|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 17:50:14   
Anoniman
ahahhahahah kada god prodje kurir kroz moju ulicu svi misle da je za mene, i kada nijeuser posted image mislim da ce mm poceti da bezi od njihuser posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 351
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 17:54:44   
Trcosava
Paaaa mislim da bi me potkrpila jedna sedmica na lotou user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 17:56:32   
Torbica
Koliko imamo, sasvim dovoljno!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 18:03:20   
Sanjica26 RR
Mi ne trosimo puno para na garderobu i na decije igracke. Najvise para ide na hranu.I.kad kupujemo nesto krupnije ,ranije se dogovorimo i onda sledeci mesec kupimo. I dok sam bila devojka, a moji su imali dosta para uvek smo skromno ziveli.
Volela bih da imamo malo vise novca da ga ulozimo na putovanje.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 14.9.2014 18:13:06 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 18:11:13   
emicaa
Što kaže Torbica koliko imamo dovoljno nam će,kad imamo više i trošimo više,ako imamo više računa ne trošimo na gluposti.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 18:56:05   
Dani.kv
Koliko god da imam uvek mi pred platu zahvali. Mislim da je covek siromah za pamet a ne pare

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 19:14:18   
branki*
koliko je dovoljno...pa,sad zavisi kako ko zivi i kako ko zeli da zivi...znam porodice sa dvoje dece koji zive sa oko 50-60 000 din mesecno.znam puno takvih porodica.znam i one koje zive i sa manje.a,imam u okruzenju porodice sa oko 150 ooo primanja,pa kukaju kako im fali.
cinjenica jeste da sto vise nopvca imas,veci su ti prohtevi i opet ti treba jos.kad sam bila devojka,moja mama ostala bez posla,ziveli od jedne tatine profesorske plate nas 4.kupovala sam jeftinu farbu,jeftiniju sminku,nisam cesto pila kafe po restoranima,nisam se vozila taxijem,jela jeftiniju salamu i falile mi pare.kako sam se udala,pocela da kupujem skuplju sminku,vise garderobe,da idem u solarijum,da menjam sociva,da stalno pijem kafu u gradu,boza jede po kaficima i opet mi fale pare.
kazem,kako ima ljudi po srbiji,dobri smo,ne zalim se.ali,opet,zasto stalno da gledam tako-da od goreg ima gore?hrana u srbiji je sramotno skupa,oprema za decu isto,garderoba zavisi..tako da za pristojan,normalan zivot treba bar jos trecina od ovog koliko imamo.

< Poruku je uredio branki RR -- 18.9.2014 16:37:12 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 19:51:15   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Paaaa mislim da bi me potkrpila jedna sedmica na lotou user posted image

Joooj, baš sam o tome razmišljala!!!user posted image user posted image user posted image
Trcka, koja dobije-delimo!!! Važi?user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 19:55:18   
17 joka
meni bas ta 7 na lotou hvali da me spasi od zla

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 20:10:26   
emicaa
Eee o tom možemo samo sanjati...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Koliko para je dovoljno?
14.9.2014 20:18:19   
Mala Elena
Ovo sto imamo nije nazalost dovoljno pa su tu kreditne kartice. Ali nije dovoljno ne zato sto besnimo , nego zato sto stanarina i racuni izadju na 300 e. .. svaki mesec nam fali za prosecan zivot .

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.9.2014 6:21:09   
Misha i Ljisha
uf nemam pojma koliko je dovoljno. Zivimo s onim koliko imamo a eto sto kaze Branki znam i ja porodice koje zive od 200 000 din mesecno pa opet kukaju kako im fali, mm se odmah iznervira i sve njih posalje tamo gde sunce ne sijauser posted image . Kane uvek negde nesto sto ja kazem. Eto ti moji privatni casovi nas uvek preguraju do mm plate (jos kad bi bila redovnaaaaa eeee gde bi nam kraj biouser posted image ). Ustedim naravno upravo na hrani jer dosta toga imamo svog, dosta se trampimo sa komsijama, tako da se eto bar ne bojim da cemo ostati gladni. Ali desavalo se recimo ako imamo neki nepredvidjeni trosak (a skoro svakog meseca imamo neki nepredvidjeni trosakuser posted image -uvek nesto rikne dal auto, dal bojler i sl) onda se bas strasno krpimo. Npr proletos kad nam se auto pokvario mislim da smo svaki drugi dan jeli spanac i krompiriceuser posted image , mm me pita sta ima za rucak i ja mu kazem spanac a onuser posted image

