|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi
30.10.2014 22:19:13   
pipi_coco
That's the spirit!

Želim te sve najbolje u tvojoj namjeri da se makneš od tog nasilnika, jer on ocito nije zaslužio da te ima.

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu free3)
Direktna veza do poruke: 2351
   RE: Bračni problemi
31.10.2014 6:03:02   
mali_mis
Ma kakvo samoubistvo. On ce tako da se samoubija sve dok se ne sazalis i vratis.
Ti budi jaka, i misli na lepu buducnost tebe i tvog deteta user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 2352
   RE: Bračni problemi
31.10.2014 6:47:37   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: free3

Danas sam mubodvela dete da bude ceo dan kod njega ali ja nisam ostajala. Vratio ga je ranije pod izgovorom da ide na hitno na posao.
A pola sata nakon sto sam uzela dete poslao je poruku o samoubistvu.


Prvo ne bih mogla ostaviti bebu od 3 meseca ceo dan nekome a pogotovo ne coveku za kog smatram da psihicki nije normalan i od kog bezim kao djavo od krsta.
Svaka tebi cast kada si se usudila na taj potez.
Ja bih ceo dan razmisljala da li mi je dete dobro i samo da mu ne naudi, da li ga je presvukao, nahranio, da li ce ga utesiti kada zaplace....


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu free3)
Direktna veza do poruke: 2353
   RE: Bračni problemi
31.10.2014 7:42:46   
IVA 11
Pročitah sve o slučaju "free". Auh, ti si prošla pakao...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2354
   RE: Bračni problemi
31.10.2014 7:51:39   
emicaa
Zar se odlasli čovjek može spustit na nivo psihički labilnog tinejdzera koji ne zna kako drugačije dodje do nečeg u glavi zacrtanog pa prijeti samoubistvom.
Ja bih kupilapaket metaka,žileta,konopac i kutiju tableta za smirenje i sve to poslala sa porukom izvoli dragi,biraj sredstvo.

< Poruku je uredio emicaa -- 31.10.2014 7:52:31 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 2355
   RE: Bračni problemi
31.10.2014 15:40:17   
Mariya
Free, dobro je sto si otisla od njega.
Ali nije mi jasno zasto se vracas? Nakon svega sto ti je uradio, ti mu odneses dete i ostavis ga njemu? Da je to dete veliko, pa da trazi tatu, hajde, ok. Ali to je beba i ne treba joj tata. Pogotovo ne tata koji je tukao majku dok je bila trudna? HEJ, TRUDNU ZENU, zenu koja nosi tvoje dete DA TUCES? I takvom gov*etu jos ostavis dete? u pravu je dijana, kako smes? Pa ako je tukao tebe trudnu, ko ti garantuje da nece njega maltretirati? Sama si rekla da si videla da njega ne interesuje dete vec hoce tebe da maltretira. A ti mu jos dajes priliku da to i radi. Mani ga se zeno, ipromeni broj telefona, ne javljaj mu se, zivi svoj novi zivot a njega zaboravi.Ako imas neke povrede, obavezno u Hitnu i uzmi potvrdu da imas kao dokaz.

< Poruku je uredio Mariya -- 31.10.2014 15:42:07 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2356
   RE: Bračni problemi
31.10.2014 16:50:54   
Klarita
OMGuser posted image kakva drama se odvija danima, a ja pojma nemamuser posted image

Free, zelim ti svu srecu ovog sveta, snagu vanzemaljsku i pamet u glavu najvise. Posle dva meseca zabavljanja trudnoca upsssssssss sa covekom koji ima brak iza sebe user posted image samo pamet u glavu i cuvaj bebu i mazi!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 2357
   RE: Bračni problemi
1.11.2014 11:57:00   
free3
Sto se tice deteta njemu se ne bi nista desilo jer se super brine o njemu. Znam da nije bio pametan potez al je uspeo da pokaze koliko ne zeli da se sam stara o njemu i da je sa tim zeleo da vrati mene. Mislio je da cu ja ostati sa detetom kod njega. Sad je zeznuo i opciju da dete bude sa njim. Vise ga necu voditi kod njega.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2358
   RE: Bračni problemi
1.11.2014 14:05:03   
vikiveki
Au,Free tek sada sam isčitala sve postove.Svaka tebi čast,izdrži i ne nasedaj na njegove priče

