|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Horoskop
26.5.2012 14:08:01   
branki*
mm je devica.komplikovan i tezak do bolauser posted image pogotovu za mene koja sam strelac

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Horoskop
26.5.2012 14:11:50   
pepeljuga
Strasno tezak user posted image cak i meni, koja sam i sama devica, nije lako da razumem

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Horoskop
26.5.2012 14:15:03   
minavb
Mnogo sam volela jednu devicu, i nisam mogla da ostanem sa njim. Tezak je i sam sebi. Mm je ovan, najnizi astroloski stupanja i poprilicno tezak, ali posto sam ja vodolija, najvisi astroloski stupanj, dobro ga hendlujem.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Horoskop
26.5.2012 14:18:19   
lesica
Ja vaga,mm vodolija-i sve nam lepo user posted image Jedino sto ce nam ovaj mali bik doci glave user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Horoskop
26.5.2012 14:20:19   
IVA 11
Ja sam ovan, muz blizanac i dobro me trpi mogu reci. I sin nam je blizanac. user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Horoskop
26.5.2012 14:23:41   
madre

IZVORNA PORUKA: IVA 11

muz blizanac i dobro me trpi mogu reci. I sin nam je blizanac. user posted image

istouser posted image
s tim sto sam ja bikuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Horoskop
26.5.2012 14:25:31   
IVA 11
Haha, tu smo negdje. user posted image On je teska 'ladovina, a mene uvrijedi li me neka sitnica eto me sastavljam roman user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Horoskop
26.5.2012 14:25:48   
pepeljuga
Ja sam provela 13 godina sa blizancem i taman pomislih da sam se otarasila tog ringispila kad dobih dete blizanca user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Horoskop
26.5.2012 14:26:24   
minavb
Sa nasim malim blizancima moramo da budemo oprezne. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Horoskop
26.5.2012 14:29:12   
madre
sto, mina? bas se ne razumem u horoskop....

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Horoskop
26.5.2012 14:29:19   
pepeljuga
Ma blizanci su hodajuci cirkus, oprez je neophodan user posted image

Sve je dobro, samo neka mi nije i on devica, bilo bi previse najpametnijih u kuci user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Horoskop
26.5.2012 14:37:45   
minavb
Nasi blizanci ce biti dobri u svemu,i imace sirok spektar interesovanja, ali se ni u sta nece udubiti. Moramo da obratimo paznju na sklonosti i talenat i da ih dobro usmerimo. Ni ja se ne razumem, ali imam koleginicu kojoj je ovo hobi, i sve mi lepo sazvace. U Vanjinom natalnom horoskopu se lepo vide gastrointestinalne smetnje i zamaskirana dijagnoza. Zena nije znala za njegov refluks kad mi je rekla da je to primetila u horoskopu.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Horoskop
26.5.2012 14:43:06   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

Nasi blizanci ce biti dobri u svemu,i imace sirok spektar interesovanja, ali se ni u sta nece udubiti. Moramo da obratimo paznju na sklonosti i talenat i da ih dobro usmerimo. Ni ja se ne razumem, ali imam koleginicu kojoj je ovo hobi, i sve mi lepo sazvace. U Vanjinom natalnom horoskopu se lepo vide gastrointestinalne smetnje i zamaskirana dijagnoza. Zena nije znala za njegov refluks kad mi je rekla da je to primetila u horoskopu.



Živote, ni sebe nisam umela da usmerim... Al šta da se radi, blizanca sam dobila pa sad ću da se snalazim kako znam i umem. user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 488
   RE: Horoskop
26.5.2012 15:50:01   
vukosava
IZVORNA PORUKA: branki

mm je devica.komplikovan i tezak do bolauser posted image pogotovu za mene koja sam strelac


Lele majkoooo.... Mene (strelca) su gotivili sefovi device, ali ako sam radila sa nekom devicom (muskarcem) uvek smo imali neka skripanja u kapiranju. Sa devojkama se lepo druzim.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Horoskop
26.5.2012 15:54:44   
vukosava

IZVORNA PORUKA: cockic

mada kazu da se od 30-te racuna vise podznak ja sam bik a mm opet strelac
tj. on je dupli strelac.

mada ja do podznaka imam jos 4 godine,ako je istina da se on tad vise gleda.


