|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 23:46:11   
choopa choops
madre ma to samo dok ne krenu u skolu, onda ce da se igraju sami ispred zgrade, a ti ces da stojis na prozoru i gledas sta rade (puse, tuku se, gadjaju prolaznike balonima punim vode i td user posted image user posted image user posted image ).

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 23:46:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: madre

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: madre

IZVORNA PORUKA: isidora88

ja zivim u stanu user posted image ovo mi je bas super ideja,samo kad bih jos imala kucu i dvoriste user posted image

ovo je tema o kojoj ja razmisljam vec nedeljama. sta mame koje zive u stanu rade sa svojim malisanima od recimo godinu dana, pa i starijim, koji ceo lep letnji dan zele da provedu napoljuuser posted image zivim u stanu i trazim neku slicnu temu, ali nisam uspela da nadjem



Idu u park, na plažu (ako ima reka, jezero, more), ispred zgrade da se igraju sa drugom decom...


da, to mi je jasno, ALI deca koja zive u kuci leti ceo dan mogu provesti napolju, u dvoristu, uostalom sta da rade u kuciuser posted image a ja kada krecem u park moram da ponesem tonu stvari, hranu, sokice, kolica, ponekad biciklicu.... i to moze trajati 3 sata pa onda ponovo u stanuser posted image pa kada se naspava on bi hteo ponovo napolje a ja onda moram da se kulturno obucemuser posted image i pakujem sve stvari ponovouser posted image ne znam da li razumes sta zapravo govorimuser posted image malo preuvelicavam, da bi me razumelauser posted image



Razumem. Ja sam punila bazenčić na terasi za takve siuacije, pa recimo prepodne to, popodne park...

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 23:46:58   
madre
e, da kada sam vec ovde da pitam, drugarica mi je pricala da je u tempu i metrou videla neke plasiticne konstrukcije koje sadrze ljuljasku, klackalicu i tobogan, nesto kao mini igraliste za dvoristeuser posted image zna li neko nesto o tome?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 23:50:15   
Anoniman
Videla sam to Madre, malo mi je prenatrpano. Meni se ne dopada. 

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 23:51:39   
madre
IZVORNA PORUKA: choopa choops

madre ma to samo dok ne krenu u skolu, onda ce da se igraju sami ispred zgrade, a ti ces da stojis na prozoru i gledas sta rade (puse, tuku se, gadjaju prolaznike balonima punim vode i td user posted image user posted image user posted image ).

kada smo vec kod toga, mene i bogdana je pre neki dan neko pljunuo sa prozorauser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
29.3.2011 23:52:41   
madre
IZVORNA PORUKA: Tash

Videla sam to Madre, malo mi je prenatrpano. Meni se ne dopada. 

znas li mozda koja je cena? a gde si tacno videla, tempo ili metro?


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
31.3.2011 21:32:56   
Vika
Madre, videla sam to u TC "Ušće" u BG-u, u Turbo LImaču, ali se ne sećam cene

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
31.3.2011 21:34:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: madre

IZVORNA PORUKA: Tash

Videla sam to Madre, malo mi je prenatrpano. Meni se ne dopada. 

znas li mozda koja je cena? a gde si tacno videla, tempo ili metro?



Merkur. user posted image user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
31.3.2011 21:35:34   
Vika
Tash, izgleda mi baš lepo kutak kod tvoje mame! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
31.3.2011 21:42:24   
magnetic
Cula sam da ima da se kupi nesto kao ''mesto za igranje u pesku''.Navodno je napravljeno od neke plastike-gume i u obliku kvadrata je.Jel' video neko gde to ima da se kupi?

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
31.3.2011 21:43:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vika

Tash, izgleda mi baš lepo kutak kod tvoje mame! user posted image


Hvala. user posted image

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
31.3.2011 23:31:58   
gagana83
Mi imamo plasticnu kucicu i tobogan ali nam to stoji kod svekra i svekrve u dnevnoj sobiuser posted image
Na terasi imamo ljuljjasku i leti izbacimo bazencic.Dvoriste nam je malo,kad parkiramo kola ne mozes da se okrenes u njemu.
Ali cemo zato u nasem novom domu imati veliko dvoristeuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
31.3.2011 23:40:27   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: magnetic

Cula sam da ima da se kupi nesto kao ''mesto za igranje u pesku''.Navodno je napravljeno od neke plastike-gume i u obliku kvadrata je.Jel' video neko gde to ima da se kupi?


