|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.7.2009 10:25:29   
prolece
mi još nismo. ne znamo ni kog je pola. ali ima vremena.

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.7.2009 11:24:24   
sneza24
Ne stajte mi na muku jos se nismo odlucili i ko zna kad cemo.Jer sva imena sto se meni svidjaju njemu se ne svidjaju.

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.7.2009 11:29:48   
Anoniman
Iako jos nisam trudna, nasa Ana 3,5 god.)  je izabrala 1) brata i 2) ime Djordje.
Da bude samo njen brat, rodjeni, i da stalno bude sa nama i da ga nuna.

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.7.2009 11:34:01   
Markovicka
Joj srce malo! Blago vama, tu nema dvoumljenja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.7.2009 11:52:34   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: sneza24

Ne stajte mi na muku jos se nismo odlucili i ko zna kad cemo.Jer sva imena sto se meni svidjaju njemu se ne svidjaju.


imate jos 53 dana da odluciteuser posted image ....

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.7.2009 13:12:06   
gagana83
pol ne znamo ali ako bude devojcica resili smo(tj. resila sam) bice Una,a ako bude decak odlucice mm- kuku majko.........

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 10:36:47   
mister NO
evidentno je da je zavladao sindrom kratkih imena za djevojcice!hajd makar da postoji neki izbor pa da kazem,da je ok,vec svaka druga je Tea,svaka treca je Tara..a svaka prva je Una!
Moram reci da ste jako kreativne i da su imena plod dugog razmisljanja a ne datog trenutka,trenutne mode....
Ali razumijemo se..nekada su bila u modi imena kao sto su Jelena,Bojana...Milica vec izlazi iz mode,a za djecake Ognjen,Goran, Igor..Dragan....Valjda svako vrijeme nosi svoja imena.

Nas sin ce se zvati Bogdan! a da je bia djevojcica zvala bi se Bojana!Mladi smo,zdravi smo...ako bog da bice mjesta i za Bojanuuser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 10:43:17   
Anoniman
ja znam samo da sam imala ime za djevojcicu haman cijeli zivot , medjutim kad se rodila nije joj jednostavno po njenom liku odgovaralo to ime 

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 10:49:53   
Brand new mama
Iskreno, meni se bas svidja ime Una,ali je moj dragi flipnuo jer misli da sam ja htjela to ime zbog rijeke Une( po meni najljepse rijeke,posebno u dijelu od Bihaca)... Pa mi se svidjalo ime Jana(naravno da mu se nije ni to svidjelo)...Njemu se svidja Milica, ali ja dobijam ospice od tog imena...i dobicemo deckauser posted image  a za njega imamo dva imena pa cemo, sto kaze Vucko, da vidimo koje mu odgovara

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 10:52:40   
Anoniman
e dječaku smo odma dali ime ...tačnije sestra mu je dala ime, dok je jos bio u stomaku... tu je preovladalo pravo jačeg...tj.njeno pravo user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 10:55:45   
Skoki
Ne mislim da se radi o sindromu, vec su nekada davana mnogo duga imena, Radoslav, Miroslav itd. i svi su imali nadimke. Moji roditelji se zovu Milos i Biljana i niko ih ne znam pod tim imenima, vec kao Misa i Kale. Tako da su oni odlucili da meni i sestri daju kratka imena kako niko ne bi mogao da nam daje nadimke, jednostavno Masa i Iva. Ista stvar je i sa mojom cerkom i buducom bebom. Mrzim kada mi neko prekrsti dete, to me izludjuje ili kada mene nazovu Ivana. Isto tako imam drugarice 6 Jovana, 5 Marija, 5 Damjana, 7 Marka, 4 Dejana. I sve zovem nadimkom. Bas bezveze.user posted image

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 10:57:17   
Brand new mama
Mom bratu sam ja dala ime-zahvaljuje mi se svaki danuser posted image user posted image user posted image Smatra da sam mogla bar malo inovativnija biti,tih dana je bio tek hiljaditi Zoran...Ili je jos bolje kad seke ili bate daju ime na osnovu nekog ko im se svidja u vrticu i sl(tako imamo jednu malu Biseru..)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 10:58:19   
Anoniman
aaaaaaaaaaaaa......moj sin je dobio ime po jednom liku iz serije...uglavnom kako smo se nadali dobro smo se udali ...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:01:09   
Brand new mama
Eto vidis- zamisli da sutra predstavljas dijete i kazes - ovo je nas Siljo(ili Yugio, majstor Bobuser posted image ) Naravno, mislim da bi ste tad iskoristili pravo vetauser posted image Malecka je prva ligauser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:03:42   
Anoniman
naravno da bi stavili veto da su bile gluposti u pitanju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ali da kucnem u drvo sve je ok

s tim sto je sad navalila ...kaze dodijao joj brat ...hoće i jednu sestru i rekla je da ce se zvati Hana
kontam u sebi nek ti tata nadje jos jednu zenu pa nek ti rodi tri sestre i tri brata user posted image user posted image user posted image user posted image ...od mene dosta za ovu zemljasku kuglu user posted image

