|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.5.2009 12:51:09   
Anoniman
Ja znam da ce meni biti dobro sa njim....ali kako da me ne smori npr to sa kutjom shto se desilo.... nashli smo kutju koja je savrshena za nas....za 16000 evra...poshto smo prethodno proveravali....mogli bismo da dignemo maximalno 17500 evra za stambeni....i obradovali se shto tjemo motji uzeti kutju koja nam se dopada..... odemo u banku...kad ono novi jeuser posted image ni zakon koji nam je smanjio kreditnu sposobnost sa 17500 na 13...i kako sad da budem sretjna kad ne mozemo da se skutjimo???user posted image user posted image user posted image
Takve stvari me nerviraju....kao i to shto kad sam kod njega...imam shta da jedem...pijem...i ne brinem....a onda se setim da moji kutji mozda nemaju shta da jedu.... to rushi moju sretju.... user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.5.2009 12:53:07   
Ana RR
Debeljuco, treba da uradiš ono što će te učiniti srećnom.. ako to ne funkcioniše, ako negativno utiče na tebe.. onda nema tu šta da se priča, zar ne? Tu kao da više i nema ljubavi..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.5.2009 12:59:14   
Ana RR
Smeshkice, razumem te... firma moje mame, koja je pre samo 2,3 godine radila punom parom, zarađivala milione eura, plate ogromne, bonusi, nagrade, nema šta nisu dobijali...sada je skroz propala.. mama radi tamo jer je preko firme uzela stan i još uvek ga otplaćuje... Tata ceo život po inostranstvu, nekad je bilo mnooogo para, sad ni to nije kao što je bilo...
Pritom, moja mama bukvalno izdržava svoje roditelje i dva sina njenog pokojnog brata, namaju više ni majku... jedan se drogira... drugi radi samo za sebe, a žive sa babom i dedom, i opet sve moja mama finansira... Žao mi je samo nje, jer ne može normalno da živi od problema... borimo se da brata izvučemo iz heroina, ali to je vidim, uzaludna borba...


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.5.2009 13:01:17   
Debeljuca
...nije sve u novcu....
... ali on jednostavno ne zeli da se pokrene....
zivot nam se sveo na sobu trpezariju... i spavanje....
meni je poodavno posao sveden na kompjuter.....
ali me razbija monotonija....
kad predlozim bilo sta... tto je nemoguca misija....
prosle godine dok nisam bila trudno obecavao mi je
vencanje u februaru... pa u maju... pa do kraja leta 100%.
a jos uvek toga nije bilo.... uz dranje.... necu da trosim pare na to...

a pare na sudsku parnicu sa bivsom zenom moze...

to sto kuva i sprema po kuci... mislim da bi problem resila i kucna pomocnica....

takodje.. problem je i razlika u obrazovanju.... ja nisam slusala starije...
ali sad ispada da je on sa 3 razreda srednje skole pametniji i sve bolje zna narocito
moju ekonomsku struku od mene koja sam zavrsila taj fakultet....

ocigledno da sam pukla.... ili da su me opalili hormoni i napetost oko trudnoce...
pa mi sve smeta...

javim vam sutra sta je sa bebom i jesam li raspustenica :D

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.5.2009 13:02:14   
Ana RR
Uz tebe smo draga user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.5.2009 13:02:45   
gracija
Debeljuco,nadam se da ces dobro da razmislis prije nego doneses odluku,kakva god ona bila.Ja sam u braku 14 godina.Bilo je tu svega.Jedan period smo radili oboje,pa onda on sam,pa onda samo ja,pa opet oboje,znaci stvari su se mjenjale.Drzali smo se zajedno.Kad je jedno namrgodjeno ono drugo bi pokusavalo da ga oraspolozi,i tako u krug.Da li tvoj muz nece da radi ili nema gdje?Da li on uziva da bude domacica?Da nije namrgodjen zato sto se brine sto ne radi?Razmisli.U svakom slucaju zelim ti sve najljepse.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.5.2009 13:08:44   
Anoniman
Mi nikada nismo neznam kako raskoshno ziveli....ali setjam se da smo uvek imali hrane koliko smo hteli....i za racune je uvek bilo para....sada je to luksuzuser posted image
I shto je najgore...ja ne mogu pomotji....jer ni ja ne mogu da se zaposlim....
Kad budem osetila da mogu bar delimichno da drzim pod kontrolom odredjene stvari....bitju sretna 100%

