|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preljubnici
27.2.2011 22:51:47   
indy_25
ja prvi put gledala danas na you tube a imas na bn al ne znam kada.

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Preljubnici
28.2.2011 10:22:22   
bebać
gledamo sve troje to,i Sergej gleda sa nama...nije lijepo da dijete gleda takve scene,ali nemam srca da mu zabranim...on ne trepće dok to trajeuser posted image

a dal je namješteno nemam pojma,mi se primimo kao da je istinito....uglavnom ima smisla bila gluma ili neuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Preljubnici
6.4.2011 11:36:03   
Rivana
Ovakve emisije ne znam cemu vode i zasto se snimaju user posted image Namestene su i ko finansira snimanje takvih gluposti nije mi jasno user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Preljubnici
6.4.2011 15:17:04   
bojana86
Ma namjestene 100%,i ja zivim kod Z.zgrada gdje se to snimalo i znam da je namjestaljka,ovaj decko je isao u moju skolu tj.mladji je od mene tako da nije ozenjen sigurno... ma emisija je fuuujjjjjjjj! prvo su nelogicne reakcije navodnih povrijedjenih partnera,ma dajjjj uzasni su i jako providni!!!

_____________________________

"Ne idi onuda kuda staza vodi.
Radije kroči onamo gdje puta nema
i ostavi trag..."

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Preljubnici
6.4.2011 15:22:57   
Rivana

IZVORNA PORUKA: bojana86

Ma namjestene 100%,i ja zivim kod Z.zgrada gdje se to snimalo i znam da je namjestaljka,ovaj decko je isao u moju skolu tj.mladji je od mene tako da nije ozenjen sigurno... ma emisija je fuuujjjjjjjj! prvo su nelogicne reakcije navodnih povrijedjenih partnera,ma dajjjj uzasni su i jako providni!!!

Namesteno je, moja drugarica je snimala jednu emisiju ona inace bavi se glumom amaterski, i stvarno ne razumem cemu snimanje i prikazivanje takvih emisija i finansiranje...Gluposti!

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Preljubnici
6.4.2011 15:32:40   
bojana86
Ni meni to nije jasno..... bolesno pravo !!!
sve to treba ignorisati i ne gledati,uzas pravi....user posted image

_____________________________

"Ne idi onuda kuda staza vodi.
Radije kroči onamo gdje puta nema
i ostavi trag..."

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Preljubnici
6.4.2011 17:30:40   
Diabla
Isto smece kao i americki Jerry Springer. Dok sam bila u Americi cesto sam gledala, jer mi je to vise bilo kao da gledam losu komediju, a desilo se da po nekoliko puta jedni isti glumci glume. 

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Preljubnici
15.4.2011 4:14:08   
Ana007
Ta emisija sa Jerry Springerom mi je tek teška boleštinauser posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Preljubnici
19.5.2011 23:12:08   
GRGA
Drage moje sve je namesteno od prve do poslednje epizode daju se pare za uloge i tako.............................znam pprovereno pola ljudi koje tu glumi mm zna!!

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Preljubnici
19.5.2011 23:13:47   
indy_25
Pa ne moras ni da kazes kad se vidi da je namjesteno i to bas jeftino namjesteno i corav bi vidio user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Preljubnici
19.5.2011 23:14:17   
snješka
Gluma i to jako loša. Ma hljeba i igara.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Preljubnici
2.11.2012 17:33:18   
boba 11
Ha ha ha jel gledate preljubnike.Iako se na prvi pogled vidi da je gluma ova dans emisija je vrh.Medicinska sestra pokupi crnca na ulici odradi ga a posle joj dolazi besan ljubavnik jer mu se ne javlja.edva cekam da vidim kraj-reklame ubaciliuser posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Preljubnici
2.11.2012 17:50:40   
bice devojcica
Ovo je zalosno koliko je debilno,pa makar da ovi voditelji znaju da se uzive u pricu,Karamela je kreten teski i ova voditeljka,fujuser posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Preljubnici
2.11.2012 17:59:29   
Janncica
Mene sve sramota da gledam ovo... Fuj... user posted image

(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Preljubnici
2.11.2012 19:07:54   
boba 11
user posted image
Ja sam umrla,a tek ovaj deda sto su ga "nasankali"delovalo je malo kobajagi istinito do pred kraj kad se pojavio "prodavac" i poceo da bezi pa da govori "pa nema veze vraticu pare" cuj nema veze.Stvarno je teska zaj....ali i nisu tako losi glumci.Osim Karamele stvarno je najodvratniji covek na balkanu de samo nadje hirurga da ga tako unakazi,nije mi jasno.user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Preljubnici
2.11.2012 19:09:03   
boba 11
PS volim da gledam ove budalastine odmaram mozak od svakodnevnih problema i ismejem se ludacima.Nekog to nervira a mene bas opustauser posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Preljubnici
2.11.2012 20:04:39   
Shishica
Za neke epizode sam sigurna da su namestene, ali neke nisu garant. Ima nekih gde ni najbolji nasi glumci ne bi mogli da odglume.
Sigurno da snimaju za stvarno dok ima materijala pa kad nema ajde glumci malo..

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Preljubnici
2.1.2013 12:37:18   
gugutka
IZVORNA PORUKA: anajid

odvratna mi je ta "emisija"user posted image

Jedna veeeelika lakrdija za koju mislim da je namjestena,sami glumci.user posted image


I meni je user posted image

< Poruku je uredio gugutka -- 2.1.2013 12:38:02 >

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Preljubnici
2.1.2013 12:41:31   
vojvodjanka87
VREDJANJE INTELIGENCIJE! Opet ko voli nek izvoliuser posted image

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Preljubnici
2.1.2013 19:49:37   
lady_b
Al od svega toga mi je najsmjesnije to sto ovaj nas stariji narod ne mozes uvjeriti da je to sve gluma.. Najzesce mi je kad mi baba pocne pricati i uvjerava me da to nije namjestaljka user posted image

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 70
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here