|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
15.4.2011 0:37:14   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: BubaMira


IZVORNA PORUKA: viking RR

Moj kuva i to redovno. Oko 80% kuvanja u kući on obavlja. Na radost svih.


Napokon kod nekog situacija kao kod mene . Već sam bila počela da se sramotim user posted image .


Nemas za sta da se sramotis user posted image Ja bih prva sve dala da sam u tvojoj kozi sto se toga tice user posted image Mrzim da kuvam, mrzim! user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
15.4.2011 0:39:48   
Anoniman
Ćao , šic , mic , micika user posted image . Ne sramotim se više user posted image .

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
15.4.2011 0:44:43   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ćao , šic , mic , micika user posted image . Ne sramotim se više user posted image .


user posted image
Poslacu MMa na obuku, vazi? user posted image Pa da mogu i ja da stavim na status ono o gulashu user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
15.4.2011 0:45:59   
Anoniman
Pošalji ga na obuku kod MM , mada on baš i ne miriše Novljane (pojmanemamzašto user posted image user posted image )

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
20.4.2011 22:16:31   
Olga75
quote]IZVORNA PORUKA: hera

Da li vam muz kuva? MM  kuva kad god moze i to sto skuva je super. Samo kad bi jos i sudje oprao..

IZVORNA PORUKA: bebać

Jednom u mjesecu...ali kad skuha meni toliko bude ukusno(valjda štoi ja nisam pravila) šalim se

Ali kotlić i roštilj obožava,i sad kako je došlo ljeto,znam,o na balkonu roštiljat često..on to sve pripremi...a i na selo kad odemo isto raspali roštilj i kotlić,radujem se ljetu

Sudje i sklanjat nikad ne čisti i ne pere,to ostane meni...ali navikla sam se!


IZVORNA PORUKA: Anastazija

Kad hoce - radi sve.. osim peglanja... Kad nece - ni kafu ne zna da skuva..

IZVORNA PORUKA: Anoniman

hehe....moj zna da stavi sve na sto...i da skloni...chak i sude opere i raspremi....ali da skuva...osim palachinki i roshtilja...i kafe,chaja.....ne zna nishta.... mada ni ja neznam puno vishe od njega 

IZVORNA PORUKA: Sneža

Moj mm pravi to jest peče fenomenalan roštilj,sjajne pice,kokice,zna vikendom da mi skuva kafu ujutru i donese mi je u krevet,ja mrzim da pečem palačinke pa i to on radi,i to je dosta od njega u kuhinji jer zna da napravi takav haos posle njegovog kuvanja da je to strašno!

IZVORNA PORUKA: Verus RR

mm u kuhinji-ko muva bez glave

IZVORNA PORUKA: afrodita

IZVORNA PORUKA: Verus

mm u kuhinji-ko muva bez glave


mm u kuhinji-ko sapeta strina



IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: afrodita

IZVORNA PORUKA: Verus

mm u kuhinji-ko muva bez glave


mm u kuhinji-ko sapeta strina




mm u kuhinji ko hodža u crkvi

quote]IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Pa dosta toga znam da sprema ali ruske kape su mu fenomenalne! Ubio bi me da zna da ovo za ruske kape pisem!

IZVORNA PORUKA: Nada RR


IZVORNA PORUKA: Anastazija

Kad hoce - radi sve.. osim peglanja... Kad nece - ni kafu ne zna da skuva..

Kod mene je upravo ovako. Kad mu se da, sve hoce. A kad nece, nema sile da mrdne.
Mada,od kad je beba tu, mora da hoce. Radije petlja po kuhinji i pere sudje nego recimo pegla

IZVORNA PORUKA: mamanp

MM u kuhinji - .
Bas me nasmijaste.
Bude on u kuhinji ali samo kad zaviruje po serpama i tanjirima i kad nabije glavu u frizider da vidi imal sta da pojede.

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Moj mužić zna da kuva, i baš fino kuva, posle toga opere sudove, prebriše šporet, i obriše pod u kuhinji!

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Moj mužić zna da kuva, i baš fino kuva, posle toga opere sudove, prebriše šporet, i obriše pod u kuhinji!


Tasho zavidim ti

moj sve ovo osim brisanja poda ... tacnije zna jako dobro skuhati (vrlo rijetko...al zna) a sudje zna ubaciti u mashinu .... a pod u kuhinji i sporet ostanu ko iz onih reklama za razne datardžente ... al prije nego vrijedna domacica ne skonta da cilit bang to radi sam


IZVORNA PORUKA: Anoniman

I moj deo ubaci u mašinu a deo opere.  Ali zaista sredi i sve ostalo, šta će jadan, zna da ja neću, pa neko mora.

