|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi
16.3.2015 19:46:15   
NadaR
Ivaa... :(
Drzim prstice da ih nekako prevazidjete.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2426
   RE: Bračni problemi
16.3.2015 20:04:10   
Anoniman
Ivauser posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 2427
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 10:36:21   
big mum
Previše ih je,zaista previšeuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2428
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 10:37:26   
jess021
BigMum, pa ima li izgleda da ih resite?
user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 2429
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 10:46:29   
branki*
big mum user posted image user posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2430
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 10:47:27   
big mum

IZVORNA PORUKA: jess021

BigMum, pa ima li izgleda da ih resite?
user posted image


Kako je krenulo i ne bašuser posted image previše sam suza prolila za nekim ko nije vrijedan mene i moje djece.Previše je bola,poniženja...
Ali na kraju on će ostati sam,ali neka sam je tako odlučiouser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2431
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 10:50:45   
jess021
BM, ako ce ti biti lakse da s nama podelis, a ako ne zelim tebi i deci svu srecu user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 2432
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 10:52:09   
Modessty
big mum mogu smao da ti pošaljem jedan veeeliki zagrljaj! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 2433
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 10:58:06   
milicicak
Big mum, samo da te user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2434
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 11:02:38   
big mum
Hvala vam na podršciuser posted image

Moj muž me mjesicima varao i to još uvjek čini.Pokušala sam pričati sa njim,razgovarati,možda čak i oprostiti.Ali on ne želi, zaljubio se u tu ženu koja ga iskorištava.On je otišao u nekom totalno lošem smjeru i radi stvari koje su neoprostive.Nanosi nam velike količine bola,ponižava nas.
Ali prvenstveno ponižava sebe,a da tog nije ni svjestan.

On toj ženi nije prvi a bogami ni poslednji,kad ga iscijedi kao krpu odbaciće ga.Ali neka tako mu i treba,onda će ostati sam.
Nas je troje mi ćemo preživjeti a on će ostati sam kao pas ponižen od porodice i prijatelja.

< Poruku je uredio big mum -- 18.4.2015 11:03:46 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2435
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 11:02:54   
wivern
BM user posted image
Uradi kako je najbolje za tebe i za decu...i ne razmisljaj ni o cemu drugom

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2436
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 11:05:33   
Anoniman
BMuser posted image bas mi je zao sto vam se to desava, budi jaka i hrabra, i bori se za sebe i svoju decu, a njega ko sisa, ako ne zna sta mu je vrednije, neka ga neka ide njoj, a sto ti kazes kada ostane sam, kajace se, i molice te za oprostaj..user posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 2437
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 11:09:48   
Modessty
BM draga moja, kad ti se malo razbistri u glavi sedni i razmisli šta je najbolje za tebe i tvoju decu! VErujem da ti nije lako, da si povređena puno i da verovatno neznaš šta dalje. Ako imaš s kim da popričaš - uradi to. Sigurna sam da će te tvoja porodica i prijatelji podržati i da će ti pomoći. Savete saslušaj ali odluči svojom glavom! Ljubim te i grlim!!!! user posted image user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 18.4.2015 11:10:18 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2438
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 11:24:28   
jovicaa
iva... sigurno je samo neka trenutna kriza, prezasicenost, nadam se da ce sve biti ok...user posted image
bm.. user posted image user posted image



_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2439
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 11:24:32   
doktorkakristal
BM user posted image resices ti to draga samo polako

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2440
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 11:26:27   
Maraj
BM zao mi je sto prolazis kroz to. Imas svoju decu okreni se njima i guraj dalje. Verujem da je tesko. Jako tesko. Ne bila ti u kozi. Ali muskarci su takva stoka da zbog jednog jeb _ _ og sexa polude. Da se okrenu od zene od dece! Uzas!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2441
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 11:37:24   
serpica
BM primetila sam da te nema duze na rr i bas sam pitala za tebe..mnogo mi je zao zbog svega,ali verujem da si jaka zena koja iz cele price izaci kao pobednik..a on,tek ce da moli i pati veruj mi.. Zelim ti svu srecu i snagu za dane koji slede,ljubi decu i cuvajte se a skotu (izvini) zalupi vrata i okreni novi list...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2442
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 11:42:54   
ivaMark
jovice i ostale: hvala...kod mene i dalje napeto, mada malo manje jer nije tu..

BM, uh....ne znam sta bih ti napisala. Ti si jedna divna osoba, jaka...
Nisam pametna, tesko je sve to. user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2443
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 11:44:29   
serpica
Iva,ja sam nesto propustila izgleda?user posted image jel bas ozbiljno?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2444
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 11:53:52   
big mum
Hvala vam svima na podršci,vaše mi riječi jako puno znače.
Teško mi je ,patimo djeca ja i cijela njegova porodica.Jer se okrenuo i protiv njih.Njegova majka i brat su uz mene,podržavaju me.

On je toliko nisko pao prvenstveno u mojim te očiju sviju ostalih.Toliko je jadan da hoda pognute glave da ga nebi ko šta pitao.Izbjegava zajedničke prijatelje i porodicu.Postao je što bi mi u Bosni rekli fukarauser posted image
Kad bih vam samo napisala bljuvotine koje je radio i još uvjek radi ne bi mogle vjerovati.

Sve ću to sa svojom djeci proći i izaći kao pobjednik,a on nek se zapita šta će dalje kroz životuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2445
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 12:09:17   
Maslacak15
Big mum i IvaMark drzite seuser posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 2446
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 12:16:51   
Maraj
BM vazno da su njegovi uz tebe. Drzi se njih lakse ces pregurati

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2447
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 12:17:44   
daca77
Drage moje, Big Mum i Ivamark, glavu gore i pustite user posted image , jer vasi m nisu toga vredni...samo napred i ne nervirajte se zbog tih jadnika.
Veliki user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 2448
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 12:25:33   
Maraj
Iva nisam u toku nadam se da nije mnogo strasno user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2449
   RE: Bračni problemi
18.4.2015 12:31:26   
Ivanka 75
BM, Ivamark user posted image
Jake ste kad se suocite sa problemima a kad ih vremenom prevazidjete i izadjete i kao moralni i fizicki pobednici bicete jos jace!
Deca pate, ali ce i oni shvatiti ko koliko vredi, deca su pravedna u svojim osecanjima.
Muskarcima nek ide na dusu sto nanose toliko bila i patnje nevinim dusama.
Grlim vas user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here