|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:26:45   
Anoniman
user posted image  Dobrodošla Mico!

(odgovor članu Mica breskvica)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:28:11   
Mica breskvica

Hvala, još bolje vas našla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:29:10   
Anoniman
Aj molim te nemoj pisati u color-u cele postove.

Koristi slova koja su po default-u... (pravila foruma) user posted image

(odgovor članu Mica breskvica)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:29:41   
Mica breskvica
 
e pih, a ja baš volim u koloru, ahhahahahha , ajd dobro user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:31:54   
magnetic
IZVORNA PORUKA: sneza24

Ne stajte mi na muku jos se nismo odlucili i ko zna kad cemo.Jer sva imena sto se meni svidjaju njemu se ne svidjaju.
user posted image Ja jos nisam ni trudna,a imam isti problem.Sta ce biti kada stvarno i konacno budemo morali odlucitiuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:42:34   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Mica breskvica


Modddddddddddddddddddddd, pa gde te sve neću naći user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ha ha ha ha ha!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A šta ćeš ti ovde? Da se nije taj šanker opametio?! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Mica breskvica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:43:29   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Mica breskvica

 
e pih, a ja baš volim u koloru, ahhahahahha , ajd dobro user posted image user posted image user posted image user posted image



Mica pravi buntovnik! Voli da krši pravila!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Mico budi mirna!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Mica breskvica)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:45:51   
Mica breskvica

hihihiihihiihihihi, kako šta ću ja ovde? naravno da jeste user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ko ja buntovnik, ma neeeee, hahahhaa znaš me, znam te user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...znaš ti da sam ja dobra user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:46:38   
mister NO
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: mister NO

moj komsija 5-ogodisnjak se zove Aleksa i on je srecom jedini Aleksa u vrticu,zamislite on ima 5 drugarica,vrsnjakinja, i sve se zovu isto-Anastazija.Ne bi me zacudilo da ima 3 Une,5 Urosa.

Vjerujte mi za par godina bice tako!


A mi sada treba detetu da damo ime Radoslav i Milojka, zato da ne bi bila 4-ta Una u vrtiću, iako nam se ta imena ne sviđaju?


pa ako Vam se svidjaju imena nash baba i djedova,slobodno...sto da ne!user posted image

naravno da nisam mislio na imena toga tipa(Milisav,Radomir...Krunija,Cvijeta)...a ne vidim zasto bi se neko stidio imena Dragan(neko da tako ime konju,ali i Jablan je isto 'konjsko' ime i Olga...).Hocu da kazem da su sadasnja imena kao i sto je moje nekada bilo,bila odraz tadasnje mode!tako su i ova danasnja.stvar ukusa i odraz vremena u kome se nalazimo!
ne treba vise raspraljati o tome!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:50:58   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Mica breskvica


hihihiihihiihihihi, kako šta ću ja ovde? naravno da jeste user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ko ja buntovnik, ma neeeee, hahahhaa znaš me, znam te user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...znaš ti da sam ja dobra user posted image




khm..khm...izvinjavam se što sam van teme, ali ovo su već veeeelike novosti za mene!!!!

MICO BRE PRIČAJ!!!! Nemoj da si tajanstvena!!!!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Mica breskvica)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:53:12   
Mica breskvica

nisam bre tajanstvena...bolje ti meni da pričaš, da ne dobiješ po guzici, znaš...

opametio se, u septembru svadba, a pre 15 dana smo saznali da će prinova u februaru user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:56:54   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Mica breskvica


nisam bre tajanstvena...bolje ti meni da pričaš, da ne dobiješ po guzici, znaš...

opametio se, u septembru svadba, a pre 15 dana smo saznali da će prinova u februaru user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
lepše vesti nisam čula od kad sam saznala da sam trudna!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

TASHICEEEEE ubacuj ovu novu trudnjaču tamo u spisak trudnica!!!!! Pa i meni februar termin i to 1. februar!!!!!!!
Jao Mico sad bi te izljubila!!!! A i onog aikidokicu!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Čekam te u temi Spisak trudnica

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Mica breskvica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 11:58:21   
Anoniman
Ne mogu je ubaciti dok se ne prijavi! user posted image

Hajde, iš vas dve u Spisak rr trudnica, pa tamo ćaskajte!

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 12:07:34   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ne mogu je ubaciti dok se ne prijavi! user posted image

Hajde, iš vas dve u Spisak rr trudnica, pa tamo ćaskajte!


hi hi hi user posted image evo bežimo!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 13:06:13   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: mister NO

i sve se zovu isto-Anastazija




user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 15:14:23   
DACA/MACA
ok, o ukusima ne treba raspravljati.Svako ima pravo na svoje misljenje,ali ako zelimo a nadam se da zelimo,ja bih volela da se moje dete istakne i bude bar za pocetak drugacije, ako nista drugo bar po imenu.Pala mi je na pamet misao,kada se deca igraju na igralistu majka zove npr Vuuuuceuser posted image njih trojica se okrenu.Napominjem ,nemam nista protiv kratkih imena ali mislim da je to sad stvar vise pomodarstva.Nama je lepo ime Bogdan i imamo razlog zasto bas Bogdan.

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 15:21:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: DACA/MACA

ok, o ukusima ne treba raspravljati.Svako ima pravo na svoje misljenje,


A ja recimo ne mislim da je u pitanju pomodarstvo.

