|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
16.5.2014 17:13:28   
ishler
Razocarana sam da kod nas nema normalne garderobe za trudnice.Ili su preuske majice ili tunike za debele.Bila sam u c&a pre desetak dana ali nista nisam nasla,pa sam odlucila da sijem haljine za leto,nista drugo mi nije ostalo.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Moda za trudnice
16.5.2014 21:54:35   
Cecana
Ja sam u H&M-u u N.S.-u kupila farmerice sa gumom u delu stomaka,i prosle nedelje odem poslom u B.G.-u,odem do H&M-a u Delta cityju kad tamo mnogo,mnogo veci izbor nego u N.S.-u.Kupila sam maslinasto zelene pantalone i par bluza i kosulju,tako da sa sad mirna.Za leto imam par haljina.

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Moda za trudnice
18.6.2014 20:14:12   
ishler
Srecom ide leto,pa cu moci haljine,sasila sam nekoliko.Mislim da su haljine najkomotnije

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Moda za trudnice
20.8.2014 16:40:50   
Ipokrisia
cao trudnicice! htela sam da pitam da li neko zna da li ima da se kupi u BG negde garderoba za trudnice u zavisnosti u kom si mesecu? Jer ono sto vidjam je sve za poodmakle trudnoce i neka bezveze garderoba.Takodje sam isla u C&A i H&M inista spec nema...

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Moda za trudnice
20.8.2014 16:42:04   
Ipokrisia
Konkretno, posto sam tek pocetak 4. meseca imam za sad suknjice i haljinice, majice pa mi to nista ne treba.Ali sad kad malo zahladi i zatrebaju pantalonice, ne znam sta cu....tako ako ima neku ideju gde imaju neke radnjice user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Moda za trudnice
20.8.2014 16:52:31   
dunja RR
Ja sam dok sam bila trudna nalazila pantalone i helanke, a i neke majice u buticima za trudnice Eleni, imaš na Bulevaru i u pasažu prekoputa Beograđanke.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Moda za trudnice
20.8.2014 16:55:07   
Ipokrisia
Hvala Dunja!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Moda za trudnice
21.8.2014 14:48:59   
branki*
user posted image

danas bila plata,pa se pocas_tih....kostala je citavih 29o dinarauser posted image user posted image

user posted image

< Poruku je uredio branki -- 21.8.2014 14:49:47 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Moda za trudnice
21.8.2014 17:11:56   
Anoniman
Branki bas je lepa. user posted image

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 834
   RE: Moda za trudnice
21.8.2014 17:51:56   
pocahontas
divna je! nekako romanticna user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Moda za trudnice
22.8.2014 0:32:55   
srculence25
bas je lepa a i jeftina jako.E da je meni naleteti na tako nesto user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Moda za trudnice
22.8.2014 9:36:13   
wivern
Ipokrisia bilo je i u Zari stvari za trudnice nekada, i jako lepih pantalona, mada se one brzo rasprodaju.
Vidi ti Branki, smizlu..


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Moda za trudnice
22.8.2014 10:25:40   
Trcosava
Branki i džak da turi na sebe dobro će joj stajati!

A što se tiče stvari, ja sam izbegavala te silno izreklamirane i firmirane radnje. Naletela sam negde u bulevaru, zavučeno u neki pasaž na pantalone za neke smešne pare. Evo imam ih i za ovu trudnoću

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Moda za trudnice
22.8.2014 15:39:12   
branki*
hvala,devojkeuser posted image
meni ovako nije zao da dam pare za garderobu,ali za trudnicke stvari stvarno ne bih ,niti cu dati neki novac.ako nadjem nesto povoljno ok,ako ne,briga me,nosicu ono u sta mogu da stanem i to je to.sta ce mi posle ta odeca veca 2 broja?!u ovoj radnji imaju farmerke trudnicke za 500 din i neke tunike,jos cu to da kupim za zimu i dosta.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Moda za trudnice
15.11.2014 12:08:12   
soni
http://www.coolinarika.com/recept/dzemi-lady/ kupila sam ove farmerke pre neki dan i valjda cu izgurati u njima do kraja, ne planiram nista vise d akupujem...imam jedne stare trudnicke iznosane al posluzice, dvoje helanki i to je to.... Najvise me brine jakna, na prolece mogu i raskopcana u staroj ali st cu zimi ...Heheh od muza user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Moda za trudnice
15.11.2014 12:10:31   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: soni

http://www.coolinarika.com/recept/dzemi-lady/ kupila sam ove farmerke pre neki dan i valjda cu izgurati u njima do kraja, ne planiram nista vise d akupujem...imam jedne stare trudnicke iznosane al posluzice, dvoje helanki i to je to.... Najvise me brine jakna, na prolece mogu i raskopcana u staroj ali st cu zimi ...Heheh od muza user posted image


Soni daj da vidimo farmerke, ovo je recept za Džemi lady user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Moda za trudnice
15.11.2014 12:11:54   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: branki RR

hvala,devojkeuser posted image
meni ovako nije zao da dam pare za garderobu,ali za trudnicke stvari stvarno ne bih ,niti cu dati neki novac.ako nadjem nesto povoljno ok,ako ne,briga me,nosicu ono u sta mogu da stanem i to je to.sta ce mi posle ta odeca veca 2 broja?!u ovoj radnji imaju farmerke trudnicke za 500 din i neke tunike,jos cu to da kupim za zimu i dosta.