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.5.2009 13:13:31   
Ana RR
Pritom smo mi sve izgubili za vreme rata u hrvatskoj i ovde krenuli od nule... znam kako teško može da bude..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.5.2009 13:13:43   
Dora
Stvari se menjaju...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.5.2009 19:39:41   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Hm.....bash sam se zamislila nad ovim pitanje....da li sam stvarno sretjna svojim zivotom....pa....trenutno nisam....
Jeste da imam divnog dechka....koji mi je najveca podrska...ljubav...sa kojim mogu sve i svashta.... ali neke stvari me toliko spushtaju na dno .....da ne mogu da kazem da sam potpuno sretjna....

Eto....kad bih nashli lepu kutjicu (konachno) i kad bi imali bebicu (koju smo umalo dobili) bila bi sretjna u toj sferi zivota..... ali ne mogu ja lepo da zivim....i budem potpuno sretjna...kad znam kako se moji muche....i kad bukvalno nemaju shta da jedu...a ja ne mogu pomotji.... Izgleda meni ona materijalna strana zivota ne ide od ruke....al nadam se da tje bar malo biti bolje....da mogu da se opustim....i da ne rachunam bukvalno svaki dinar gde tju da stavim....user posted image


Kada sam ovo procitala - kao da sam ja pisala. Meni jos u zivotu probleme i nezadovljstvo donosi sin od mm, ne mogu nikako sa tim da se pomirim, Moji roditelji su mi problem kao sto kazes-nemaju skoro sta da jedu a ja nisam u mogucnosti da im pomognem

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.5.2009 20:52:40   
Debeljuca
pa o tome i ja nekako pricam....
a najvise me boli sto i ono sto mi ostane sa strane...
moram da dam na njegovo dete iy predhodnog braka....
na roditelje... a mojima sipak....
ako uradim drugacije.... bude frke....

a sutra cu bas to da uradim...
da pomognem mojima koliko mogu....
a ako treba nek prsti perje.....
jer je njemu vaznije da ide da zavrsava pojma nemam sta po gradu
a ne da ide sa mnom kod lekara zbog visoko rizicne trudnoce....
gde je pitanje sta ce sa bebom biti uopste.....

tesko je biti zadovoljan.... u danasnje vreme.... barem ja to tako vidim....
jer sam pre neko vece kad sam pocela jako da krvarim zvala koleginicu da mi da novac da kupim
jos neke dodatne tablete....
on je lezao i boleo ga je cosak....


(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.5.2009 21:19:57   
mihi
Joj šta da kažem...... Svi smo zdravi, imamo dovoljno za današnje prilike dvoje preslatke dece, sestru i njene devojčice koje mnogo volim, roditelje koji nam pomažu oko dece i meni je to dovoljno samo da ovako ostane i biću prezadovoljna. Naravno da imam mnogo želja ali neka se 1% ostvari i biće super.

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
11.5.2009 9:20:19   
Anoniman
ja sam sebi nekako osmislila zivot .... po nekom ne pisanom programu ferceram od kada ustanem pa dok ne legnem .... naravno uvijek kazem moze bolje .... ali kad se okrenem malo oko sebe i pogledam bolje uvijek kazem hvala dragom Bogu imamo zdravlje .... imamo djecu...zdravu.... to je najbitnije ...imamo i vise nego dovoljno za pristojan zivot ....koji ce mi đavo više....
"kad ti je sve potaman stavi kamen u cipelu da te žulja"

