|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Horoskop
25.8.2011 19:02:07   
World
Grgo zeno gdje si ti, slabo te nesto vidjam u zadnje vrijeme...user posted image
I ja sam pitala da li se neko na forumu bavi astrologijom, ali slabo izgleda... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Horoskop
25.8.2011 19:06:06   
GRGA
E ja zence uzivam,,,ali uzivam spavkam,i pokusavam da ne vidjam negativne ljude vec sedim kuci i mlatim praznu salmu--ali mi je super!!!
--------------------Slabe vajde da se neko bavi time--vesticarenje je zanat koji odumireuser posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Horoskop
25.8.2011 19:27:29   
suzanaaa
Vodolije user posted image user posted image user posted image , tačno... najluđe!!! user posted image
I verujem u horoskop, ima tu nešto... user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Horoskop
26.8.2011 15:25:00   
vukosava
A jos ludja je spojka vaga vodolija - tu je uvek zurka user posted image

(odgovor članu suzanaaa)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Horoskop
26.8.2011 15:30:32   
GRGA
Hehhe verujem i ja isto ,,ima nesto-Nisu svi isti..........Npr koliko samo vodolija poznajes ili cujes da je neko vodolija a skroz je nasuprot meni...........Ja sam bas prava vodolija...Zelja mi je da mi vencanje bude u mini pufnastoj vencanici koja ispod ima zeleni i roz zipon....Da posle vencanja u crkvi idem u pivnicu na pivo i na tetoviranje:))user posted image

......................Naravnod a takvo vencanje u crkvi nece biti ali to to je moja zeljauser posted image

(odgovor članu suzanaaa)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Horoskop
26.8.2011 21:15:33   
Brana
Konacno izracunah mm-u podznakuser posted image mi smo zesca kombinacijauser posted image ja sam dupli Jarac,a mm je Lav-Devicauser posted image i super funkcionisemo,kada se jedno upali,drugo ga ugasi i obrnutouser posted image Ali iskreno, ne verujem u horoskop! user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 26.8.2011 21:17:18 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Horoskop
14.10.2011 14:57:28   
soni
pise u horoskopu da su RAKOVIMA od danas plodni dani... pogodise.. moram se baciti na posao user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Horoskop
14.10.2011 17:05:40   
little_one
Soni, znaci racice da se daju na posaouser posted image ....jest da je meni 53dc al moze biti svasta user posted image

Pokricemo i to za svaki slucaj user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Horoskop
14.10.2011 17:08:56   
vukosava

IZVORNA PORUKA: soni

pise u horoskopu da su RAKOVIMA od danas plodni dani... pogodise.. moram se baciti na posao user posted image


Ako si ko moj muz - jednom bez zastite i odmah user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 459
   [Obrisana poruka]
13.3.2012 21:05:47   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 460
   RE: Horoskop
13.3.2012 21:33:11   
hanka
user posted image
a jel to i horoskop utice na plodnost?
Pa Soni trudnjaco di se to racuna?

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Horoskop
26.5.2012 1:40:04   
vukosava
Jel istina za vas? Izvor Blic Zena klikni

******************
OVAN
1. Ovnovi imaju najimpulsivniju narav! Trebalo bi da nauče kako da suzbiju izlive besa.
2. Zabavljati se sa Ovnom znači biti u vezi s nezrelim i naivnim osobama pa vam se ponekad može učiniti da imate posla s tinejdžerom umesto s odraslom i zrelom osobom.
3. Ovnovi vole da se upuštaju u nove stvari, ali ne možete da očekujete da će ih dovršiti jer će im u međuvremenu pažnju omesti nešto drugo.
4. Imaju velike probleme sa strpljenjem.
5. Vrlo su sebični i "uskih" pogleda pa se zato nemojte da se čudite ako se ne potrude da shvate vaše ambicije.


BIK
1. Bikovi su poznati po svojoj tvrdoglavosti, zato nemojte da očekujete da ćete ikada pobediti u svađi. Oni jednostavno ne popuštaju.
2. Neka vam je sa srećom s podelom kućnih poslova.
3. Njihove su potrebe uvek važnije od vaših.
4. Užasno su nezanimljivi.
5. Teško se otvaraju emotivno, pa od njih ne možete očekivati da s vama dele svoje brige.

