|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
3.4.2013 16:24:49   
dijana1*
Probala sam iz BiH I ne mozeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
3.4.2013 19:11:33   
nata11
IZVORNA PORUKA: Dana 72
Trbamo se svi stideti, pogotovo oni koi leze na parama i hvale se ciframa i time STA sve imaju. Zalosno

E takve je tesko naterati da daju Dana.
Ja sam poslala poruke, trenutno nisam pri parama jer sam od plate vec uplatila Blicu ali valjda ce i poruke pomoci ovom preslatkom andjelu.


< Poruku je uredio nata11 -- 3.4.2013 19:13:11 >

(odgovor članu Dana 72)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
4.4.2013 13:49:21   
Jole84

IZVORNA PORUKA: imperial

Ja mislim da nema ko nije pomogao ovom malom andjelu,cela Srbija se ujedinila,jos samo malo ja ostalouser posted image


Baš tako,svako je poslao bar poneku poruku,ali ako svako ko može pošalje po jednu,to je već neka cifra. user posted image
Dušica malena user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
4.4.2013 16:09:46   
Anoniman
uspela sam sa gr broja da posaljem, ali mi nije stigla povratna poruka. a sa srp br iz rominga ne mogu da posaljem

(odgovor članu Jole84)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
4.4.2013 16:21:11   
Tinana
Poslala poruku za malu princezu.

_____________________________

Nije srećan onaj koji mnogo ima,već onaj kome malo treba!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
4.4.2013 16:21:44   
Ivanka 75
Poslala sam i stigla mi poruka zahvalnosti od "Decije srce" user posted image
Rasplakala sam se... neko koga ne znam mi se zahvaljuje ali mi duša puna što sam bar malo pomogla, i opet ću.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
4.4.2013 16:56:20   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: imperial

Ja mislim da nema ko nije pomogao ovom malom andjelu,cela Srbija se ujedinila,jos samo malo ja ostalouser posted image

user posted image

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
18.4.2013 15:36:08   
bekabeka
Dobar dan svima!
Ako ikako mozete, molim vas, pomozite ovom malom andjelu koje zivi u uslovima nedostojnim ljudskog bica. Majka ga je napustila, pre toga ga je tukla i maltretirala, a otac ne moze da nadje posao jer nema nikoga ko bi pripazio dete, a u selu nema vrtica. Nemaju socijalnu pomoc jer nema starateljstvo nad detetom, nema novca da putuje do Panceva gde bi se to regulisalo, bukvalno su preziveli zimu na kozijem mleku. Ljudi iz sela su ih zaboravili i nemaju bukvalno nista sem jedan drugog. Otac je voljan da radi da bi svom detetu obezbedio sve neophodno. Kuca u kojo zive je ruina koju svake noci posecuju pacovi, tako da otac mora da dezura kako dete ne bi bilo izujedano. Strahota!!!!! Molim vas i apelujem, ako mozete, pomozite, vase malo njima ce znaciti neizmerno mnogo!
Imate podatke u opsiu videa, ali najbolje je poslati novac, ako nameravate, najobicijom postanskom uputnicom, kako bi im postar to doneo licno, da ne bi morali da stopiraju do grada kako bi dosli do banke.
HVALA VAM!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=fGpij4QCAbI

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
18.4.2013 16:07:37   
bekabeka
Jani Ambruš, decak ima 3.5 godine, izmedju 20 i 25 kg, nosi broj obuce 26/27.
KLIK

< Poruku je uredio lesica RR -- 19.4.2013 6:43:06 >

(odgovor članu bekabeka)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
13.5.2013 20:35:59   
ksenija81

Odvojte malo vremena i procitajte ceo tekst. Malom Veljku i njegovoj mami je potrebna pomoc... Veljko je bolestan, neophodne su mu operacije, a mama je nedavno ostala bez posla...
BUDITE HUMANI i pomozite da se olaksaju dva zivota koja se svaki dan bore sa velikim poteskocama!


