|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stan ili kuća?
14.3.2013 18:51:00   
minnica
Otkad živim u kući vidim koje su prednosti u odnosu na stan, naročito za decu. Definitivno sam za kuću!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Stan ili kuća?
14.3.2013 18:56:16   
Didy

IZVORNA PORUKA: isidora88

ja mastam o kuci i malom dvoristu, tek tolikom da imamo gde da sednemo i da se deca igraju, znaci ne baste i tako to, jer necu da imam obavezu da mi treba 5 dana da pokosim i tako to.
kucu bismo montaznu napravili i ono sto bih jako volela je da ogradimo ceo plac nekim zidinama, da imam svoju privatnost,a ne da mi svi gledaju u dvoriste i prozore.


Nas plac je taman toliki. Nema mesta ni za bastu, a ako bismo napravili garazu, ne bi bilo ni malo trave. I ogradile nas komsije sa svih strana, posto smo mi poslednji sagradili nasu kucu. Znaci kuca i trava za decu i to je to.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Stan ili kuća?
14.3.2013 19:44:21   
viking
Što sam starija, to više želim kuću što dalje od grada.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Stan ili kuća?
13.6.2013 9:33:31   
gabrijelaaa
zivela sam i u kuci i sada zivim u stanu sa muzem i decom i svekrom i svekrvom i iskreno ja sam vise za kucu...ovih 54 kvadratauser posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Stan ili kuća?
13.6.2013 9:36:11   
lanajelena
Oduvek zivim u stanu i kad odemo u Nis u nasu kucu ja ne znam da se ponasam,brzo mi dosadi dvoriste i kao kucna buva sedim u kuci,ali zbog dece bih volela da kupimo kucu ,samo sto je u Novom Sadu jako tesko na lepom mestu uzeti kucu user posted image

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Stan ili kuća?
13.6.2013 9:58:08   
mamamikka
kuća, volim dvorište

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Stan ili kuća?
20.1.2014 17:05:15   
dunja RR
I ja ..
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Živela sam i u stanu i u kući, i kažem STAN! A vi?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Stan ili kuća?
20.1.2014 18:33:32   
nata11
Mala prizemna kuca sa velikimmmmm dvoristemuser posted image

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Stan ili kuća?
21.1.2014 1:38:38   
17 joka
I ja sam zivela i u stanu i u kuci i iskreno meni odgovara i jedno i drugo, bitno je da sam tamo gde mii se sviđa i sa onima koje volim!

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Stan ili kuća?
21.1.2014 19:49:41   
NadaR
Mislim da bih se ugusila u stanu . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Stan ili kuća?
24.5.2014 16:31:19   
anci kv
za zimu stan,a preko leta kuća sa velikim dvorištem

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Stan ili kuća?
24.5.2014 23:14:56   
dijana1*
Sve ima svoje prednosti i mane. Trenutno zivim u stanu i zadovoljna sam. Ali bilo bi lepo leti imati kucu i veliko dvoriste da mogu deca da se kupaju u bazenu, da rostiljamo i uvece sedimo.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Stan ili kuća?
25.5.2014 7:46:14   
Anck Su Nmaun
Meni je stan skroz OK, znam kakav rob postanes kuci. Ali da ispred zgrade ima lepo uredjeno igraliste -zelenilo. To je onda idealna kombinacija!user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Stan ili kuća?
25.5.2014 8:28:08   
Trcosava
Sigurno sam već pisala. Do sada sam samo po kućama živela (kod mojih, sa bivšim, sada sa sadašnjim) i duša mi vapi za stanom. Samo zbog grejanja.

Drugo - i stan i kuća su sigurno dobri kada živite SAMI!

Meni je zlo od kuće jer je ona 'rupa bez dna'. Kul je kad je kuća nova, pa nema ulaganja. Ali kad dođeš u kuću kao što sam ja došla koja vapi za menjanjem stolarije, postavljanjem spoljašnje izolacije, postavljanjem radijatora... a ti nemaš odakle. Šta onda? I sad će neko sigurno reći, pa i u zgradama se obnavlja krov, fasada.. da, ali ne moraš da pljuneš 16000€ sam, već se (ok veći trošak sigunrno) deli na stanovnike.

Na stranu što ova kuća nema ni trunku sunca, pisala samnegde - da mi arhitekta padne šaka - golim rukama bi ga zadavila!!!!

Ima jedna kućica ovde u selu, kad bi to imala - bila bi srećna. Ima ogromno dvorište, terasu za sedenje i OGRAĐENA JE (ovde inače skoro ni jedna kuća nema ogradu i to me užasava!).

Evo slike (inače je to 3 kuće od mene, prodavala se - kupili je neki strendžeri i sada izdaju)
user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Stan ili kuća?
25.5.2014 9:00:38   
nata11
Trco meni je toliko tamna dnevna soba da ujutru u 9 palim svetlo user posted image sta da ti kazem. Zivim na selu a dvoriste mi je u betonuuser posted image , kuca mracnaaa mracnaa i to sve relativno skoro zidano pre nekih 15-tak godina sve ima plan arhitekte. I ja sam milion puta pomislila ko li mu dade diplomu.

P.S. Kuca je bombonica.

