|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Horoskop
1.7.2009 19:17:12   
afrodita
IZVORNA PORUKA: afrodita

Ja sam rak, podznak devica,
moj muz ovan.
Mi se ni u cemu ne slazemo osim u braku 16goduser posted image



cerka riba, podznak rak
sin strelac podznak ovan

verujem u horoskopuser posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Horoskop
1.7.2009 19:22:27   
barbara
mm jarac a ja vodolijauser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Horoskop
1.7.2009 19:32:24   
Rina
I ja verujem u tipicne karakteristike i slaganje znakova!!
Ja sam ovan i mislim da sam jedan od tipicnih,u svakom pogledu,definitivno user posted image
U podznaku skorpija ako se ne varam...




(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Horoskop
1.7.2009 21:03:55   
2002m
ja skorpija.muz blizanac a dete ovan...kombinacijauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Horoskop
1.7.2009 21:53:12   
Zoka81
Ja Riba, muz Ovan, nema gore kombinacije mislim!!!!! Stalno ratujemo.....

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Horoskop
1.7.2009 23:25:19   
nina83
Ja pokrenula novu temu, kad ono- ima je odavnouser posted image  

Moj znak devica/jarac, mm vaga/devica.. Nismo bas idealna kombinacija, umemo bas da se zakacimo, ja zivac, on kulira, sto mene izludjujeuser posted image  Ali, obozavamo se i tako vec 5god. Sad treba da dobijemo cerkicu 1.10.- znaci jos jedna vaga na tatu.. Blago meniuser posted image user posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Horoskop
1.7.2009 23:40:54   
Anoniman
On OVAN ja LAV  user posted image   .... mislim da je kombinacija odlichna....barem u praksi....ne bih znala kako je u teoriji user posted image user posted image

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Horoskop
1.7.2009 23:55:30   
Didy
Ja sam devica, mm škorpija, Stefan isto škorpija (rodio se na tatin rođendanuser posted image ). Ne znam šta horoskop kaže, ali moje iskustvo mi kaže da mi odgovaraju muškarci škorpije. Poznavala sam još nekoliko škorpija svojevremeno i mogli smo se pronaći. Mada, ne verujem baš mnogo u horoskop, ali onako iz zeze volim da iščitavam šta nam, kao, kažu planete.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Horoskop
2.7.2009 12:11:42   
Brand new mama
Nasa kombinacija je sjajna za manji slom zivaca- ja sam Skorpija/ Bik, a on je Bik/ Lav. Nasa bebica ce biti Vaga. Nadam se da ce mu Bog dati dobre zivce da nas iskulira....Jer kad mi krenemo da se bodemo!

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Horoskop
2.7.2009 12:14:42   
Jacaca
Pa vaga nece vas da kulira i trpi, nego cete vi nju, jer Vaga mora da bude u centru paznje i ne trpi autoritete.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Horoskop
2.7.2009 12:15:48   
Brand new mama
Onda ce nas biti troje koji ne trpe autoriteteuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Horoskop
2.7.2009 12:40:28   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Nasa kombinacija je sjajna za manji slom zivaca- ja sam Skorpija/ Bik, a on je Bik/ Lav. Nasa bebica ce biti Vaga. Nadam se da ce mu Bog dati dobre zivce da nas iskulira....Jer kad mi krenemo da se bodemo!



Kod nas je obrnuto ja sam Bik mm Skorpija uh........a bebac Jarac....

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Horoskop
2.7.2009 12:41:22   
Rivana
Ponekad pomislim da kominacija Bik Skorpija ne moze da uspe nikada user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Horoskop
2.7.2009 12:42:34   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Pa vaga nece vas da kulira i trpi, nego cete vi nju, jer Vaga mora da bude u centru paznje i ne trpi autoritete.


ziva istina.. mm je vaga... user posted image

ja strelac.. a bebac bude najverovatnije vodolija.. ako ne pozuri .. user posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Horoskop
2.7.2009 12:43:58   
vila 07
Ja vodolija, mm strelac. Ne znam šta kaže horoskop za ovakav spoj, ali mi se jako lepo slažemo.

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Horoskop
2.7.2009 12:47:07   
Brand new mama
Rivana, mislim da je kod nas sve stvar komunikacije. Mi se posvadjamo za 5 minuta jer se jednostavno ne cujemo, a kazu da su oba znaka poprilicno tvrdoglava i ne trpe previse autoritet. I onda se svako pokupi(moram priznati da ja uglavnom priredim dramaticno povlacenje sa bojnog polja) pa se smirimo i sve iz pocetkauser posted image . Bar nam nikad nije dosadno.A da smo razliciti- razliciti smo

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Horoskop
2.7.2009 12:49:38   
Rivana
I kod nas je isto ma za sekund planemo oboje.....i to zbog sitnica posle mi bude zao jer su u pitanju gluposti user posted image a u pravu si bas smo razliciti

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Horoskop
2.7.2009 12:51:03   
Rivana
a izgleda da Bika privlace skorpije i obrnuto jer pre njega sedam godina sam bila u vezi sa skorpijom......

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Horoskop
2.7.2009 12:55:09   
Brand new mama
Ma to samo Bik i Skorpija vezbajuuser posted image  Inace, oko bitnih stvari se i ne svadjamo, tu se uglavnom i lako dogovorimo. Meni samo smeta sto je okrenut materijalnom, non- stop se nesto preracunava, hoce da je sve oko njega super kvalitetno i nikad se ne zadovoljava icim manjim.A meni je vaznije da je to funkcionalno, a ne mora biti nemam ti pojma kako super.A on bi i da bude extra i da bude jeftino( kombinacija glamuroznog Lava i malo skrtog Bika)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Horoskop
2.7.2009 12:56:55   
Brand new mama
Pa, prije svega, ova kombinacija je jedna od najstrastvenijih od 144 mogucih.Mozda je i to razloguser posted image
Mirimo se preko krevetauser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Horoskop
2.7.2009 13:04:01   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Pa, prije svega, ova kombinacija je jedna od najstrastvenijih od 144 mogucih.Mozda je i to razloguser posted image
Mirimo se preko krevetauser posted image




Upravo tako user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Horoskop
2.7.2009 13:05:05   
Rivana
Hehehehe, i ja se uvek nesto preracunavam user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Horoskop
2.7.2009 13:09:57   
Brand new mama
A za Vilu- znam par parova u ovoj kombinaciji i svi su dosta skladni.A sad sam malkice i cituckala- uopste niste losa kombinacija, sto je meni veliki plus- prije svega ste jedno drugom dobri prijatelji. Vatra i vazduh.

P.S. Pa jel se preracunate vi Bikcici ikad? Kako tvoj Skorpion reaguje na to? Ja se uglavnom smorim za 5 min. jer moj dragi ako ga zezam pocne da se buni kako sam ja neozbiljna.

< Poruku je uredio Brand new mama -- 2.7.2009 13:13:08 >


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Horoskop
3.7.2009 13:22:02   
guppy RR
Hahahahaha
VODOLIJA

Najbolje funkcionirate samostalno, ali i kroz različita udruženja i grupacije, što dovodi do velike zabune, jer Vam se obično pripisuje "socijalnost" koja je inače vrlo "diskutabilna". Dakle, Vi ste socijalni u onoj mjeri u kojoj imate individualnu moć utjecaja. Izražavate sjajne organizatorske i praktične sposobnosti, posjedujete "dar za procjenjivanje" različitih vrijednosti - i duhovnih i materijalnih.


Eto mi odgovora na temu "Druželjubivost" user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Horoskop
3.7.2009 13:25:11   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here