Daleko smo od grada i dosta trosimo na gorivo sigurno preko 100 evra mesecno, racun za struju nam je redovno preko 5000 (nemam pojma kako ne pitajte ne znam vise sta da radim) i mic po mic ode i preko 100 evra za racune. A mm nema bas sjajnu platu.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.9.2014 7:00:03   
New Mom
Ali pitanje " Koliko para je dovoljno?" Koliko god da je, nije dovoljno.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.9.2014 7:55:00   
Anck Su Nmaun
Tacno tako, mi sad s dve plate pa opet nam negde curi user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.9.2014 8:08:24   
emicaa
Postoje ljudi koji kad bi sami pravili pare opet im nebi bilo dovoljno.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.9.2014 8:11:46   
serpica
Para uvek treba,mislim da sto vise imas vise trosis,meni je dovoljno da na kraju meseca kad sve isplatim ostane toliko da imam do sledece plate,i da necim pocastim decu.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Koliko para je dovoljno?
18.9.2014 11:47:30   
Modessty
ja od moje plate ne mogu ni da pokrpim mesečne potrebe za hranu i pampers! nije mi jasno kako živimo i preživljavamo u ovom haosu! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Koliko para je dovoljno?
18.9.2014 14:15:42   
mali_mis
Kod mene baba prima penziju, mama sa biroa od toga nam pare idu na hranu i racune. mm salje, u poslednja 2 meseca nesto manje, jer mu treba za drva. Ja pravim zalihe pelena, i mleka, drugacije nema sanse da bi mogli. Uvek odvojim po malo, pa kad se malo nakupi, kupim odecu za dete, za sebe ako ostane neki dinar. Valjda cu naci neki posao u skorije vreme, pa da nam bude malo lakse.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Koliko para je dovoljno?
18.9.2014 14:28:14   
Modessty
joj mišuuu bem mu miša!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Koliko para je dovoljno?
18.9.2014 14:46:57   
Peace*
racun za struju nam je redovno preko 5000 (nemam pojma kako ne pitajte ne znam vise sta da radim)


I moj račun tako, a onda odemo na more na 10 dana, i struja 2900. user posted image Pa jel moguće? kaže mm, pa računaj da ti je jedna mašina oko 100-150din. A ja palim dnevno bar jednu, nekada i 2-3.
Ako računam da za 10 dana upalim bar po jednom mašinu, to je 1000din. Šta da vam kažem, više nećemo prati veš, jbg, takva tura! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Koliko para je dovoljno?
18.9.2014 14:51:10   
Adriana83
Mm i ja+ 4 dece , ukupna primanja 55 000 dinara... Za normalan zivot treba mi jos toliko... Samo racuni su mi svaki mesec oko 12 000...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Koliko para je dovoljno?
18.9.2014 15:10:56   
Mala Elena
Pare ljude kvare...
user posted image

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Koliko para je dovoljno?
18.9.2014 15:25:57   
lelaigor
Koliko je dovoljno? Pa, neću da budem lažno skromna, a neću ni da kukam. Mislim da bi nam bilo super da ja npr. radim i imam redovnu platu. Ovo što nam kane od po koje torte i sl. nije ništa. Još plus što večito nekom nešto poklanjam, snižavam, dajem popuste pa uglavnom nešto sitno zaradim. I da nismo u podstanarima bilo bi nam 100 put lakše.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Koliko para je dovoljno?
8.3.2015 0:05:51   
acalukic
para nikad dosta

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Koliko para je dovoljno?
21.4.2016 17:15:05   
IvanaSK RR
Trenutno smo samo sa platom mm-a, i jako je teško. Kad se zakazuje plati rata za stan i racuni, jedva ostane za hranu. I bas je to počelo da me opterećuje. Osecam se grozno, jer imam utisak da se zivi samo za račune i nekako da se prezivi do sledeće plate.

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here