|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stan ili kuća?
15.3.2011 23:04:42   
lanajelena
Nisam zivela u kuci ali se slazem sa Anck...jedino sto ja ne znam sta moje komsije kuvaju a bas sam radoznala user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Stan ili kuća?
26.3.2011 12:25:38   
nencydrew
Glasam za kuću, pošto đivim u istoj, a kad sam živela u stanu, palo mi je teško.Jedino što je teško za održavanje.Ma, najbolje i kuća i stanuser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Stan ili kuća?
26.3.2011 12:53:55   
bubulence
zivela sam u kuci a sada u stanu i mastam, sanjam da se vratim u kucu... svesna sam da ima vise posla ali me guuuuusi stan, mala terasa, komsinicin pasulj, pijani komsija koji pokusava da otkljuca moj stan umesto svog, i moj jadni auto (koji smo morali da prodamo jer je unisten od obijanja na parkingu, lupanja loptom po njemu, razbijenim svetlima...), i srce mi se cepa kada pomislim da moje dete sutra treba da odraste bez dvorista....
a u kuci: prvo i ono za cim najvise zalim je dvoriste i sto na sredini za ispijanje jutarnje kafe, mala bastica sa zutim cvecem, ograda od belog kamena, dnevna soba u staklu sa pogledon na vrt, parking mesto samo za nas auto, nocu da 'slusam' tisinu a ne komsijin vodokotlic....
eto, sada mi se place sto zivim u stanu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Stan ili kuća?
26.3.2011 15:19:57   
Anoniman
Ja glasam za stan. Iako je sve kako pisete, meni nedostaje stan. Kad bi mi neko dao da biram ja bih stan i to na zadnjem spratu, dok bi moj mm prvi. Medjutim, za sada mi ostaje kuca, moje prizemlje i rodjaci na spratu koji nemaju osecaj da ispod ima nekog, tako da bih radije slusala komsijin vodokotlic. Pozdravuser posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Stan ili kuća?
26.3.2011 15:38:41   
bubulence
e bas si me nasmejala sa vodokotlicem...
evo ja sam u stanu a iznad mene detence od dve godine i ceo dan voza bicikl po stanu... kao da mi po mozgu ide... a primetila sam da dete uopste ne izvode napolje, ne znam da li sam ih do sada videla 5 puta u setnji za 4 godine...
ma sve ima svoje prednosti i mane...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Stan ili kuća?
26.3.2011 15:41:04   
Alexis79
Mi smo trenutno u stanu ,ali tragamo za kucom .
I glasam za kucu .Zivela sam u kuci a sad smo u stanu i KUCA RULES user posted image user posted image
Primitivizam komsiluka u mojoj zgradi me mnogo nervira

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Stan ili kuća?
14.8.2011 22:51:21   
Anoniman
Muzu su odobrili kredit....A ja sam pocela da tragam...Dakle, kuca ce biti 90% prizemna, sa 100-120 KVM u osnovi i imam tri opcije za njen izgled, a planovi mi odgovaraju na sve tri kuce...Iznutra su super rasporedjene prostorije, bas po mom ukusu...
Nisam znala gde, pa slike svojih alternativa kacim ovde...Mozete i da izglasate koja vam se najvise dopada...uvazavam misljenjauser posted image
user posted image
user posted image
user posted image


(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Stan ili kuća?
14.8.2011 22:52:03   
Anoniman
I da, stan-kuca---definitivno kuca...Nudi vecu privatnostuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Stan ili kuća?
14.8.2011 22:58:07   
maslackic
glasam za kucu...sto kaze Verka veca privatnost...

Inace,Verka glasam za drugu...volim ove izbacene delove kuce,kako li se vec zove,nise??

user posted image user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Stan ili kuća?
14.8.2011 22:59:36   
bubulence
kuca, kuca i samo kuca a ona druga je definitivno moj favorituser posted image .
prizemna, sto je divno, mnogo prozora, znaci osvetljena jos ako i dvoriste uredis ovako... bice kao u bajci...
ko radi ove kuce sto si stavila? i ja sam u fazi razgledanja...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Stan ili kuća?
14.8.2011 23:01:16   
Anoniman
Ja glasam za treću! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Stan ili kuća?
14.8.2011 23:02:45   
Maya21
i meni je treca prelepa! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Stan ili kuća?
14.8.2011 23:04:26   
minavb
Treca. Ja volim stan, oko kuce mnogo posla. Nego zVerka, jel pravite ili uzimate montaznu?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Stan ili kuća?
14.8.2011 23:04:43   
maslackic
meni se recimo i OVA dopada a za volim veeelike prozoree...jedva cekam da imam moju kucu...