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu free3)
Direktna veza do poruke: 2359
   RE: Bračni problemi
2.11.2014 13:18:55   
Anoniman
Već duže vreme sam sa vama, neke me čak poznaju i zato sam se odlučila da budem anonimna.

Veće probleme u braku imam već neko vreme.Nisam zaposlena ,suprug jeste.Priroda njegovog posla je da je često odsutan a ja sam kući sama sa dvoje dece.Njima sam otac i majka.
Kao što i same znate da je posao majke najteži na svetu ali moj supug to ne razume. Ono malo vremena koje provede sa svojom decom je kvalitetno i mnogo dobro se zabavljaju.Ali to je zaista retko.
Na meni je sve deca ,kuća,suprug.Dosta sam popustljiva majka i trudim se se što više posvetim svojoj deci ali onda nešto drugo ispašta.Ako sam sa njima vani ,ne stignem da napravim ručak na vreme ili ne spremim kuću.Trudim se da to sve izbalansiram ali nekad ne uspem u tom.
Supug dođe s posla nema ručka ,naljuti se.Ili deca skaču ,igraju se,biju on skoči počne da galami na njih bez ikakvog valjanog razloga.Deci nije jasno šta se dešava pa i ona sama postanu nervozna.
Onda on ide sam po kući pravi sebi da jede ali usput prigovara kako on nema ženu i kako on sve mora sam.Nekad se toliko duri da ne priča samnom celi dan.A zna da me to boli.
Nekad je sve uredu ,ima dobrih perioda.
Onda skuplja sve moje male nenamerne greškice i počne da me vređa kako nisam dovoljno dobra majka ni supruga,kako je on često gladan ili pogužvan -što naravno nije istina.Te kako se on trudi da zaradi a ja sam kući ne radim ništa i samo trošim.Što opet nije istina.Na sebe ne trošim apsolutno ništa.Gardarobu kupujem samo i isključivo kad mi treba i to je jednom u 2 godine.Ne šminkam se ,retko se farbam.Pedikir,manikir,depilacije,skupe parfeme i haljine da i ne spominjem.
Ulažem u decu ali ne u gardarobu već u same njih.Gledam da uvek imaju raznoraznih edukativnih igračaka bojica,plastelina i sve što je potrebno za kreativni rad.
On za sebe uvek nađe komad skupe gardarobe,ima auto kakav je želeo takođe i mobitel.Kad poželi da na miru popije kafu,prošeta,bavi se sportom to i uradi.Ne zanimaju ga moji planovi on samo ode.
Roditelji su nam daleko i nemamo nikakvu pomoć oko dece.
Znam da mi je preko potreban posao i radim na tome da ga dobijem.Ako dragi Bog da na proleće bi trebala da imam svoj dinar.
Ne tražim od vas nikakvo sažaljenje ,samo sam htela da ovo podelim sa vama-lakše mi je.


