|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Otečene noge u trudnoći
14.5.2010 7:25:38   
Anoniman
Smeshki draga,nemoj da brigas,ako je samo estetski,cim beba izadje ja sam se vratila u svoje stare letnje papuce i to odma u porodilistu user posted image !Imala sam istih problema,sa jednom bebom u stomaku,a verujem da je tebi jos tezi osecaj u nogama jer nosis dve bebice!Ali jos malkiceeeee user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Otečene noge u trudnoći
14.5.2010 10:06:22   
trba
IZVORNA PORUKA: nensi27

Joj Smeski,ni moje nisu nista bolje user posted image
Ni ja ne mogu nista da obujem osim jednih patika koje cu posle porodjaja moci samo da bacim jer sam ih razvalila skroz,a bas ih volim user posted image
Jel to ona zelena konjska mast?
Da uzmem i ja ako pomaze,ne znam vise sta cu sa nogama...

Pomaze bome:) a imas i neku na bazi nevena za vene....isto prijatno hladi.
I meni naticu noge ali mnogo vise kada sam na poslu /sedeci/....no jos malo pa kraj:)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Otečene noge u trudnoći
14.5.2010 13:38:38   
Anoniman
Da...ta zelena...kad kupujesh...trazi onu shto hladi...

Mada ja mislim da mi ona sama ne bi mnogo pomogla da nije masaze...

(odgovor članu trba)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Otečene noge u trudnoći
30.7.2010 20:31:51   
Kvini
Joj, bas je neugodno kad pocnu da oticu stopala! Evo, i meni se to desava otkad udjoh u 9.mesec, i svakim danom je sve gore. Peckaju me stopala, a zglobova kao da i nemam, ne vide se.user posted image  Bas kao ustipci.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Otečene noge u trudnoći
30.7.2010 20:43:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Kvini

Joj, bas je neugodno kad pocnu da oticu stopala! Evo, i meni se to desava otkad udjoh u 9.mesec, i svakim danom je sve gore. Peckaju me stopala, a zglobova kao da i nemam, ne vide se.user posted image  Bas kao ustipci.
Dobro je draga kad su tek pocele u 9-om mesecu da oticu user posted image !Cuvaj se,podizi ih sto vise user posted image

(odgovor članu Kvini)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Otečene noge u trudnoći
30.7.2010 22:29:24   
Nensi*
Meni su i posle porodjaja bile otecene noge jos neke 2 nedelje,i cini mi se da su bile natecenije nego u trudnoci...Spasio me Burovit gel,ona konjska mast mi nista nije pomogla...Samo pitajte u apoteci da li sme da se koristi u trudnoci..

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Otečene noge u trudnoći
31.7.2010 10:52:55   
Trudnicica83
Meni noge oticu jos od 8 meseca, a pri tom i prsti na rukama su mi malo naduveni. Doktor mi je rekao da to hoce od manjka proteina u krvi, sto je moj slucaj, i da se tada desava da i posle porodjaja otoci ostanu par nedelja... Ja se sve nadam da ce to odmah da spadne, ali ko zna... Ne mogu nista da obujem osim japanki, a ako zahladni ko pre neki dan, ne znam sta cu. Patike mogu da navucem, ali ne mogu da hodam u njima, jer bukvalno nema mesta da savijem prste!
Katastrofa!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Otečene noge u trudnoći
31.7.2010 10:56:17   
Anoniman
Trudnice,jos malo i gotovo user posted image  user posted image !Nemoj da te to sekira.Ja nisam mogla izaci iz kuce ako je bilo kisno ili hladnije,jer je jedina obuca koju sam natakla na noge papuca iz Grubina,i to ona na lepljenje,rasirena skroz user posted image !Uzasno sam izgledala user posted image ,ali eto vremenom se popravila situacija...jako dugo sam oslobajdala vodu iz ceeeeelih nogu,i butine i listovi,potrajalo je,ali evo me sad na dobroj lestvici user posted image !

(odgovor članu Trudnicica83)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Otečene noge u trudnoći
31.7.2010 11:06:40   
Trudnicica83
Mamice, nadam se da nece dugo to trajati, jer sam se vec uzelela svoje obuce, stikli i papuca koje ovog leta ni jednom nisam obula! user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Otečene noge u trudnoći
31.7.2010 11:08:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trudnicica83

Mamice, nadam se da nece dugo to trajati, jer sam se vec uzelela svoje obuce, stikli i papuca koje ovog leta ni jednom nisam obula! user posted image user posted image
Pa mozda neces ni sledeceg...ja sam se u oktobru porodila a ovog leta sam opet kupovala nove stikle da bi nesto lepo nosila,nije mi jos uvek u potpunosti vracena noga...a mozda nikada ni nece user posted image

(odgovor članu Trudnicica83)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Otečene noge u trudnoći
31.7.2010 11:10:26   
Anoniman
Otok  nogu ...u , bre , sad sam se setila da mene to tek čeka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 186
   RE: Otečene noge u trudnoći
31.7.2010 11:16:59   
Trudnicica83
Auu! E to mi se bas ne svidja! Al ajd sad sta je tu je! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Otečene noge u trudnoći
31.7.2010 11:34:29   
bratzz
Nemoj da brines meni su se otoci pojavili u petom mesecu a nestali su oda posle porodjaja.

