|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
12.9.2012 23:17:56   
dunja RR
U pravu si, neće da otvori link, kaže mi da je ova stranica prilagođena pregledaču, dolazi sa adrese www.ringeraja.rs i Google je ne podržava - Bad Request (Invalid URL). Pišem opet programeru user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.9.2012 0:07:31 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
12.9.2012 23:31:14   
Anoniman
To ti kažem... user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
20.9.2012 17:28:25   
boba 11
Nuser posted image e znam da li je predlog vezan za ovaj podforum ali premestite ako mislite da nije.Vec dugo citam i ucestvujem u raznim temama i sve se vise pojavljuje problema vezanih za verbalne sukobe izmedju forumasica ,cak sam i ja koja to izbegavam nekad primorana da branim svoj stav.Da ne bi trpele korisnice koje stvarno zele konkretne informacije o odredjenoj temi , citale razne gluposti koje pisemo nevezano za tu temu i tako gubile vreme na neke bezvezne info umesto da rese svoj problem ,predlazem da se otvori tema koja bi mogla da se zove Prepucavanje ili nesto slicno sto ce upucivati bas na ta silna prepucavanja u kojima mogu da se nastave debate o cemu god.Naravno da bi i tu vazila pravila o nevredjanju i neomalovazavanju ostalih ucesnika u debati.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
20.9.2012 17:33:02   
Lu
Taman posla Bobouser posted image
Nego, članovi foruma treba da se nauče zdravoj komunikaciji, iznošenjem mišljenja a ne ubjeđivanjem, prihvaćanjem tuđeg mišljenja iako se ne slažemo sa njime, kulturnom dijalogu itd...
Ovo se ne odnosi na tebe niti na bilo koga posebno, čisto da se podsjetimo osnovnim nepisanim pravilima da ne bismo više zaključavali teme zbog onih kojima stvarno trebajuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
20.9.2012 18:46:43   
boba 11
Nisam mislila da se svadjamo bukvalno, i to je samo ideja ,vec da mozemo da nastavimo debatu na odredjenom mestu za to.Naravno sve u skladu sa pravilima foruma i da to nikoga ne ometa u onome cemu zapravo i sluzi ovaj forum.Jednostavno treba nam mesto na kom mozemo da pricamo o razlicitim temama i ne da ubedjujemo ostale clanice vec da iskazemo svoje misljenje.Da bi to uradili ponekad treba ici dalje od teme o kojoj je rec a to nije u redu na odredjenom forumu ,kao npr u onom koji si danas zakljucala.Postujem to sto je uradjeno jer nije u redu da se prepucavamo na pogresnom mestu,ili kako kazes da zdravo komuniciramo.To moze biti razlicito shvaceno moze da izgleda kao prepucavanje,odbrana svog stava i misljenja,naucni dokazi,ili iskustvo ali je bitno bar meni da neke stvari zavrsim na pravi nacin a ne da ostanu u vazduhu zbog zakljucavanja teme.Nisam se nikad svadjala na forumu niti bila neprijatna prema ostalima ,iako ima onih koje ne prezaju ni od cega da ispolje i cak namecu svoje misljenje pa je dobro da imamo gde to i da uradimo.U svakom slucaju postovacu Vasu odlukuuser posted image Hvala

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
20.9.2012 19:01:55   
minavb
Meni samo nije jasno, kako je iznosenje cinjenica od strane strucnih lica, koje se ne poklapaju sa vasim misljenjem a ni logikom, prepucavanje? U odredjenoj temi koja je danas zakljucana, zena je pitala da li je dobro da deci daje kozje mleko od komsijske koze. Dobila je odgovor da je kozje mleko ok, ali da nije dobro deci davati neprovereno i nesterilisano ili nepasterizovano mleko. To sto se taj odgovor, koji je pri tom zaista jedini ispravan, nekome ne dopada, definitivno ne menja stvari. Dakle cinjenica je, ne mrsavi se od antikilograma, virusi se ne lece antibioticima a deci se ne daje mleko koje nije mikrobioloski i zdravstveno izpravno, a zatim i adekvatno obradjeno.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
20.9.2012 19:45:19   
mihi

