|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Horoskop
14.5.2014 13:39:18   
Olga75
danas mi je jedna frendica napravila horoskop onaj natalni , sta li je . Ja sam se iskreno prestravila ,
sve sto mi se motalo po glavi je napisala . Znaci sta me tek ceka i ve je nekako blizu i samo sto se ne desi
i da rece , imacemo jos jednu devojcicu koja ce biti mladja od zvercice 7,5 - 8 godina
i tako

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Horoskop
14.5.2014 18:08:18   
NadaR
Uh , ja nekako ne bih voljela da znam sta me ceka .
Sve nesto mislim da bih sjedila I cekala da se desi I usput samo gledala I pratila te neke 'znakove' iliti nagovjestaje user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Horoskop
14.5.2014 18:22:46   
bubulence
olga mozda je omasila za koji mesec, godinu user posted image !
moja drugarica radi natalne i gleda u solju, ali ima nesto i u ocima...
ne vidjamo se cesto, svega 5-6 puta godisnje i cim me vidi kaze nesto sto se na kraju desi...
npr, ulazi u sobu kada sam se udavala i kaze "jaaaooo pa ti si trudna!!!", ja reko' jok, nisam. i tako se ubedjivale da bih posle nedelju dana saznala da sam trudna... onda jednom ulazi kod mene, stane, pogleda me i kaze :nisi ni svesna kako ces se sutra obradovati, i muskarcu i poklonu" da bi mi sutradan dosao brat iz Engleske koga ona ne zna niti je ikako moguce da zna bilo sta o njemu. a on nije hteo da javi da dolazi nego samo banuo i iznenadio nas... i bilo je jos bar 15 takvih situacija...
a sto se tice natalne, sve sto mi je do sada rekla, sve se i desilo. e sad, ona meni nista lose ne govori... tako smo se dogovorile... i uvek jedva cekam da je vidim pa da cujem sta ima novo kod mene user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Horoskop
14.5.2014 18:32:50   
isidora88
a ja bih bas da mi neko uradi tu natalnu ili sta vec, ali mi se ne placa ko zna kome, jer ja se ne razumem moze da mi lupi sta hoce, a da bacam pare na nesto sto ne znam da li stvarno zna to da gleda ili lupeta, bas i ne bihuser posted image
znam da mi je mama davno rekla da joj je neka prijateljica kao gledala nesto za mene i da je trebalo da se udam za nekog biznismenauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Horoskop
14.5.2014 19:14:33   
bubulence
mozda sam vec i pisala... meni je najbolja bila jedna iz NS, mozda i "najpoznatiji" astrolog u NS, ima i skolu strologije.
kaze mi ovako "ti ces jako tesko imati dece, a ako budes imala- imaces jedno, mozda dvoje, najvise troje" user posted image user posted image user posted image . da, a pre toga mi je rekla da sam prethodne godine imala kvar u kuci, ja pitam kakav, a ona kaze " pa ne znam ja, sporet, frizider, mozda i sijalica, i to je kvar" user posted image .samo sam izasla iz njenog stana...
verujem u astrologiju ako neko zaista zna da radi taj posao. a danas ima astrologa kao mrava... i svako sebi da za pravo da se nazove astrologom

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Horoskop
14.5.2014 19:21:41   
Verolina
Jesi otkrila kvar?user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Horoskop
14.5.2014 19:23:32   
bubulence
aha, sijalica kod komsije user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Horoskop
14.5.2014 19:47:52   
Verolina
Ima onih koji znaju, ali meni takvi nisu naisli na putuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Horoskop
14.5.2014 19:54:08   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Verolina

Ima onih koji znaju, ali meni takvi nisu naisli na putuser posted image



moja drugarica stvarno zna, ali ti nije blizu.
ona inace kombinuje natalnu, tarot i solju. kaze bukvalno datume. dok nju nisam upoznala nisam uopste verovala u ove stvari, mislila sam da je sve neka sprdnja. a onda nas je ona tako poklopila da smo bili u soku.
pazi ovo, onaj moj brat dodje iz Engleske i kao ide nazad za mesec dana. nesto se iskomplikuje i ja je zovem da mu gleda NT i ostalo. ona odmah kaze, od toga nema nista, ti ces papire dobiti tek sledece god, krajem novembra. a to avgust. i on kao ma vazi se, i ode, nije ni hteo da mu vise gleda. i papire je dobio sledece godine 24.11.!!! posle toga je on trazio da ide kod nje jos nekoliko puta. rekla mu da ce se vratiti u Srbiju, ovde ozeniti itd..,. on nista od toga nije verovao jer je tamo ziveo, ima dete... a evo, prosli vikend smo ga ozenili... i to u Srbiji gde se vratio pre godinu ipo dana ...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Horoskop
20.6.2014 0:02:19   
Klarita
Bubi, a da joj platimo na tekuci, pa posaljemo podatke, pa ona nama na mail prosledi natalnu,a?a?a?