POMOZIMO VELJKU

Petogodišnjem Veljku Kovačeviću, sa svojih nepunih 2 godine operisan je tumor na mozgu. Nakon operacije ostao je slep. Od šoka koji je prouzrokovao gubitak vida prestao je da govori, a kao posledicu operacije ima i desnostranu hemiparezu i mišićni spazam. Srećom, posle godinu dana od operacije počeo je da govori.

Kao veliki problem ostalo je njegovo nekorišćenje desne ruke i delimično noge. Pregledom od strane ruskih hirurga u Paraćinu, konstatovano je da bi mu operativni zahvat koliko-toliko pomogao da koristi desnu ruku i da poboljša hod. Veljkova majka Vanja Kovačević, samohrani roditelj, koja sa Veljkom živi sama kao podstanar je uspela da prikupi novčana sredstva (2650 eura) i odradili su prvu operaciju (a biće ih još - pošto se dete razvija).
Pogledajte:
http://www.youtube.com/watch?v=7owbGwpSk5I

Posle odredjenog vremena Veljkovoj majci je takodje bilo potrebno sakupljanje novčanih sredstava (1350 eura) potrebnih za vadjenje matičnih ćelija iz Veljkovih mlečnih zuba, sa kojima će se nadamo u skoroj budućnosti olakšati Veljkov život, kao i dalji razvoj. Pomenuti postupak može se obaviti samo kada su mlečni zubi u fazi ispadanja i više šansi za uzimanje matičnih ćelija nema. Taj novac je takodje prikupljen od strane humanih ljudi.

Od pre dve godine i zdravstveno stanje Veljkove majke nije baš najbolje (posledica svega što je doživela sa detetom, ostavilo je traga). Uz njene učestale epi napade borila se sama sa malim Veljkom kroz život. Takodje i ona je imala operacioni zahvat u predelu glave koji je dao rezultate uz svakodnevnu upotrebu raznih lekova. Na sve to Veljkova majka je dobila otkaz na poslu kao 'višak', gde je radila zadnjih 10 godina. Danas ista nije u mogućnosti da nadje drugi zbog svog zdravstvenog stanja i obaveza sa detetom.

Odgajanje deteta, koje je formulisano kao višestruko ometeno dete u razvoju (rest tumora koji je ostao u glavi, gubitak vida i hemipareza), iziskuje ne samo stalne kontrole, MR, vežbe, lečenje, koje u nekim slučajevima mnogo košta i uveliko prevazilazi njena primanja (kojih više nema).

Veljko se još uvek bori sa tumorom. Iz tog razloga se obraćamo Vama, humanim ljudima, u nadi da možete pomoći u prikupljanju novčanih sredstava za malog Veljka.

NAČIN UPLATE ZA VELJKA

Kod Komercijalne banke otvoren je namenski tekući račun sa kog će se novac usmeravati isključivo za potrebe Veljkovog lečenja.

INSTRUKCIJA ZA UPLATU IZ SRBIJE

Broj namenskog tekućeg računa je 205-9011004187983-17
Broj namenskog deviznog računa je :RS35205903101502048821

INSTRUKCIJA ZA UPLATU IZ INOSTRANSTVA (valuta eur)

Komercijalna Banka AD Beograd
Svetog Save 14
11000 Belgrade, Republic of Serbia
SWIFT:KOBBRSBG
IBAN:RS35205903101502048821

Svi koji zele brz kontakt sa Veljkovom majkom mogu stupiti u kontakt preko FB.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001063872106
Kontakt telefon Veljkove majke:
Mob. 069/4430-226

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu bekabeka)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
13.5.2013 20:44:31   
ksenija81
Takodje, svoju humanost mozete pokazati i kupovinom knjige "Besne pesme" autora Dragise Djuricica, uplatom od 400 dinara (ili vise ako ste u mogucnosti) na ziro racun 160-5500101192300-50 Banka INTESA, naznaka za VELJKA, vaše ime prezime i adresa (da vam se dostavi knjiga).
U periodu od 7.05. do 01.09. sav prihod od prodatih knjiga ide petogodisnjem Veljku Kovacevicu.

