|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 12:56:59   
Jeca*
joj napisi gde si to kupila..hocu ja takve helanke! user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 13:00:56   
LillyT
A joj, nemam pojma kako se zove butik user posted image Ima ih par po gradu, ja sam ranije odlazila u Cumicevo, ali mislim da su ga zatvorili. Sada je jedan na Bulevaru, preko puta opstine Zvezdara, a drugi preko puta Bajloni pijace. Stvarno nemam pojma kako se zovu, to su vam jedni od onih koje nikada ne primetite. Stavri su im povoljne, mada sem tih helanki, ja sada nista drugo nisam nasla.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 13:03:02   
Jeca*
aaaaa onaj sto ima kao drveni izlog? sto imaju te tako pamucne haljine, tunike..znam, to mi je u komsiluku. To je kao domaca proizvodnja. Ja imam par tunika iz tog butika i bas ih volim. Nije ne znam ni ja kakav kvalitet ali za te pare se isplati kupiti iznositi i baciti user posted image  jel to taj butik? user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 13:07:37   
LillyT
Mislim da jeste. Domaca je proizvodnja, stvari su onako relativno dobre (za te pare su odlicne), ja sam nasla i neke bas kvalitetne, zamisli, platila majicu pre par godina 200 din i jos uvek je nosim (i to nije samo za po kuci) user posted image Helanke stoje (bar su stajale) cim udjes desno. Javi kada kupis da cujem jesmo li se razumele (i ja cu ovih dana po nove helanke, mozda bordo).

E, obavezno nosi jos nesto ispod njih jer su malo tanke. Ja nosim dva para helanki i to mi je ok.


< Poruku je uredio LillyT -- 11.11.2009 13:08:20 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 13:11:23   
Jeca*
svraticu ovih dana da gvirnem. ako se sretnemo javi se user posted image
mozes da vidis tuniku koju sam kupila kod njih, ima je na slikama u temi srecan rodjendan luka jecarr, tako nekako. nosila sam je na proslavi lukinog rodj i jos uvek je nosim
e a imate i simpa dzemperice par radnji ispod. prodjete pekaru bulevar, pa predjete onu slepu ulicu (mlatišumina), pa je na uglu prodavnica cipela, pa pored nje mob tel i onda ide pasaz. tu udjite, ima radnjica sa jeftinim dzempericima, danas imam na sebi crni sa velikom ramflom od struka do ispod guze, pa sam stavila kais. Super stoji user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 13:16:58   
buhla
eto i mene u bulevaru do kraja nedelje (pare sto su mi dali na poslu za vencanje cu da potrosim na sebe user posted image  tako sam se dogovorila sa mm)

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 13:19:01   
Jeca*
kad ideš na bulevar onda se i popni uz maksima gorkog, kod čuburskog parka ima onaj butik Eleni (maltene na raskrsnici m.gorkog i 14.dec). Tamo sam ja kupila neke super pantalone kad sam bila trudna!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 13:21:00   
Jeca*
i ovde, ako se dobro secam

KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 13:21:36   
LillyT
Buhla, da li si bila u P...S....? Tamo sam ja uzela crne pantalone. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 13:23:09   
Jeca*
KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 13:48:49   
cipiripi
Neznam da li ste cule za marku KiKiRiKi ..  e pa mi smo predstavnici za Srbiju.
Ima dosta stvari , pogotovo sad zimi , koje mogu da nose i trudnice.
Ako mi administrtori dozvole mogu da kazem i malo vise informacija. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 13:50:44   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja sam bas danas u helankama i u tunici i to mi najvise prija.

. Ja obucem dva para helanki, cizme i tuniku (nije trudnicka) i super mi je.


bas tako .... ubila sam se trazeci po gradu debele helanke za zimu.... jer mi je bas tako najjj udobnije i duge rolke tj. tunike.... zato sam se naoruzala tunikama user posted image user posted image user posted image

Ajd i dve debele trenerke ...  da nebudem stalno u helancicama user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 13:59:28   
Jeca*
pravila foruma su u principu takva da ne dozvoljavaju takav vid reklame. Dovoljno je sto si napisala marku, a mozes na pp sa ostalim clanicama da razmenis i dr informacije ako ih zanima. Ipak, ovo nije deo foruma gde sam ja moderator, pa cu ipak prepustiti kolegama finalnu reč user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 14:01:06   
cipiripi
znam, zato i pitam, i ja sam vlasnica jednog foruma, pa znam neka pravila... user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Moda za trudnice
11.11.2009 14:01:45   
Jeca*
za pocetak, mozes meni da posaljes taj pp sa nekim informacijama, vrlo sam zainteresovana user posted image  unapred hvala

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Moda za trudnice
12.11.2009 3:58:35   
She Ra
Evo me i ovde.. user posted image

Mislila sam da cu imati problema sa zimskim stvarima u trudnoci, ali sam pronasla resenje user posted image
Nisam se gotovo nista ugojila do sada, ali mi je stomak vidljiv i vise ne mogu da oblacim farmerice i pantalone, a da mi sva dugmad budu zakopcana  user posted image Pre sam nosila sve "tesno i neizvesno", pa mi je gotovo ceo ormar van funkcije user posted image

