|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 8:49:44   
Babyheart
Ja kazem da sacekate lepo vreme i izadjete na protest sa sve bebama, masovno!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 8:51:23   
majax3
Ma stvarno strašno šta ova naša država radi, nemaju pravo da pisnu o beloj kugi!
Ja sad treba da rodim treće dete a nemam pravo na bolovanje, ni na porodiljsko ma baš ništa , ni na dečiji dodatak ... pošto smo poljoprivrednici, a ja samoj sebi uplaćujem staž 8 godina i imam prijavljena još 2 radnika kojima tekodje uplaćujem staž! Sramota mi poljoprivrednici moramo plaćati sve moguće i nemoguće poreze a decu izgleda ne trebamo da radjamo!
Podrška mamama sa decom koje imaju poslebne potrebe, ali sve se mislim da naša država ne vodi računa o trudnicama i deci, možda bi i mi trebale biti klasnije kao na primer prosvetari!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 8:59:45   
Olga75
Majx , zar ima veze sto ste poljoprivrednici kad se za trece dete dobijaju dve godine ?
Koliko znam prva tri meseca su porodiljsko koje se automatski do godinu dana tj. isteka 365 dana od otvaranja porodiljskog produzuju u negu deteta .
Mislim da bi prvo trebali da poradimo na naslovu peticije

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu majax3)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 9:01:40   
minavb
Kao sto rekoh, pravnik i lekar zajedno da porade na ovome i doooobro da izanaliziraju.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 9:43:34   
Nensi*
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: BubaMira


IZVORNA PORUKA: MaliMis

Mislim da treba da zaobiddjemo PDV na stvari za bebe i ostalo. Rasplinuce se, nece biti nista od toga. Ja sam optimista da ovo moze da se izvede pod uslovom da im se ne traze pare (ili da se istih odreknu) nego da se izvrsi neka revizija kako se i kome dodeljuje bolovanje, a onima kojima ne mogu da dodele isto obezbede adekvatnu negu u vrticima ili izdvojeno odeljenje bar u jednom na podrucju grada ili opstine gde ce biti obezbedjena adekvatna ishrana. Ako se bolovanje uskrati adekvatnijom kontrolom onima kojima zaista nije neophodno a da onima cija deca realno imaju problem, njima dodje na isto.




Reče ona , i ja rekoh amin . Bravo , Mišonjo .

A  ja kazem da sacekate da Nena i ja dobijemo produzenje, pa nek onda rade revizije i sta god.user posted image
Plasim se da ne poostre kriterijume, a da ipak ne prosire listu dijagnoza za prodizenje.


Sa ovim se u potpunosti slazem!

< Poruku je uredio Nensi RR -- 14.4.2011 9:44:03 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 9:50:53   
Ana RR
Slažem se sa našim Mišonjom i ako bilo šta mogu da učinim tu sam. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:00:21   
Anoniman
Ljudi, dok se peticija sastavi, dok je potpise dovoljan broj ljudi, dok se napravi plan kako i gde prvo, proci ce i maj. Nije poenta da se zaletimo prekosutra, nego da probamo da uz nas zahtev ponudimo i resenje. I Buba je u pravu, treba nam pomoc lekara i pravnika i sto Verus kaze, naci cemo neke statistike.

Ni ja nisam za radikale i ostale. Svi se oni bez razlike zalazu za sebe, to su prazne price za birace, a videcemo posle da li se nekom obratiti da podrzi predlog za promenu zakona ako dotle uspmo da dodjemo. Predlog Vlada daje Skupstini i posto su jos aktuelni oni koji su na vlasti, mozda treba tamo da se obratimo za podrsku.

Mislim da sam i ovde videla da ima vrtica kod kojih su grupama i deca sa specijalnm potrebama.

