|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
12.8.2014 8:12:23   
New Mom
Mozda ti je nastimano da ti prikazuje teme npr. aktivne poslednjih 30 ili 365 dana. Pokusaj sa Sve teme na tom forumu, dobices sve sem izbrisanih.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2401
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
12.8.2014 8:15:59   
Trcosava
Evo NM rešila problem

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 2402
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
12.8.2014 8:20:33   
branki*
jeste,tako je.u pravu ste,bilo je nastelovano na 365,ja to nisam ni gledala,ni znala.
hvala vamuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2403
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
12.8.2014 15:26:31   
lanajelena
Uvek imamo bas divne sponzore ali sve je to nekako vezano za decu, ja bih predlozila da se nadje neki sponzor koji bi delio vikend za dvoje ili neki spa tretman,da se malo raplamsa ljubav user posted image pa moze i depilacija za Vuki mame user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2404
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
12.8.2014 15:38:11   
Sanjica26 RR
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 2405
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
12.8.2014 23:50:50   
Leptiric123
Proba

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2406
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 12:38:26   
nina26
Lesice, necu da ti pisem PP iz razloga zato sto sam dobila javnu opomenu, pa zato hocu i ja javno da te pitam, zbog cega je to usledilo ???

Jer sam iznela svoje misljenje o zenama koje se ne kupaju i ispustaju lepe mirise ispred svojih jacih polovina ????

Molim te obrazlozi mi.


Hvala

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 2407
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 12:58:43   
lesica
Nina, ovo mi je vrlo zasmetalo. I otud javna opomena.


IZVORNA PORUKA: nina26

Verka, iskuliraj!

Sta se primas na budale ????





_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 2408
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 13:06:51   
nina26
Veruj mi bila sam fina, mogla sam i mnogo gore da kazem, ali imam osnovnu kulturu, tako da nisam nikoga ni opsovala a ni vredjala na nacionalnoj osnovi.

Budale ce uvek postojati, to i sama znas, tako da ja sama ne bih vise glumila budalu, molim te da mi izbrises profila sa RR. Za pet godina staza na RR, sam puno naucila, zatrudnela, rodila dete, dobila podrsku, isto tako i sama bila podrska drugima, ali stvarno zelim da odem, jer nema vise smisla da bude ovde, gde vladaju budale i mediokriteti.


Toliko od mene, sve najbolje!

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2409
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 20:29:42   
branki*
sta znaci kad neko dobije trajni ban?je l to znaci da taj neko nikad vise nece moci da pise po RR?user posted image ako moze neko da mi objasni...hvala.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 2410
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 20:43:30   
Leptiric123
Da Branki.I nije mi jasna ova "pravda".

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2411
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 20:49:43   
Maslacak15
Verka je emotivna i temperamentna i da se isprovocirati. Ja znam da vi admini nemate lak posao i da treba podvuci granicu sta je razmena misljenja sta je vredjanje. Ima clanica koje su vrlo sklone, ne da iznose svoje stavove nego da lepe etikete onima koji drugacije misle. Pa i ako ne vredjaju direktno implikacije su vrlo uvredljive umotane u oblande ( da si slab karakter, losa majka da imas slabo samopouzdanje itd zato sto ne sledis njihove savete i gledista). I to je uzasno iritantno. Postoji razlika izmedju " ja se ne slazem iz tog i tog razloga" i " Znas ti kad tako mislis ti mora da si ovakva i onakva". Ja sam jednom ili dva puta doticnima na fin nacin skrenula paznju ali nije imalo efekta. Stvarno se trudim iz petnih zila da se ne upustam u nevazne diskusije i licne konflikte jel sam ovde da pomognem zenama, pa i nesto da naucim ali nije uvek jednostavno ignorisati kojekakve insinuacije pojedinaca. Zao mi je sto je Verka opet izvukla najdeblji kraj. A eto ode i nina...


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2412
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 20:57:19   
Trcosava
Drage moje, da li ste vi svesne da postoji opcija blokiraj? Ja sam je koristila pre nego postadoh mod. Zašto?

Pa evo zašto - ako mene xy osoba nervira i redovno skače zamnom/na mene - jednostavno ću blokirati tu osobu.
Ja sam blokirala iz mnooogo mnjih razloga - jednostavno nije mi trebalo u životu da iščitavam sve i svašta i za dž da se nerviram. Da su to Verolino i Jovica uradile, svega ovoga ne bi bilo.

I nikako mi nije jasno zašto mora da se istera do onog 'moja mora da bude zadnja' i gde nestade ono 'pametniji popušta'.