Meni su se uvek sviđala kratka imena.

I volim imena koja postoje u više različitih naroda u istom (ili veoma sličnom) obliku. Odnosno, da stranci mogu da ga izgovore.

(odgovor članu DACA/MACA)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 15:27:19   
mister NO
to je moja Dacikamacika!kissicuser posted image

(odgovor članu DACA/MACA)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 16:02:28   
prase
IZVORNA PORUKA: mister NO

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: mister NO

moj komsija 5-ogodisnjak se zove Aleksa i on je srecom jedini Aleksa u vrticu,zamislite on ima 5 drugarica,vrsnjakinja, i sve se zovu isto-Anastazija.Ne bi me zacudilo da ima 3 Une,5 Urosa.

Vjerujte mi za par godina bice tako!


A mi sada treba detetu da damo ime Radoslav i Milojka, zato da ne bi bila 4-ta Una u vrtiću, iako nam se ta imena ne sviđaju?


pa ako Vam se svidjaju imena nash baba i djedova,slobodno...sto da ne!user posted image

naravno da nisam mislio na imena toga tipa(Milisav,Radomir...Krunija,Cvijeta)...a ne vidim zasto bi se neko stidio imena Dragan(neko da tako ime konju,ali i Jablan je isto 'konjsko' ime i Olga...).Hocu da kazem da su sadasnja imena kao i sto je moje nekada bilo,bila odraz tadasnje mode!tako su i ova danasnja.stvar ukusa i odraz vremena u kome se nalazimo!
ne treba vise raspraljati o tome!


Khm, MisterNO, da ti odgovorim ja kao mama jednog Uroša... Mi ime nismo birali prema tome da li je popularno ili nije, jednostavno nam se dopalo od kada nam je prvi put palo na pamet. Kasnije smo primetili da oko nas postoji još po koji Uroš koji još nije krenuo u školu, mada mi ne poznajemo ni jednog Uroša osim našeg... Uroš nije moderno nego ime sa dugom tradicijom u srpskom narodu. Svako ima svoje razloge zašto je izabrao neko ime za dete, pa bar taj razlog bio zato što mu se ime dopalo.
Jasno je da bi svako voleo da njegovo dete ne bude jedno od stotinu sa istim imenom u generaciji, ali takođe mislim da ne treba preterivati sa originalnošću, ime je za ceo život... (tako smo mi odustali od imena Vidak user posted image ).

IZVORNA PORUKA: DACA/MACA

ok, o ukusima ne treba raspravljati.Svako ima pravo na svoje misljenje,ali ako zelimo a nadam se da zelimo,ja bih volela da se moje dete istakne i bude bar za pocetak drugacije, ako nista drugo bar po imenu.Pala mi je na pamet misao,kada se deca igraju na igralistu majka zove npr Vuuuuce njih trojica se okrenu.Napominjem ,nemam nista protiv kratkih imena ali mislim da je to sad stvar vise pomodarstva.Nama je lepo ime Bogdan i imamo razlog zasto bas Bogdan.


Na kraju, još da - bez ikakih zadnjih misli - dodam ovo: poznajem 4 bebe koje se zovu Bogdan. Hoćete li sada odustati od tog imena? Naravno da nećete.

Moje je ime bilo zaista često u generaciji i mene to nije pogađalo, smatram da mi baš to ime - i ni jedno drugo - pristaje.


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 16:07:26   
Debeljuca
Mi mu bebi za sada tepamo sa Djoka i Karate Kid...
a sta kako ce se zvati kad se rodi user posted image

e to jos nemamo pojma...

meni je tata ostavio da odaber ime za bebu user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 16:09:26   
mister NO
Vjerujem da je lako pogresno protumaciti moj post,jer izgleda nisam NACRTAO!user posted image

Ne osudjujem ama bas nikoga niti prozivamo,samo iznosim nesto sto sam primjetio i svoj stav(a sve vise i vise se uvjeravam u to da treba da cinim suprotno),!

Ne treba biti rob nicemu,to je uvijek vazilo kod mene pa i sada!



(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 16:11:51   
mister NO
IZVORNA PORUKA: Debeljuca

Mi mu bebi za sada tepamo sa Djoka i Karate Kid...
a sta kako ce se zvati kad se rodi user posted image




hehe morate se apdejtovati,Karate kid je davno isfuran!

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 16:18:14   
eugenija

IZVORNA PORUKA: mister NO
ali i Jablan je isto 'konjsko'


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 16:27:08   
gagana83
Moje ime je Dragana i pre 20 i vise godina je bilo popularno,sad vise nije. Bez obzira na to meni se ono svidja i ne bih ga menjala ni za koje drugo. Moje dete ce se zvati Una(naravno ako bude devojcica) ne zato sto je popularno ili ne, ne zato sto je kratko vec zato sto se meni svidja a i kao sto neko vec rece nece morati da mu daju nadimke,pa tako nece od Natase postati Nata,od Nikole Nidza i sl. I zato sto ima prelepo znacenje.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
20.7.2009 16:55:25   
sneza24
Mi smo odlucili ako bude devojcica zvace se Katarina a ako bude decak to jos nismo odluicili.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

lepse musko ime
pisuljica

koje ime vam se vise dopada?

Matija (47%)

Stefan (53%)


Ukupan broj glasova: 163

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here