(odgovor članu vikiveki)
  Direktna veza do poruke: 2360
   RE: Bračni problemi
2.11.2014 14:02:56   
Torbica
Anonimna user posted image Sve ce se promeniti kada pocnes da radis. Nazalost, tm nije korektan prema tebi, kao sto i sama znas. Kako i zasto, opet, ti znas. Razgovor i dogovor, nema druge!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2361
   RE: Bračni problemi
2.11.2014 14:41:14   
branki*
anonimnauser posted image razumem kako ti je...bice drugacije kad se zaposlis,imaces svoj dinar,moci ces da kupis nezavisno od njega i da ispunis i neki svoj hir ili deciji.i drugacije je kad vidjas i druge ljude na poslu,doprinosis ,pa se osecas korisno i u tom smislu.
probaj da kuvas nocu.ja npr cesto kuvam ili sam kuvala nocu.dok uspavam dete,pospremim,istusiram se,bude i rucak gotov.kuvam cesto za 2 dana,tako da gledam da i tako olaksam sebi.
sto rece torbi,kazi mu kako se osecas,iskreno,u trenucima bliskosti.grlim teuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 2362
   RE: Bračni problemi
2.11.2014 14:58:24   
NadaR
Ja bih samo da posaljem user posted image veliki podrske. Potpuno se slazem da ce se stvari promijeniti kad se zaposlis. Zvocace on i dalje ali ti prostto neces imati vremena da analiziras svaku recenicu i nece te to toliko povredjivati jer ces imati puno vise samopouzdanja .
Sretno. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2363
   RE: Bračni problemi
2.11.2014 16:12:03   
Mala Elena
Anonimna, slazem se , tesko je biti majka i zena 24sata. Ako nemas vremena za sebe ili da ucinis ambijent prijatnim , nema sta da te ispuni i dopuni baterije... koliko dece imas , ne vidim ticker sa mobilnog tel? Predpostavljam da ce biti u vrticu /jaslicama dok budes radila?
Bice ti lakse , izacices iz kuce , radices nesto novo , psihicki ces se oporaviti .
Sto se tice peglanja i rucka ja cesto na jedvite jade stignem da uklopim ...skoro sam imala goste tj burazera u vreme kada sam trebala napraviti rucak , muz dosao gladan i razdrazljiv i nadurio se. Eto problema! Ali sve se prevazidje ..polako. .malo razmisli i bolje se organizuj !user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 2364
   RE: Bračni problemi
2.11.2014 16:20:32   
choopa choops
Uh Anonimna i mene jako ljute takva shvatanja. Da žena ako ne radi, mora sve da obavi. Tvoj muž radi jedan posao i donosi platu. A ti radiš nekoliko:
-čuvanje djece (ovaj po mom mišljenju vrijedi bar 10 drugih)
-pranje
-peglanje
-čišćenje
-kuvanje

I tako dalje. Da se razumijemo, ja mislim da nema muškarca koji ne misli da su to sve poslovi koje treba žena da radi . Ili ih je vrlo malo na Balkanu. Pa čak i ne samo muškaraca, nego i žena koje ih podržavaju u tome. Ja sam se u početku trudila da postignem sve, ali kasnije sam shvatila da ću ili da se posvetim kući ili djeci. Izabrala sam ovo drugo, a kućom se bavim koliko moram. Razgovaraj sa njim, pokušaj da mu dokažeš da se trudiš, ali da nisi svemoguća.

A sve ovo me podsjeti na sledeći tekst:

Krivio sam svoju ženu za nered u kući, i nisam bio u pravu


< Poruku je uredio choopa choops -- 2.11.2014 16:21:28 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 2365
   RE: Bračni problemi
2.11.2014 19:05:49   
Lu
Problem je puno dublji od toga da imaš "svoj dinar" i kad ga budeš imala neće se ništa promijeniti ako otvoreno i iskreno ne porazgovarate. To što prebacujete jedno drugom je samo jačanje ega a samim time i problem je sve veći i veći.
Novac nikad nije uzrok problema u braku mada je mnogima lakše tako misliti i da će se sve riješiti kad bude više novca ili kad bude "moj" novac... tu je uvijek nešto dublje, emotivnije.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2366
   RE: Bračni problemi
2.11.2014 19:56:52   
Maslacak15
Pa anonimna nije rekla da planira da se zaposli. Osim ako mi nije promaklo. Mozda to i ne zeli.
Ne znam, to jeste malo problem kod tih aranzmana kad zena ne radi a muskarac da se to shvata kao podela posla. I ima muskaraca koji to bas eksplicitno zele. Ja sam cak cula za slucajeve ovde, verovali ili ne nije samo tako na Balkanu, gde je muskarac otvoreno protiv da zena radi ( i to mogu sebi da priuste) zato sto ne zeli da ima ikakve obaveze u kuci i da razmislja o tome. A ako zena radi to je neizbezno. To naravno nikako ne znaci da ga pravdam samo treba da mu otvoreno kazes kako se osecas. I jedno mozda malo glupo pitanje, a sta jedete ti i deca kad " nema rucka". Sumnjam da gladujete. Ili mozda njemu treba nesto posebno. To je naravno isto problem... Puno te pozdravljam.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2367
   RE: Bračni problemi
2.11.2014 20:06:43   
serpica

