|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Horoskop
20.6.2014 22:15:52   
New Mom
Morala sam na fb da vidim koja Bilja. Jeste, skolske smo. Nisam znala da se time bavi.
A snajku sam ti upoznala pre 10 god (ne mogu da verujem sad kad preracunam), isle smo na studentsku ekskurziju zajedno, preko zajednicke drugarice Ivane.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Horoskop
20.6.2014 22:19:10   
Verolina

IZVORNA PORUKA: bubulence

Verka pozovi je ti, podesti ko si pa pitaj...

Hocu, hvala duso.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Horoskop
18.7.2014 14:49:38   
Verolina
Bubi, jedna od stvari na koju sam se otkinula od smeha jeste kad mi je rekla da su moje reci za okolinu totalno neprihvatljive, jer toliku kolicinu brutalne iskrenosti retko ko moze da podneseuser posted image Ubola ga je k'o corava koka zrnouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Horoskop
18.7.2014 16:39:21   
bubulence
heeej, rekla mi je da si zvala za nekoga ali nisam pitala nista dalje, tacnije ona ne voli da prica o tome i to naravno postujem jer ne bih volela ni da moje stvari nekom prenosi.
jesu je zvale tvoje drugarice?
nama je opet prosle nedelje nesto odvalila i posle dva dana se obistinilo, mm pao na guzicu, a uvek je bio neverni Toma

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Horoskop
18.7.2014 18:40:08   
Verolina
Jesu. I jos ce, samo kad se vrate sa mora...Mi smo zvezdani frikoviuser posted image
I da, rece mi, novembar-znas na sta mislimuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Horoskop
18.7.2014 19:13:23   
isidora88
bubulence koliko kosta ta natalna ili kako se to vec zove, kod tvoje drugarice, i odakle je?user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Horoskop
17.1.2015 19:29:35   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: jabudic


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
Sad je samo pitanje hoće li biri jarac ili vodolija user posted image


Vala ako mora od dva zla manje, ja sam za Vodoliju. Ne volim Jarčeve, teški su mi kao crna zemlja user posted image




Jabudic ja sam jarac user posted image imam i ja svoje momente ali nisam bas teska? Ili jesam a nikom mi nije rekao to.


ima do podznaka a i do pola. ja sam se sa zenama jarcevima uvek savrseno slagala, sa muskarcima nikako. Marija ce mi biti vodolija a opet sa zenama vodolijama nikako ne mogu... ali nije ni samnom lako user posted image .
mama nije otisla. kazem ja u pola 5 muzu da mi kupi kivi kada bude vozio mamu na voz, a oni kao kaznjena deca prvo gledali par min u patos pa onda on krene kao dogovorili su se da on ujutro ide do NS da donese nesto iz naseg stana, pa ce njih dvoje to da namestaju. pa da u ponedeljak odemo da kupimo orman i to njih dvoje da nameste itd... isao je u nabavku, sredio kulatilo, eno ona riba rernu iako je cista... nema njsta dok ne podviknem. a ja T 38,2 ...



IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ahahahahahahahaha meni sve jedno. Bivši je jarac, generalno nemam problema ja sa jarčevima. Najbolji drug, moja nesreća je jarac isto. Mama mi je vodolija, nas dve kao rogovi u vreći. Tata mi je bio lav, ja sam isto. I slušaj Jovice, ja bre nisam triper, nisam niti narcis, al' jesam najpametnija user posted image i volem da sam u centru pažnje Hahahahahahahaha ali nisam narcis hahahahah
Ribe mi nikako ne pašu


IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

I slušaj Jovice, ja bre nisam triper, nisam niti narcis, al' jesam najpametnija user posted image i volem da sam u centru pažnje Hahahahahahahaha ali nisam narcis hahahahah



Sklonite se svi da Trca nešto izjavi user posted image

Sad se sjetih kako je neko na Twitteru napisao nešto tipa: Volio bih da imam tu količinu samopouzdanja koju imaju Škorpije u horosopu da je njihov znak najbolji user posted image
Svako misli da je njegov znak najbolji :-)

Ma to sa horoskopom je totalno bezveze. Sve zavisi do osobe, ali i do vaspitanja.




