|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
18.1.2012 14:05:29   
bojkica
Kristini koja boluje od leukemije i ceka na tranplataciju kostane srzi,koja mora hitno da se obavi u Rimu,mozete poslati sms praznu poruku na 1161

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
6.3.2012 8:49:24   
Lu

IZVORNA PORUKA: *milica*

Mislim da ova tema mzoe ovde da se smesti...

http://www.prva.rs/sr/video/info/explosive/mediaSet/3353/EXploziv+17.02..html

dosad je prikupljeno 50000eura, ali je potrebno jos 15000eura jer su u Rimu odbijeni,druga opcija je Istanbul!!!!
Procitajte i ovo http://www.svet.rs/najnovije-vesti/borba-jos-uvek-traje-pomozite-da-sergej-ode-na-operaciju?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Svet+%28Magazin+SVET+-+internet+izdanje+-+NAJNOVIJE+VESTI%29

http://www.smedia.rs/spress/vest/1324/Humanitarna-pomoc-Operacija-u-inostranstvu-Sergej-Milicevic-Spasimo-zivot-malom-Sergeju.html#

Saljite prazne poruke na 1716 (mts) poruka je 50 dinara!!! pomozite koliko ko moze!!! malisa nema mnogo vremena...user posted image user posted image user posted image
ovih 15000 treba da se skupi d kraja marta....



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bojkica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
6.3.2012 20:54:14   
MicinaMama
Dusa mi je zaplakala za ovim malenim decakom...user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
6.3.2012 21:03:04   
*milica*
MM i meni se srce slomi svaki put kad pomislim na njega....



_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
6.3.2012 21:14:38   
MicinaMama
Pa do kada treba sakupiti novac?

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
7.3.2012 22:31:44   
*milica*
MM do kraja marta novac treba da se skupi.... jos malo je ostalo vremena.

ili saljite prazne poruke na 1716 !!!! poruka je 50 dinara ali nase malo je njima SVE!!!!


_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
7.3.2012 22:35:14   
MicinaMama
Paima li broj da mogu iz inostranstva da posaljem poruku ili da pozovem?

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
7.3.2012 22:42:43   
*milica*
koliko sam upucena nema broj za inostranstvo za poruke...
imas broj deviznog tekuceg racuna

broj su uspeli da dobiju samo u Telekomu uz saradnju Carolije...
ja sam bila u Telenoru i Vipu i navodnu ne mogu da daju broj...

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
13.4.2012 12:18:41   
Rivana
http://www.sergejmilicevic.com/85485838?i=51342448



(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
27.5.2012 17:43:29   
Olga75
srce mi se pocepalo user posted image
KLIK

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
27.5.2012 17:52:05   
mihi
Joj Olga i meni, imam i stvari i igračaka ima li neka adresa na koju se šalje pomoć?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
27.5.2012 18:19:17   
Olga75
verujem da je dovoljno samo groblje Titel user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
27.5.2012 18:28:04   
NadaR
Joj tugooo ... Sta je ovoj curici? user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
27.5.2012 18:47:17   
Olga75
cini mi se da ima zeciju usnu koju treba operisati user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
20.6.2012 9:19:47   
dunja RR
Potrebna pomoć mama Daci