BLIZANCI
1. Blizanci su u potpunosti nepouzdane osobe.
2. Svaki dan je izazov jer nikad ne znate koja će strana ličnosti preovladati.
3. Slatkorečivi su i puno obećavaju, ali sve ostaje samo na rečima.
4. Brzo se svega zasite.
5. Živeti s Blizancima znači živeti na groblju poludovršenih projekata i ideja.

RAK
1. Njihove su promene raspoloženja iscrpljujuće.
2. Rakovi su skloni vređanju, ali nisu skloni preuzimanju odgovornosti za posledice izrečenog.
3. Nametljivi su i nesamostalni.
4. Moglo bi da se dogodi da vas zaprose već na drugom sastanku.
5. Život s Rakovima može biti prilično dosadan. Naime, teško ćete ih nagovoriti da zajedno odete u novi restoran ili odete na putovanje u nepoznato.

LAV
1. Sa svojim Lavom nikad nećete osećati preteranu sigurnost u vezi budući da su skloni flertovanju s bilo kim i bilo kad.
2. Nikad vas neće voleti više od svog odraza u ogledalu.
3. Nijedan Lav nikada nije priznao da nije bio u pravu.
4. Njihova je bahatost neprijatna.
5. Moraju da budu u centru bilo čije pažnje pa ćete uz njega uvek pomalo biti u senci.

DEVICA
1. Skloni su osuđivanju i preteranim kritikama.
2. Život sa Devicom znači da ćete biti ta koja će uvek činiti prvi korak.
3. Prevrtljivi su
4. Izgleda da im je nesigurnost urođena, što ni najmanje nije seksi.
5. Ako slučajno ostavite prljavu čašu u sudoperi, neće vam dopustiti da zaboravite na taj krajnje nesmotren propust još mesecima nakon “incidenta”.

VAGA
1. Nikad nećete znati šta zaista misle, jer će Vage reći samo ono što misle da želite da čujete.
2. Donošenje odluka traje satima.
3. U svakom trenutku mogu da vam okrenu leđa bez ikakvog upozorenja.
4. Tašti su i opsednuti fizičkom lepotom.
5. Nedostaje im snaga volje.

ŠKORPIJA
1. Ljubomora Škorpija nadaleko je poznata.
2. Nikad nećete znati šta on zapravo oseća jer skloni su manipulisanju i svojim i vašim emocijama.
3. Spremni su i da vas ostave i povrede kao niko do tada.
4. Vrlo su lažljivi i tajnoviti.
5. Manje svađe se redovno pretvaraju u ogromne drame.

STRELAC
1. Strelci su najgori slušaoci od svih horoskopskih znakova.
2. Zabava je jedino što im je u mislima 24/7, a u slučaju da toga nedostaje neprestano ćete slušati kukanja i jadikovke.
3. Oni znaju apsolutno sve, stoga srećno sa pokušajima učenja nečeg novog.
4. Izrazito su dominantni i skloni kontrolisanju.
5. Često su neosetljivi na tuđa osećanja.

JARAC
1. Njihov je prioritet posao i to će vam jasno dati do znanja.
2. Dve reči: kontrol frik!
3. Sve što rade, rade isključivo zbog sebe i nije ih briga hoće li vas povrediti.
4. Vole rutinu pa je veza s njim prilično dosadna.
5. Zatvoreni su iza svojih zidova.

VODOLIJA
1. Vodolije žive život unutar svojih glava pa se često čini da su odsutni.
2. Oni uvek znaju najbolje pa se veza s njima može činiti kao učestalo odlaženje na instrukcije.
3. Na sastancima ćete retko biti sami jer više od svega voli svoje društvo.
4. Vole unapred da donosi zaključke i da osuđuje.
5. Uvek ćete znati šta misle, ali retko ono što osećaju.

RIBE
1. Ribama treba puno prostora.
2. Ne možete da ih nagovorite, a čak i ako u tome uspete trebaće im čitava večnost da dovrše ono što su započeli.
3. Retko kad znaju šta žele od života.
4. Ribe će žrtvovati svoje potrebe i emocije kako bi veza bila što kvalitetnija, ali kasnije će vam to zamerati.
5. Svaku svoju vezu idealizuju, a od vas očekuju da ispunite njihove fantazije o savršenoj partnerki.