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
10.9.2013 9:25:13   
lesica
Drage moje, danas sam se toliko, toliko rastužila... Lenkinog drugara iz vrtića, starija sestra je jako bolesna i potrebna joj je operacija u Turskoj.

Uglavnom, malena je dosad imala operacije u Tiršovoj ali nakon druge stanje joj se jako pogoršalo, toliko da sada ne vidi, ne govori, ne ustaje...

" Anastasija Simonović koja sada ima sedam godina, 2011. godine dijagnostikovan je tumor na mozgu. Operisana je u Tiršovoj, gde nam je pre operacije rečeno da ne može da se izvadi ceo tumor, već 20% mora da ostane. Posle prve operacije Anastasija se super oporavila. Medjutim pre devet meseci je uradjena druga operacija gde nam je doktor rekao da je ceo tumor uklonio. Ali posledice koje traju devet meseci su: izgubila je vid, govor, samo leži, jedino što moze da pomera to je leva ruka.

Doktori iz Tiršove više ne znaju šta da kazu. Poslala sam sve analize za Tursku, ali pre njihovog odgovora već sam sumnjala da tumor nije izvadjen. Doktor neurohirurg Memet Ozek je rekao da hitno mora operacija, da mu se ne svidjaju oči, posle čitanja magneta. Jedina nada i spas za našu ćerku je u Istanbulu. Molim Vas da nam pomognete u skladu sa svojim mogućnostima. Nije nam još stigao e-mail koliko će sve koštati, očekujemo ovih dana što ću postaviti u grupi tog momenta kada stigne.

Svi znamo da operacija košta puno, ja sam otvorila račun u banci da što pre krene akcija za moju ćerku i da što pre odemo gde će joj pružiti pomoć. "

IZVOR


Devizni račun:
RS35250157000675121077
EUROBANK a.d.

Dinarski račun:
250157000374120086
EUROBANK a.d.
Anastasija Simonović

Korisnik oba računa je Anastasijina mama - Snezana Simonovic,Devojacka 10,Mali Mokri Lug,Beograd - pomoc za Anastasiju Simonovic.


Pojedini mediji poput rts-a, blica, kurira su do sad pisali o njoj, ali nažalost pored ovolikog broja bolesne dečice, i njena priča je samo jedna u moru sličnih.


I tako...

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
12.10.2013 11:09:47   
NadaR
Drugari , jedna jako tuzna prica . Ako ste u mogucnosti , svaka pomoc je dobro dosla. user posted image

KLIK


Prilog sa tv-a KLIK


Da dodam jos : Drage trudnice ,molim vas za oprez . Jako je potresno. user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 12.10.2013 11:11:31 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
19.11.2013 0:28:39   
dijana1*
Jos jedna tuzna prica, samo sto je Uni hitno potrebna novcana pomoc a posle problema sa porodicom Ognjanovic humani ljudi su prestali da uplacuju novcana sredstva. Ako je neko u mogucnosti bilo bi lepo da se pomogne ovoj devojcici.

UNA

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
21.11.2013 11:00:45   
salle
KOPIRAM STATUS SANDRE KOVACIC, INICIJATORA AKCIJA ZA MALU TIJANU, ONA NASTAVLJA SA HUMANITARNIM RADOM, TAKO DA DRAGE MOJE, KO JE U MOGUCNOSTI NEKA MI JE JAVI U PP, MOLIM VAS PROCITAJTE, NIJE U PITANJU NOVCANA POMOC, POVEZACU VAS SA SANDROM, AKO ZELITE I MOZETE DA POMOGNETE

Danas me je šokirala činjenica da žene u našem okruženju (za nekoga je Kosovo Srbija, za nekoga ne, ali tu nam je svakako) umesto uložaka koriste krpe, koje ponovo otkuvavaju, pa tako... Strašno. Prijatna kafica sa Sladjana Tesla dovela je do instant ideje koja se mora ODMAH sprovesti u delo.

Naime... odlučile smo da zamolimo za pomoć sve naše drugarice, kume, komšinice, prijateljice, da zajedničkim snagama sakupimo što više higijenskih uložaka i već u petak pošaljemo ženama na Kosovu.