Danijela Kovačević (19) iz Inđije nalazi se već više od 2,5 godine u vigilnoj (budnoj) komi u koju je zapala nakon sepse prilikom porođaja. Danijelino srce nije kucalo pola sata, ali ona se izborila za život. Ona gleda ali ne prepoznaje nikoga, pokreće šake ali ne i ruke, može da se kreće samo uz pomoć drugih i ne moze samostalno da se hrani. Danijela se trenutno nalazi u bolnici Dr Borivoje Gnjatić u Slankamenu, u ustanovi koja nije specijalizovana za ovaj tip bolesti, niti postoji ustanova u Srbiji koja bi joj mogla pomoći. Optimistične vesti su stigle iz klinike Pforzheim iz Nemačke gde Danijeli daju dobre šanse da uspostavi svesnu komunikaci ju sa okolinom.
Potrebno je izdvojiti najmanje 60 000 eura. HUMANITARN I BROJ za Srbiju Prazna poruka na 1727 iz 064, 065 I 066 mreze Cena poruke je 50 dinara. Ceo iznos ide za Danijelu nema PDV-a i provizije. Ukoliko niste pretplatni k Mts-a, elektronsk i dopunite broj +381 64 329 23 03. Vasu dopunu Danijelini dopunite broj +381 64 329 23 03. Vasu dopunu Danijelini roditelji ce slati na humanitarn i broj 1727 HUMANITARN I PRE-PAID BROJ +381 64 329 23 03 mozete dopuniti i putem fiksnog telefonsko g broja Postupak dopune je brz i lak. Besplatnim pozivom na broj 0800/ 100-900 i praćenjem uputstava govornog automata željeni pripejd broj može se dopuniti kreditom u visini od 250, 500 ili 1.000 dinara, u bilo koje doba dana. Plaćanje dopune vrši se kroz redovan račun za fiksnu telefonsku liniju koji će biti dodatno zadužen za iznos izabrane dopune. Tokom jednog meseca korisnik možda izvrši više dopuna, uz ograničenj e maksimalno g iznosa na 3.000 dinara Za korišćenje ove usluge potrebno je da telefonska inija ima mogućnost tonskog biranja i potpune identifika cije fiksnog broja, odnosno da fiksni bro sa kojeg se dopunjuje kredit može u celosti da se očita pozivom na mobilni broj ili na drugi fiksni bro koji ima uključenu uslugu identifika cije dolaznih poziva Iz Crne Gore Elektronsk i dopunite broj +381 64 329 23 03 i vasu dopunu Danijelini roditelji ce slati na humanitarn i broj. Najmanja uplata je 1 e. broj. Najmanja uplata je 1 e UPLATE ZA DANIJELU KOVAČEVIĆ Za SRBIJU ŽIRO-RAČUN: 220-293000 0020979-08 na ime Kovačević Danijela.



KLIKOVDE

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.6.2012 9:31:24 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bojkica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
17.7.2012 11:45:28   
Snelle
Ovoj devojčici treba jako puno para da bi se izlečila i normalno živela user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
8.8.2012 11:59:32   
Rivana
Ko moze neka pmogne ovoj devojcici

http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:391910-Devetogodisnjoj-Andjeli--zivot-visi-o-koncu

user posted image

< Poruku je uredio Rivana -- 8.8.2012 12:08:16 >

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
8.8.2012 12:17:22   
Snelle
Mene stvarno interesuje da li neko sa RR-a uplati ikad nešto ovoj deci user posted image  
Mnogo tužnih priča ovde ima...

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
8.8.2012 13:38:19   
vukosava
IZVORNA PORUKA: MicinaMama

Paima li broj da mogu iz inostranstva da posaljem poruku ili da pozovem?


Mozes preko Western Union-a na ime roditelja. Treba ti ime roditelja, adresa a roditelju posaljes svoje ime, adresu i cifru novca koju si poslala. Mogu da podignu u svakoj posti i u vecini banaka.


< Poruku je uredio vukosava -- 8.8.2012 13:39:20 >

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
13.8.2012 11:33:26   
Anoniman
Znaci, kako sam obecala prosledjujem apel.
Ne postoji zvanicna organizacija koja ovo radi, to su ljudi u penziji koji su nekad radili kao volonteri u Crvenom Krstu i sada pomazu porodicama za koje se ne cuje preko novina i tv-a. Ne skupljaju novcanu pomoc, nego u garderobi, knjigama, namestaju, igrackama, hrani i hemiji, a dostavlja se na adresu koju bi dostavila u pp. Ovaj put se pomoc sakuplja za porodicu sa sest devojcica, uzrasta od 3 meseca do 8 godina, znaci i za mamu i tatu i decu. Dve najstarije idu u prvi, odnosno drugi razred pa su potrebne i knjige, sveske, rancevi, a za najmladju pelene.
Ako se budete prikljucili, pravila su slicna kao i u Crvenom krstu - za sva godisnja doba i sve velicine samo da je cisto i uredno (cujem da neki CK traze racun iz hemiske cistionice - toliko daleko necemo ici). Sva garderoba ce se sortirati i pregledati, ali vas molim da ovo pravilo ispostujete.
Ako imate ikakva pitanja, tu sam. Mislim da mogu dobiti dodatne informacije o njima, ako vas interesuje.
Unapred vam se zahvaljujemo na bilo kakvoj sitnici, to je njima velika stvar.

