|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stan ili kuća?
22.11.2014 16:08:02   
Kata90
kucauser posted image ,stan mi je kao da si u zatvoru......

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu snezap)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Stan ili kuća?
22.11.2014 16:56:47   
Klarita
Zivim u kuci ali kao da sam u stanuuser posted image mislim da u mom slucaju ipak stan u stambenoj zgradi bi bio idealan user posted image Ovako smo poseban ulaz sa svekrom i zaovom, u dvoristu u kuci zivi tetka mm sa sve muzem i dve cerke, namocor do namcora user posted image user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Stan ili kuća?
22.11.2014 17:41:33   
Mala Elena
Uzivanciju u svom dvoristu ne moze nista da zameni ...pa leto- kosenje trave, sredjivanje bastice ,rostilj , suncanje, pa zima- ciscenje snega, kicenje dvorisne jelke za n. g. .....ih! Mastam user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Stan ili kuća?
22.11.2014 18:57:36   
veselicaa
Zivim u kuci i mislim da je bolje ziveti u kuci,zbog dvorista i ostalih pogodnosti za decu,ali bih mnogo volela stan u vecem gradu user posted image user posted image Nisu npr user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Stan ili kuća?
22.11.2014 20:12:25   
big mum
Oduvjek živim u stanu i baš mi je dosadilo,voljela bih da živim u kući da mogu izaći na dvorište da pijuckam kaficuuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Stan ili kuća?
23.11.2014 0:54:24   
Klarita

IZVORNA PORUKA: big mum

Oduvjek živim u stanu i baš mi je dosadilo,voljela bih da živim u kući da mogu izaći na dvorište da pijuckam kaficuuser posted image

Evo kod mene ces. Taman da rasteramo bagru user posted image od zelenila u dvor imam pola metar siroko 50 m dugacko uza komsijski zid neku travuljinu a na zid brsljanuser posted image Sve je teca izbetonirao, smeta mu zemlja i trava jer je iz sela stigaouser posted image niko nas nis' nije pitao, sta da se radi...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Stan ili kuća?
23.11.2014 1:18:42   
wivern
Kuca definitivno. I to saS ogradu od 5m, da komsije ic ne mogu da vide user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Stan ili kuća?
23.11.2014 9:23:13   
nata11

IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: big mum

Oduvjek živim u stanu i baš mi je dosadilo,voljela bih da živim u kući da mogu izaći na dvorište da pijuckam kaficuuser posted image

Evo kod mene ces. Taman da rasteramo bagru user posted image od zelenila u dvor imam pola metar siroko 50 m dugacko uza komsijski zid neku travuljinu a na zid brsljanuser posted image Sve je teca izbetonirao, smeta mu zemlja i trava jer je iz sela stigaouser posted image niko nas nis' nije pitao, sta da se radi...


Ista sudbina Branki user posted image Zivim na selu a dvoriste celo u betonu. Dva stabla breskve i jedan jorgovan. Tolko user posted image

_____________________________





(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Stan ili kuća?
23.11.2014 10:04:02   
vikiveki
Kuća,zbog dvorišta i svega ostalog...mada moram priznati nikada nisam živela u stanu,ali mislim da ne bi ni mogla da non stop razmišljam da li sam glasna komšijama iznagd ili ispod i da li su mi deca bučna...ovako imam veliko dvorište sa jedne strane komšijsku njivu,sa druge voćnjak a samo sa treće imam komšijsku kuću tako da kada deca puste muziku niko se ne žali na bukuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Stan ili kuća?
23.11.2014 10:08:16   
Torbica
Kuca naravno, dvoriste nas spasava!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Stan ili kuća?
23.11.2014 10:12:52   
emicaa
Kuća naravno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Stan ili kuća?
23.11.2014 11:33:24   
mamica 91
Stan, stan i stan !!! ovo "leto" nisi mogao travu da nakosis, svaki dan si mogao da kosis, mi imamo ooogromno dvoriste i livadu blizu kuce oko 20ak duluma koju kosi 2 puta u sezoni jedan komsija on drzi ovce na selu pa im nosi... pa dok doceka da ta travuljina naraste do te mere za kosenje ja osedim... mrzim dvoriste, mrziiiiim user posted image !!!

