|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 13:51:39   
Anoniman
Baš su lepe majce, mogla bih si kupiti bez obzira što nisam trudna. Baš su lepe sugačke, a ove "netrudne" majce su sve kratke. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 13:56:49   
Anoniman
Za trudnjace iz Beograda:
- butik L&M u ul.Pariske komune, blizu McDonaldsa, prizemlje zgrade
ima lepih haljina koje se podesavaju, na bretele su ali su debele (somot) tako da neka lepa rolka ispod i super je...U raznim bojama, vecinom pastelnim. Takodje ima raznih tunikica, majica i pantalona...Ima i slatkih kombinezona na tregere od teksasa ali i od kepera samo je to vise za toplije vreme. Ja sam kupila tu haljinu i kostala je 1800 dinara i bas sam zadovoljna...

Slikacu se u njoj pa cu da vam posaljem

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 14:06:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx

Da, da, to je novo. Evo i link: http://9meseci.blogspot.com/



IZVORNA PORUKA: Smeshkica

KLIK



Ja sam taj link ostavila ovde josh davnih dana user posted image





(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 14:56:14   
*Alexx*
Pa da, napisala sam da je neko vec pominjao ovu firmu. Samo sam izvrsila update informacije, a nije naodmet postaviti link ponovo. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 14:59:31   
buhla
ajde OTI slikaj se i stavljaj slikicu.
u piramidi ima jedna radnja, ali su stvari tetkaste, vise za punije osobe nego za trudnice. mislim da su tamo samo pantalone ok za trudnice, mada su cene user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 15:01:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx

Pa da, napisala sam da je neko vec pominjao ovu firmu. Samo sam izvrsila update informacije, a nije naodmet postaviti link ponovo. user posted image


Ma ok...i treba....nego kontam da niko nije ni pogledao link kad sam ga postavila...user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 15:06:42   
Anoniman
Ej buhla ako mislis na onaj butik sto gleda na tramvaje, onaj u onim niskim delovima piramide onda znam.ja sam kod njih kupila pantalone (jedino sto valja) i bile su skupe. Ali su dobre.

Ima i onaj poznati ELENI po gradu (Bulevar, Knez Mihajlova, BEzanijska u Zemunu, Kralja Milana...).
Tu je moja mama videla lepe stvari za trudnice ali ne znam koje su cene. Nisam stigla da odem.
I nesto sam u fazonu da ne kupujem mnogo ...samo nesto da prezimim.

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 15:17:13   
*Alexx*
Smeshkice, pa steta sto niko nije pogledao tada, jer meni su oni bili spas kad sam trazila farmerke. Cak su im nesto i veci brojevi, tako da sam kupila M farmerke, a M ne nosim vec godinama user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 15:21:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: Alexx

Pa da, napisala sam da je neko vec pominjao ovu firmu. Samo sam izvrsila update informacije, a nije naodmet postaviti link ponovo. user posted image


Ma ok...i treba....nego kontam da niko nije ni pogledao link kad sam ga postavila...user posted image



nemoj se ljutiš Smeški. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 15:48:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: Alexx

Pa da, napisala sam da je neko vec pominjao ovu firmu. Samo sam izvrsila update informacije, a nije naodmet postaviti link ponovo. user posted image


Ma ok...i treba....nego kontam da niko nije ni pogledao link kad sam ga postavila...user posted image



nemoj se ljutiš Smeški. user posted image


ne ljutim se....

Neznam...danas sam neshto...neznam...u sekundi shizdim...pa bi se onda mazila..ma nemam pojma...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 16:10:29   
LillyT
Ja sledece nedelje idem u potragu za pantalonama i vec me hvata blaga jeza. Da li je neko skoro bio u Mothercare-u (cula sam da je DC-u)? Ja nisam bila, ali sam nacula da imaju ok pantalone, ali da im je cena bezobrazno visoka user posted image sta god to znacilo. Ja bila skoro u Benetton-u i nista mi se nije dopalo, majice i tunike su blagi uzas

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 16:15:54   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: OTI

Ej buhla ako mislis na onaj butik sto gleda na tramvaje, onaj u onim niskim delovima piramide onda znam.ja sam kod njih kupila pantalone (jedino sto valja) i bile su skupe. Ali su dobre.

Ima i onaj poznati ELENI po gradu (Bulevar, Knez Mihajlova, BEzanijska u Zemunu, Kralja Milana...).
Tu je moja mama videla lepe stvari za trudnice ali ne znam koje su cene. Nisam stigla da odem.
I nesto sam u fazonu da ne kupujem mnogo ...samo nesto da prezimim.



U eleniju imaju super stvari ali mi se cini da su dosta skupi no za nas debele neznam kako ide sa trudnicama.