Moja kucica moja slobodica user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Stan ili kuća?
14.8.2011 23:07:49   
degu
Kuća definitivno user posted image imala sam priliku da živim i u stanu i u kući i u pravu si što se privatnosti tiče user posted image
Meni je prva favorit :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 90
   [Obrisana poruka]
14.8.2011 23:09:41   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 91
   [Obrisana poruka]
14.8.2011 23:10:02   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Stan ili kuća?
14.8.2011 23:13:16   
Anoniman
Bubulence, imas montaznih kuca san snova....Stede vreme, ali su za 5-10 hiljada evra skuplje. a posto cemo mi toliko dati za dozvole (jer ne daj ti Boze da nesto pocnes, a nemas sve dozvole, odmah se pojavi neki cika koji ti nalozi zaustavljanje gradnjeuser posted image ), a i brat mi ima konekcije sa distributerima gradjevinskog materijala, mi cemo ici na zidani, a ne montazni tip.
Slike sam skinula sa nekog hrvatskog gradjevinarskog sajta, sa planovima. U principu, sve koje mi se svidjaju imaju ogromnu dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnicic, kupatilo i dve do tri male spavace sobe. Mi cemo dodati i garazu i ukopati mali podrum, da ne bi dodavala spajz. I kad je sagradimo, napravicemo prostoriju za ugradni plakar, jer ne zelim ormare u kuci.
I da, imamo veliki plac, pa cu moci da napravim lepo , zeleno dvoriste, sa puno cveca i drveca. Volim cvece i zelenilouser posted image
I stavicu PVC koji imitira drvo...Hocu toplu kucu. Meni se takodje jako svidja sto su ove kuce pune svetlosti.
Mi smo poceli da racunamo i izgradnja ove kuce ce nas izaci 20000evra, siva gradnja+PVC+struja+voda. Moj muz ce raditi podove, a ima mnogo drugova koji ce mu odraditi velike stvari u kuci. On nije za sada nista stvorio, ali je ljude jako zaduzio i to ce nam biti velika pomoc i usteda. Vec su se sami i oglasili kad su culi da cemo da gradimo. Kontam da cemo za 30000evra sve zavrsiti, sto je dzab-dzabakauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Stan ili kuća?
14.8.2011 23:15:36   
minavb
Gde zidate?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Stan ili kuća?
14.8.2011 23:17:40   
tijatija
Stan i vikendica na planini user posted image Tako je kod nas user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Stan ili kuća?
14.8.2011 23:18:23   
Anoniman
U Zeleznikuuser posted image
Moj svekar je smirio strasti. Nesto planiraju da se povuku u selo pored Sapca, da ovu kucu ostave mladjem sinu, a do kraja avgusta ce polovina placa biti prevecena na Milosevo ime.user posted image
Hvala Isusu....tamo im kucica zuji prazna, a oni ovde jedu g***user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Stan ili kuća?
14.8.2011 23:20:19   
minavb
E  bas mi je drago. Zovi da se zarakijamo kad udarite temelj.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Stan ili kuća?
14.8.2011 23:21:39   
Anoniman
Hhahahah.......ocem...Zovem te na mrs, da dignes holesteroluser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Stan ili kuća?
14.8.2011 23:21:50   
bubulence
gledala sam mnogo sajtova i nekako vecina ima mnogo kvadrata a malo prostora... u principu meni je najbitnija dnevna soba i kuhinja, to mora biti veliko i osvetljeno, a spavace sobe mogu imati i po 10 m2... da stane krevet.. ovo za plakare sto si rekla i se jako dopada, mislim da je jako prakticno.
znaci i ti hoces kucu sa dusom... uh, ja sanjam o takvoj ali narednih godinu dana verovatno necemo moci da je priustimo...

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Stan ili kuća?
14.8.2011 23:24:57   
minavb
IZVORNA PORUKA: verolino

Hhahahah.......ocem...Zovem te na mrs, da dignes holesteroluser posted image

Ja cu da donesem rakiju, a ti umesi lebac i daj neki sira, nista vise ne treba. Vec znam da cemo da pevusimo kafanske pesmiceuser posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here