IZVORNA PORUKA: Anoniman

moj zna da svake sedmice dojde djevojka koja cisti generealno svu kucu pa ga se to ne dotice puno


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
20.4.2011 22:21:11   
Olga75
IZVORNA PORUKA: Debeljuca

ma samo i izigrava domacicu .... sto je pocelo da me nervira....

IZVORNA PORUKA: Anoniman

pa eto bar nekog hajra i od njega 

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

moj zna da svake sedmice dojde djevojka koja cisti generealno svu kucu pa ga se to ne dotice puno


Ma dođe i nama jednom nedeljno, ali nam je kuhinja na sred stana, a klizi ako se ne obriše.

IZVORNA PORUKA: Anoniman

to plocice na podu? mrzim ih 

IZVORNA PORUKA: Ana RR

MM ne ume da kuva ali voli da mi pomogne dok nešto pravim i da uči. Voli da peče palačinke i da sprema roštilj.
Sve ostalo od kućnih poslova radi, što radim ja to radi i on. On oriba kupatilo, opere prozore, glanca šporet, usisava, briše parket, raširi veš... Volim što je takav, zajedno živimo u ovoj kući i zajedno i treba da je održavamo. Nervira me naš kum koji je u fazonu Ma ja mogu samo da usisam i to ako sam dobre volje!



IZVORNA PORUKA: Dora

MM kuva i sve radi kad vidi da sam umorna. I dobro kuva!
Ali, dok ne jedem, ne ulazim u kuhinju da mi ne presedne ručak od haosa koji napravi
Ali, vredi, jer ja više volim bilo šta drugo nego da kuvam!!!
MRZIM KUVANJE i zato, živeli oni koji kuvaju kad nas baš, baš mrzi!!!



quote]IZVORNA PORUKA: Tara

Mm kuva, on je majstor za kuhinju,
i uziva da sprema
Tako da ja ne kuvam
i nikad mu nije tesko




quote]IZVORNA PORUKA: Tara

A sto se tice haosa koji napravi,aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zato smo se podelili,on kuva, ja postavljam sto ,rasklanjam ,perem sudove
tj.sve stavim u masinu


IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

mV voli da pravi nekad nesto... pre neki dan je mesio sam testo za picu i spremio je, uf ala je bila dobra! Spremao je i ruske kape... 

IZVORNA PORUKA: gagi

Mrzim kada vidim muza u kuhinji.


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
20.4.2011 22:21:26   
Pilence81
Jedino sto znam a znam da nije za pohvalu jeste da mojoj devojcici napravim sve od kasica,a za kuhinju sam totalni bauk,moj muz je glavni za sve specijalitete.Tu su mi odresene ruke BOGU hvala user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
20.4.2011 22:25:37   
Olga75
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mm i ja podjednako vreme provodimo u kuhinji (kao i u obavljanju ostalih kucnih poslova). Super sve kuva, osim sto nikada ne sprema kolace.
I da, podrazumeva se da kuhinja blista kada izadje iz nje, sto priznajem kod mene nije slucaj, ja posle rucka prvo pijem kafu uz tv, pa onda stavljam sudove u masinu.


IZVORNA PORUKA: Anoniman

mm ume meni da skuva kafu, ume da napravi divnu salatu i to je to..
svim ostalim poslovima bavimo se zajedno ali kuvanjem samo ja...

i isto priznajem...on kad pere sudove ili sredjuje kuhinju, ona izgleda savrseno...


IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Mm ispece sebi ponekad krvavi biftek, jer se meni gadi da to pravim i posle toga perem sudove, ne znam zasto...ali to je jedino sto pravi, sve ostalo,ako treba ceo dan, spremacu sama, radije nego da vidim sve lonce,serpe i tanjire uprljane...A i ja volim da kuvam, pa on nema potrebe

quote]IZVORNA PORUKA: New Mom

Mm kuva u suštini vikendom, što ja obožavam. Nikad ga ne mrzi da mi pravi palačinke. I super je što sve sredi za sobom.
Obožavam te trenutke, (kao zajedno pravimo, u suštini se ja muvam po kuhinji a on radi), jer su to zajednički trenuci.
Od kada sam trudna pomalo preteruje da on sve preuzme da radi. Ne kažem da to nije lepo, ali ponekad ličim sebi na invalida tako. Inače smo samo za jenu stvar podeljeni - on mrzi da pere prozore, ja obožavam, ja mrzim da usisavam, po njemu je to čas posla; sve ostalo ravnomerno delimo.