U senci politike, izbora i drugih trivijalnih stvari zaboravili smo na osnovne ženske higijenske potrebe. Molim vas, da se sutra dignemo na noge i nakupujemo, koliko koja može, higijenskih uložaka. S obzirom na brzinu delovanja, ovo važi za vas iz Beograda

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
21.11.2013 11:05:09   
serpica
Nisam do sada videla ovu temu,i bas sam se rastuzila sve price su potresne na svoj nacin,ja sam slala sms-ove uvek kad je trebalo samo ne znam koliko je to pomoglo.Zao mi je sto nemam vise para pa da svima pomognem koliko mogu.
Snele da li akcija vazi i za druge gradove? Koja je procedura? Kome da saljemo?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
21.11.2013 11:18:48   
salle
nazalost za dr gradove ne vazi, samo bgd, jer se sutra salje na kosovo, sandra kovacic sa sladjanom teslom je pokrenula akciju, salje se kolima, i delice se po srpskim kucama


(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
21.11.2013 12:00:42   
serpica
ih bas mi zao,ako bude neso slicno sledeci put javni pa da se i mi iz Nisa organizujemo.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
21.11.2013 12:04:23   
salle
hvala u napred, svakako cu obavestavati user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
21.11.2013 12:09:28   
dijana1*

Jos jedna tuzna prica, samo sto je Uni hitno potrebna novcana pomoc a posle problema sa porodicom Ognjanovic humani ljudi su prestali da uplacuju novcana sredstva. Ako je neko u mogucnosti bilo bi lepo da se pomogne ovoj devojcici.

UNA


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
21.11.2013 12:16:02   
salle

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


Jos jedna tuzna prica, samo sto je Uni hitno potrebna novcana pomoc a posle problema sa porodicom Ognjanovic humani ljudi su prestali da uplacuju novcana sredstva. Ako je neko u mogucnosti bilo bi lepo da se pomogne ovoj devojcici.

UNA



uskoro ce se ozbiljne akcije uraditi za Unu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
21.11.2013 17:57:21   
salle

IZVORNA PORUKA: salle

KOPIRAM STATUS SANDRE KOVACIC, INICIJATORA AKCIJA ZA MALU TIJANU, ONA NASTAVLJA SA HUMANITARNIM RADOM, TAKO DA DRAGE MOJE, KO JE U MOGUCNOSTI NEKA MI JE JAVI U PP, MOLIM VAS PROCITAJTE, NIJE U PITANJU NOVCANA POMOC, POVEZACU VAS SA SANDROM, AKO ZELITE I MOZETE DA POMOGNETE

Danas me je šokirala činjenica da žene u našem okruženju (za nekoga je Kosovo Srbija, za nekoga ne, ali tu nam je svakako) umesto uložaka koriste krpe, koje ponovo otkuvavaju, pa tako... Strašno. Prijatna kafica sa Sladjana Tesla dovela je do instant ideje koja se mora ODMAH sprovesti u delo.

Naime... odlučile smo da zamolimo za pomoć sve naše drugarice, kume, komšinice, prijateljice, da zajedničkim snagama sakupimo što više higijenskih uložaka i već u petak pošaljemo ženama na Kosovu.

U senci politike, izbora i drugih trivijalnih stvari zaboravili smo na osnovne ženske higijenske potrebe. Molim vas, da se sutra dignemo na noge i nakupujemo, koliko koja može, higijenskih uložaka. S obzirom na brzinu delovanja, ovo važi za vas iz Beograda



(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
13.12.2013 21:44:50   
simke
Pomozimo Srni user posted image

< Poruku je uredio simke -- 13.12.2013 21:45:54 >

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
29.12.2013 14:30:33   
simke
TVOJE LICE ZVUČI POZNATO: Ana Kokić trijumfovala i osvojila za Srnu 25.000 evra!

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
28.3.2014 6:31:19   
serpica
Jedan mali andjeo nije upoznao svoju majku,budimo humani i pomognimo Mariji i Daci,jedan sms nama nista ne znaci a njima mnogo
http://www.youtube.com/watch?v=Z6TknDtczeg


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here