IZVORNA PORUKA: Ipokrisia

Ja sam skorpija najtezi znak na svetu,pa kako okrenes niko se s njim ne slaze user posted image cak ni on sam sa sobom user posted image jos mi teze sto sam u podznaku strelac pa je to suprotnp voda/vatra,u glavi sve samo mi lako nije...ovako generalno s ribama se slazem i rakovima i bikovima.mm je bik/lav i bas smo skladni nekako i harmonicni.beba ce mi biti vodolija,osim ako ne predje termin pet dana pa bude riba.vodolije nemam pojma kakve su,nemam nikakvo misljenje.jarcevi znam da su onako malo mracni a skorpije su jos gore user posted image najgore kod nas je sto volimo da se svetimo i zlopamtila smo...kad god po mojoj proceni od nekog dobijem zlonamerni komentar, vec kujem slatku osvetuuser posted image



IZVORNA PORUKA: bubulence

sto se tice horoskopa, ja sam dupla devica (od onih 12kuca, mislim da mi je 7iki 8 u znaku device) a mm lav- strelac. po svakoj natalnoj karti mi ne mozemo nikada ni kafu da popijemo a ne da budemo u vezi ili braku a eto nas 7 god u ljubavi (mislim da nam je ovo danas prva svadja ako se uopste racuna kao svadja)... toliko o horoskopima... a Ipo, moj tata je skorpija a volim ga do neba i nazad. i slazemo se kao rogovi u vreci a ne mozemo jedno bez drugog. i kada se posvajdamo i ja mami prepricavam i ona mi kaze da sam u pravu, prosto se naljutim na nju sto nije na njegovoj strani jer niko drugi ne sme za njega nista da kaze, u suprotnom ubijam!


IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: bubulence

a Ipo, moj tata je skorpija a volim ga do neba i nazad. i slazemo se kao rogovi u vreci a ne mozemo jedno bez drugog.


Isto user posted image Samo što je moja mama blizanac i onda ona ne voli da se neko svađa, a nas dvoje do iznemoglosti. Nijedno neće da popusti user posted image
A ovo što je Ipo rekla za osvetu. Kao da njega gledam user posted image

A meni po horoskopu kao tvrde da se najbolje slažem s bikom, ali eto ja baš i ne, znam samo dvije "bikulje" sa kojima sam super.

Djeca su mi djevice, a ova mala bi trebala biti riba, ali sve su prilike da će da požuri za vodoliju :-))))




IZVORNA PORUKA: serpica

Verovatno imamo temu o horoskopu ali evo jos samo ovo da dodam,za jarceve pise da su hladni,egoisti,materijalisti,da nisu dobri roditelji da su sebicni..ako mi verujete nista od toga ja nisam...





_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Horoskop
17.1.2015 19:39:20   
Ipokrisia
Ne znam ljudi meni moj znak bas tezak, volela bih da sam neki malo laksi user posted image iako generalno kod ljudi ostavljam utisak bas vedre i pozitivne osobe koja sa svima moze, ja se osecam skorz suprotno user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Horoskop
17.1.2015 19:46:06   
choopa choops
Ipo a podznak?

A vidi ove bubu i njene prijatelejice!? Sad sam se totlno primila, da mi je bliže sad bih došla na kafu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Horoskop
17.1.2015 19:56:40   
Ipokrisia
Strelac u podznaku...totalno suprotno od znaka...zato umem da kazem da sam sva toplo/hladno.nekad sam ekstra prijatna pricljiva pozitivna,na strelac,a nekad se povucem u u mracne dubine i ponor user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Horoskop
18.1.2015 7:16:49   
Trcosava
Ne mogu sad da kopam po temi da vidim da li sam pisala. Do neke 22. godine ko god mi je računao podznak su mi rekli da sam lav/škoprija. Od tad mi se podznak promenio i sad sam lav/bik.

Generalno, stvarno nemam problema ni sa jednim znakovima, čak sam oguglala i na osetljive rakove user posted image jedino ribe teško varim.
Mm je strelac, dete mi škorpija. Mislim da ona ima za podznak lava user posted image Zaboravial sam koji podznak je mm. Ne obraćam pažnju puno na to.
Najbolja drugarica mi je blizanac, najbolji drug jarac.

Od bivših što momaka što kres kombinacija pamtim ribu, lava (mater je bio dobar u krevtu user posted image , ali to smo mi lavovi u svemu najbolji buhahahahahahahahhah), ovan (čini mi se ili bik, negde početkom aprila čini mi se da mu rođendan bio) i jarac.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Horoskop
18.1.2015 7:35:30   
mali_mis
Ja sam bik/strelac, moja mama riba/rak (ima li ista gore, ona je toliko emotivna da to nije normalno, ali se jako dobro slazemo), baba skorpija, mm blizanac, sin blizanac/vaga. Kuliram ih user posted image a oni mene trpe. Deca su sama po sebi radoznala, a dete blizanac jos vise. Brat mi je devica, sa njim se jako dobro slazem, ali me ponekad izludjuje sto je nevidjena picajzla.
Sa muskima se sa devicom super slazem, vodolijom isto, bila sam 5 godina u vezi sa vodolijom, one vole slobodu, i cim osete da ih "stiskas" postaju djavolcici, cim ih pustis male mace. E, mene je nerviralo to.
A sa zenama, mi je skroz svejedno sta su u horoskopu, uvek nadjemo nesto zajednicko.
Bik je tvrdoglav, uporan, voli da je uvek u pravu, cak i kad zna da nije, tipican rogonja user posted image glavom kroz zid.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Horoskop
18.1.2015 7:47:31   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Brat mi je devica, sa njim se jako dobro slazem, ali me ponekad izludjuje sto je nevidjena picajzla.