Mi smo mog sestrica od prvog dana setali kod svakog kao cigance user posted image i on nema problema sa drugim ljudima. NAravno da milion puta zaplace i danas da hoce kod mame i slicno, ali mislim da je ta socijalizacija vazna od pocetka i nije lose da to znamo i mi buduce mame. Naravno babama decu iskljucivo uz nadzor user posted image , ali ja planiram odmah i dadilju pomalo kao i da mi sestra vrati sve ono sto sam ja cuvala njenog klinca user posted image Sreca, pa dosta prijateljica ima sada vec bebe pa cu imati sa kom da se muvam i kome da ga privaljujem bar na po pet minuta. Mozda zvuci grozno, ali mslim da cu na taj nacin da izbegnem neke od problema sa kojima se susrecete (ne mislim na zdravstvene probleme)

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:01:25   
minavb
IZVORNA PORUKA: minavb

Kao sto rekoh, pravnik i lekar zajedno da porade na ovome i doooobro da izanaliziraju.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:08:04   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: MaliMis



Mi smo mog sestrica od prvog dana setali kod svakog kao cigance user posted image i on nema problema sa drugim ljudima. NAravno da milion puta zaplace i danas da hoce kod mame i slicno, ali mislim da je ta socijalizacija vazna od pocetka i nije lose da to znamo i mi buduce mame. Naravno babama decu iskljucivo uz nadzor user posted image , ali ja planiram odmah i dadilju pomalo kao i da mi sestra vrati sve ono sto sam ja cuvala njenog klinca user posted image Sreca, pa dosta prijateljica ima sada vec bebe pa cu imati sa kom da se muvam i kome da ga privaljujem bar na po pet minuta. Mozda zvuci grozno, ali mslim da cu na taj nacin da izbegnem neke od problema sa kojima se susrecete (ne mislim na zdravstvene probleme)


Vuk nema problema sa drugim ljudima,jako voli drustvo,pre neki dan u prodavnici,mm kupuje patike,Vuk poceo da se dere,uzme ga prodavacica da se igra malo sa njim,on je bez problema krenuo sa njom iako je prvi put vidi,nije hteo posle da ide,drao se kao magarac. Mislim da necu sa njim imati problema te vrste,jer smo mi svaki dan napolju minimum 2 sata i on voli drustvo.


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:10:42   
lanajelena
Sto ste se svi uhvatili Radikala onaj politicar sto sam ga preporucila sto jedini u svojim izlaganjima pominje decu nije radikal covek je u nekoj manjoj stranci ali ga ima cesto na tv-u


Ups mozda ipak ima neke veze sa njima on je u pokretu socijalista

< Poruku je uredio lanajelena -- 14.4.2011 10:13:15 >

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:11:25   
Anoniman
To je super Nensi, nadam se da ce brzo prevazici i taj problem sa hranom. Ne znam mnogo o tome, ali saznacu u toku rada na peticiji.

Dajte mame pisite sa kojim problemima ne moze da se otvori bolovanje, pa nek kao na trudnicama ili crtcama, moderator na prvoj strani pravi listu tih problema, jer cemo se pogubiti ako krenemo da ih lovimo po temi ili stalno citiramo.

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:12:52   
minavb
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Sto ste se svi uhvatili Radikala onaj politicar sto sam ga preporucila sto jedini u svojim izlaganjima pominje decu nije radikal covek je u nekoj manjoj stranci ali ga ima cesto na tv-u

Vulin je u nekoj koaliciji sa naprednjacima i Veljom.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:13:44   
Anoniman
LJ, medju politicarima iz bilo koje stranke koja ti padne na pamet ne postoji sustinska razlika, a veruj mi imala sam prilike da se uverim. A takvi kao taj su potpuno su nepotrebni. Ako hocemo nesto da promenimo, racunaju se samo oni ciji glas vazi u skupstini koja je aktuelna. Na ostale zaboravite

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:13:56   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Sto ste se svi uhvatili Radikala onaj politicar sto sam ga preporucila sto jedini u svojim izlaganjima pominje decu nije radikal covek je u nekoj manjoj stranci ali ga ima cesto na tv-u

Vulin je u nekoj koaliciji sa naprednjacima i Veljom.

