|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
24.2.2015 8:44:28   
Anoniman
poslalauser posted image samo da se mali andjeo spase!

(odgovor članu Chipsy)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
24.2.2015 8:52:12   
vonavoj
i ja sam poslala!user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
24.2.2015 8:56:59   
Modessty
Chipsy hvala ti na komplimentu ali daleko sam od divna. Tih pišljivih 100 din je na žalost jedno što mogu da uradim. Ja se stvarno nadam da ćeš i ti otići u Australiju i da ćete tamo naći bolji život od ovog sivila ovde! Ljubim te i ljubni mi onog andjelka i heroja tamo daleko user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
12.3.2015 8:24:19   
Modessty
Moram ovo da podelim sa vama i da citiram autora teksta: "Imamo mi mnogo fenomenalne dece, da... Samo što često umislimo da postoje nešto važnije od njih."

Neka nova lepa Srbija - Blic

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
12.3.2015 8:53:10   
Bibilib
Poslala sam za malu Petru a i za Iliju,link sam postavila u kafani cini mi se...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
12.3.2015 8:58:09   
MakiJ
Poslala i ja za Petru

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
12.3.2015 9:00:32   
Modessty
Bibi postavi link u ovoj temi. Nemoj u kafani. U kafani se lako previdi.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
12.3.2015 9:06:06   
mali_mis
Ja sam probala da posaljem, ali glupi mts je glup. Dobila sam povratnu poruku da mi taj servis nije dostupan, e sad da li je proslo ili ne, nemam pojma.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
12.3.2015 9:07:01   
Bibilib
Evo Mod https://www.facebook.com/srbizasrbe/photos/a.262081517147566.64608.249082291780822/908705515818493/?type=1&theater
Ja sam to vece poslala poruku i okacila link u kafani jer se tamo dosta pisalo a nisam proveravala da li ima ova tema...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
31.3.2015 8:27:03   
Modessty
Naša draga mala hrabra Julija nakon operacije

Women’s and Children’s Hospital performs complex craniofacial surgery on Serbian tot Julija Cukovic

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
31.3.2015 12:19:59   
jess021
Dusa mala, nemam reci.
Zelim i njoj i roditeljima svu srecu ovog sveta!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
31.3.2015 12:30:56   
wivern
Srce malo <3

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
31.3.2015 13:54:37   
Modessty
Hrabrica stiže kući mami za neki dan! Chipsy javinam kako je! i hoćemo sličice mame i princeze! user posted image

Chipsy draga ja ti si divim na snazi! Treba sve to preživeti!!!! Zagrli Juliju umesto nas!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
3.4.2015 8:08:55   
Modessty
Moja lepa Noa!

Fondacija Podrži život - Deca

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
3.4.2015 8:13:47   
branki*
dusa mala,kako je lepa,kako je hrabra i ona i majka njena,rasplakah se user posted image user posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
3.4.2015 8:20:14   
serpica
Hrabrica Mod...nema reci,i jedan veliki user posted image za mamu

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
3.4.2015 8:55:57   
Modessty
Ja baš rekoh Milici da me po nekad plaši ta njena hrabrost i nada i smeh.... Divim joj se zaista!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
3.4.2015 15:19:16   
Chipsy
Predivne su! Nisam znala da je mama ovako mlada, posto cesto pricamo u grupi. Hrabrice user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
3.4.2015 19:48:46   
Ivanka 75
Pogledala sam snimak, plakala sam.... Bravo za fondaciju Podrzi zivot! user posted image

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
5.7.2015 23:57:27   
zece
limonka deliovska iz selo bansko strumica makedonija potrebno i je pomos tko bi mogao da pomogne ona je majka troje dece od koje dvoje su bolne od cerebralnoj paralizi mirce koje e 9 god i boluje od paraliza i simona 9 meseca isto boluje od paraliza i doktori kazu da simona ce da moze da hoda ali potrebno je lecenje u ohrid u makedoniji 2 god ali limonka to nemoze da si priusti jer je nezaposlena i e samohrana majka budimo humani i da pomognemo evo broj na ziro smetka IBANCode-mk0721050166670097 SWIFTCode -TUTNMK 22NLB TUTUNSKA BANKAAD SKOPJE

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
6.7.2015 20:33:13   
zece
molim vas najiskrenije ko itko moze da pomogne na toj sirotoj zeni

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
9.7.2015 20:36:16   
zece
Za ovoj deci ima apel i na makedonskoj ringeraji ako itko zeli moze da procita apel za pomoc za mirce i simona deliovski

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
7.8.2015 8:47:52   
Modessty
Nišlijka Ana Tasić od rođenja se bori sa oboljenjem srca.
Nakon tri operacije, uz povremene intervencije, živela je kao zdrava osoba, dobila je ćerku, koja sada ima šest godina. Danas Ana ima 34 godine, i stanje joj se jako pogoršalo.
U bolnici je, i u Srbiji za nju nema leka. Ima zakazan pregled za 18. avgust u Beču, gde joj stručnjaci nude nadu u potpuno izlečenje. Ipak, za to je neophodno 57.000 evra.
Ana kao samohrana majka i nezaposlena osoba, taj novac nema. A od toga joj zavisi život.
U Komercijalnoj banci,
za devizne uplate IBAN: RS35205903100356654003
Ime: Slađana Stanisavljević (Anina majka)
Adresa: Branka Krsmanovića 7/9
Niš, Republic of Serbia
U banci Intesa,
Za dinarske uplate račun je: 160-5400100066137-44
Ime: Slađana Stanisavljević
Adresa: Branka Krsmanovića, 7/9


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
7.8.2015 8:49:07   
Modessty
user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
28.9.2015 15:24:03   
wivern
Ima li neko iz beograda da ima toplu garderobu za decaka od 8 godina, u pitanju je mali Zoltan sa Horgosa. Zivi sam sa bakom i nemaju nista, a u bg-u je trenutno akcija skupljanja garderobe i igracaka za decaka.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here