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
13.8.2012 12:17:44   
Anoniman
Evo jos detalja - bio je urednik tv Novi Sad kod njih. Roditelji imaju oko 35-40 godina, tata radi po kucama i vinogradima i zaradi sta mu daju. Radan je i vredan ali njih je puno. Ne trazi da mu se da, hoce da zaradi. Kaze da mu je sad najbitnije za te dve starije devojcice, da nabavi za skolu kad krenu da se ne stide i da ih ne prozivaju deca.
Kada se bude nosila pomoc (Crveni krst NS-a je obezbedio prevoz) snimace TV Novi Sad pa cemo postaviti negde na net snimak da se vidi uradjeno.
Ako bude potrebno, otvorice se racun za njih (tetke iz Kanade bi da se prikljuce, a lakse im je novac da posalju, niko nece garderobu da nosi).

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
13.8.2012 23:21:57   
Anoniman
odeca za roditelje - tata je krupan, reda velicina kosulje su reda velicina 45-46, odnosno XXL, a mama je visoka i mrsava (muskarci to ne umeju da odrede, predpostavljam da je oko 170-175 posto su rekli da je vislja od mene pa se zagledali 15cm iznad moje glave user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
15.8.2012 8:29:44   
Anoniman
evo LINK, prilog je "izvadjen" iz emisije u produkciji TV Novi Sad.

Crveni Krst Novog Sada ce otvoriti namenski racun za njih ako neko zeli da pomogne novcano.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
25.8.2012 14:26:16   
Anoniman
Teta iz Crvenog Krsta nam je savetovala da ipak se otvori racun direktno na njih, posto kad ide preko CK ima zackoljica kada i koliko moze da se dize, ceka se odobrenje blablabla .... tako da
160-5500100376734-20 Banca Intesa, na ime Blagoje Stojanov
50 dinara - 50 dinara, ogranicenja nema, to su dve sveske ili sokic za uzinu ili igracka kod kineza ili plocica za kupatilo!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
24.9.2012 22:36:29   
aalisa
Andjela ima 9 godina i bori se protiv tumora po drugi put u zivotu. Poslije operacije tumora na ocnom zivcu, 2005g, ne vidi na desno oko. Nazalost tumor se vratio i prosirio na mozak. Andjelino stanje se pogorsava iz dana u dan jer tumor jako brzo napreduje. Zbog losih nalaza odmah po prijemu 20.08.2012. prim. dr Mirjana Raicevic je izvrsila operaciju i ugradnju santa. Andjela je ostala bez vida. Ukoliko ne bude HITNO operisana u Turskoj Andjeli nije preostalo jos mnogo vremena. Kao i sva deca Andjela zasluzuje pravo na zivot, a on je sada samo u rukama dobrotvora. Nadamo se da cete i Vi biti jedni od onih kojima ce Andjela i njena porodica biti zahvalni za njen zivot.
Vise detalja o Andjelinoj bolesti procitajte u "Apel Andjelinih roditelja" i pridruzite nam se na FB http://www.facebook.com/groups/407293879327932/

Andjela pre operacije 20.08.2012
http://www.youtube.com/watch?v=5j7qnp3V1B8


OPERACIJA U TURSKOJ JE ZAKAZANA ZA 11 OKTOBAR ALI SAV NOVAC POTREBAN ZA OPERACIJU JOS UVEK NIJE SAKUPLJEN. ANDJELIN ODLAZAK ZAVISI OD VAS DOBRIH I HUMANIH LJUDI I VASIH DONACIJA, ZATO VAS MOLIMO POMOZITE JOS DANAS U SKLADU SA SVOJIM MOGUCNOSTIMA JER OVO JE ANDJELINA JEDINA SANSA I NE SMEMO DOZVOLITI DA JE PROPUSTI.

ZAJEDNO MOZEMO SPASITI ANDJELIN ZIVOT!!!

Prva Srpska Televizija - Exploziv 14.09.
http://www.prva.rs/sr/video/info/explosive/mediaSet/4668/13354

VAPAJ ZA ANDJELU

Zastani Zemljo, utihni svete, pogledaj ovo prelepo dete.
S'' osmehom kaže, kao u šali "Ja sve imam, ništa ne fali!".
Ostade dete bez očinjeg vida, u glavi veliki tumor je kida,
pomozi svete, mnogo ne treba, da mala Andjela stigne do neba.
Da živi treba to malo para trideset_osam hiljada dolara.
Pomozi svete da bolest prodje, za ovog andjela da svetlost dodje.
Manekenka ona, želi da bude, il'' slikar koji raduje ljude.
Čujte svi sveti, čuj i ti Bože, pomozi Andjeli, ako čovek ne može.

Sanja Radojkovic

NAČINI UPLATE

APEL ANDJELINIH RODITELJA

SLIKE


< Poruku je uredio aalisa RR -- 24.9.2012 22:42:21 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here