Bik je tvrdoglav, uporan, voli da je uvek u pravu, cak i kad zna da nije, tipican rogonja user posted image glavom kroz zid.


Oooo daaaa... Drug od mm je devica, mila majko... Ja ospe dobijem kad krene nešto da me ubeđuje.

A ovo drugo - sad zamisli tu tvrdoglavost sa svemogućim lavom ahahahahahahahahaha my way or the highway! user posted image S tim da sam ja naučila, kad nisam u pravu timću, ali kad jesam nema teorije da odustanem. A ponos mi ne diraj user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Horoskop
18.1.2015 7:57:24   
mali_mis
Ma precutkivanje kad nisi u pravu, ide s'godinama user posted image Sto si stariji to si mudriji.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Horoskop
18.1.2015 8:07:38   
Trcosava
Volela bi da prećutkivanje ide s godinama... Kako to onda ne utiče na baku mm? user posted image user posted image

Trebam li da napomenem da je ona isto lav u ćoroskopu? user posted image

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 18.1.2015 8:08:03 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Horoskop
18.1.2015 8:11:50   
mali_mis
E to vec ima veze sa previse godina, tj. staroscu user posted image
I moja baba ne zna da precuti user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Horoskop
18.1.2015 18:01:19   
milicicak
Kod nas u kuci rogata stoka do rogate stoke user posted image
Ja bik, mini buba i mm ovnovi user posted image pa vi vidite veselja user posted image
Nesto ne verujem u horoskop ali priznajem da od bikova i ovnova nema tvrdoglavijih ljudi i da nema vecih picajzli od devica...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Horoskop
18.1.2015 18:20:23   
New Mom
Khm. Prvo dete bik/lav. Drugo dete ovan/devica. Treće dete blizanac (ljubi je mama)/rak (upropasti znak user posted image ). Orden molim.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Horoskop
18.1.2015 18:28:11   
Didy
Mi smo se podelili - mm i Stefan škorpije, Sofija i ja device.
Ja sam se oduvek najbolje slagala s muškarcima škorpijama, svi bivši koji su mi značili i bili mi posebni su bili škorpijeuser posted image .


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Horoskop
18.1.2015 18:55:44   
jabudic
Ja riba/bik, mm blizanac/vaga, N bik/rak, J rak/vaga.

Svi smo nešto ispetljali znak i podznak. Ja inače super funkcionišem sa vodenim znakovima sem sa Škorpijama, koje su mi smrtno teške, volim i Vage, a Bikove od rogate stoke što reče neko gore, i to je to. Ja i mm Riba i Blizanac- generalno gledano nikad sreće, ali u uporednom horoskopu imamo fine elemente user posted image

Jarčeve i Ovnove ne podnosim, Jarčevi premračni, Ovnovi prenapadni, Vodolije filozofi, Djevice generalno ne volim, ali imam 3 koje obožavam user posted image I tako. treće dijete će mi ako se ne rodi prije termina biti Lav, i eto, ima nas svakakvih...

< Poruku je uredio jabudic -- 18.1.2015 18:58:00 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Horoskop
18.1.2015 19:02:27   
choopa choops
NM evo je medalja user posted image Puno sreće kad ti budu bili u pubertetu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Horoskop
18.1.2015 19:06:33   
soni
ja rak....muz ovan...cerkica rak...nova beba ce biti bik....

Za bikove ne znam nista, niti poznajem nekog bika...Ajte misljenja :)....Kazu da ce biti decko

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Horoskop
18.1.2015 19:06:36   
choopa choops
Ja riba/rak
MM riba/riba
Ćerka devica/jarac (puno sreće i sebi želim kad mi ova uđe u puberet user posted image )
Sin devica/vaga
Druga ćerka će da bidne ili riba (pa da pojačamo malo taj uticaj user posted image ) ili vodolija (jer izgleda da joj se žuri da izađe).



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Horoskop
18.1.2015 19:08:15   
New Mom

IZVORNA PORUKA: soni

ja rak....muz ovan...cerkica rak...nova beba ce biti bik....

Za bikove ne znam nista, niti poznajem nekog bika...Ajte misljenja :)....Kazu da ce biti decko

Moj pokojni deda bik. Moj svekar bik. Znaš sve. :) Zar ima bolje?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Horoskop
18.1.2015 19:10:18   
jabudic
Ja volim Bikove. Mirni, staloženi, odmjereni. Možda malo materijalisti, ali dobro..

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here