Sad sam iscitala user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:14:38   
Ana RR
Možda grešim, ali jedino mi Đilas deluje kao neko ko bi možda hteo nešto da učini. Ali o tom potom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:17:02   
minavb
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Možda grešim, ali jedino mi Đilas deluje kao neko ko bi možda hteo nešto da učini. Ali o tom potom.

Isto mislimo, ali on je gradonacelnik Beograda. Vec je dovoljno ucinio sto je beogradskim trudnicama dao 35% koje im je drzava ukinula kad su na bolovanju.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:18:57   
lanajelena
Pravo da Vam kazem volela bih da ovo uspe,mozda se u BG-u nesto isprovede ali ovde je totalno drugacije,pogledajte kako se tretiraju trudnice u Vojvodini(gde vlada bela kuga)...slazem se da je Djilas super,puno je uradio za BG ali iskreno njega nijedan drugi grad ne interesuje

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:19:55   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Možda grešim, ali jedino mi Đilas deluje kao neko ko bi možda hteo nešto da učini. Ali o tom potom.

Isto mislimo, ali on je gradonacelnik Beograda. Vec je dovoljno ucinio sto je beogradskim trudnicama dao 35% koje im je drzava ukinula kad su na bolovanju.


Da, sad sam htela to da dodam.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:27:12   
minna

IZVORNA PORUKA: minavb

Kao sto rekoh, pravnik i lekar zajedno da porade na ovome i doooobro da izanaliziraju.


Slazem se sa ovim.
Nisam ni jedno ni drugo, nemam iskustva sa bolovanjem, ali bih naravno pruzila podrsku!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:27:23   
minavb
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Pravo da Vam kazem volela bih da ovo uspe,mozda se u BG-u nesto isprovede ali ovde je totalno drugacije,pogledajte kako se tretiraju trudnice u Vojvodini(gde vlada bela kuga)...slazem se da je Djilas super,puno je uradio za BG ali iskreno njega nijedan drugi grad ne interesuje


Pominjala sam to sa novosadskim trudnicama.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:44:47   
prolece
Nisam ni pravnik, ni lekar. Ako nekako drugačije mogu da pomognem, tu sam.

Na potpis računajte.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:45:12   
Olga75
ne znam kako mame cija deca imaju urinarne probleme , cija deca imaju kardioloske problema produzuju bolovanje
znak da ginekolog moze da produzi 30 dana a pedijatar 15
pa lekar opste prakse 15
ali to nije to , moraju da se sklope dobre volje svih njih da bi se bolovanje produzilo dva meseca

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:46:13   
majathegreat
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Vec sam negde pisla onarj mladi politicar Vulin se zalaze za trudnice,porodilje,decu njega treba kontaktirati


ufff socionaci!

podržavam vas bez politike molim!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:49:11   
Olga75
ma kakvi politicari , ko zna kad ce biti izbori

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Peticija: produzenje porodiljskog radi br...
14.4.2011 10:51:08   
minavb
IZVORNA PORUKA: Olga RR

ne znam kako mame cija deca imaju urinarne probleme , cija deca imaju kardioloske problema produzuju bolovanje
znak da ginekolog moze da produzi 30 dana a pedijatar 15
pa lekar opste prakse 15
ali to nije to , moraju da se sklope dobre volje svih njih da bi se bolovanje produzilo dva meseca

Tacno, i primas 65% od plate.
Majo, socionaciuser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Fotografija koja pokazuje emocije kod pres...
Posle dve godine dojenja svoje ćerke, i mnogo pomešanih emocija, mama dve devojčice, Maya Vorderstrasse odlučila je da s...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Carski rez
neica

Da li neko mozda zna koliko traje carsi rez i koliko traje oporavak posle?Posle koliko vremena sme da se ostane u drugom stanju?

(82%)

(18%)


Ukupan broj glasova: 74

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here