|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 14:19:05   
eugenija
A gde ste kupovale gaće?

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 14:20:49   
Anoniman
Narasla ti je guzica? user posted image

Ja sam nosila svoje gaće od pre trudnoće.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 14:22:39   
eugenija
Narasla mi guzica, daaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

Sada kad me neko gleda iz profila, ličim na ženske siseuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 14:23:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Narasla ti je guzica? user posted image





user posted image user posted image user posted image

Ja nosim od pre trudnoce, sreca pa se tegle. U stvari, da se ne lazemo, ja sam inace guzata pa su mi i pretrudnicke gace dobre user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 14:26:29   
eugenija
Živele guzeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 14:32:54   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 14:43:27   
Anoniman
heheh...super ste user posted image

Ja josh nemam ni s od stomaka...a vetj razmisljam shta tju sve da kupim za leto....da se doterujem...i inache obozavam haljinice...i imam ih dosta...pa tju taman imati dovoljno stvari....jedino za zimu moram kupiti farmerice...tunike vetj imam tako da sam super proshla...
Inache na subotichkom buvljaku imate dosta modela trudnichkih farmerica do 1500 din...ako vas brine kvalitet....odlichne su...jer moja drugarica ih i sad posle 4 meseca od porodjaja nosi...i dalje moze da ih podeshava.....user posted image

Ja jedino neznam shta tju sa donjim veshom...mama me napala da ne smem vishe tange da nosim...a meni su one najudobnije...ni ne osetim da ih imam...i nigde me ne stezu...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 14:45:23   
eugenija
Malo mi je daleko subotički buvljakuser posted image , ali hvala na infuuser posted image user posted image user posted image

Izvini, jesmo se mi upoznale?user posted image user posted image user posted image
Ja sam Eugenija, najs tu mit juuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 14:50:40   
Anoniman
hehe....mislim da nismo....ja sam novitet ovde user posted image takodje mi je drago upoznati te user posted image

hehe...pa nikad se nezna...mozda nekad naidjesh na ovu stranu user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 14:53:24   
eugenija
Obiću ću malo po BL, nisam stigla da išta kupim za sebe, jer sam nameštala stan...

A naići ću ja i u vaše krajeve... user posted image Nisam u Subotici bila, obišla sam samo Futošku pijacu u NS, što se tiče buvljaka u vašim predelimauser posted image

Dobro došla na RR!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 14:59:34   
Anoniman
Futoška pijaca u NS nije buvljak! user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 14:59:46   
Anoniman
Hvala na dobrodoshlici....stvarno je odlichno ovo mesto user posted image

Inache....ako neko dolazi u Suboticu slobodno mi se javite...pa da Vas odvedem u obilazak user posted image

Inache....subotichki buvljak je ogroman....4 hale na povrshini od 4 hektara...punoooooo odetje obutje...shto bi rekli od igle do lokomotive user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 15:01:24   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Futoška pijaca u NS nije buvljak! user posted image


Pardone moiuser posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 15:23:39   
Anoniman
I na kraju mi niko ne reche kakvo pravilo vazi za trudnice i tange?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 15:26:32   
eugenija
Ako se ti udobno osećaš u nekom komadu odeće ili veša, onda tako i radi.. Ne verujem da to ima veze da bi moglo recimo biti štetno (tange i trudnoća)

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 15:30:36   
Anoniman
E to mi je bilo potrebno da saznam.... jer mama me nabedjuje da ne valja.... user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 15:32:25   
eugenija
Možda je štetno ako imaš hemoroideuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 15:35:13   
Anoniman
Pa znala bih da ih imam...a s obzirom da godinama nosim samo tange...i nemam nikakav problem...kontam da nisu shtetne....ali shta znam...bolje da pitam user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Moda za trudnice
13.4.2009 15:38:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Možda je štetno ako imaš hemoroideuser posted image


Ne AKO IMAŠ, nego MOŽEŠ DA DOBIJEŠ.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Moda za trudnice
4.5.2009 16:39:11   
nina83
Cao svima!
Da li neko mozda zna gde se mogu naci duge letnje haljine, ali do clanka ili poda? Vec duze vreme trazim, ali uvek naletim na neke krace.. Mislim da ce mi tokom leta duge haljine biti pravi spas!
Hvala unapreduser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Moda za trudnice
4.5.2009 16:50:19   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa znala bih da ih imam...a s obzirom da godinama nosim samo tange...i nemam nikakav problem...kontam da nisu shtetne....ali shta znam...bolje da pitam user posted image



Tanga gaćice ne preporučuje ni jedan lekar, nisu higijenske i uzrok su raznih infekcija i gljivica. Lično ih ne volim, a zgrozila sam se kada mi je poznanica rekla da ih nosi i kada dobije user posted image užas blagi!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Moda za trudnice
4.5.2009 17:59:06   
marince1
A gde mozemo da nadjemo taj H&Mbutik?Dopadaju mi se neke stvarcice odavde...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Moda za trudnice
5.5.2009 8:39:31   
Anoniman
Otvoren je u Bg, potraži temu H&M u Beogradu, ali ne znam kakav izbor imaju. Ja ga posećujem u Budimpešti. user posted image

EUG je pitala za gaće: Mila, bila sam u Woman Secreat-u - imaju gaće za trudnice!

< Poruku je uredio Tasha RR -- 5.5.2009 8:41:46 >

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Moda za trudnice
5.5.2009 8:41:27   
Anoniman
Ne znam Nina odakle si. Ja sam prošle godine kupila dugu haljinu na Limanskoj pijaci u Novom Sadu. Znaš onaj model na bratelice, pa kao guma na grudima (kao devojčice što imaju), i ovo dole široko baš dugačko. Bilo je u svim mogućim bojama.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Moda za trudnice
5.5.2009 11:39:18   
nina83

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ne znam Nina odakle si. Ja sam prošle godine kupila dugu haljinu na Limanskoj pijaci u Novom Sadu. Znaš onaj model na bratelice, pa kao guma na grudima (kao devojčice što imaju), i ovo dole široko baš dugačko. Bilo je u svim mogućim bojama.


Hvala Tasha!user posted image Nisam iz NS, ali cesto dolazim, pa cu potraziti! Cula sam da ih ima u New Yorker-u, ali su cene malo visoke.. U svakom sl. nacicu valjda nestouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here