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Horoskop
26.5.2012 1:44:44   
vukosava
Za mene i moje voljeno bice, zanimljiva ova kombinacija:

RAK : 5. Život s Rakovima može biti prilično dosadan. Naime, teško ćete ih nagovoriti da zajedno odete u novi restoran ili odete na putovanje u nepoznato.
STRELAC 2. Zabava je jedino što im je u mislima 24/7, a u slučaju da toga nedostaje neprestano ćete slušati kukanja i jadikovke.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Horoskop
26.5.2012 10:38:51   
Figaro88
Ja sam vodolija a mm riba,a ovo sto pise je tacno,mada ja nesto i ne verujem u horoskopuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Horoskop
26.5.2012 10:43:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: vukosava

Za mene i moje voljeno bice, zanimljiva ova kombinacija:

RAK : 5. Život s Rakovima može biti prilično dosadan. Naime, teško ćete ih nagovoriti da zajedno odete u novi restoran ili odete na putovanje u nepoznato.
STRELAC 2. Zabava je jedino što im je u mislima 24/7, a u slučaju da toga nedostaje neprestano ćete slušati kukanja i jadikovke.


Ja sam rak, mm je strelac, al je kod nas skrooooz obrnuto. On ne bi izašao iz dnevne sobe ni na poznato mesto da ga ne nateram, za nepoznato tek moramo da se ubeđujemo, svađamo i ucenjujemo. user posted image Ja sa druge strane mogu sad da odlučim i za pola sata da krenem, sa sve detetom, bilo kad i bilo gde. Kad ga konačno nateram, i pokrene se posle silnih sati gunđanja i raspravljanja i durenja, na kraju kaže: "E, baš nam je ovo super!" Ma nemoj, a to što je meni priselo dok sam te isterala iz kuće, to ništa!


(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 465
   RE: Horoskop
26.5.2012 10:47:31   
NadaR
Ja sam lav u podznaku skorpija a mm je ovan .
Prema datumima rodjenja slazemo se ovako :


161 Trine Sunce - Venera

Pozitivan aspekt: Ovo je odličan aspekt. Dobro idu jedno s drugim, vole se I osjećaju se dobro, sretno I vedro kad su zajedno.

93 Trine Merkur - Venera

Pozitivan aspekt: Veza će biti ugodna, voljet će govoriti jedno drugom, imat će dobro intelektualno razumijevanje, njihovi ukusi će biti vrlo slični I voljet će dijeliti osjećaje jedno s drugim.

82 Trine Sunce - Neptun

Pozitivan aspekt: Oboje će biti vrlo privlačni jedno drugom, ali ne nužno fizički. Uz probleme svakodnevnog života, ova ljubav će iščeznuti, a jedno od njih više neće razumjeti što je to bilo privlačno u drugom.

73 Trine Sunce - Jupiter

Pozitivan aspekt: Ovo je par s kojim bi svatko volio biti u društvu. Šarmantni su, složni I znaju kako velikodušno I toplo zabaviti svoje prijatelje. Dobro idu zajedno, vole jedno drugo na diskretan I iskren način, a cijene radosti I uživanja zajedničkog života.

53 Sextile Mars - Jupiter

Pozitivan aspekt: Ovo je skladan par. Čak I ako su različiti, oni savršeno nadopunjavaju jedno drugo I vrlo dobro se razumiju. Dobro idu zajedno.

43 Trine Jupiter - Uran

Pozitivan aspekt: Ova veza može biti povoljna, ako oboje uzajamno poštuju I toleriraju jedno drugo. Oboje vole svoju nezavisnost, slobodu mišljenja I djelovanja.

38 Trine Mars - Pluton

Pozitivan aspekt: Velika fizička strast.


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Horoskop
26.5.2012 11:03:23   
cockic
gae i ja sam rak a mm strelac user posted image

divna kombinacija,mada koliko vidim tvoj muz je vredan za sta ja mog ne mogu
da pohvalim bas je neuredan.ja se salim da imam troje deceuser posted image

mada kasno se osamostalio i ozenio sa nekih njegovih 34god smo poceli da zivimo zajedno
a mojih 21god user posted image sad se vec blizi 40toj salim se 39 tek u decembru.