Ili mi mozda samo fali bastovan user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Stan ili kuća?
23.11.2014 12:41:32   
Mala Elena
Fali bastovan user posted image
Meni stan od 100 kvadrata ne bi smetao, da ima terasicu i veliku dnevnu sobu da ne stvara osecaj da sam u "zatvoru".

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Stan ili kuća?
23.11.2014 13:41:20   
milicicak
Stan, stan i stan user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Stan ili kuća?
23.11.2014 16:24:30   
big mum

IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: big mum

Oduvjek živim u stanu i baš mi je dosadilo,voljela bih da živim u kući da mogu izaći na dvorište da pijuckam kaficuuser posted image

Evo kod mene ces. Taman da rasteramo bagru user posted image od zelenila u dvor imam pola metar siroko 50 m dugacko uza komsijski zid neku travuljinu a na zid brsljanuser posted image Sve je teca izbetonirao, smeta mu zemlja i trava jer je iz sela stigaouser posted image niko nas nis' nije pitao, sta da se radi...



Afkors,sa sve minjakuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Stan ili kuća?
23.11.2014 23:01:25   
Vatrena
kuća i sto puta kuća i svoja slobodica,posebno radi dece.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Stan ili kuća?
30.11.2014 11:08:57   
soni
sve stvarno ima svojih prednoti i mana...mi imamo stan... ali je buka..komsije su uzas... razmisljamo o kupovini kuce al ovde u norveskoj je nikada zagrejati necemo a ja volim toplo...sta radite user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Vatrena)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Stan ili kuća?
30.11.2014 13:01:09   
choopa choops
Kuća ako ima:
-svoje dvorište
-pristojno je udaljena od drugih kuća
-dobru izolaciju.
Ako nema ovo gore, onda stan.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Stan ili kuća?
30.11.2014 13:17:43   
soni
ovde se ljudi greju na struju , drva su preskupa i ne gomilaju ko mi.... a te kuce sto grejes na struju su uvek hladne ..ne znam

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Stan ili kuća?
30.11.2014 13:22:51   
choopa choops
Da, zato što je kod vas struja jeftina (u odnosu na plate). Meni dođe račun i oko 200e, ako uključim sve radijatore. Što ne radim, jer je zbilja mnogo user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Stan ili kuća?
30.11.2014 13:24:24   
soni
jeste...ja mislim da platimo manje struje nego mama u srbiji

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Stan ili kuća?
27.12.2014 7:47:27   
Maraj
Ja sam za stan mm za kucu. On je najvise za kucu izmedju ostalog sto oko 110e dajemo svaki mesec za centralno grejanje u bg-u u stanu

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Stan ili kuća?
27.12.2014 8:17:00   
Trcosava
Maraj, iskreno da mi neko ponudi sad da dajem 110€ mesečno i da imam ceo topao stan - odmah bi dala.
Ovako godišnje za dve peći se daje oko 700€ za drva, a greju mi se samo 2 sobe. Plus struja koja je oko 100€, zimi i više kad moram da grejem kupatilo, kuhinju..

Ok, kapiram ja 'kućica svoja slobodica' ali mi je pun klinac loženja, donošenja drva, pazi koliko ćeš da uključiš radijator i sl.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Stan ili kuća?
27.12.2014 8:23:40   
Maraj
Pa to i ja tako razmisljam al mi za stan damo oko 1300 e godisnje.mm ludi i sve vise spominje kucu. Meni ne pada napamet da lozim a on zeli pelet i ne znam sta jos da ugradi...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Stan ili kuća?
27.12.2014 8:29:25   
NadaR
I ja bih sad rado u stan. Bem ti zimu.Cim negdjr odes, ohladi se a napolju minus.
Nocas se nismo budili da nalozimo I evo jutros 21 stepen.Zimaaa! :(

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here