|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ne volim
11.3.2013 22:21:56   
Sanjica26 RR
Ne volim nesrecnu decu. A cesto ih srecem, pa mi bude bas tesko.user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Ne volim
25.6.2013 21:53:19   
Verolina
Ne volim alave ljude koji mogu sebi stosta da priuste, ali im je uvek malac u oku, pa bi oteli i od onih kojima je malo materijalnog potrebnije.
Takodje ne volim igre u kojima gube fini ljudi, a da nikome nista nisu zgresili. Ne volim cinjenicu da neko misli da cu ja u takvim igrama ucestvovati.
Ne volim kad se neko zaposli preko veze, a da nije strucan za odredjeni posao.
Ne volim domacice koje zamisljaju da su polomile stikle na Harvardu trceci ka njihovoj biblioteci, a pri tom se koriste sa maksimum dvesta reci.
Ne volim cinjenicu da se neko muci za odredjene ciljeve u zivotu, naravno etiketiran kao pacenik i neuroticar, dok se onaj ko to dobije na tacni etiketira kao opusten.
Ne volim kad mi neko kaze da se opustim, a nije natovario moj zivot na grbacu.
Ne volim mnogo zena, ali mnooooooooogo. Ne volim to sto smo toliko jadne kao pol, toliko, da mi dodje da pljunem u sebe jer delim istopolstvo sa odredjenim idiotkinjama!!!!!!!!

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Ne volim
25.6.2013 23:25:15   
isidora88
ne volim sto moja baka nije vise sa mnom, dusa me boliuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Ne volim
3.9.2013 9:34:37   
Verolina
Koliko je meni muka od Beograda!!! Kako bih se vratila u Srem samo da moj muz to hoce.
Ne volim Beograd danas!

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Ne volim
3.9.2013 9:43:02   
daca77
Ne volim koziju surutku, koju trenutno pijem user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Ne volim
3.9.2013 20:18:25   
17 joka
joj Daco izdrzi nekakouser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Ne volim
3.9.2013 20:57:09   
isidora88
ne volim kad me boli zeludacuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Ne volim
3.9.2013 22:04:53   
Klarita
Ne volim glupe i proste ljude, ali ne glupe i ne samo proste, vec glupe i proste...one 2u1user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Ne volim
9.9.2013 11:04:33   
lanajelena
Ne volim kad mi nijedna hemijska ne radi kad mi treba a kad uzmem da ih bacam sve prorade user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Ne volim
9.9.2013 12:07:48   
nata11
Ne volim kada me neko savetuje kao da me zna, a neznam me. Ne volim kada je nekome njegova muka uvek najveca, ne volim ljude koji sebi daju za pavo da komentarisu teme koje su mnogo iznad njihovog nivoa shvatanja.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Ne volim
9.9.2013 12:09:04   
Olga75
ne volim sto mi je tata umro pre 13 godina

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Ne volim
9.9.2013 12:10:09   
Verolina
Ne volim kad je Nata ljutauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Ne volim
9.9.2013 12:12:09   
NadaR
.. kad mi ovako pukne glas a M me obicno sve po tri puta pita. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Ne volim
9.9.2013 15:08:47   
lanajelena
Ne volim kad majstor dodje da mi popravi jedno a pokvari mi drugo i ode user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Ne volim
11.10.2013 16:58:59   
NadaR
Ne volim onu ORO djevojku ni glupe fore na njen racun. Bljaks!! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Ne volim
11.10.2013 17:18:50   
lesica
user posted image Nado


Ja ne volim nedokazane i nezainteresovane ljude koji smatraju da vrtić i vaspitačice treba da im vaspitavaju decu a da se oni uopšte ne uključuju.




_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Ne volim
15.10.2013 16:49:08   
Misha i Ljisha
ne volim nepravdu
ne volim lenjost
ne volim alavost
ne volim lazi

a iskreno ne volim ni puter od kikirija user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Ne volim
16.10.2013 21:25:46   
Leax
Ne volim kada se roditelji obracaju sa pogrdnim recima (nazivaju ci ih svakakvim zivotinjama)user posted image
Ne volim licemerne i dvolicne osobe koje se hrane tudjom nesrecom i spletkarenjem.
Ne volim laz i nepravdu.


_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Ne volim
17.11.2013 14:02:48   
NadaR
Ne volim kad se sa Milosem moram prvo posvadjati da pojede manji komad mesa. user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Ne volim
17.11.2013 14:28:17   
vikiveki
Ne volim dvolične ljude i laži

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Ne volim
17.11.2013 16:12:41   
Verolina
Ne volim cinjenicu da kada dodjem mrtva umnorna sa posla komsija po ko zna koji put bije zenu.
Ne volim cinjenicu sto moram da se mesam u te stvari da ne bi ubio jadnicu (pa zakucam na vrata i dobijem samar od komsije).
Ne volim to sto je onda zbog toga taj komsija dobio zestoke batine od dvojice momaka iz susednog stana.
Ne volim to sto smo toliko agresivna i bolesna nacija.
Ne volim to sto ce se taj isti komsija odseliti u drugi stan, ona ce opet dobijati batine i nista nece biti reseno.
Ne volim od Boga nepravdu pa njegova dva sincica gledaju svaki dan kako im bije majku, i znaaaaaaaaaaaaaaaaam da ce i oni najverovatnije tuci zene kad porastu.
Mnogo sam nesto umorna i tuzna. Svetu se ne moze ni ugoditi ni pomoci.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Ne volim
17.11.2013 16:21:12   
Anoniman
Ne volim kad me krsta i ledja ubijajuuser posted image

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Ne volim
17.11.2013 16:22:47   
adulence
Jao verolina je li moguce...uzas draga!!!

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Ne volim
17.11.2013 16:24:12   
vikiveki
Verolina 100% si upravu...strašno je to kakav nam je sistem pa u većini slučajeva žene prođu gore i svi reaguju kada sve ne daj bože završi u crnoj hronici,e onda se neko seti da krivicu traži u ljudima a ne u sistemu.
Da na primer sad policajci zatvore tvog komšiju i kazne ga to bi bilo OK, a on će proći verovatno samo sa manjom opomenom ili tako nešto i za koji dan opet će tući ženu i traumirati decu

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Ne volim
17.11.2013 16:39:10   
Verolina
To se sinoc desilo. Danas sam cula da se sele. Nisam ni zvala miliciju, jer nema svrhe. Nek izvinu, ali tek su to goveda!!!!Njih zabole uvo, samo se izvlace na sistem. Koji im sistem , na primer, kazuje da maltretiraju ispred moje radnje nekog cicu, a onda ih pola sata kasnije neki dripac sa debelim novcanikom kao dzukce posalje da setaju . I onda se oni, nakon povredjene sujete i "vezanih testisa" opet izivljavaju na nekom jadniku koji vozi stojadina i pusi drinu. Mislim....Mi smo marva. Stoka nam nije ravna. I jadni oni koji imaju elana da menjaju svet. U startu su ga na*e*ali!!!!

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here