(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Horoskop
26.5.2012 11:06:19   
cockic
mada kazu da se od 30-te racuna vise podznak ja sam bik a mm opet strelac
tj. on je dupli strelac.

mada ja do podznaka imam jos 4 godine,ako je istina da se on tad vise gleda.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Horoskop
26.5.2012 11:10:15   
Anoniman
Ja sam u podznaku devica a mm je ko i tvoj, dupli strelac.

Jedino u čemu sam imala sreće je što je godinama živeo sam pa se osamostalio i izučio sve kućne poslove. Tako da sam dobila gotov proizvod. user posted image

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 469
   RE: Horoskop
26.5.2012 11:27:04   
cockic
e to je super gae.on je navikao da neko ide za njim to je bila njegova mama
pa zato nista ne zna sam da uradi.
da ukljuci masinu je tek naucio kad sam bila u porodilistu user posted image i to samo beli ves

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Horoskop
26.5.2012 11:38:39   
Anoniman
Mm je bio tinejdžer kad su se njegovi razveli i mama otišla za Nemačku, tako da nikad niko i nije išao za njim... Zato zna sve kućne poslove a o porodičnim odnosima je počeo da uči tek kad smo počeli da živimo zajedno... To još mora da pegla. user posted image

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 471
   RE: Horoskop
26.5.2012 11:41:32   
peca

IZVORNA PORUKA: vukosava

Jel istina za vas? Izvor Blic Zena klikni

******************
OVAN
1. Ovnovi imaju najimpulsivniju narav! Trebalo bi da nauče kako da suzbiju izlive besa.
2. Zabavljati se sa Ovnom znači biti u vezi s nezrelim i naivnim osobama pa vam se ponekad može učiniti da imate posla s tinejdžerom umesto s odraslom i zrelom osobom.
3. Ovnovi vole da se upuštaju u nove stvari, ali ne možete da očekujete da će ih dovršiti jer će im u međuvremenu pažnju omesti nešto drugo.
4. Imaju velike probleme sa strpljenjem.
5. Vrlo su sebični i "uskih" pogleda pa se zato nemojte da se čudite ako se ne potrude da shvate vaše ambicije.




1.relativno tacno...
2.relativno tacno...
3.pocetak recenice tacan, ostalo netacno
4.apsolutno tacno
5.netacno !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Horoskop
26.5.2012 11:43:05   
cockic
on je dobrica bas sam citala u mamama koliko ti pomaze naucice on i touser posted image

ja sad procitah ono za rakove to je tacno ja kad planem kazem ono sto mislim i nemislim
a posle mi bude jako zao.ali jb..g.

sta sad kad sam takva mada nema puno takvih osoba koje me bas toliko izbace iz takta
samo sveki zna kako se to radi user posted image kad smo nas dve u pitanju

zaluta ja sa pogrenom temicom ovde
izvinjavam se moderatorimauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Horoskop
26.5.2012 11:46:39   
peca

IZVORNA PORUKA: eugenija

Ovnovi - Pa kažu da kao što i jesu prvi u koloni, tako i u životu, svuda jure da stignu prvi, često nepromišljeno nešto brzinski kažu ili urade, pa im treba nekad neki mirniji znak da ih ponekad vrati na zemljuuser posted image .. Ono što jesu uvek i zauvek, to je  ISKRENI..



E, ovo je tacno user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Horoskop
26.5.2012 13:55:20   
pepeljuga
DEVICA
1. Skloni su osuđivanju i preteranim kritikama.
2. Život sa Devicom znači da ćete biti ta koja će uvek činiti prvi korak.
3. Prevrtljivi su
4. Izgleda da im je nesigurnost urođena, što ni najmanje nije seksi.
5. Ako slučajno ostavite prljavu čašu u sudoperi, neće vam dopustiti da zaboravite na taj krajnje nesmotren propust još mesecima nakon “incidenta”.


Sve je tacno. Na moju zalost, ja sam isti takav slucaj tako da nam nije lako user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here