I meni je bilo žao da kupujem trudničko mada i inače ne trošim pare na garderobu. kupila sam dva para letnjih helanki, jedne zimske, jedne pantalone i jednu majicu, i uglavnoms ve i sada nosim.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Moda za trudnice
15.11.2014 12:16:14   
soni
pa i meni su letnje helanke oblaci cu grinlonke ispod..., imam par majicica rastegljivih na bretele i one dzempercice na raskopcavanje pa u tome mogu proci...Volim da vidim lepo obucenu trudnicu

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Moda za trudnice
15.11.2014 12:34:43   
Trcosava
Ja još 2 meseca da izguram. Mislila sam da kupim trenerku trudničku, ali ću izgleda proći i bez nje. Ona koju imam je na lastiš i široka, pa je nosim ispod stomaka, a sve majce koje imam se dovoljno rastežu. Čak i helanke koje imam nisu trudničke, ali izgledaju kao da jesu. Za jaknu sam već pisala. Do vrtića po dete ću u muževljevoj, do lekara u svojoj pa raskoopčana - nadam se da će me muž voziti user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Moda za trudnice
15.11.2014 12:47:50   
srculence25
Posto sijem ja sam prepravila dvoje pantalona i nasila gore pojas bas su udobne.
Imam dvoje pantalona trudnickih ali to je bas za veci stomak i imaju neke uzice sa strane da se podesava na tregere su.
Meni je jakna najveci problem.Za sad stajem u moj kaputic a probala sam i ja jaknu moglu jos malo stati user posted image
Ustanovila sam da helanke nemogu stezu me u struku pa sam spustila ispod i tako me isto useca.A nisam videla da ima trudnicke helanke.
I ja bas volim kad vidim lepo obucenu trudnicu sto je kod nas bas retko.Vidjala sam trudnice u ogromnim stvarima verovatno od muzeva

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Moda za trudnice
15.11.2014 14:09:33   
choopa choops
Ja sam kupila pantalone trudničke za nekih 25e, mnogo dobro stoje.
user posted image

Imam još helanki, gore imama tunika, majica i džempera, ali mi je stvarno problem šta ću za jaknu. Još uvijek je toplo, pa ne brinem, ali za kasnije ne znam šta ću.

Pfrobala sam nekoliko kaputa prije neki dan i ništa. Katastrofa. Razmišljam se da se uvalim kod mame u ormar, ona je imala tih mantila i kaputa, pa da prepravim na mašini.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Moda za trudnice
15.11.2014 14:41:02   
Sanjalica1980
Choopa super su pantalone.

Ja necu nista kupovati. Imam helanke koje su dobre i za trudnicki stomak ali cu kupiti jos bar jedne kada nadjem. Imam one duge uzane dzempere koji mogu da se nose na grilonke kao haljina ili na helanke.
Jakna mi je najveci oroblem ali i to cu se snaci. Necu da trosim na nista sto kasnije ne mogu da nosim.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Moda za trudnice
15.11.2014 14:58:00   
soni
Ahahah...stavila recept za kolac umesto link za farmerke...hahah user posted image ......


Evo farmerki http://www.hm.com/no/product/36842?article=36842-A

Choopa super pantalone i prakticne


A inace koje brojeve pantalona trudnckih nosite....Ja 42 ove uske farmerk uzela...od prve trudnoce su mi ostale i one su 38....Imam 70 kg

< Poruku je uredio soni -- 15.11.2014 14:59:47 >


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Moda za trudnice
15.11.2014 15:11:00   
mila83
Ringeraja.rs


Ja sam se nekako provukla sto se tice garderobe u trudnoci, prve dve bebe rodjene u julu, treca sad u septembru,taman kada je porastao stomak,otoplilo je, mislim da je tada lakse sa garderobom.Kontam da su trudnicama najveci problem jakne za zimu.
Ja sam uglavnom nosila obicne helanke u kombinaciji s tunikama i majicama, leti haljine i suknje.Stvarno je lepo ako mozes naci i priustiti sebi nesto kvalitetno i lepo prilagodjeno za trudnice. Naravno, po kuci sam nosila muzevljeve majice i sorceve user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Moda za trudnice
15.11.2014 15:16:18   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: soni

Ahahah...stavila recept za kolac umesto link za farmerke...hahah user posted image ......


Evo farmerki http://www.hm.com/no/product/36842?article=36842-A

Choopa super pantalone i prakticne


A inace koje brojeve pantalona trudnckih nosite....Ja 42 ove uske farmerk uzela...od prve trudnoce su mi ostale i one su 38....Imam 70 kg

pojam neam koji je broj, mislim da je isto 42, ali morala bi da proverim. Kuma mi poslala jede trudničke farmerke ali moja butka ne može da uđe user posted image s tim da ja sad imam sigurno oko 73-74 kg

Razmišljam da li će da bude bedak da nosim helanke ispod haljine? Mada to i nije tako strašno koliko se vidi da je haljina pamučna, a ako dole obujem moje zimske čizme ima da budem smešna user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here