Onda sam spas pronasla u Dress Sweaters i grilonkama... Noge uvucem u pretople Ugg cizme i jakna do kolena..
Hvala onom ko izmisli te haljinice  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Moda za trudnice
12.11.2009 12:31:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: She Ra

Onda sam spas pronasla u Dress Sweaters i grilonkama... Noge uvucem u pretople Ugg cizme i jakna do kolena..
Hvala onom ko izmisli te haljinice  user posted image user posted image user posted image



Mislish na dzemper haljine????
Ja sam bas neki dan nashla jednu haljinicu...preslatka je...., takodje dole obuchem grilonke (a ispod njih obichne charape sa likrom) i chizmice dole....milina...ja josh nemam stomak koji mi pravi nevolje sa garderobom....ali ne volim da mi zimi budu mokre pantalone do kolena...pa je ovo extra varijanta....

Nego...mana kod tih dzempera je shto je vetjina kratkih ili bez rukava...pa moram bodi dugachkih rukava....

(odgovor članu She Ra)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Moda za trudnice
12.11.2009 16:00:52   
She Ra
Da, na njih mislim user posted image

Ja sam nasla nekoliko dugih rukava i imam jednu kratkih.. Ali ispod nje obucem tanak cempercic dugih rukava, pa resim problem. Ona mi je posebno draga, jer je kraca od ostalih, pa bas izgleda slatko na debele carape i cizmice..


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Moda za trudnice
16.11.2009 7:54:17   
LillyT
Nisam znala gde cu sa ovim, ali i brusevi spadaju u modu, pa hajde da pitam. Kakve bruseve nosite sada? Meni grudi rastu kao lude, svaki mesec mi odu min za po jedan broj. Ja sam ranije nosila 80, nekada i 75, sada sam vec na 95 i to mi je malo. Bukvalno, na svakih mesec dana mi treba po koji novi brus. Nasla sam neke kod kojih je, kao bitan, samo obim ispod grudi, a izradjene su od materijala koji se prilagodjava velicini grudi, mada nesto ne verujem u te pametne materijale user posted image Neki savet, bilo sta.....

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Moda za trudnice
16.11.2009 8:52:39   
*Alexx*
Ja sam na kraju kupila sportske bruseve, bez ikakvih zica i cuda. Toliko su me te zice ubadale sa strane dojki, ma koliki god da sam broj uzela. U Aksi sam kupila super brushaltere za dojilje, isto bez ikakvih zica, a nisu sportski - vidim da imaju i brushaltere za trudnice, pa vredi pokusati? Nisu skupi, 1200 din je ovaj za dojilje.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Moda za trudnice
16.11.2009 8:58:04   
LillyT
Hvala Alexx, mene nervira to sto mi ponekad pola sise ispadne napolje. Covece, nekada mislim da imam kvasac umesto grudi, svi odusevljeni njihovom velicinom (i ja sam da se ne lazemo), ali tehnicki problemi....

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Moda za trudnice
16.11.2009 9:07:32   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: LillyT

Hvala Alexx, mene nervira to sto mi ponekad pola sise ispadne napolje. Covece, nekada mislim da imam kvasac umesto grudi, svi odusevljeni njihovom velicinom (i ja sam da se ne lazemo), ali tehnicki problemi....


Apsolutno te razumem. user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Moda za trudnice
16.11.2009 9:29:50   
buhla
Ja imam onaj liscin sportski brus i on mi ne smeta,
samo sto mi tada (.)(.) nisu reprezentativne user posted image
A sa korpom koristim samo za specjalne prilike isto sam liscin nasla, po meni su oni najbolji, jesu skuplji, ali meni prijaju user posted image

meni su najveci problem trenutno carape i hulahopke, ako neko zna gde mogu njih da nadjemneka javi!

< Poruku je uredio buhla -- 16.11.2009 9:30:46 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Moda za trudnice
16.11.2009 10:00:15   
*Alexx*
Hulahopke i grilonke imas bas za trudnice, sa prosirenim delom napred za stomak. Ja sam nasla u TC Milenijum u Knezu, a ima i radnja u TC Banjica (ista ta). E, sad, da me ubijes, ja nemam pojma kako se zove radnja, ni kako se zovu carape, ali su super. I malo su skuplje, mislim da su bile preko 1000 din.

edit: u pitanju je radnja sa carapama, a ne specijalizovana radnja za trudnice

< Poruku je uredio Alexx -- 16.11.2009 10:08:48 >

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Moda za trudnice
28.11.2009 16:43:06   
Dora
Imam farmerke za trudnice još od pre 4 godine, Keyo jeans, nigde više nisam videla takve. One su plitke i uske od lepog somota, žute boje. ispod njih nosim bodi i stvarno super stoje. Mislila sam da ih mogu nositi i kad nisam trudna ali ne stoje lepo u struku jer su izgleda tako krojene da su udobne i uske samo kad imam stomak! Ne bi ih dala ni za šta, a i platila sam ih mnooogo...tj. moj tata mi ih je kupio pa su mi još dražeuser posted image


(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here