|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
6.4.2011 22:39:14   
Ana RR
Lu, prelepa je user posted image user posted image user posted image kako će Roko da uživa user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
6.4.2011 23:53:10   
choopa choops
Lu savrseno je!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image Eto me stizem da se malo poigram user posted image


Ne nzma koji je materijal ovaj krov? Mozda da probas sa bojama za beton? Ili jednostavnije, podjes fino u farbaru  i kazes da hoces to i to da prefarbas i oni ce ti sami reci koju boju da uzmes user posted image


Divno je! user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
7.4.2011 8:23:02   
Anoniman
Lu , kako je divna kucica user posted image


(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
7.4.2011 8:24:21   
NadaR
 Divno Lu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
7.4.2011 9:53:13   
bebać
Divna je LUuser posted image user posted image user posted image ...k'o iz bajki...zaista.....kreativnost na nivouuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
12.4.2011 12:07:00   
Anoniman
Svaki dan sednem i otvorim ovu temu i iznova se odusevim tvojom kucicom Lu user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
12.4.2011 21:35:12   
Lu
Jao ribizla hvalauser posted image
Hvala svima na komplimentima, eto trudim se da zabavno iskoristimo vrijeme, ja i moj sinčićuser posted image
Ubacila sam mu i tepih onaj sa cestom za autiće, baš se voli igrati u kućici pogotovo kad mu dođe društvo,svi su oduševljeniuser posted image
Na jesen će moći da bere jabuke sa teraseuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
19.4.2011 10:54:25   
Anoniman
Lu , opet ja user posted image   Da li mozes da mi kazes povrsinu tvoje kucice , i od cega ste pravili konstrukciju ?Odlucila sam da je napravim od onih oblica , ne znam koji je promer ako se tako kaze ali od njih definitivno , mozda ih prelakiram da se ne grebu , bice to brvnara user posted image Imam ondoline za krov , imam i stiropor , pod cu vec videti cime cu prekriti , samo jos ne znam kolike grede trebaju biti odnosno koliko debeleuser posted image da bi drzale tu kucicu ? I da , koliko je visoka ?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
19.4.2011 11:43:43   
Lu
Joj draga Ribizla, mi smo to radili od otpada što nam je ostalo od naše kuće, nemam pojma eno vidi prvu slikuuser posted image
I mi smo izoblali (ako se tako kažeuser posted image ) daskice da se ne ogrebu, pa obojili temeljnom pa pravom bojom.


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
21.4.2011 10:10:26   
Anoniman
Znam napamet tvoje slike user posted image Ali ne mogu da ocenim , jel imamo nekog na forumu ko gradi user posted image Da mi napravi plan user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
21.4.2011 10:17:05   
IVA 11
Lu, kucica je preeeelijepa! user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Dečiji kutak u dvorištu
12.8.2011 22:37:55   
*milica*
Nemaju svoj kutak u dvoristu,igraju se svuda po malo. samo iza kuce gde je pesak je malo ogradjeno za njih i to svako vece pokrivamo...planiramo nesto da im napravimo, svakako...

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...
Šta vreme detetovog odlaska u krevet govor...
Pročitajte zabavne pretpostavke o tome, šta vreme kada tvoje dete ide na spavanje, govori o tebi kao roditelju.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here