E sad, ako vas možda neko napadne - iskuliraajte ili se jednostavno obračunajte preko PP. Zašto forum da trpi zbog svega toga?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2413
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 21:01:43   
Maslacak15
hm
kako funkcionise ta funkcija ?user posted image Ako blokiras neku osobu njeni postovi nece biti prikazani na threadu ? Mozda i nije losa idejauser posted image

Pozdrav Trco!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2414
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 21:02:39   
Leptiric123
Trco sve je to ok...ali jedne te iste osobe vecto vredjaju sto maslacak rece zamotano.Ja sam juce etiketirana kao oaoba sa manjkom samopuzdanja,ona kojoj treba tusiranjs sa bi bila lepa (jer boze moj one su lepe i neistusirane), kao osoba koja pred muzem ne prdi jer jedini tako moze da bude zenstvena (inace imam brkove i biceps kao bodibilder)i sve to vi citate i kao niko ne vidi...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2415
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 21:02:48   
branki*
zao mi zbog verke..bila je nekako fajter,borac..nije se libila.davala je neku temperamentnost na temama,nije uvijala nista u celofan,i kad se ne slazem sa njenim misljenjem,zanimalo me je sta ima da kaze...
a,zao mi i za ninu...
user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2416
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 21:06:45   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: nina26

Veruj mi bila sam fina, mogla sam i mnogo gore da kazem, ali imam osnovnu kulturu, tako da nisam nikoga ni opsovala a ni vredjala na nacionalnoj osnovi.

Budale ce uvek postojati, to i sama znas, tako da ja sama ne bih vise glumila budalu, molim te da mi izbrises profila sa RR. Za pet godina staza na RR, sam puno naucila, zatrudnela, rodila dete, dobila podrsku, isto tako i sama bila podrska drugima, ali stvarno zelim da odem, jer nema vise smisla da bude ovde, gde vladaju budale i mediokriteti.


Toliko od mene, sve najbolje!

Ovo mi je upalo u oci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 2417
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 21:07:54   
daca77
Ovde opet neka frka?! user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2418
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 21:09:32   
Trcosava
@ Maslačak - upravo tako. Jedino ako baš neko citira taj post, drugačije ne vidiš. Piše samo blokiran korisnik i tebi mirna glava. To je tako divna funkcija!

@ Leptirić - dođeš do onog mog dela posta, da iskuliraš. Ne pronađeš se u postu i ciao ragazzi

@ Branki - Verolino meni jeste rod (saznadoh nedavno) i čini mi se da ima kaći fitilj nego ja, ali bila mod ili ne - može čovek da se iskontroliše.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2419
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 21:10:59   
Maslacak15
da dodam da su meni te zamotane primedbe jos na neki nacin gore nego klasicne prozivke, narocito sto se upucuju nekad zenama koje dolaze na forum neznajuci sta im je ciniti jel imaju pravi problem. I onda umesto da dobiju podrsku, sledi im psihoanaliza.Ja sam se samo jednom upustila u diskusiju na topicu o dojenju, gde mi je jedini cilj bio da se zene koje iz kojeg bilo razloga ne doje ne stigmatizuju ali nije vredelo. Ispadoh babaroga. I od tada izbegavam da ista komentarisem. Ali kapiram da je moderatorima jako tesko da sankcionisu takve stvari. Jel je tesko postaviti granicu.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2420
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 21:13:49   
Ivanka 75
A postoji i opcija iskljuci komp i skuvaj si kaficu pa sedi na balkon i kuliraj user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2421
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 21:14:22   
daca77
Vrsnjakinjo budi fina, jer znas da si mi preko potrebna narednih meseciuser posted image
Ne bih volela da procitam" blokiran korisnik"user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2422
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 21:15:20   
Leptiric123
Bilo je upuceno meni jer sam prva napisala o sredjivanju i slicno...
a trenutno nikoga ne podbadam procitaj lepo pa mi onda reci.I molim bez foliranja i ironije odredjenih forumasica...
Zasto jednostavno ne naprave privatan forum ili nesto slicno gde ce svi imati isto misljenje i bice im lepo...jer ovde ne smes da se kupas a da te neko ne banuje.Muka mi je od primene sile moderatora,ako vas mrzi da radite i budete pravedne dajte ima sigurni neko ko bi radio.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2423
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 21:17:23   
branki*
ok,trco.samo kazem da mi je zao,jer ima dosta ljudi koji stvarno cine ovaj forum,neki mu daju zivost,neki toplinu,neki strucne savete,neki su tu uvek da te nasmeju,neki vole da se nadmudruju...ne volim kad ode neko ko je svakodnevno bio tu i pisao i davao svoje misljenje,diskutovao,bilo bi me briga skroz da li je npr banovan trajno tamo neka persa12 iz negotina kojha ima 30 postova i uloguje se 1 u mesec dana.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2424
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 21:20:21   
wivern

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

A postoji i opcija iskljuci komp i skuvaj si kaficu pa sedi na balkon i kuliraj user posted image

Oo ja praktikujem kad vidim da ce diskusija krenuti u nezeljenom pravcu. Ali ne mislim da je i to ispravno, maslacak je u posllednjem postu to dobro objasnila i ja tu nista ne bih dodavala.
A inace sam danas skontala da jedinno verka ispuca ono sto vecina zena precuti. Moze to da nam se svidi ili ne ali je barem iskreno.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here