IZVORNA PORUKA: 2002m

samo  dok jede


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
21.4.2011 0:54:43   
liliana
Što moj zna da ZAKUVA...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
28.12.2011 11:34:44   
Anoniman
Uh, blago vama. Mm ne ume da kuva, jednostavno ga to ne interesuje. Sva sreca pa ja volim user posted image inace bi smo gladovali. Ako sam kojim slucajem na putu, on nece sebi ni jaja uprziti vec ce jesti pastetu, ako ne ostavim nista skuvano. Ali ne mogu da se zalim, jer hoce da mi bude potrcko u kuhinji....nasecka luk, pripremi povrce, ali to je manje-vise to. od toga dalje ne ide. Ali zato me svako jutro saceka divna kafica kad ustanem. I hoce da usisava, brise prasinu, i oriba podove. Dovoljno mi je user posted image
E, da....ne voli nesto ni oko rostilja da se muva,a uglavnom muskarci to vole.... vise ja to na kraju sve odradim user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
28.12.2011 11:37:32   
minavb
Mm ne kuva. Kad mu kažem da je red na njega da spremi ručak, skockamo se i odemo u restoran ili ode po neku klopu.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
28.12.2011 11:40:13   
Anoniman
hehehe, i to je nesto Mina. Moj doduse hoce i da  poruci klopu. S obzirom koliko radim, jedno vreme je cesto insistirao na tome da porucuje klopu.... Ma dovoljno je i to kad vec nece da kuva user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
28.12.2011 12:35:05   
razlicak
Mm zna da skuva mnogo toga, al kad on udje u kuhinjuuser posted image ....meni treba 3 sata dok sve za njim sredim, sklonim, operem...sve sudje koje mu bude pred ocima on upotrebiuser posted image ....al zato kad skuva-prste da polizesuser posted image
E zato ga ja angazujem samo kad kuva napolju-kotlic, rostilj i slicno...
Jednom je cak i kolace napraviouser posted image ...i bili su jestiviuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
28.12.2011 12:39:39   
Alexxa
Moj dragi, kuva sjajno, pravi je majstor za pasulj i raznorazne gulaše. Ne kuva često, 5-6 puta mesečno, jer mnogo radi , a i ne može od mene ući u kuhinju, ja bih kuvala nešto non-stop user posted image user posted image

(odgovor članu razlicak)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
28.12.2011 12:41:54   
zoća
što se tiče mog suprugauser posted image zna da skuva sutlijaš,puding,supu iz kesice,sendviče svih vrsta i veličina dovoljno da može da preživi jer u suprotnom ne bi preživeo meneposle izlaska iz kuhinje,razumećete ako kažem da mi je šporet posle njegovog kuvanja čaja kao da je spremao ručak za 12 osoba

(odgovor članu razlicak)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
28.12.2011 13:02:48   
Anoniman
Mm se već godinama kaje što nije otišao u kuvare. Najsrećniji je kad je u kuhinji. Kad je frka na poslu i radi dugo bez slobodnog dana uveče se žali kako se uželeo kuvanja i jedva čeka slobodan dan da može da kuva i sprema. Kuva i ono što jede i ono što ne jede. Izmišlja i modifikuje recepte... I ja volim da kuvam al je mm naporan jer kad ga pitaš šta mu se jede on kaže da ne zna, ako čekam da se seti to je kad je već gladan i onda je kasno a ako spremim nešt po svom izboru njemu se baš to ne jede i posle ko zna kog bacanja hrane digla sam ruke. On kuva fenomenalna jela koja uglavnom jedem ja i naše društvo a on najčešće jede sendviče user posted image user posted image user posted image . Daj čoveku sava hleb, majonez i mesne prerađevine neće ništa drugo okusiti dok toga ima u kući... 

(odgovor članu zoća)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
28.12.2011 13:06:03   
JellK
A mm sprema svasta nesto lepo,cak ponekad i bolje od mene (mada to nikad nisam priznala user posted image ) ali ocigledno da vecina nas ima isti problem,sredjivanje kuhinje posle user posted image
Evo moram javno da ga pohvalim za pranje sudova!Kad on to uradi sudopera ne izgleda isto (u pozitivnom smislu).Verovatno se zanese pa mu je interesantno pa prebrise i kuhnjske elemente a ja srecna!
Pokusao je i da napravi neke cokoladne palacinke pa smo morali sve da bacimo,medjutim kad sam ja pokusla par dana posle toga da napravim iste,ni meni nije uspelo,tako da je verovatno do receptauser posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
28.12.2011 13:08:45   
zoća
stavi negde recept pa da zajedno svi pogledamo možda će se greška naćiuser posted image

(odgovor članu JellK)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
28.12.2011 13:18:26   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: gae_gr

Daj čoveku sava hleb, majonez i mesne prerađevine neće ništa drugo okusiti dok toga ima u kući... 


