|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Salate na sve nachine
30.3.2011 15:38:08   
Anoniman
moja kuma voli salatu od svezeg spanaca.
joooj, sad se setih - odavno nisam jela salatu od barene boranije user posted image  i verovatno je necu skoro jesti user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Salate na sve nachine
30.3.2011 15:40:06   
JMPM
IZVORNA PORUKA: Olga RR

ja cu danas da pravim salatu od sremusa user posted image
Koja je ovo user posted image ?
Ksena,od SVEZEG spanaca?Kakav je to ukus onda?Spanac inace obozavam,ali nikad svez nisam jela...
I,da,nikako ne smem da se usudim da probam te slatke varijante sa slanim obrokom (tipa taj preliv sto si spomenula senf-med)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Salate na sve nachine
30.3.2011 15:51:53   
Anoniman
spanac je kao i sav zelenis, samo sto treba da biras mladji spanac, manje listove. ja sam ga samo jela po restoranima gde je pomesan sa raznim drugim povrckama. evo prosli put kad smo izasli na veceru u salati je bilo i karamelizovanih oraha i bila je bas ukusna salata.
a nije ni taj slatkasti preliv los, samo moras dobro da umesas med i senf, mada ja salate volim kiselkaste user posted image

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Salate na sve nachine
5.5.2011 21:27:27   
Lu
Od kako su mi stigle rotkvice i mladi luk samo to jedem, sa pavlakom naravnouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Salate na sve nachine
5.5.2011 21:29:55   
marija32
Ja sam u USA jela salatu od svezeg spanaca sa slaninicom ispecenom i sa parmezanom rendanim preko, mljac

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Salate na sve nachine
5.5.2011 21:36:19   
Brana
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Od kako su mi stigle rotkvice i mladi luk samo to jedem, sa pavlakom naravnouser posted image

uf,gde me nadje,male rotkvice sa pavlakomuser posted image ...a posle kada krene nadimanje..user posted image
ja volim salatu sa ribom,kukuruzom,kiselim krastavcicima,pecurkama i majonezom...to pravimo za svaku slavu,ludilo je...

< Poruku je uredio Brana -- 5.5.2011 21:37:01 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Salate na sve nachine
5.5.2011 21:40:12   
marija32
A rotkvice rendate ili cele?

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Salate na sve nachine
5.5.2011 21:41:49   
Lu
IZVORNA PORUKA: marija32

A rotkvice rendate ili cele?

Ja ih isječem na kolutiće i luk takođeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Salate na sve nachine
5.5.2011 21:44:56   
Brana
IZVORNA PORUKA: marija32

A rotkvice rendate ili cele?

ja ih secem na pola naravno u zavisnosti od velicine..ako su vece onda ih secem na vise kolutica..


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Salate na sve nachine
5.5.2011 21:48:55   
marija32
Jao sto mi se sada to jedeee

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Salate na sve nachine
5.5.2011 21:51:30   
Brana
IZVORNA PORUKA: marija32

Jao sto mi se sada to jedeee

i meniiiuser posted image user posted image lu je kriva za touser posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Salate na sve nachine
5.5.2011 21:51:38   
Vika
Uh, kad pričate o hrani, odmah ogladnim! Sad ću da poručim pizzu i palačinke sa nutelom i lešnicima, pa ću da se kajem i čitam kako ste smršale 20 kg i obećam sebi "od ponedeljka" grrrrrrr....

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Salate na sve nachine
5.5.2011 21:54:33   
Brana
IZVORNA PORUKA: Vika

Uh, kad pričate o hrani, odmah ogladnim! Sad ću da poručim pizzu i palačinke sa nutelom i lešnicima, pa ću da se kajem i čitam kako ste smršale 20 kg i obećam sebi "od ponedeljka" grrrrrrr....

jaoooj vika, pizza...user posted image user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 5.5.2011 21:55:18 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Salate na sve nachine
5.5.2011 21:57:23   
marija32
Koja si ti Vika kraljica, hahahaha. Ja sam se sada u Italiji ubila od hrane, za predjelo pasta, a glavno jelo meso i na kraju dezert, i sada moram da apstiniram do morauser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Salate na sve nachine
6.5.2011 9:59:06   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: Vika

Uh, kad pričate o hrani, odmah ogladnim! Sad ću da poručim pizzu i palačinke sa nutelom i lešnicima, pa ću da se kajem i čitam kako ste smršale 20 kg i obećam sebi "od ponedeljka" grrrrrrr....


isti slučaj, na žalost!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Salate na sve nachine
8.6.2012 21:08:20   
Anoniman
Evo leta i pravog vremena za salate, pa da malo vaskrsnem termu... Treba mi neku lep recept za neku osvežavajuću sa rendanom cveklom, šargarepom i čime sve još...

(odgovor članu moja ciklama)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Salate na sve nachine
8.6.2012 21:20:23   
moja ciklama
Ja se navukla na Grčku salatu, barem jednom nedeljnom je konzumiram! A i Talziki ne zaobilazim!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Salate na sve nachine
8.6.2012 21:25:06   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: gae_gr

Evo leta i pravog vremena za salate, pa da malo vaskrsnem termu... Treba mi neku lep recept za neku osvežavajuću sa rendanom cveklom, šargarepom i čime sve još...


ja sam sutra sebi za rucak napravila upravo klasicnu vitaminsku salatu
narendala sam kupus, sargarepu i cveklu, malo maslinovog ulja, jabukovog sirceta i soli i to je to. Uglavnom to ručam sa tonus hlebom ili int. kiflom, ali sutra samo salata na meniju user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Salate na sve nachine
8.6.2012 21:25:44   
Sesilija 83
Moja omiljena
Krastavac na kruzice,rotkva na kruzice,malo zelene iskickam, i ako imam paradajz ubacim i njega i sve to povezem hladnim kiselim mlekom mmmnjammm i hleb i nista ki ne treba celo leto
ILI krastavac i jogurt isto je super

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Salate na sve nachine
8.6.2012 21:45:01   
Anoniman
Ja sam ovih dana uglavnom na "grčkoj", luk, krastavac, paradajz, paprika, feta i maslinovo ulje.

