|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 16:59:12   
Jeca*
Ja se, kao sto pretpostavljate, zovem Jelena i u odeljenju sam imala jos 5 Jelena. Cak u srednoj i devojku sa istim imenom i prezimenom kao ja. A ne bih ga menjala nizasta na svetu. Meni se arhaicna imena ne dopadaju, da bih ih dala mom detetu. Nikad ga ne bih nazvala Dragan, Radomir, Milivoje....izvinjavam se svima koji bi to uradili ili jesu. Meni se ne dopadaju i to je stvar ukusa. Mi smo sinu prvo hteli dati ime Jovan, ali smo iz jednog vrlo jakog, ličnog, razloga odustali. I onda smo se složili da oboje volimo ime Luka. I ima divno značenje: onaj koji obasjava! I da se milion dece iz mog okruzenja tako zove, ja bih mu opet dala to ime, jer ta deca nisu moja i ne zanima me kako se zovu...user posted image
Takođe, ja jako volim ime Uroš. I rodjeni brat mi se tako zove i znam puno Uroša, ali kad mi je prase rekla da joj se tako zove sin meni je bilo toplo oko srca user posted image  jer to ime VOLIM! mada...zaista nisam primetila da je to ime sad nešto posebno u trendu user posted image  staro srpsko ime i kao takvo povremeno se provuče negde...
I ja sam primetila da je trend kratkih imena aktuelan. Zaista ima puno Una, Tea, Jana, Ana...ali sta ja da kazem. Ja bih svoju cerku, dace Bog dobicu je jednog dana, nazvala Lena. Moj muz je izrazio tu zelju kao skraceno od mog imena a i jako je lepo ime. I sad...ako bude jos 5 Lena u njenom razredu, prosto nije imala sreće user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 18:18:39   
Shishica
Mi jos nismo trudni ali imamo imena. Decak bi se zvao Aleksa. Kad smo prvi put isli zajedno na more, komsije su nam bili neki makedonci sa dve devojcice, mladja (oko dve godine) se zvala Ema, zvali je Emce.. I mi resili, devojcica ce biti Ema.. A i Rejcel i Ros su imali Emu u seriji Prijatelji..Tako mi je nekako slatko...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
21.7.2009 15:17:20   
ninja
Sin mi se zove Vuk a devojcicu koju ocekujemo u oktobru nazvacemo Dunja!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
21.7.2009 16:08:01   
NadaR
 Kad smo zadnji put vodili Milosha u savjetovaliste... bila jedna preslatka  Dunja od mjesec dana. Sad me uvijek to ime asocira na njuuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu ninja)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
4.8.2009 11:16:19   
prolece
mi smo juče saznali da je devojčica. moj favorit je Neda, mm Nikolina, a Nevena je dala predlog Maja, pa ćemo videti.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
12.8.2009 15:45:24   
olja81
Od dana kada sam saznala da sam trudna bila sam ubedjena da je devojcica i smislili samo ime Angelina, tako je bilo sve do rezultata amnio gde nam je setra rekla da je sve ok i da nosim decaka, mi u cuduuser posted image , moj muz je bas verovao meni. Kazem ja mm sta sad, kako ce se zvati, a on kao iz stopa rece Jevrem, ja sva u cudu, kazem da nema sanse. Smejao se on kao lud, kao nije konacno, nego njegov predlog, posl dva-tri dana i meni se svidela ta ideja i tako da mi sada cekamo malog Jevrema. 

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
15.8.2009 16:30:21   
sneza24
Mi smo konacno odabrali imena.Za devjcicu je bilo Katarina ali smo se ipak odlucili da bude Sara.A ako bude decak zvace se David.user posted image user posted image user posted image Konacno sam ubedila mm.

(odgovor članu olja81)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
15.8.2009 17:55:55   
marince1
IZVORNA PORUKA: sneza24

Mi smo konacno odabrali imena.Za devjcicu je bilo Katarina ali smo se ipak odlucili da bude Sara.A ako bude decak zvace se David.user posted image user posted image user posted image Konacno sam ubedila mm.


mi smo skoro odlucili user posted image user posted image user posted image  Ovo nam je tek 17. put da menjamo ime user posted image
Ostalo je David i Filip.Meni su oba ok!Mozda da promenimo obicaj,da mi damo kumu spisak,pa da on izabere user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
15.8.2009 18:52:29   
barbara
mm je odlucio ako bude devojcica zvace se sara i ja sam htela to ime!ako bude decak ja dajem ime lepo mi je david ali ne znam jos!on je resio da ce biti sara 100%

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
15.8.2009 19:21:46   
dacca
Ja imam imena, samo jos...
Danilo i Milena

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
15.8.2009 19:22:29   
AtenA
kada smo davali sinu ime,tj, dok sam bila trudna,znali smo da je musko i nekako na se i jednom i drugom svidelo ime Vukasin,tako da nam se sin tako i zove!
A sada je opsta raspava!Jos uvek ne znamo pol,ali ako bude devojcica ja bi da se zove Nives,za sta mm nece ni da cuje!Kaze da mu je prva asocijacija na Nives Celzijus!Ao muskom nismo ni pricali jer ne mozemo da se dogovorimo oko zenskoguser posted image user posted image user posted image
U toku sledece nedelje idem na 4D pa cemo valjda saznati pol user posted image

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
15.8.2009 21:54:25   
božana
Ja nisam trudna, ali kad budem bila trudna i ako budem imala opet devojčicu zvaće se Teodora.