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Pa anonimna nije rekla da planira da se zaposli. Osim ako mi nije promaklo. Mozda to i ne zeli.
Ne znam, to jeste malo problem kod tih aranzmana kad zena ne radi a muskarac da se to shvata kao podela posla. I ima muskaraca koji to bas eksplicitno zele. Ja sam cak cula za slucajeve ovde, verovali ili ne nije samo tako na Balkanu, gde je muskarac otvoreno protiv da zena radi ( i to mogu sebi da priuste) zato sto ne zeli da ima ikakve obaveze u kuci i da razmislja o tome. A ako zena radi to je neizbezno. To naravno nikako ne znaci da ga pravdam samo treba da mu otvoreno kazes kako se osecas. I jedno mozda malo glupo pitanje, a sta jedete ti i deca kad " nema rucka". Sumnjam da gladujete. Ili mozda njemu treba nesto posebno. To je naravno isto problem... Puno te pozdravljam.




user posted image morala sam da se nasmejem,izvinjavam se,a sto se zeninog posla tice mm je u stanju da ne jede 3 dana samo da radim,pre par godina mi je rekao "ti pod hitno da se vratis na posao inace smo svi u kuci nadrljali"
btw ja kuvam nocu,ponekad i za dva dana user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2368
   RE: Bračni problemi
2.11.2014 20:08:51   
Ivanka 75
Ako Anonimna pocne da radi to znaci da ce njen muz morati mnogo vise oko kuce, a iz njenog posta mi se cini da on nije takav tip muskarca.
Ako joj zvoca sad, zvocace uvek.
Mora se to razgovorom resiti.

A mm moze da zvoca koliko hoce, kad nema rucka nema ga! I tacka! Przimo jaja i cevape, jaja i slaninu. I prste polizemo svi user posted image
Suva leba i nesto na leba, neka salata, nece stomak da se buni, supa iz kesice da se kusne kasikom i stomak srecan i zadovoljan.


< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 2.11.2014 20:13:52 >

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2369
   RE: Bračni problemi
2.11.2014 20:22:36   
Lu
Nikada situacija nije uzrok problema nego naš odnos prema situaciji.
Ja osjećam prebacivanje mužu zbog auta, mobitela, sporta, pa da pitam anonimnu, jel tebi sve to uskraćeno?

P.S. Ivanka i to je obrok, uglavnom niko neće ostati gladanuser posted image


< Poruku je uredio Lu -- 2.11.2014 20:23:51 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2370
   RE: Bračni problemi
2.11.2014 20:27:58   
Anoniman
Hvala vam svima na rečima podrške zaista mi mnogo znače.
Razgovarala sam otvoreno sa njim već nekoliko puta o tome i uvek mu govorila reci mi šta ti smeta da to pokušam ispraviti.Ako si gladan reci jer ne znam jesi li jeo na poslu.Što se i dešava.On ustvari želi da titram oko njega kao što ga je njegova majka naučila.Sine jesi li gladan,žedan,boli li te nešto,daj da ti mama itd...
Ja nisam taj tip, ako si gladan reci daću ti,ako si bolestan skuvaću ti čaj dati lek itd.Ne čitam misli.Odrastao si čovek znaš iskazati svoje potrebe.