Meni OVAJ sve pogodio user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Horoskop
20.6.2014 0:15:14   
jovicaa
ja se bavim proucavanjem astrologije vec 5 godina, od ove godine sam pocela i da radim natalne karte, mislim onako bas ozbiljno..
astrologija je prakticno nauka... zavisi sta ocekujes od horoskopa... za mene je on mnogo vise od pukog predvidjanja buducnosti. ja ga vise gledam sa psiholoske strane, znaci ti imas neke predispozicije, dobre, lose, po meni sam mozes menjati svoju sudbinu poboljsavanjem i usavrsavanjem svoje licnosti... u sustini se otprilike vidi kakva ce buducnost biti u horoskopu, ali mnogo je dobro kada iskoristis pozitivne strane i njih razvijas a ne prepustis se negativnim uticajima i aspektima planeta, zato sto oni mogu da ti progutaju licnost i uniste ceo zivot..

recimo tebi moze u neko vreme biti dobar period za nalazenje posla, ali ako sedis u kuci ceo dan, naravno da tu mogucnost neces iskoristiti..

suma sumarum astrolog ne moze bas bukvalno da predvidi sutra ces da se sapletes i sl, moze samo da ti kaze za sta imas predispozicije... svi koji onako puko predvidjaju, puno kake.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Horoskop
20.6.2014 0:21:46   
Olga75
e pa Jovo , moraces da mi uradis da potvrdim onaj predhodni user posted image
ozbiljno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Horoskop
20.6.2014 0:23:47   
jovicaa
olga za tebe u pola ceneuser posted image
salim se, samo da naglasim da mi nije namera reklama.. nego sam htela malo da objasnim kako se tumači i kako mozete prepoznati sarlatane..

< Poruku je uredio jovicaa -- 20.6.2014 0:25:09 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Horoskop
20.6.2014 0:25:01   
Olga75
ma pare nisu problem , para nema user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Horoskop
20.6.2014 0:26:28   
jovicaa
pa sta mislis zasto sam ja zena, majka, kraljica, student, astrologuser posted image
mora se zArAdi neka kinta sa straneuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Horoskop
20.6.2014 0:31:06   
Olga75
ja cu si pogledam u solju
i ja sam zena , majka , kraljica user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Horoskop
20.6.2014 0:37:06   
bubulence
slazem se da se iz same natalne ne mogu govoriti datumi i slicno ali moze mnoogoo da se kaze. naravno nije isto kada je citas ti sa 5 godina vezbanja, neko sa 15 i sa 25 godina iskustva.
u svakomslucaju, mislim da je to jedna zanimljiva ali i izuzetno teska nauka i ne moze svako da cita NT. Treba ipak neki talenat.
Klari, dogovoreTo user posted image .
eto meni je ta drugaruca jos u martu rekla da od bebe nema nista do juna. i ja 6.6. saznam da sam trudna!.. pre 2 nedelje kaze mm da ce mu ponuditi unapredjenje, on kaze da nece jer je jos nov u poslu, a eto, u utorak mu rekli da od septembra ide na mnogo bolje mesto ...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Horoskop
20.6.2014 1:01:31   
jovicaa
da, za astrologiju je potreban talenat, to je neosporivo.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Horoskop
20.6.2014 1:02:54   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ja cu si pogledam u solju
i ja sam zena , majka , kraljica user posted image

aj meni u solju, ja volim touser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Horoskop
20.6.2014 21:41:30   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Klarita

Bubi, a da joj platimo na tekuci, pa posaljemo podatke, pa ona nama na mail

Jel moze stvarno?user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Horoskop
20.6.2014 21:49:58   
bubulence
NM verovala ili ne ali to je tvoja skolska drugarica, mada malo ko tamo zna da se ona bavi tim. u svakom slucaju kintaktiraj je, sigurna sam da ces se iznenaditi .

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Horoskop
20.6.2014 21:53:11   
Verolina
IZVORNA PORUKA: bubulence

slazem se da se iz same natalne ne mogu govoriti datumi i slicno ali moze mnoogoo da se kaze. naravno nije isto kada je citas ti sa 5 godina vezbanja, neko sa 15 i sa 25 godina iskustva.
u svakomslucaju, mislim da je to jedna zanimljiva ali i izuzetno teska nauka i ne moze svako da cita NT. Treba ipak neki talenat.
Klari, dogovoreTo user posted image .
eto meni je ta drugaruca jos u martu rekla da od bebe nema nista do juna. i ja 6.6. saznam da sam trudna!.. pre 2 nedelje kaze mm da ce mu ponuditi unapredjenje, on kaze da nece jer je jos nov u poslu, a eto, u utorak mu rekli da od septembra ide na mnogo bolje mesto ...

Ja sam totalni antitalenat za razumevanje zvezdauser posted image
Bubi, je l'' to ONA drugarica?user posted image Imam tri pacijentkinje za nju, ocajne suuser posted image I ja bih volela licno da odem kod nje. Fasciniraju me zvezdeuser posted image
I Bubi, imas PP.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Horoskop
20.6.2014 21:55:18   
New Mom

IZVORNA PORUKA: bubulence

NM verovala ili ne ali to je tvoja skolska drugarica, mada malo ko tamo zna da se ona bavi tim. u svakom slucaju kintaktiraj je, sigurna sam da ces se iznenaditi .

Ko? Prosledi mi poruku ovde ili na fb.
Btw, off: znam ti snajku.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Horoskop
20.6.2014 21:59:00   
bubulence
NM stvarno :D ? jel po dobrom user posted image ?
pa Bilja, zajednicki nam je prijatelj na fb, ona kaze da ste skolske.
verolino, ja ti stvarno savetujem da odete, imas njen br, pozovi je, zakazite.. na pp ne mogu da odgovorim jer sam sa tel ali idem da procitam

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Horoskop
20.6.2014 22:02:40   
bubulence
Verka pozovi je ti, podesti ko si pa pitaj...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here