< Poruku je uredio nata11 -- 25.5.2014 9:01:06 >


_____________________________





(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Stan ili kuća?
25.5.2014 9:43:53   
Trcosava
Nato, ode i sa istočne i sa zapadne strane brda. Sunce imam na terasi 2 sata (od 10 do 12h). Prozora nema, samo balkonska vrata. Krov spušten te tako ništa ne prolazi. Sa zapadne strane gde ima i najviše sunca je stavljena kuhinja, kupatilo i wc - dakle nema prozora. Dugačka terasa (široka 1m, duga 8) je postavljena na severnu stranu. Bašta takođe na severnu stranu. Kuća je rađena pre 30.k godina, ima i ona plan, ali nije rađeno po njemu (predviđeno je podizanje krova iznad vrata da bi bilo više sunca) i jedan zid nije postavljen.

Wc nema slivnik na podu, a odvojen je od kupatila. Kad treba da ribam wc muka me uhvati.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Stan ili kuća?
25.5.2014 9:44:55   
Torbica
Kuca!
Mis mo pravili, okrenuta je na istok, pa je svetlo tj od jutra je sunce u dnevnoj i trpezariji. Slazem se da je zahtevnije od stana, ali zato komfornije deci. Svoje dvoriste, svoje igraliste, svoj bazencic, svoja slobodica. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Stan ili kuća?
25.5.2014 14:56:33   
Didy
Nasa kuca je isto okrenuta istok-zapad i ima bas mnogo svetla. I svuda imamo balkonska vrata i to bas velika, pa je bas svetlo. I mi grejemo zimi celu kucu jer nije velika i ima odlicnu izolaciju, tako da je nama zimi u kuci toplije nego sto nam je bilo u stanu. A racun za grejanje na godisnjem nivou ne bude preko 600 evra kad se svi meseci saberu. Grejemo se na gas i imamo programirano da se samo pali. Ujutro ustajemo u toplo, uvece smo podesili da ne ide ispod 19 stepeni.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Stan ili kuća?
25.5.2014 15:13:11   
Anck Su Nmaun
Joj to kad je tamno u kuci bas mi je grozno. Ja sam zivela neko vreme u jednom stanu to sunca nije gledalo, tako mracno i tamno . Mrzela sam to user posted image
Ja volim kad me ujutru sunce probudi i ja se lepse osecam! Sad nam je ujutru sunce a zalazi s bocne strane , ako mi bas semta ( a nesmeta) spustim s te str. roletnu.

Meni ne fali kuca definitivno, ceo zivot sam zivela u njoj , il se ne ogrejes il se ogrejes pa te zestoko opali po dzepu. A da se radi ima Uveeek, ali uvek.
Samo mi ne dostaje dvoriste zbog dece.... to bas user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Stan ili kuća?
25.5.2014 16:15:37   
Ana RR
Trco, preslatka je kućica, obožavam prizemne kuće user posted image

Ja sam živela 11 godina u kući, pa onda 16 godina u stanu i evo sad već 7 godina u kući. Po mom ukusu je veći stan sa terasom ili manja prizemna kuća sa dvorištem, u ovom trenutku bih pre odabrala stan. Imam dvorište ali ništa mi preterano ne znači jer smo mi na drugom spratu pa kad izvodim Marka napolje spremam se kao da idemo negde u park. Volim prizemne kuće čija je dnevna soba povezana sa dvorištem pa pustiš dete samo napolje, čim otvoriš oči izađeš u dvorište. To je uživancija.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Stan ili kuća?
25.5.2014 16:27:50   
vikiveki
Ja sam za kuću,pošto volim da imam veliko dvorište deci za igru...a i meni za cveće

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Stan ili kuća?
25.5.2014 17:07:35   
nata11
Joojjj Trco kod tebe jos gore nego kod mene. user posted image Ja bar imam na spratu tri spavace sa balkoncima pa bar tu imam svetla.
A da u kuci uvek ima da se nesto radi, investira to je tacno.

_____________________________





(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Stan ili kuća?
25.5.2014 17:12:49   
anci kv
kuća je rupa bez dna,iziskuje i vreme i novac,al dok sva dvorišta i cveće sredim,ostane mi malo vremena za uživanje ali opet bar možeš roštilj da raspališ kad hoćešuser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Stan ili kuća?
25.5.2014 17:40:29   
Žapkić
Anči, potpuno si u pravu.
Mi zivimo u našoj kući 30 godina i uvek ima nešto da se radi na njoj. Što kaze moj brat:"Taman jedno središ i zategneš, drugo već stiglo za popravku!"user posted image Ali, kuća je kuća. Ne bih mogla da zamislim a izvedem dete na beton ispred zgradde da se igra. Valjda zato što sam odrasala u kući sa velikim dvorištem i zato što i moje dete tako raste.
Doduše, stan isto ima svojih prednosti...
Ipak, ja iše volim kućuuser posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Stan ili kuća?
22.11.2014 16:03:12   
snezap
kuca sa dvoristem, ma milina..

_____________________________

Moja sreca je dva puta veca <3 Filip i Mihajlo <3

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Kilaza jednogodisnjaka
Admin

Dete od godinu dana treba da utrostruci pododjanu tezinu. Vasa beba:

je imala par kila manje (17%)

je dostigla tu vrednost (54%)

je imala par kila vise (25%)

je imala mnogo vise (4%)


Ukupan broj glasova: 72

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here