A za posao ,planiram da se zaposlim kako da ne i ne brani mi niti bi mogao.Nisam njegovo vlasništvo.
A za jelo ,kad nema ručka skuham nam nešto na brzaka,makarone na kajmaku,riblje filete.Pojede on to,njemu je samo krivo što ga to nije dočekalo.
To sve naravno potiče iz njegove rodne kuće gde je majka bila kućanica(njegov otac nije dao majci da radi) i titrala je oko njih.To i dan danas radi.On očekuje da i ja budem takva što je meni bezveze.Ja sam ja i imam drugačije životne principe od njegove majke.

(odgovor članu Maslacak15)
  Direktna veza do poruke: 2371
   RE: Bračni problemi
2.11.2014 21:11:27   
Ivanka 75
Lu, banalan primer oko naseg rucka, jednostavno ali vuci siti i ne zanovetaju.
Anonimna, ja sam mm odmah stavila do znanja da mu necu titrati, mozda, damo kad sam extra raspolozena, kad imam vremena i inspiraciju za to.
A da hodam po kuci ko po jajima i razmisljam sta ce on reci ako nisam nesto uradila, to sebi nikad necu dozvoliti i on to zna jer sam to naglasila milion puta.
Ako mu treba popeglan ves a ja radim nesto drugo (pa taman i film da gledam) neka sam popegla, nece mu ruke otpasti.

A moj ti je savet nikad vise mu nemoj reci "dragi reci mi sta sam pogresila da to ispravim, da sebe promenim", on je budala ako ne vidi da mu gajis decua on je samo prolaznik kroz kucu koji sebi daje za pravo da gundja imao razloga ili ne.

Nekad se ja nadurim ako on nesto kaze, pa da vidis kako je, pa pomenem sve one stvari po kuci koje je ON trebao jos daaaavno da uradi jer su njegova duznost .
Hocu da ti kazem postuj sebe i svoju licnost, ne pokoravaj se i ne izvinjavaj jer onda sebi pridajes manje vaznosti, on to vidi i koristi protiv tebe. Budi jaka!

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 2.11.2014 21:16:42 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2372
   RE: Bračni problemi
3.11.2014 0:05:40   
Mala Elena
Hahaaaahaaah Ivanka, prolaznik kroz kucu user posted image user posted image
A ono : da popegla sam ves , verovatno bi mm ruke otpale ali nikad nece to da uradi. Ima zenu multipraktik !user posted image
Ismejah se! Anonimna, jel muz izvrsava sve svoje obaveze pod konac! ? Hm.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2373
   RE: Bračni problemi
3.11.2014 0:16:31   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

postuj sebe i svoju licnost, ne pokoravaj se i ne izvinjavaj jer onda sebi pridajes manje vaznosti, on to vidi i koristi protiv tebe. Budi jaka!


Ivanka svaka cast za ovo sto rece...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2374
   RE: Bračni problemi
3.11.2014 10:43:06   
Modessty
MOj kad dođe s posal može samo da se nada da sam mu podgrejala ručak. Sam postavlja sto sam sebi sipa jelo... Ja mu nisam mama. Ja sam mu žena. Ima ruke i noge fala bogu i nije kreten - zna gde je frižider i gde je šporet. A kad nam nešto smeta - oboje kažemo. Oteramo se u pm, durimo jedno pola sata i to je to. Život ide dalje. Izjavio je jednom da hoće sve da pomogne ali da treba d amu kažem da treba npr da izbaci đubre, da usisa, da popravi ovo ili ono. I sad mu pričam non stop. Iako me to nervira kapiram da su njegovi prioriteti drugačiji i da ne gledamo isto na stvari. Zato mu "nacrtam" glasno i jasno šta treba i šta ne treba.

Ono što mi žene treba da shvatimo da smo mame svojoj deci ali ne i svojim muževima! Oni imaju svoje mame. Ako im se ne sviđa kod nas nek se vrate mamama! Da vidite kako bi ih te mame već u roku od dva dana izbacile iz kuće kad bi im se tako prenemagali!

< Poruku je uredio Modessty RR -- 3.11.2014 10:44:50 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here