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Moda za trudnice
27.10.2009 8:51:18   
Markovicka
Bila sam u Radosnici, stvarno ima dobrih stvari, ali meni je to skupo, pantalone su oko 3500, kosulje oko 2500. Kad bi znala da cu nositi i posle mozda bi i uzela ali cisto sumnjam da cu ostati na istoj kilazi.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Moda za trudnice
28.10.2009 10:10:20   
LillyT
Bila juce u P...S imaju liniju za trudnjace, ali im je sve rastrkano sa sve starne + ima malo prodavacica, pa moras da ih ganjas po prodavnici. Ja sam kupila crne pantalone, malo su tanje, ali nosicu helanke ispod i to mi resava (koliko toliko) pitanje odlaska na posao. Dali su mi neki njihov katalog gde ima lepih stvari, nisam imala zivaca da trazim, mnogo im je toplo tamo. A i brojevi su vec odabrani (kod pantalona), mada, bolje da cutim jer sam kupila 42 user posted image  user posted image

< Poruku je uredio LillyT -- 28.10.2009 10:15:44 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Moda za trudnice
28.10.2009 10:12:04   
Anoniman
A kakve su cene LillyT?

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Moda za trudnice
28.10.2009 10:14:44   
gagana83
I ja sam kod njih letos kupila pantalone,bile su cini mi se oko 4000 ali ih i sad nosim iako imaju gore ono prosirenje za stomak.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Moda za trudnice
28.10.2009 10:15:21   
LillyT
Tja, onako, nisu bas napucane, ali nisu ni jeftini. Pantalone su oko 4000 (ja sam moje platila 4200, a imaju i za 3800), nakit im je dosta povoljan, nesto je i na snizenju. Bila sam pre toga u Benetton-u, tamo su mi bile ocajne stvari, a iste cene kao u P...S, dok je Zara bas skupa, a sve su obicne krpe. Sve u svemu, normalne cene, ni tu ni tamo.

To gagana83

I moje imaju to prosirenje, kontam da cu moci da ih nosim do kraja jer mi sada malo visi, a za posao su dobre


< Poruku je uredio LillyT -- 28.10.2009 10:17:23 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Moda za trudnice
28.10.2009 13:45:39   
Markovicka
Nasla sam u Baby Sara farmerice za 2300, rastegljivi teksas, fine uzane, gore imaju to prosirenje. Udobne su i bas sam zadovoljna.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Moda za trudnice
28.10.2009 15:45:03   
*Alexx*
Markovicka, blago tebi kad ti stoje uske farmerke. Ja sam ceo grad prevrnula dok nisam nasla na zvono ili neke koje bar podsecaju na zvono user posted image A izgleda super - stomak i uske farmerke user posted image

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Moda za trudnice
28.10.2009 15:58:26   
Markovicka
Ja sam ti i sada slank, 65kg, tako da nemam problem, a i ranije sam nosila uske farke, sto ne i sad. A da, super izgleda sa tibomuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 11:07:35   
buhla
joj, ja nikako da nadjem neke normalne trudnicke pantalone za zimu :( bila u par radnji i isprobavala i sve mi stoje uzas, tri puta deblje izgledam. Razmisljam da kupim ako ima trudnickih helanki i par tunika i tako prezimim i eventualno jednu suknju ili haljinu debelu.
Imam inace siroke kukove i kako sam se sad jos ugojila, sve mi stoji katastrofa, a nesto nisam u fazonu da nosim trenerke na posao. user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 11:33:49   
*Alexx*
To sa helankama ti uopste nije losa ideja. Ja nisam mogla da ih nadjem kad su mi trebale. A vec sam pisala da je izbor trudnickih farmerki i pantalona u Beogradu OCAJAN.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 12:34:45   
LillyT
Ja sam bas danas u helankama i u tunici i to mi najvise prija. Kupila sam neke helanke koje imaju kao suknjicu, ali mi je prodavacica rekla da to niko ne nosi kao suknju, nego preko stomaka i super je. Ja obucem dva para helanki, cizme i tuniku (nije trudnicka) i super mi je. Preko neki nakit i picim na posao. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 12:42:07   
buhla
Jesu li te helanke za trudnice ili ?
ja moram do kraja nedelje da kupim nesto, vec par dana vrtim dve suknje u krug


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 12:51:37   
LillyT
Zvanicno nisu, ali ih nose trudnice jer je taj produzetak (koji je kao suknjica) super za stomak. Sada sam na poslu pa ne mogu da ih slikam da vidis kako izgledaju, ali su stavrno ok i kostaju negde oko 800. Imaju u par boja, ja uzela crne.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here