|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko djece planirate imati
29.10.2009 12:06:54   
viking
Blago vama mladim mamama kad možete ovako da razmišljate user posted image Ja imam 33 godine i još uvek ništa, tako da ću biti presrećna i sa jednim (mada mi je po horoskopu da ću imati dvoje). Brat moga muža ima troje i stvarno nema veće sreće nego videti ih tako "na gomili" user posted image

IZVORNA PORUKA: Nedja

Ja idem do devojcice, i do tridesete godine. Kol'ko rodim, rodicu, zavisi od mogucnosti, ali mislim da se necu zaustaviti dok ne rodim devojcicu, ili dok ne napunim 30 godina.



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Koliko djece planirate imati
29.10.2009 12:24:52   
Anastazija
Troje... Jedno za drugim... Jedno drugom do uveta... Nemam vremena da pravim velike razlike u godinama, kasno sam počela.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Prvo u januaru 2010., drugo čim uspemo da ga napravimo, treće za drugim... Taman da budem trudna narednih 5 godina user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Koliko djece planirate imati
29.10.2009 12:33:37   
buhla
Ja bi volela troje dece, mada mm bi samo jedno. Tako da je dogovor pao da se nadjemo na sredini, dvoje da ih bude! Mada to nikada ne mozes da planiras!

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Koliko djece planirate imati
29.10.2009 13:21:45   
Kleopatra
Meni je zelja da imam troje,mm se lomi izmedju dvoje i troje ali sto kaze daj prvo da dobijemo jedno pa cemo onda lako

_____________________________

Sreca prati hrabre!!!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Koliko djece planirate imati
29.10.2009 13:46:35   
sanji
IZVORNA PORUKA: viking

Blago vama mladim mamama kad možete ovako da razmišljate user posted image Ja imam 33 godine i još uvek ništa, tako da ću biti presrećna i sa jednim (mada mi je po horoskopu da ću imati dvoje). Brat moga muža ima troje i stvarno nema veće sreće nego videti ih tako "na gomili" user posted image

Da ti dam recept pošto ti već u horoskopu stoji dvoje. user posted image Da rešiš to odjednom!


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Koliko djece planirate imati
29.10.2009 13:48:20   
sephora
e sanji i ja bih recept ako može-da sledeći put skuvam dva user posted image user posted image , pa da ispunim kvotu od 4user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Koliko djece planirate imati
29.10.2009 13:52:03   
viking
Sanji, pa ja to čekam sve vreme, a ti ništa! Ja OBOŽAVAM blizance, daj recept brzo! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Koliko djece planirate imati
31.10.2009 19:03:59   
*Alexx*
Ja sam nekako potajno htela blizance - zavrsis sve odjednom. Ovako... cisto sumnjam da cu hteti jos jedno, ali ko zna - tek sam se porodila user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Koliko djece planirate imati
31.10.2009 19:10:17   
engimengi
Jedva cekam ova moja dva da se rode,a mastala sam da imam troje!!Pa nikad se nezna!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Koliko djece planirate imati
31.10.2009 19:22:06   
nina83
Kad sam se porodila i dok sam lezala jos u sali, rekla sam sebi hvala lepo, ali nikad vise!user posted image  Ali sad odkako imamo bebirona u kuci i u glavi blede uspomene sa porodjaja, ja sve zamisljam da imam jos jedno, jednog dana, da ima Mila drustvo, posto sam ja jedinica. A volela bih da sledeceg puta bude decakuser posted image

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Koliko djece planirate imati
31.10.2009 20:37:06   
Anoniman
Oduvek sam zelela troje, a sad posle drugog mislim da necu vise. Osim ako mi se slucajno desi. Ma kako god bude, ja cu se prilagoditiuser posted image