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
11.5.2009 9:35:07   
Lu
Ma sreća je relativan pojam...
Evo ako imam zdravu sretnu obitelj,materijalno koliko mi treba to ne znači da automatski moram biti sretna,
to ustvari znači da sam zadovoljna svojim životom i da nemam na što da se žalim ali postoje trenutci kad sam nesretna.
Nekad je razlog to gdje živim,nemam nikakvih mogućnosti,osjećam se zarobljeno ponekad...
Nekad ravnodušnost i nedostatak romantike od mm...
Itd...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
11.5.2009 9:40:22   
bebać
IZVORNA PORUKA: lu

Ma sreća je relativan pojam...
Evo ako imam zdravu sretnu obitelj,materijalno koliko mi treba to ne znači da automatski moram biti sretna,
to ustvari znači da sam zadovoljna svojim životom i da nemam na što da se žalim ali postoje trenutci kad sam nesretna.
Nekad je razlog to gdje živim,nemam nikakvih mogućnosti,osjećam se zarobljeno ponekad...
Nekad ravnodušnost i nedostatak romantike od mm...
Itd...


Lu,potpisala bih i ovo,ima i ova strana zadovoljnog života!Da!


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
11.5.2009 9:43:20   
Anoniman
naravno da materijalna obezbjedjenost ne znaci automatski i srecu .... ali sigurno da nema srece ako nema te materijalne obezbjedjenosti

tebi je lu mm stalno na putu, naravno da ti fali ... da te to tišti...ali vam to obezbjedjuje laksi zivot ...
medjutim ja srecu prvenstveno vezem za zdravlje ... a ostalo sve kako se dogovorimo i koliko zelimo dati od sebe da bi bili sretni

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
11.5.2009 11:52:11   
mamanp
Srecna...ne znam, tesko pitanje. Nekad mi se smuci sve u zivotu i mm, i njegova mama, i posao, kucni poslovi ...Puknem na sveuser posted image  Pozelim da mogu samo jedan dan negde sama da odem, da niko ne zna gde sam, da na miru razmislim o svemu...Ma poludim skroz.
Onda razmislim malo bolje...Hvala Bogu, ima dvoje zlatne, zdrave, normalne dece, finansijski smo prilicno situirani, zivimo u svom stanu, nemamo nekih velikih problema... Nikom, bas nikom u zivotu ne cvetaju samo ruze, uvijek ima nesto sto fali i sto smeta ali kad je covek uporan i strpljiv sve moze postici i dostici pa i to malo srece koje mu fali da bi mu zivot bio kompletan

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
11.5.2009 12:05:59   
MERYEN
Zadovoljna,zadovoljstvo predstavlja srecu,najsrecnija sam kad smo svi zdravi,kad nemam trzavica,a sto kaze Lu onih 5 % to je ja mislim normalna stvar i slazem se sa njom.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 43
   [Obrisana poruka]
12.5.2009 6:39:50   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
12.5.2009 11:52:04   
Modessty
Uvek postoje stvari koje nas nerviraju. Ali pošto je ovo tema o sreći....

