|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko djece planirate imati
5.12.2008 12:57:03   
Lu
Ja sam željela jedno i imam jednu,
tako smo se i dogovorili ja i muž iako mi on kaže da ću se ja predomisliti,
neću sad reći sa 100% da neću imati više djece ali stvarno neplaniram,neosjećam želju,možete misliti da sam sebična ali ja sebe nesmatram takvom.
Prije moje trudnoće ja sam osjetila želju za djetetom i to mi se ostvarilo.
Nemogu se zamisliti sa još jednom bebom,ako kažem možda nekad,to može biti kasno jer sad će mi 33godine,imala sam i nekih zdravstvenih problema prije trudnoće i bilo me je strah ali sve je prošlo dobro,ali mislim da više nisam za to,ja sam zadovoljna i sa jednim djetetom.
A koliko vi planirate?

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Koliko djece planirate imati
5.12.2008 13:05:31   
kumara
Jao, mi nikako da pocnemo... user posted image Ali ja bih volela jaaaako puno dece, a i moj muz. Ono sto znam sigurno je da se necemo zaustaviti na jednom, ako priroda dozvoli naravno. Dva deteta je minimum, a iskreno bih volela bar 4-5. user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Koliko djece planirate imati
5.12.2008 13:07:21   
Anoniman
Ja planiram da imam još jedno.

Volela bih da bude devojčica, samo da bih imala od oba pola po jedno, i zato što neke stvari još nisam rasčistila u glavi. Koje su to stvari? Ja ne znam kako se drugo dete može voleti kao i prvo. Jedva čekam da to osetim, jer trenutno imam utisak da nikoga ne bih mogla voleti koliko Luku. Pa sve nešto mislim, ako bude devojčica, voleću je na neki drugačiji način... Ma sada pričam gluposti, ali valjda ste razumele moju poentu. Sve u svemu, volela bih u toku sledeće godine da ostanem trudna.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Koliko djece planirate imati
5.12.2008 13:08:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka

a iskreno bih volela bar 4-5. user posted image


user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Koliko djece planirate imati
5.12.2008 13:12:39   
Lu
Ja vam želim puno sreće,pa ja poznajem žene i sa petoro djece koje su mojih godina,sve je to ok,kako se snađemo u toj situaciji,bitno je da volimo i pazimo svoju djecu pa koliko god ih je.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Koliko djece planirate imati
5.12.2008 13:14:49   
maslacak
eto ja imam želju za troje, MM bi dvoje, al on se ne pita, ionako ne zna kad su mi plodni dani
za početak bi voljela jedno, koje još uvije željno očekujemo..

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Koliko djece planirate imati
5.12.2008 13:25:13   
kumara

IZVORNA PORUKA: maslacak

eto ja imam želju za troje, MM bi dvoje, al on se ne pita, ionako ne zna kad su mi plodni dani




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maslacak)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Koliko djece planirate imati
5.12.2008 18:38:58   
guppy RR
Mi smo želeli dvoje - dečaka i devojčicu... i pričali smo svima da ćemo mi imati blizance...
user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Koliko djece planirate imati
5.12.2008 19:01:39   
gracija
Ako Bog da,da mi je izgurati ova dva mjeseca i sve dobro prodje,ja se planiram "zakatančiti"....user posted image .To znači ukupno dvoje...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Koliko djece planirate imati
5.12.2008 19:09:16   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image
user posted image
(izvor)

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 10
   [Obrisana poruka]
5.12.2008 19:21:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Koliko djece planirate imati
5.12.2008 19:27:57   
prase
MM i ja smo se po pitanju dece ovako dogovorili: da imamo dva sina i dve ćerke. Dva sina, da obezbedimo produžetak loze i da ima ko sve da nasledi (sa jednim možemo da promašimo user posted image ). Dve ćerke, da jedna brine o mami, a druga o tati - kada budemo stari i razvedeni user posted image Šalu na stranu, MM bi troje, a ja kažem da sam psihofizički spremna da se porađam 3 puta, pa koliko ispadne... user posted image Ako iz 2. puta budu blizanci, možda se i predomislim...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Koliko djece planirate imati
5.12.2008 19:39:45   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: prase
Ako iz 2. puta budu blizanci, možda se i predomislim...

Be careful what you wish for user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Koliko djece planirate imati
5.12.2008 23:42:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

IZVORNA PORUKA: prase
Ako iz 2. puta budu blizanci, možda se i predomislim...

Be careful what you wish for user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Koliko djece planirate imati
6.12.2008 10:53:26   
mamy2
Imamo jednu djevojčicu i voljeli bi još dvoje!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Koliko djece planirate imati
6.12.2008 15:01:15   
andrijana
Barem dvoje. Dok ne dobijemo decaka.user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu mamy2)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Koliko djece planirate imati
6.12.2008 18:02:19   
guppy RR
WOW!! Baš lepo što želite puno dece user posted image
Prave RR mamike!

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Koliko djece planirate imati
7.12.2008 11:46:36   
Jeca*
Ja sam nekada želela troje, a sada kad razmišljam volela bih bar još jedno i to devojčicu user posted image  A ako bude opet dečak radovaću se jednako. Volela bih da Luka ne ostane jedinac. Ja imam stariju sestru i mlađeg brata i mnogo je lepo kada je više dece u porodici.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Koliko djece planirate imati
19.12.2008 22:32:04   
Maya21
Mi bismo voleli troje user posted image dokle cemo stici, to cemo tek da vidimo user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Koliko djece planirate imati
19.12.2008 22:58:49   
BINCE
cekamo da dobijemo bar jedno pa cemo onda misliti dalje sta kako...a ja bi volila puno djece citav fudbalski tim,,dok je muz za dvoje i tacka...pa vidjet cemo..nikad se nezna sta nosi dan a sta noc..

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Koliko djece planirate imati
3.1.2009 19:44:33   
MERYEN
Volela bih da imam blizance,ako ne onda jos jednu devojcicu i decaka jos jednog,dakle troje.

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Koliko djece planirate imati
3.1.2009 22:25:35   
Willma
Ponekad mislim da mi je jedno sasvim dovoljno, a nije naravno. Ja sam jedinica i to mi nikada nije smetalo.
Ali, generalno, volela bih jos jedno, devojcicu, jer vec imam sina. user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Koliko djece planirate imati
3.1.2009 22:26:22   
guppy RR
znaš šta ja kažem....
najbolje da su blizanci user posted image

(odgovor članu Willma)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Koliko djece planirate imati
28.1.2009 22:34:35   
pače
jako bih volela dvoje,blizance,a pošto sam ostala trudna vantelesnom možda mi se želja i ostvari! Držite mi šipke sutra idem na prvi ultrazvuk pa ćemo da vidimo i da se zbrojimo

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Koliko djece planirate imati
28.1.2009 22:35:55   
Anoniman
Jao pače, jedva čekam da se javiš sutra! user posted image

(odgovor članu pače)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here