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Taman posla Bobouser posted image
Nego, članovi foruma treba da se nauče zdravoj komunikaciji, iznošenjem mišljenja a ne ubjeđivanjem, prihvaćanjem tuđeg mišljenja iako se ne slažemo sa njime, kulturnom dijalogu itd...
Ovo se ne odnosi na tebe niti na bilo koga posebno, čisto da se podsjetimo osnovnim nepisanim pravilima da ne bismo više zaključavali teme zbog onih kojima stvarno trebajuuser posted image



Lu izvini nisi uopšte u pravu temu Kozije mleko si bezrazložno zaključala, niti je bilo uvreda niti bilo kakvih drugih ružnih i uvredljivih reči. Večeras ću napisati Guppy i Dunji mail i ako tema ne bude utključana povući ću se sa foruma.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
20.9.2012 21:23:58   
boba 11

IZVORNA PORUKA: minavb

Meni samo nije jasno, kako je iznosenje cinjenica od strane strucnih lica, koje se ne poklapaju sa vasim misljenjem a ni logikom, prepucavanje? U odredjenoj temi koja je danas zakljucana, zena je pitala da li je dobro da deci daje kozje mleko od komsijske koze. Dobila je odgovor da je kozje mleko ok, ali da nije dobro deci davati neprovereno i nesterilisano ili nepasterizovano mleko. To sto se taj odgovor, koji je pri tom zaista jedini ispravan, nekome ne dopada, definitivno ne menja stvari. Dakle cinjenica je, ne mrsavi se od antikilograma, virusi se ne lece antibioticima a deci se ne daje mleko koje nije mikrobioloski i zdravstveno izpravno, a zatim i adekvatno obradjeno.

necemo nastavljati dok ne dobijemo dozvoluuser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
20.9.2012 21:51:19   
minavb
Nemamo sta da nastavljamo.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
20.9.2012 22:55:23   
boba 11
ti i dalje nastavljas da bockas ali ok ja cekam da kazem sta imam strpljivo

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
21.9.2012 21:39:10   
Anoniman
kad tema Kozje mleko bude otkljucana, kopirajte, molim:

Napokon sam ga kupila. Probala - mleko kao mleko. Malo ostaje cudan, mastan, ukus u ustima, kada vec popijete.
Dala Luki, nisam spominjala sta je, obozava kravlje mleko. Popio je koji gutljaj, odmakao solju, promuckao da potvrdi da je mleko a ne jogurt i spustio solju. Malo jeo sendvic, opet digao solju, otpio i rekao da je mleko pokvareno. :) nasula sam mu u drugu solju 1\3 kozijeg i 2\3 kravljeg, popio je bez zamerki. Planiram da mu povecavam kolicinu kozjeg dok ne uspem da mu dajem cisto.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
24.9.2012 12:57:59   
Jeca*
meni uopste ne prikazuje explorer listu poslednjih poruka kad odem na tu opciju. Recimo Razgovori mama nema i jos mnogo tema. Uopste mi nije tacna lista..ni kod kuce ni na poslu

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
24.9.2012 14:15:10   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Jeca*

meni uopste ne prikazuje explorer listu poslednjih poruka kad odem na tu opciju. Recimo Razgovori mama nema i jos mnogo tema. Uopste mi nije tacna lista..ni kod kuce ni na poslu


Koliko se sećam prepiske od ranije na tu temu, neki podforumi su označeni kao chat forumi, pa se to ne prikazuje. Prikazaće se kad klikneš na link "prikaži sve teme". Trebalo bi da Dunja proveri šta se tu prikazuje i kako, pustiću joj pp.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
25.9.2012 12:50:47   
Anoniman
Ne bih previše da se mešam u posao novog admina, ali ako se niko ne svađa u nekoj temi, i niko u njoj ne piše već 2,5 sata, a pre toga je samo razmenjeno mišljenje (koje jeste off) da osoba kojoj se pitanje postavlja više nije na RR ... mislim da tada nikako nije objektivno navedenu temu zaključati!
Pa sad zaključaj i ovu!