Srećna sam što imam mm, što su mi roditelji super, što mi je brat dobar i vredan. Ne živim savršenim životom o kome maštam. Ali sam ipak srećna.
Srećna sam kad se probudim i vidim da me mm grli i dok spava. Srećna sam kad me kolege na poslu dočekaju sa osmehom i vedrim "dobro jutro"
Srećna sam kad se mm vrati s posla i prvo što uradii je da me zagrli, poljubi i pita kako mi je prošao dan.
Srećna sam kad udjem u salu u kojoj treniram i vidim nasmejana dečija lica.
Srećna sam kad sa mamom, tatom, bratom i njegovom devojkom u bašti pšijemo kafu.
Srećna sam što imam puno zaista dobrih prijatelja.
Srećna sam zbog malih stvari: šetnje gradom, kupovine sitnica za kuću, rolanja na rolerima, čokolade koju podelim sa drugaricom, ćaskanja sa radnicama iz prodavnice u kojoj stalno kupujem.....
Srećna sam što imam RR drugarice user posted image
Srećna sam što imam nadu i što verujem u bolje sutra. user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
12.5.2009 12:02:15   
afrodita
Bravo Moduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
17.5.2009 1:35:32   
Verus
Mod divno receno....sreca je relativna stvar...razlicita za svakoga od nas, ono sto je meni sreca, vama mozda nije i obrnuto. 
Mislim da ko ne iskusti bolest, ne shvati da je sreca biti zdrav, prav veseo.  Novac? Potreban, nazalost ali ne donosi srecu.  Puno ljudi znam koji su jako bogati ali nisu srecni.  Ne slazu se u braku, ne vole se, imaju bolesno dete...Kakva ti je onda sreca to sto imas materijalne stvari koje ti apsolutno nista ne znace???  Sto moja mama kaze " sve ce to ostati iza nas, takve stvari u grob ne nosis".
Srecna sam sto imam zdravlje, mm sa kojim se slazem (blizi smo bili kada nista nismo imali), sto su mi roditelji jos uvek zivi i zdravi, sto imam prijatelje, i RR drugarice...
Srecna sam sto ne prodjem pored cveca da ga ne primetim, zastanem i pomirisem..
Sto umem da vidim lepotu oko sebe i divim joj se.
Srecna sam sto sam svesna svega sto imam i nemam i sto sam "ukljucena" u svoj zivot, ma koliko on nekada bio tezak. 

Srecu gradite sami, za to ne postoji recept i magicna formula, morate je pronaci u sebi samima, ljudima oko sebe i onim sto vec posedujete.  Nemojte je traziti tamo gde znate da je necete naci. 

Srecan covek je onaj koji je zadovoljan onim sto vec ima.

< Poruku je uredio Verus -- 17.5.2009 1:37:01 >

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
24.2.2010 22:19:09   
Anoniman
Za sada sam na onome da me sitne stvari cine srecnom...
a samo mogu da sanjam o onim stvarima koje bi me ucinile najsrecnijom! Nije nemoguce!

Ne znam da li sam lepo napisala,pogubljena sam nesto!user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
24.2.2010 22:47:57   
Ellenica
Koincidencija je da već par dana (koliko i nisam bila na RR) razmišljam o tome koliko sam u stvari zadovoljna, a koliko to govorim iz navike ili da bi se otarasila dušebrižnih ljudi.

Ja sam jedna od onih ljudi koji uvek ali UVEK kažu da su sjajno.
Jednostvno to izleti iz mojih usta kad god me to neko pita.
Dešavalo se da  u najgorim trenutcima svog života izgovorim tu kliše rečenicu
"Sjajno NIKAD bolje."
Sa sve osmehom na licu kao da je to stvarno tako.
Ali kada se preispitam, ja valjda i jesam takva osoba koja uvek voli da vidi najbolje stvari i da na njih stavi akcenat.
Da imam finansiskih problema, koji me zaista zabrinjavaju, koji me čine tužnom i nezadovoljnom, a opet kad kupim sebi nešto malo osećam se najbogatijom na svetu.
Da mm i ja ne provodimo toliko vremena koliko bi voleli ali kada me poljubi onako umoran posle posla, znam da sam najsrećnija što je on taj koga dočekujem na vratima.
Kada pogledam svoje nasmejano dete, koje svakog dana raste i menja se, pomislim
Bože kako ih tako savršene pošalješ na ovaj svet,
nama koji smo toliko nasavršeni, i u njihov osmeh staviš sve naše nade i snove.
Tada zaustavim film i shvatim da su svi problemi prolazni, i da ne vredi zbog njih propuštati dobre stvari koje su tu pred mojim očima.
I tada sam zaista srećna i zadovoljna.



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
24.2.2010 22:52:36   
Dora
Svaka čast Elenice, pročitala si mi misli, tako treba, dok god smo svesne toga što imamo bićemo srećne svojim životom. A ja zaista jesamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Ime za decaka...
Bibilib

Sta vi mislite,koje je najlepse?

Dusan (65%)

Adrijan (28%)

Srecko (7%)


Ukupan broj glasova: 71

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here