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Koliko djece planirate imati
26.11.2009 15:45:08   
lelaigor
Po meni je nekako idealno dvoje. Mm se za sada slaže, a videćemo. Nikad se ne zna, što reče buhla, to nikad ne možeš da planiraš. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Koliko djece planirate imati
26.11.2009 15:48:45   
oliveradj
Posle svih iskustava u životu ništa ne planiramo volela bih dvoje, imamo za sada jedno kako će biti videćemo.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Koliko djece planirate imati
23.12.2009 12:00:08   
Anck Su Nmaun
Nevolim ovakve stvari da planiram ...ali bih se izrazila bolje... Volela bih troje ....
naravno ako sve bude ok ..mozda i vise! Po zelji mog dragog!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nikad nisam bila za to da se ostane na jednom detetu...NIkaaad user posted image ...  bolje je i za dete a iza vas sto da ne da minimum bude dvoje.... i uvek sto vise to bolje!!!!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Koliko djece planirate imati
23.12.2009 12:01:19   
minavb
Volela bih dvoje, ali to zavisi iskljucivo od promene stana a za to su male sanse.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Koliko djece planirate imati
23.12.2009 12:06:28   
Magi
Ja bih zeljela puuunooo djece (minimalno troje), ali zelje su jedno, a mogucnosti drugo. Nadam se da cu se, za pocetak, fino snaci sa blizancima, a poslije...ko zna.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Koliko djece planirate imati
23.12.2009 12:10:37   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Magi

Ja bih zeljela puuunooo djece (minimalno troje), ali zelje su jedno, a mogucnosti drugo. Nadam se da cu se, za pocetak, fino snaci sa blizancima, a poslije...ko zna.


To Magi...samo napred user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Magi)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Koliko djece planirate imati
23.12.2009 12:12:08   
Dudu25
Ja bi voljela da imam blizance, tako mi se nekako svidja to

a inace bi voljela 4 djece da imam

a ne mogu jos ni 1 da imam ali polako dace Bog

(odgovor članu Magi)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Koliko djece planirate imati
23.12.2009 12:38:58   
Magi
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Magi

Ja bih zeljela puuunooo djece (minimalno troje), ali zelje su jedno, a mogucnosti drugo. Nadam se da cu se, za pocetak, fino snaci sa blizancima, a poslije...ko zna.


To Magi...samo napred user posted image user posted image user posted image user posted image



Hvala, hvalauser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Koliko djece planirate imati
23.12.2009 12:43:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zille

Oduvek sam zelela troje, a sad posle drugog mislim da necu vise. Osim ako mi se slucajno desi. Ma kako god bude, ja cu se prilagoditiuser posted image


Sad opet zelim trojeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Koliko djece planirate imati
23.12.2009 12:44:59   
Magi
IZVORNA PORUKA: Dudu25

Ja bi voljela da imam blizance, tako mi se nekako svidja to

a inace bi voljela 4 djece da imam

a ne mogu jos ni 1 da imam ali polako dace Bog


Ni nama nije iz prvog puta uspjelo pravljenje bebice... Trud i strpljenje su, ipak, urodili plodom i ispalo je jos bolje nego sto smo mogli sanjati u najludjim snovima! Jednim udarcem dvije muhe!user posted image user posted image user posted image

Ja ti zelim svu srecu, da sto prije zabebis i brzo dostignes tu zeljenu cifu 4!!!!

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Koliko djece planirate imati
23.12.2009 12:47:07   
Magi
IZVORNA PORUKA: Zille

IZVORNA PORUKA: Zille

Oduvek sam zelela troje, a sad posle drugog mislim da necu vise. Osim ako mi se slucajno desi. Ma kako god bude, ja cu se prilagoditiuser posted image


Sad opet zelim trojeuser posted image user posted image user posted image




Bravo, Zille!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Koliko djece planirate imati
23.12.2009 18:08:09   
marince1
Ja 2 okmada u komadima user posted image

Uvek sam zelela da budu decak i devojcica,znaci ako se ja pitam sledece devojcica user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Magi)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Koliko djece planirate imati
23.12.2009 20:12:04   
Dora
IZVORNA PORUKA: Zille

IZVORNA PORUKA: Zille

Oduvek sam zelela troje, a sad posle drugog mislim da necu vise. Osim ako mi se slucajno desi. Ma kako god bude, ja cu se prilagoditiuser posted image


Sad opet zelim trojeuser posted image user posted image user posted image



To sam i ja rekla posle drugog- nema šanse višeuser posted image ali sam se odjednom predomislila...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Koliko djece planirate imati
23.12.2009 20:22:29   
anajid
Ja bih volela troje,ali polako idemo redom,prvo ovo malo srce da se rodi,pa onda idemo dalje!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here