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Otečene noge u trudnoći
31.7.2010 11:35:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bratzz

Nemoj da brines meni su se otoci pojavili u petom mesecu a nestali su oda posle porodjaja.
user posted image user posted image user posted image user posted image Blago tebiiiiii user posted image !Ja upravo o tome pricam kako smo razliciti,kao i u svemu...

(odgovor članu bratzz)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: Otečene noge u trudnoći
31.7.2010 11:56:57   
Kvini
Uh, ni meni se to ne svidja sto ce mi stopalo mozda ostati vece i za jedan broj, cula sam da se to nekima desava, nikad se noga ne vrati na predjasnju velicinu.user posted image  Ali, kao sto kaze trudnicica, sta je, tu je...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Otečene noge u trudnoći
31.7.2010 14:16:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica

Smeshki draga,nemoj da brigas,ako je samo estetski,cim beba izadje ja sam se vratila u svoje stare letnje papuce i to odma u porodilistu user posted image !Imala sam istih problema,sa jednom bebom u stomaku,a verujem da je tebi jos tezi osecaj u nogama jer nosis dve bebice!Ali jos malkiceeeee user posted image user posted image


Bila si u pravu...posle 2-3 dana videla sam moje noge u starom izdanju...neverovatno...nisam ni primetila kada su tako natekle... Gledala sam u svoja stopala...i chudila se kako imam dugachke tanke prste koji se ne dodiruju....a zuljali su se jedan o drugog dok sam bila trudna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Otečene noge u trudnoći
31.7.2010 14:43:30   
Anoniman
Smeshkice user posted image user posted image user posted image !Rekoh ja da se odma vidi razlika user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Otečene noge u trudnoći
18.8.2010 11:50:53   
Jele
Ja sada nosim jedne te iste papuče, sva sreća pa su mi bar lepe i volim ih user posted image Jedino u njih mogu da stanem, a dešava se da mi stopala toliko oteknu da i njih ne mogu da obujem. Ja uvek kad mogu dignem noge na drugu stolicu, znači ne preko visine kolena. Mrzim otečene noge, a pogotovo kad pogledam gležnjeve a ono se skočni zglob ne vidi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Otečene noge u trudnoći
18.8.2010 11:58:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jele

Ja sada nosim jedne te iste papuče, sva sreća pa su mi bar lepe i volim ih user posted image Jedino u njih mogu da stanem, a dešava se da mi stopala toliko oteknu da i njih ne mogu da obujem. Ja uvek kad mogu dignem noge na drugu stolicu, znači ne preko visine kolena. Mrzim otečene noge, a pogotovo kad pogledam gležnjeve a ono se skočni zglob ne vidi...


Ja kad sam tako dizala noge...voda mi se slivala u listove pa su izgledali kao nabildovani user posted image A iznad chlanka sam imala stepenik, kako mi je noga bila naslonjena na stolicu user posted image Onda mi nije bilo ovako smeshno user posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: Otečene noge u trudnoći
15.4.2011 14:31:27   
jabudic
Ja u prvoj  trudnoci nisam imala problem sa nogama, nego sa licem, pogotovo u 9.mjesecu, potpuno mi je bilo oteceno, a nos kao Tajson user posted image
Vidim opet poceo da se siri...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Otečene noge u trudnoći
15.4.2011 14:48:08   
MarijaBg
Meni su cele noge pune vode i to je bas vidno zadnjih 15-20 dana. Izgleda kao celulit, ali nema one pomoranzine kore, samo je neravno i grozno izgleda user posted image
Posebno su mi otekla stopala, zglobovi i kolena, uzas. Uvece na krevetu dignem noge uz zid malo mrduckam levo-desno i mrdam stopala, pa mi muž namaže mleko i blago izmasira. Od toga mi je malo bolje user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Otečene noge u trudnoći
15.4.2011 15:35:23   
jabudic
Meni su prvi put noge bile blago otecene, i to 15ak dana pred porodjaj... Nista strasno... Ali lice mi je bilo vidno naduveno, i sve mi mm govorio kako mi se rasirio nos, ja mislila zeza me dok se nisam porodila, pa pogledala slike prije i posle porodjaja- sirok 5cm user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Otečene noge u trudnoći
15.4.2011 16:00:19   
Nensi*
Joj kad se ja setim mojih nogu,kukuuuuuu,nista mi nije pomagalo,tek kad sam se porodila su splasle i to ne odmah nego tek posle 2-3 nedelje...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Otečene noge u trudnoći
15.4.2011 17:44:28   
RenataP
Meni je u prvoj trudnoci bilo oteceno i lice i noge i to negde od 7.mes trudnoce.Posle porodjaja sam se ubrzo vratila u normalu.Sada nemam tih prolema ali ko zna jos do kraja

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Otečene noge u trudnoći
15.4.2011 17:48:55   
JMPM
IZVORNA PORUKA: jabudic

Meni su prvi put noge bile blago otecene, i to 15ak dana pred porodjaj... Nista strasno... Ali lice mi je bilo vidno naduveno, i sve mi mm govorio kako mi se rasirio nos, ja mislila zeza me dok se nisam porodila, pa pogledala slike prije i posle porodjaja- sirok 5cm user posted image
E jesi blesava user posted image !Meni krivo sto sam prosle godine kupila preslatke cipelice i sandalice misleci da mi se noga nece vratiti na staro pa necu moci vec postojece da nosim,a sad mi one velike user posted image  user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here