...sad cu da je prozovem user posted image


Ma pazi ti nju, sad ovo vidim user posted image Nemoj da te Sanja pozove na babine, pa ćeš da vidiš user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Baby projector
13.2.2011 12:27:27   
ivaj
IZVORNA PORUKA: madre


danas mi je stigao isti ovakav, narucila sam ga pre par dana preko interneta... poludela sam, skoro nisam videla veci krs od igracke, a dala sam sve ukupno 4000! jako je los... ima skroz glupe 3 slicice, koje nikako da izostrim, i jednu melodijuuser posted image user posted image user posted image ja ga nikako ne preporucujem!!!



Bas me cudi za ovo sto kazes!
A tako lepo izgleda na slici.
I super sto si nam rekla da ne narucujem.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Baby projector
13.2.2011 14:34:13   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: madre

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ja sam ovo bas zelela da kupim medjutim kasnije sam odustala jer nema sta nemam poludeh vise inace ovaj mi se svidjao i kostao je oko 3500user posted image

danas mi je stigao isti ovakav, narucila sam ga pre par dana preko interneta... poludela sam, skoro nisam videla veci krs od igracke, a dala sam sve ukupno 4000! jako je los... ima skroz glupe 3 slicice, koje nikako da izostrim, i jednu melodijuuser posted image user posted image user posted image ja ga nikako ne preporucujem!!!



user posted image user posted image user posted image  a ja sam ga svima preporucivala,deluje mi prelepo,jos imamo sto nekih stvarcica od tog proizvodjaca i sve je ekstra kvalitetno

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Baby projector
13.2.2011 14:34:52   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Sanjice ma bas te briga nek ti seja kupi...sad cu da je prozovem user posted image


Ma pazi ti nju, sad ovo vidim user posted image Nemoj da te Sanja pozove na babine, pa ćeš da vidiš user posted image



Ako je to jedini nacin da te upoznam dolazzzzziiiim user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Baby projector
13.2.2011 15:57:49   
maja19
Mi imamo ovaj i prezadovoljan sam..
http://www.baby-walz.at/dmc_mb3_search_pi1.num/10000/dmc_mb3_search_pi1.page/24/dmc_mb3_search_pi1.searchstring/Disney+Winnie+Pooh/product/1846253/L/0/Schlummer-Nachtlicht-Meine-Winnie-the-Pooh-Traums.a930.0.html

Ovde ima da se kupi valjda u Turbo limacu

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Baby projector
13.2.2011 16:47:19   
Sanjica26 RR
Uh, lanajelena ja ne bih bila zadovoljna takvim poklonomuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Baby projector
13.2.2011 22:57:00   
madre
ivaj, veruj mi, strasno sam se zeznulauser posted image i ja cu pokusati da ga vratim, nadam se da cu uspetiuser posted image
snelle, imam i ta 2 diska ali ne vade situacijuuser posted image besna sam k''o risuser posted image
lanajelena, i meni deluje prelepo na slici, zato sam ga i porucila, a sada gledam kako da ga vratimuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 13.2.2011 23:01:49 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Baby projector
13.2.2011 22:59:12   
Irena79
mi imamo ovaj, doduse dobili smo na poklon pa ne znam ni gde ga ima ni koliko kosta. simpatican je ali moja beba je bila mala kad ga je dobila pa je nije preterano zanimao, sad ste me podsetile na njega pa cemo pokusati ponovo:) skroz je simpatican, muzika kao da omamljuje:) ali sam sigurna da nas ne bi uspavao, to tesko ide bez ljuljkanja u kolicima...:P

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Baby projector
13.2.2011 23:00:54   
Vika
pokušaj, možda se iznenadiš. moj bebac je i večeras usnio gledajući u plafonuser posted image

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Baby projector
13.2.2011 23:05:10   
Irena79
mada za 4000 din nije !!!! nisam znala da toliko kosta... u pravu si sto se tice jasnoce slika uopste ne mogu da ih izostrim, ja sam mislila da je to neka greska do naseg projektora znaci takavi su svi.. pa dobro sta je tu je poklonu se u zube ne gleda. ali ovako spolja sto bi se reklo izgleda bas bas ekstra

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Baby projector
13.2.2011 23:06:29   
Irena79
blago tebi, kod nas no way! navukla se na kolica a meni je i to bolje nego na rukama da je nunam pa ne menjam taktiku koja pali:)projektor za pred spavanje da se zagreje:)

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Baby projector
13.2.2011 23:11:33   
madre
IZVORNA PORUKA: Irena79

mada za 4000 din nije !!!! nisam znala da toliko kosta... u pravu si sto se tice jasnoce slika uopste ne mogu da ih izostrim, ja sam mislila da je to neka greska do naseg projektora znaci takavi su svi.. pa dobro sta je tu je poklonu se u zube ne gleda. ali ovako spolja sto bi se reklo izgleda bas bas ekstra

kosta oko 3700, ali je postarina 300... mislim da su svi drugi projektori koji su ovde pomenuri bolji od ovog naseg. jedino ja sam ovde ljutauser posted image zato sto sam ga samo ja kupila, svi ostali su ga dobili... bolje da idem da istresem negativnu energijuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Baby projector
6.5.2011 19:41:23   
Mala Loojka
Mi smo narucili ovakav http://www.icbaby.com/_product_images/tomy_sweetdreams_lightshow.jpg,..

Kod nas uopste nisam mogla da ga nadjem user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Baby projector
6.5.2011 20:05:19   
VVVV
Ne bih zelela da zvucim previse negativno, ali citala sam (ne secam se vise gde) da ovakve igracke mogu da naprave problem kod nocnog spavanja. Odnosno, da se dete uci da spava nocu tako sto treba da uvidi da se nocu ne moze igrati nit raditi bilo sta drugo sem spavannja. To prakticno znaci da iz kreveca treba uvece povaditi sve igracke i dete da bude u sto vecoj tisini i tami (danju raditi sve suprotno).  

Licno nemam iskustva sa igrackama ovog tipa, ali imam drugaricu koja je dobila kad je dete imalo oko4 meseca i stvarnno je poceo cesce da se budi dok je nije uklonila.

Eto toliko.
Nemojte ovo svatiti kao kritiku vec samo kao savet na sta da obratite paznju ako uspavljivanje ne uspe user posted image

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here