Manetic to ti je kao ova "zaba" na Tashinoj slici, ukoliko me oci ne varaju user posted image   pa je pitaj gdje je trgovala user posted image pretezno toga ima po velikim trznim centrima. Ne mora biti u obliku kvadrata, imas i u obliku skoljke i tako nesto. Jedan dio napunis sitnim pijeskom, a drugi sluzi kao poklopac, da ne pada kisa ili da ne ulazi lisce i drugo smece kad se djeca ne igraju user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
1.4.2011 9:50:11   
bebać
Meni je tqaj kutak za djecu najljepši u nekom dvorištu gdje ima puno trave....zelenila,cvijeća...nekako mi je onda potpunouser posted image

To što LU radi je divna ideja,i obzirom da znam njeno dvorište biće super kad napravi kućicu za malenoguser posted image

Mi smo u stanu,ali imam sreću da smo u mirnijem dijelu grada,i iza zgrade ima puno zelenila i manji parkić sa klupama u kome je nedavno vlada RS donirala djeci manji zabavni park(ljulje,klackalice,tobogan i ono što se djeca penju uz to...ne znam kako se zoveuser posted image )

uvijek ima puno djece iz ovih zgrada,tako da kad mi se ne ide u grad u park...često sidjem tu sa Sergejom da se izigra,i onda zaspi kao bebauser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
1.4.2011 10:17:57   
Anoniman
klik i klik
Ipak je komplikovano user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
1.4.2011 10:39:12   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: bebać
i ono što se djeca penju uz to...ne znam kako se zoveuser posted image


Ja to zovem penjalica user posted image
Tako je isto i kod nas. Zivimo u naselju gde su sredili dva parka, sa novim ljuljaskama, klackalicama,... Jedino sto se meni tu ne svidja je sto ima dosta betona. Ima i dosta trave, ali je puna psecih fekalija user posted image I naravno, posto o tome vodi brigu gradsko zelenilo, ciste ga jednom u dva dana, mozete misliti koliko tu smeca bude.
Sad sam se ovde izjadala, ali gledam druga naselja, i nemaju sredjeno kao nase, prilicno je zapusteno, tako da - super nam je user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
1.4.2011 10:55:44   
magnetic
IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: magnetic

Cula sam da ima da se kupi nesto kao ''mesto za igranje u pesku''.Navodno je napravljeno od neke plastike-gume i u obliku kvadrata je.Jel' video neko gde to ima da se kupi?


Manetic to ti je kao ova "zaba" na Tashinoj slici, ukoliko me oci ne varaju user posted image   pa je pitaj gdje je trgovala user posted image pretezno toga ima po velikim trznim centrima. Ne mora biti u obliku kvadrata, imas i u obliku skoljke i tako nesto. Jedan dio napunis sitnim pijeskom, a drugi sluzi kao poklopac, da ne pada kisa ili da ne ulazi lisce i drugo smece kad se djeca ne igraju user posted image

Ja sam to zamisljala mnoooogo vece,razumela sam da je nesto malo manje od onih mesta za igru u pesku na igralistima.Znaci bez nekih oblika i bez poklopca.
Mada je ovo mozda i zgodnije za dvorista.