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 20.7.2009 11:05:04 >

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:05:36   
Brand new mama
Bas si nekauser posted image user posted image  Ja za sad planiram cetvero( podvlacim-za sad)pa ako prebacim neku curicu vise(svidja mi se ime Hana) saljem ti jeuser posted image user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:09:39   
Anoniman
važi draga ...ako budeš imala viška curicu šalji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:09:58   
mister NO
moj komsija 5-ogodisnjak se zove Aleksa i on je srecom jedini Aleksa u vrticu,zamislite on ima 5 drugarica,vrsnjakinja, i sve se zovu isto-Anastazija.Ne bi me zacudilo da ima 3 Une,5 Urosa.

Vjerujte mi za par godina bice tako!

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:18:44   
Modessty
ovog puta još uvek ne pričamo o imenu. Tek je 12 nedelja a s obzirom na predhodnu neuspelu trudnoću izbegavamo sve teme vezane za neku dalju budućnost od nekoliko meseci unapred. user posted image

Ipak kad je reč o imenima što se devojčice tiče moj favorit je Mina. Nemam pojma zašto. Valjda mi se kao klinki mnogo dopala izjava ljubavi Branka Radičevića čuvenoj lepotici Mini Karadžić. A bila je i jedna mnooogo slatka klinka u komšiluku sa tim imenom.
Za dečaka neznam!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:20:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mister NO

moj komsija 5-ogodisnjak se zove Aleksa i on je srecom jedini Aleksa u vrticu,zamislite on ima 5 drugarica,vrsnjakinja, i sve se zovu isto-Anastazija.Ne bi me zacudilo da ima 3 Une,5 Urosa.

Vjerujte mi za par godina bice tako!


A mi sada treba detetu da damo ime Radoslav i Milojka, zato da ne bi bila 4-ta Una u vrtiću, iako nam se ta imena ne sviđaju?

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:20:29   
Modessty
a da!! Svidja mi se ime Bojana. Za mene je Bojana, mamina i tatina prijateljica, bila princeza po kojoj je mislila sam nazvan izvor prelepe hladne vode na Suvoj planini - Bojanine vode user posted image user posted image user posted image user posted image
Vezujem imena za ljude ili istorijske ličnosti... ili stripove!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:22:55   
Anoniman
mislim da treba obratiti pažnju da ime ima lijepo značenje (naročito ako nije sa naših govornih područja)

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:24:33   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A mi sada treba detetu da damo ime Radoslav i Milojka, zato da ne bi bila 4-ta Una u vrtiću, iako nam se ta imena ne sviđaju?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jao moram nešto da vam napišem bez želje da ikoga uvredim! Evo unapred se izvinjavam!!!!

Imamo druga koga svi zovu Pavle. A ne zove se tako. Preziva se Pavlović pa je po tome i dobio nadimak. Mi se družili već dooosta godina kad ga ja jednom pitam "Izvini Pavle, al kako se ti u stvari zoveš?" A njegov odgovor je bio "Imam konjsko ime"user posted image Rekoh "Što bre konjsko? Pa kako ti je ime?" Kaže on "Zovem se Dragan. A tko se zove i konj jednog cige iz komšiluka!" user posted image user posted image user posted image user posted image MM i ja naročito pali u nesvest od smeha! Moj svekar se zove Dragan!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:24:47   
Anoniman
Kada sam saznala rezultat amniocenteze, istog dana sam pozelela da smislimo ime. Pa ne mogu da pricam sa svojim stomakom i oslovljavam sa "bebo"! Ana je kratko ali ipak nisma uspela da izbegnem kretenske nadimke.  A bilo je i onih sto se cude kako samo ana, ni Anastazija ni Ana Marija, samo prosto Ana user posted image , demode.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:25:23   
Mica breskvica

Modddddddddddddddddddddd, pa gde te sve neću naći user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here