Tzatziki pravim tako što iseckam krastavac na kockice, stavim u cediljku, posolim i ostavim da se dobro ocedi, onda mu dodam malo maslinovog ulja, beli luk i pavlaku. Još bi trebalo dodati i mirođiju ali sam ja na nju alergična tako pravim skraćenu verziju.

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Salate na sve nachine
8.6.2012 21:47:59   
Jeca*
1. kuvana cvekla sa sirom i belim lukom - pa cesto ispasiram i napravim namaz
2. paradajz, crvena paprika, ljuta papričica, rukola, krastavac - pa nekad dodam pečenicu, sir, kuvano jaje
3. kupus, tunjevina i kašika ajvara
4. celer, jabuka, rogač, lešnik
5. iceberg/zelena salata pa u kombinaciji sa svim. Ili rotkve i krastavac, ili paradajz, paprika...sremuš, rukola

obožavam salate i na pijaci uvek preteram što kupim sve pa ne znam šta pre da koristim user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Salate na sve nachine
29.11.2012 9:08:19   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Super , ima tema o salatama user posted image user posted image

Imala sam fantastičan recept sa primorja za salatu sa maslinama , pasuljem , kukuruzom ,i što čim , ali sam ga izgubila !!! user posted image Znam samo da su išle crne masline , pasulj i dalje - blokada . Zato vas molim , ako neko ima taj ili sličan recept da mi napiše ovde , jer bih želela da napravim tu salatu . Mmmmmmmm ... user posted image



I dalje tražim ovaj recept, ali nema šanse da ga nađem. Našla sam koleginicu na fb koja je pravila, ali ne javlja se, nije aktivna na fb, izgleda.

Elem, poranih da počnem spremanje đakonija za subotu, Ninin je b-day, pa mi treba neki ISPROBANI recept za salatu. Želela bih neku salatu sa pasuljem, kukuruzom i tako tim, volim tu kombinaciju, e sad treba mi neki vaš isprobani recept, da tom salatom punim tortilje, recimo. Ako imate recepte koje ste već probale - pišite, ne bih da eksperimentišem sa nečim neprobanim. Jednom se zeznuh sa onim kilogramom luka i od tada - oprez. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Salate na sve nachine
29.11.2012 9:23:12   
Modessty
Milojka ja sam za slavu prošle godine uzela od drugarice fazon za salatu sa pasuljem, ali sve ide odokativno i po ukusu user posted image
pasulj - najbolje onaj šareni ili braon
kukuruz šećerac
praziluk
šargarepa
masline
sirće ili sok od limuna (ko šta više voli)
maslinovo ulje

Pasulj i kukuruz naravno skuvaš. Ja sam koristila kukuruz iz konzerve pa sam uštedela vreme za kuvanje. Praziluk isečeš na kolutove (dovoljan je jedan veliki struk). Šargarepa se narendna. Masline iseckati na kolutove. Prvo odrredi koliku ćeš količinu pasulja pa na osnovu toga dodaješ ostalo. Začiniš sirćem i uljem. Možeš da koristiš i limunov sok. Treba da odstoji poklopljeno jedno pola sata u frižideru. AKo ćeš sa tim da puniš tortilje, pre korišćenja dobro iscedi. Ja sam nešto poslužila u činiji kao klasičnu salatu, a manji deo sam stavljala u one korpice od testa. Stavila sam salatu u cediljku za čaj da se malo ocedi pa onda u korpice

Meni je trebalo posno, a moja drugarica kaže da istu tu mešavinu pravi umesto sa sirćem sa pavlakom ili kiselim mlekom. Kad praviš sa pavlakom možeš da ubaciš i kisele krastavčiće, kuvana jaja....


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Salate na sve nachine
29.11.2012 10:36:06   
Anoniman
Jao, daaaa, korpiceee! user posted image Može i to, super ideja!

A sad kontam da bih ja to sjedinila pavlakom, sa tim jajima, je l' bude gnjecavo onda za tortilju? user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Salate na sve nachine
29.11.2012 10:40:41   
Modessty
ja nisam nikad koristila tortilje. Neznam za šta ti treba i šta planiraš. Možda ti je najbolje i najlakše u korpicama. Onda pravi sa pavlakom pošto je gusta i nemoj mnogo da je staviš. Prvo stavi samo onako malo, koliko da povežeš sastojke, pa po potrebi dodaj još. I obavezno korpice od testa stavljaj u one korpice od papira. Mnogo je lakše za rukovanje, tj za jelo. Sad se setih da jednom nisam imala pavlaku, pa sam tako neku sličnu salatu pomešala sa sirom i majonezom. E to bude gusto i ne vlaži previše

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Faširane snicle
Ringerajin kuvar: Maraj
Bele pihtije
Ringerajin kuvar: Maraj



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here