Ovo je omiljeni doručak mm user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
28.12.2011 13:32:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Daj čoveku sava hleb, majonez i mesne prerađevine neće ništa drugo okusiti dok toga ima u kući... 


Ovo je omiljeni doručak mm user posted image

MM bi to jeo za doručak, užinu, ručak, užinu, večeru... 7 dana u nedelji.


(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
28.12.2011 13:34:59   
JellK
user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
28.12.2011 15:02:48   
Verus
U poslednje vreme puno vise nego inace. Morauser posted image

(odgovor članu JellK)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
28.12.2011 15:28:11   
vukosava
Sad kad vidim sta sve racunate u kuvanje, ispade da moj i nije bas da ne kuva. Zna da napravi, kokice, da isprzi jaja, da napravi razne omlete, palacinke, pasulj, palentu i valjda jos ponesto. Ume i da skuva kafu a ne pije je.

I sigurno ce tako da bude i u buducnosti, mislim na vase sinove kad vidim sa kojim tonom pricate o muskarcima u kuhinji, kao o slonovima u prodavnici porcelana. I pitam se stvarno, dokle? Odkud ta raspodela i zasto se sve tako slepo drzimo nje? Nama varjaca, njima daljinski?

A opravdanja tipa: moj muz mnogo radi su samo izgovori. Rade i mnoge zene dosta pa opet kujna i celo domacinstvo obicno lezi na njima. Ispadne da su oni lenstine ako im svaki posao tako tesko pada (zena koja radi kad dodje kuci obicno se ne vadi na posao).

Mozete se sad naduriti na moje komentare, ali kazem vam - moje licno misljenje nadam se da nece biti uvredjenih...user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
28.12.2011 15:33:27   
Verus
E Vuko, vidi se da si na zapaduuser posted image  

Ovako ja to gledam: ne bih da mi je muz od onih koji voli da zabada svuda nos; ne bih volela da vise voli da riba kadu nego da sedne na motor da se provoza, ili da vise voli da pegla nego da igra kosarku.  ALI, kad mi treba pomoc, volela bih da se uvek sam seti i vidi.  Ali ne seti se, jbg, mozda je genetika, mozda je odgoj, MADA mi svekrva kaze da ga je odmalena ucila da pomaze, jer mu otac nije takav.  Ja cu mog sina uciti da pomogne, ali ga necu odgojiti da bude papucar, ako me razumete? 

Kad vidi da je zena prezauzeta, neka bar pita sta moze da uradi da joj olaksa.  MM se stvarno pokazao od kada sam u frci bila sa skolom, trudnocom itd.  Spremi, napravi veceru, kupa dete.  Ja kad mogu sama odradim.  Pre neko vece sam rascistila kuhinju, on je napravio svima veceru, i tako, pomazemo se.  Ali verujem da nece nikad biti od onih koji ce u slobodno vreme ici da riba kupatilo, i to je ok, sta sad, nije smak sveta.

Nisam sigurna da je zlatno pravilo da kod nas muski nista ne rade...Znam Amerikance (koji obicno vaze za veliku pomoc), koji su uzas uzas lenji...nas drug nista ne pomaze svojoj zeni, ni oko kuce, ni oko bebe...tako da....

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kuvaju li vam vasi muzevi?
28.12.2011 15:36:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vukosava

Sad kad vidim sta sve racunate u kuvanje, ispade da moj i nije bas da ne kuva. Zna da napravi, kokice, da isprzi jaja, da napravi razne omlete, palacinke, pasulj, palentu i valjda jos ponesto. Ume i da skuva kafu a ne pije je.

I sigurno ce tako da bude i u buducnosti, mislim na vase sinove kad vidim sa kojim tonom pricate o muskarcima u kuhinji, kao o slonovima u prodavnici porcelana. I pitam se stvarno, dokle? Odkud ta raspodela i zasto se sve tako slepo drzimo nje? Nama varjaca, njima daljinski?

A opravdanja tipa: moj muz mnogo radi su samo izgovori. Rade i mnoge zene dosta pa opet kujna i celo domacinstvo obicno lezi na njima. Ispadne da su oni lenstine ako im svaki posao tako tesko pada (zena koja radi kad dodje kuci obicno se ne vadi na posao).

Mozete se sad naduriti na moje komentare, ali kazem vam - moje licno misljenje nadam se da nece biti uvredjenih...user posted image



Slažem se. Ja stalno ponavljam: nema šta on MENI da pomaže oko deteta i kuće, i dete i kuća su njegovi koliko i moji, pa su nam i prava na usrane pelene, varjaču i usisivač jednaka. I tako se ponašaju i mm i moj otac, tako da ne znam kako izgleda imati gore opisanog "tipičnog" muškarca u kući. Ja poznajem neke drugačije standarde.



(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here