|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trnjenje ruku u trudnoci
8.5.2009 10:26:58   
tomic
Jesu li nekoj trnule ruke u trudnoci, tokom spavanja' Kao da se prekine dotok krvi, pa ne osecas ruku? Meni evo vec 2-3 noci unazad, po 15 puta me budi, pa moram da ih ispruzim da prpradi krv. Ne znam zasto.

_____________________________

nadja, mamina lepotica!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.5.2009 11:33:11   
MERYEN
Pred kraj trudnoce su mi trnele bas mnogo ruke,kazu da to nije nista opruzis ih da krv procirkulise,i malo ih masiraj u toku dana.

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.5.2009 12:02:31   
marince1
Ja stalno teram mm da mi masira prstice user posted image user posted image user posted image user posted image
Rekla sam mu da je to zbog cirkulacije krvi user posted image user posted image user posted image user posted image
Probaj,mozda ti bude bolje,a i ako ne,mnoooogo prija user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.5.2009 12:17:22   
tomic
Hvala, bas je neprijatno...Ma procice kad se beba rodi...

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.5.2009 12:21:48   
Anoniman
Meni se to dešava i mimo trudnoće. Ne sećam se da li se dešavalo u trudnoći... user posted image

(odgovor članu tomic)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.5.2009 12:34:44   
mamanp
Meni se to trnjenje ruku desava kad mi padne secer.
Probaj Tomic da pojedes nesto slatko kad ti to naidje, mozda bude bolje.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.5.2009 14:28:42   
Anoniman
meni su noge trnule user posted image i znam da su preporucivali za to magnezij 

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.5.2009 14:39:39   
marince1
IZVORNA PORUKA: tomic

Hvala, bas je neprijatno...Ma procice kad se beba rodi...


Ma sta je nesprijatno? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.5.2009 15:49:37   
Anoniman
Meni redovno trnu ruke, narocito ona na kojoj spavam. Nije ni cudno kad sam teska ko slonuser posted image . I muz od 100 kg bi utrnuo kad bih legla na njegauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.5.2009 16:05:03   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Zille
I muz od 100 kg bi utrnuo kad bih legla na njegauser posted image user posted image user posted image


Aaaaaaaaahahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zille, carice!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
8.5.2009 16:42:13   
Verus
ja sam sva utrnuta prirodnouser posted image najbl sam kad budem trudna!user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
9.5.2009 9:55:07   
tomic
Pa trnjenje marince....user posted image

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
9.5.2009 10:02:36   
marince1
Aaaaa ja rekoh masaza user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
10.5.2009 20:24:33   
mrvica
meni su u prvoj trudnoci trnuliprsti na rukama,a sad mi trnu noge,sve sam probala ali nema pomoci

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
20.11.2009 20:46:53   
buhla
meni trnu nogeeeee
bride od kolena do stopala


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu mrvica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
20.11.2009 20:48:21   
Dora
meni trnu noge i bole me zglobovi...user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
25.11.2010 11:33:28   
Anoniman
Dobro je pa nisam jedina ... Baš htedoh da se požalim negde da mi u poslednjih 15ak dana jako trne leva ruka i jagodice prstiju . Malo sam se bila uplašila , ali kad sam našla temu i videla da nas ima još - lakše mi je . Zna li neko PRAVI razlog zog čega se to dešava ?

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
25.11.2010 11:43:12   
bebolino
meni već više od mesec dana trni desna šaka i jako neprijatan osećaj u prstima, meni je dr rekao da to može da bude usled manjka kalciijuma i magnezijuma i kao da pijem što više obrano mleko, jedem mladi sir...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
25.11.2010 11:44:51   
Anoniman
Moguće da je zbog toga ... ja uopšte ne pijem ni mleko ni mlečne proizvode ... user posted image

(odgovor članu bebolino)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
25.11.2010 11:47:42   
Maya21
Da, trnjenje je od manjka magnezijuma, ja sam ga pila u sumecim tabletama, a trnule su mi ruke, sake, i stopala stalno... Donat voda je isto dobra za to user posted image ali sme samo jedna casa dnevno da se popije

< Poruku je uredio Maya21 -- 25.11.2010 11:49:04 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
25.11.2010 11:49:10   
bebolino
ma ja sam kao jedno vreme pila mleko, svaki dan po 1 čašu, a sad kad se setim, sir jedem u neograničenim količinama ali ne mladi pošto njega baš ne volim a uzimam i vitamine koje sadrže izmedju ostalog i Ca i Mg pa opet imam taj problem, to se jednostavno dešava u trudnoći

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
25.11.2010 11:51:45   
Maya21
bebolino ja sam pila mamavit ili tako nesto i pored toga jos i sumeci magnezijum,i tek nakon mozda nedelju dana sam osetila da mi manje trnu ruke

(odgovor članu bebolino)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
25.11.2010 11:52:32   
Anoniman
Ja pila šumeći Mg , i onda nam kažu u školici da baš taj šumeći i nema neke vajde , jer se skroz izluči sa mokraćom i jako mala količina ostane u organizmu . A još veći apsurd je taj što sam neko vreme pravila pauzu u vitaminima (nisam ih pila) i tada sam bila skroz ok , kako počeh opet da pijem vitamine - počela i da trnim . Svašta .

(odgovor članu bebolino)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
25.11.2010 11:56:22   
bebolino
ja sam pila Prenatal a sad pijem neki Pregna Vitaliti a i šumeći Mg popijem ponekad, u početku mi je jako smetalo jer je to bio bol u šaci sad samo trni

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trnjenje ruku u trudnoci
25.11.2010 14:15:02   
mikica sa
meni isto trnu stopala, vise lijeve nego desne noge... malo sam se bila uplasila ali sad kad cujem da nisam jedina, lakse je user posted image  
cak mi se desava ujutro kad ustanem da mi je desna saka otecena, ali samo ona! mozda je to sve povezano user posted image
u zadnje vrijeme pijem mg (u kesicama kao granulat jer kazu da vise ostaje u organizmu) i bolje sam.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu bebolino)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here