Mi smo onda sad BLIZANAC (ja) i OVAN (on) user posted image - po podznacima

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Horoskop
26.5.2012 15:57:06   
Anoniman
Kod mene podznak jkoš nije zavladao u potpunosti, ja sad furam najgore od oba. user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 491
   RE: Horoskop
26.5.2012 15:57:25   
vukosava

IZVORNA PORUKA: cockic

e to je super gae.on je navikao da neko ide za njim to je bila njegova mama
pa zato nista ne zna sam da uradi.
da ukljuci masinu je tek naucio kad sam bila u porodilistu user posted image i to samo beli ves



Ne posustaj, moj nije znao nista sad je za sve profi osim za kuvanje (stpljivo sam ga ucila)...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Horoskop
11.8.2012 15:48:42   
adulence
hmmm jel mi se cini ili se ovde devojke razumeju u horoskope...ja nikako...napljuvase device gore a mm je devica a ja mali emotivni rak....pa ako neko ima nesto da mi kaze za tu kombinaciju,jako bih volela da cujem...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Horoskop
11.8.2012 15:54:30   
Anoniman
Ma ko to pljuje device??? Ja sam doduše u podznaku devica i znam ih puno i sa svima se super slažem user posted image Virgo rules!!! user posted image
A inače i mm je rak

(odgovor članu adulence)
  Direktna veza do poruke: 494
   RE: Horoskop
11.8.2012 16:30:04   
adulence
ahahhaa....zanimljiva tema svasta procitas...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Horoskop
9.9.2012 0:20:54   
Celeste

IZVORNA PORUKA: n i n a

Ma ko to pljuje device??? Ja sam doduše u podznaku devica i znam ih puno i sa svima se super slažem user posted image Virgo rules!!! user posted image
A inače i mm je rak



Ja mnogo volim device, doduse zene device. Sve koje poznajem su savrsene, toliko pune energije i spretne, pedantne i lepe. Muskarci su mi uvek bili malo cudni kao da nisam s njima na istoj talasnoj duzini, ne kapiramo se najbolje ali su vecinom dobri i nekako svoji.
Ja sam inace vodolija user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Horoskop
1.10.2012 9:06:18   
Milica cica

IZVORNA PORUKA: Celeste


IZVORNA PORUKA: n i n a

Ma ko to pljuje device??? Ja sam doduše u podznaku devica i znam ih puno i sa svima se super slažem user posted image Virgo rules!!! user posted image
A inače i mm je rak



Ja mnogo volim device, doduse zene device. Sve koje poznajem su savrsene, toliko pune energije i spretne, pedantne i lepe. Muskarci su mi uvek bili malo cudni kao da nisam s njima na istoj talasnoj duzini, ne kapiramo se najbolje ali su vecinom dobri i nekako svoji.
Ja sam inace vodolija user posted image

Jao Celeste ja sam devica i stvarno je tačno sve što si napisala za njihuser posted image Nas dve bi se baš lepo slagale.

(odgovor članu Celeste)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Horoskop
11.3.2013 20:57:29   
Skockica
Ja sam jarac, mm lav a bebac jarac, podznak lav.
Jos jedna koincidencija je da smo brat i ja jarcevi a otac i majka vodolije.
Inace, ja samo verujem da postoje odredjene karakterne crte koje su svojstvene odredjenim znacima.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Horoskop
11.3.2013 22:02:08   
Leax
Muz je jarcina-tvrdoglava ponekad do bola a ja rak-visok prag tolerancije i veoma emotivna,sto ponekad bas i nije dobro

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Horoskop
19.9.2013 15:45:15   
pandina
Da li imate nekoga da preporucite za izradu i tumacenje natalne karte? Nikad nisam radila tako nesto, ali sada sam prakticno na jednoj zivotnoj raskrsnici i bas bih volela da porazgovaram sa nekim pouzdanim astrologom. Imate li nekog za preporuku, moze pp?

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here