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
25.9.2012 13:06:04   
dunja RR
Tash svi dobro znamo da je tema zaključana da se ne bi nastavljale, tako da molim da se ni ovde ne nastavljate.
Molim te za poštovanje prema novom adminu (koji je btw to već par meseci;)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
25.9.2012 13:09:28   
dunja RR
Ako mina poželi da se vrati otključaćemo njenu temu, obzirom da nije tema " Pitajte Tash" zaključavamo je, pa sama si rekla da se povukla.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
25.9.2012 13:52:27   
NadaR
Dosta sada ! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
25.9.2012 14:00:00   
Brand new mama
Hm,sorry sto kvarim pricu,ja nikako ne mogu da uklavirim kako da promjenim potpis i ticker od kako se rr poboljsalauser posted image
Sve sam "ispipkala",ali nista mi ne pomaze-ako je neka banalnost,ima da se izblajham do veceri!Thanks unapred
P.S.skreno,meni nije jasno zasto bi se mina trebala "udaljiti" sa te teme,ali OK,mislim,nama niko ne prislanja pistolj u glavu da je slusamo.

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
25.9.2012 14:01:00   
NadaR
Sada stvarno dosta !

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
25.9.2012 14:08:43   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Hm,sorry sto kvarim pricu,ja nikako ne mogu da uklavirim kako da promjenim potpis i ticker od kako se rr poboljsalauser posted image
Sve sam "ispipkala",ali nista mi ne pomaze-ako je neka banalnost,ima da se izblajham do veceri!Thanks unapred
P.S.skreno,meni nije jasno zasto bi se mina trebala "udaljiti" sa te teme,ali OK,mislim,nama niko ne prislanja pistolj u glavu da je slusamo.


Moja ringeraja> uredjivanje profila > podesavanja (na vrhu) > forumi user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 25.9.2012 14:09:16 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
25.9.2012 14:27:28   
Brand new mama
Hm....odo da se farbamuser posted image Dobro pa nisam rekla roze....user posted image
Hvala:)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
25.9.2012 15:08:16   
Anoniman
Ju, vidi, obrisani mi postovi!

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ako mina poželi da se vrati otključaćemo njenu temu, obzirom da nije tema " Pitajte Tash" zaključavamo je, pa sama si rekla da se povukla.


To apsolutno ne znači da Mina neće naći načina da odgovara na pitanja ljudima, samo znači da neće više javno odgovarati ljudima (što si onemogućila zaključavanjem teme, gde je ovde demokratija?), jer na RR očigledno nikako nije dobrodošlo mišljenje nutricioniste u temi o ishrani. Da se razumemo, mene Mina ume da izbezumi, ona je bila jedan od osnovnih razloga zašto sam ja napustila moderatorstvo, ali je cenim jer ume sa stilom da ti odgovori.

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
25.9.2012 15:29:31   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Tash

Ju, vidi, obrisani mi postovi!

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ako mina poželi da se vrati otključaćemo njenu temu, obzirom da nije tema " Pitajte Tash" zaključavamo je, pa sama si rekla da se povukla.


To apsolutno ne znači da Mina neće naći načina da odgovara na pitanja ljudima, samo znači da neće više javno odgovarati ljudima (što si onemogućila zaključavanjem teme, gde je ovde demokratija?), jer na RR očigledno nikako nije dobrodošlo mišljenje nutricioniste u temi o ishrani. Da se razumemo, mene Mina ume da izbezumi, ona je bila jedan od osnovnih razloga zašto sam ja napustila moderatorstvo, ali je cenim jer ume sa stilom da ti odgovori.



Kako sam ja onemogućila kada si ti nekoliko puta ponovila da se mina povukla? Ko će da odgovara u temi ako se ona povukla??

Ja sam zaključala temu ne zbog mine nego zbog prepucavanja, kada se smiri situacija tema će biti otvorena.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
25.9.2012 22:26:07   
Anoniman
Samo jedan put sam napisala u toj temi. user posted image I nisam planirala da ponavljam.

I sada si kontradiktorna. Gore si rekla da ćeš otključati temu ako Mina odluči da se vrati. I niko se nije prepucavao.

A ja napisah da će Mina naći način da pomogne ljudima, samo to neće biti preko RR, jer tu nije prikladno. ali, gde će ljudi pitati ako je tema zaključana?

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
26.9.2012 0:17:49   
vukosava

IZVORNA PORUKA: n i n a

Vidiš imam vremena na pretek-još ostala bez posla, pa moram sebe nečim da zabavim user posted image


n i n a RR?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here