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
1.4.2011 18:59:40   
bebać

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

IZVORNA PORUKA: bebać
i ono što se djeca penju uz to...ne znam kako se zoveuser posted image


Ja to zovem penjalica user posted image
Tako je isto i kod nas. Zivimo u naselju gde su sredili dva parka, sa novim ljuljaskama, klackalicama,... Jedino sto se meni tu ne svidja je sto ima dosta betona. Ima i dosta trave, ali je puna psecih fekalija user posted image I naravno, posto o tome vodi brigu gradsko zelenilo, ciste ga jednom u dva dana, mozete misliti koliko tu smeca bude.
Sad sam se ovde izjadala, ali gledam druga naselja, i nemaju sredjeno kao nase, prilicno je zapusteno, tako da - super nam je user posted image



Alexx ja baš često razmišljam što je sreća da živimo u naselju gdje ima taj park i puno zelenila(kod mene nema puno betona,samo jedna stazica koja vodi do Tuša).....ne dao Bog da sam tamo u centru,vazda gužva,automobili,buka...semafori...ovako dok Sergej poraste za koju godinu mogu ga pustit da se igra u taj park i gledat sa balkonauser posted image ...bez straha da će izletit auto,ili nešto slično...

On obožava te penjalice i tobogan...nema mira da sačeka drugu djecu da se spuste,nego im spadne za ledja(u non stop ga opominjem)user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
1.4.2011 22:51:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic

IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: magnetic

Cula sam da ima da se kupi nesto kao ''''mesto za igranje u pesku''''.Navodno je napravljeno od neke plastike-gume i u obliku kvadrata je.Jel'' video neko gde to ima da se kupi?


Manetic to ti je kao ova "zaba" na Tashinoj slici, ukoliko me oci ne varaju user posted image   pa je pitaj gdje je trgovala user posted image pretezno toga ima po velikim trznim centrima. Ne mora biti u obliku kvadrata, imas i u obliku skoljke i tako nesto. Jedan dio napunis sitnim pijeskom, a drugi sluzi kao poklopac, da ne pada kisa ili da ne ulazi lisce i drugo smece kad se djeca ne igraju user posted image

Ja sam to zamisljala mnoooogo vece,razumela sam da je nesto malo manje od onih mesta za igru u pesku na igralistima.Znaci bez nekih oblika i bez poklopca.
Mada je ovo mozda i zgodnije za dvorista.



Ne znam gde je to keva kupila. Garant ili Merkur ili Uradi sam.
Realno, dete može sesti unutra, ali nije da ima mesta na pretek. Moj Luka je užasno gadljiv tako da mu je ovo taman. On taj pesak (od spolja) kopa, presipa, ima i neki stočić sa dve rupe, pa  jednu stavi vodu u drugu sipa pesak, pa presipa vodu na pesak i pravi blato... user posted image




< Poruku je uredio Tash -- 1.4.2011 22:52:46 >

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
6.4.2011 22:26:31   
Lu
I evo konačno naše skalamerijeuser posted image
Na krovu je  nepropusna krovna folija koja se inače stavlja ispod crijepa, nije mi lijepa ali ne znam čime bi nju prebojilauser posted image
user posted image
user posted image
user posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 6.4.2011 22:27:54 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
6.4.2011 22:28:13   
Olga75
Lu user posted image user posted image user posted image
mozes biznis da napravis od ovoga , fantasticna je kucica


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
6.4.2011 22:28:41   
magnetic
Bas je superuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
6.4.2011 22:30:07   
Vika
Ženo zmajU! Ili aždajouser posted image

Svaka tebi čast, što naumiš -ostvariš na radost svih oko tebeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
6.4.2011 22:30:22   
Anoniman
Super je.

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
6.4.2011 22:37:18   
Lu
Hvala cureuser posted image
Cijeli dan sam bojila, prvo temeljnom pa onda šarala, a za temeljnu sam saznala da mi treba kad sam već došla kući sa farbama, pa sam onda saznala da mi treba i razređivač i tako...ma čovjek se uči dok je živuser posted image
To je pravio Rokov striko user posted image , ja sam bila asistent user posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Muškarci koji imaju ćerke žive duže?
Istraživači su odlučili da sprovedu opsežnu studiju koja se bavila uticajem porođaja na životni vek očeva.
Veliki petak, najtužnija godišnjica i vera...
Godinu dana kasnije bol je i dalje tu. Veo tuge i dalje viori oko škole, na hodnicima, u učionicama ali i nad celom Srbi...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here