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
15.8.2009 21:58:53   
magde
TEODORA I ANASTASIJA su bile moje omilene imena.ali porodila sam se na SV>NIKOLU i sad je moja Nkolina

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
15.8.2009 22:22:05   
Anoniman
Nisam trudnica! MM-u se svidja Milica,tako sam i ja trebala da se zovem al se meni dize kosa na glavu od tog imena tako da NE!
Po Colinoj pesmi Kristina ako nekad budemo imali user posted image a u slucaju user posted image ja bih volela da bude Pavle ili Nemanja al mm se buni nesto.............user posted image
Nikolina mi je PRELEPO ime al MM-u se ne svidja!user posted image
Joooj i Teodora je lepooooooo... user posted image


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 15.8.2009 22:28:36 >

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
15.8.2009 23:36:54   
gagana83
Vec sam pisala da ce ako bude bila devojcica biti Una a sad smo smislili i ime za decaka-Lazaruser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
16.8.2009 22:07:15   
Maya21
Evo ja nisam vise trudna, ali ne znaci da necu opet user posted image imam dva prelepa decaka Mateja i Tadeja a nadam se da cu im jednog dana roditi seku Saru ili batu, guppy kaze Andreja a mi Sergeja user posted image
Inace lepa su mi i imena Neda, Nika, David...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.8.2009 9:38:54   
Anoniman
Ako me ne iznenadi po rodjenju, moja devojcica ce se zvati Sara, mada je vec duze vreme, jos u stomaku oslovljavamo sa Sara, da se tata malo privikne, jer ja to ime obozavam vec duuuugoooo duuuugooooo! user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.8.2009 10:11:12   
Modessty
Bili smo kod jednih naših prijatelja pre neko veče. Imaju dečaka Maksima od 8 meseci. Čekali su ga 7 godina i znaju kako je sada nama.
I oni nas ubaciše da počnemo da razmišljamo o imenima user posted image user posted image I mi kad smo ustali ujutru počeli temu "ime za bebu". user posted image user posted image user posted image Naravno da nismo ništa rešili. Složili smo se da će kad dodje vreme nešto pametno da nam padne na pamet...Bar se nadamuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.8.2009 15:32:13   
Anoniman
Ako bude decak bice Ognjen (staroslovensko ime koje oznacava oganj, plamen, vatru, dom, ognjiste) jer prilicno verujem da ime boji karakter i zivot coveka....bar malo.
Ako bude devojcica...ne znamo. Postavila sam anketu i ovde izmedju cetiri imena ...
Jana, Iskra, Mila, jovana (muzu se svidja ovo ime , meni ne jer je znacenje isto kao moje- IVANA)...
A sad nam je i MIA uslo u obzir mada bih ja neko .... sa ovog podrucja.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.8.2009 15:37:20   
Buba76
IZVORNA PORUKA: OTI

Ako bude decak bice Ognjen (staroslovensko ime koje oznacava oganj, plamen, vatru, dom, ognjiste) jer prilicno verujem da ime boji karakter i zivot coveka....bar malo.



user posted image ja imam sina Ognjena.Ali, imamo problem sada,ne znamo koje ime da damo drugom detetu. Ja sam htela OLEG,ali se mm ne svidja pa ce mozda biti Dmitar ili Mihajlo.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.8.2009 15:38:26   
božana
IZVORNA PORUKA: božana

Ja nisam trudna, ali kad budem bila trudna i ako budem imala opet devojčicu zvaće se Teodora.


Zaboravila sam da napišem, da ako bude dečak muž daje ime.Ja nemam pojma koje bih ime dala dečaku.

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.8.2009 15:45:47   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako je to lepo Bubo76..Ognjen...meni je to najsavrsenije musko ime ikada...
Staro je  a nije mnogo cesto...
Svaka cast na izboru.

Jos jedan decak? pa ne znam.,..Dmitar je lepo...
A sta mislis... Vukan, Vuk, Vukasin, Dimitrije, Uros...
Dmitar mi je bas lepo ali vise mogu da zamislim decaka u skoli sa tim imenom ali bebu i malo dete...malo mi je preozbiljno...Ali je lepo, stvarno.

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.8.2009 15:49:18   
Debeljuca
Strahinja...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.8.2009 15:49:33   
božana
Ej devojke, znam tipa koji se zove Gromiko.Ja takvo ime nikada ne bih dala svom detetu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
17.8.2009 15:53:04   
Anoniman
Joj, pa kakvo je to ime? Gromiko?user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne znam...meni je grozno.


Ima smesnih imena...ja se uvek pitam da li ce dete u pubertetu da proklinje izbor koji smo napravili...
Da li odabrati neko moderno ili neko staro?
Ne znam. Kada bi mogli da nam sapnu iz stomaka kakvo ime hoce... ha ha ha

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

RR Vrebaci
Diabla

Smatrate li da na RR ima previse uhoda? Shunjaju je, nadgledaju, a nikada ne pisu.

Da (44%)

Ne (56%)


Ukupan broj glasova: 261

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here