|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
12.5.2011 10:49:15   
pepeljuga
Ja nisam vernica u smislu da idem u crkvu, verujem u nekom svom stilu i nervira me ta organizovana religija, ali na Ostrogu sam bila 5 puta i tamo stvarno ima neceg uzvisenog, neka neopisiva energija, ma divno mesto jednom recju! Cestitam svima koji slave ovog sveca user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 26
   [Obrisana poruka]
12.5.2011 11:49:06   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
12.5.2011 11:54:40   
moja ciklama
Čuda se dogadjaju!
Ja sam ih doživela.. loša..ali se dogadjaju..o njima ne govorim..ali znam da postoje..možda mi u budućnosti dolaze pozitivna čuda. Bože, molim te!

Gaga, verujem da ti je teško, ali tvoja devojčica, treba da slavi taj dan!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 28
   [Obrisana poruka]
12.5.2011 12:04:36   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu moja ciklama)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
12.5.2011 12:16:46   
Didy
Bila sam na Ostrogu nekoliko puta. Zaista je mesto velike moći. Mm se tamo krstio pre nekih 5 godina, a mene tad pitali neki ljudi da im krstim devojčicu od nepunih godinu dana. S detetom nešto nije bilo u redu, nismo pričali detaljno na tu temu, videla sam da im je teško. Preselili se ljudi iz Beograda na primorje, prodali sve svoje jer je lekar rekao da će dete pri promeni klime možda ozdraviti. U prvih godinu dana smo se čuli ponekad, posle se oni više nisu javljali, a broj koji su mi dali je ugašen. Ponekad razmišljam o maloj, nekako osećam da smo povezane i baš bih volela da smo u kontaktu...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
12.5.2011 23:24:49   
mikica sa
Nisam do ovog trenutka razmisljala puno o tome ali vjerujem da ima nesto. Sjetih se da mi se i prosle godine na danasnji datum desilo da sam bila lose kao i danas. Ali, danas je bilo jako cudno, puls mi je bio pao na samo 45 otkucaja u minuti, bas sam se prepala.
Nisam toliko za sebe koliko sam se prepala cinjenice da moj user posted image moze ostati bez svoje majke, uh! Bas mi je bilo tesko. Odmah sam otisla kod dr.
Hm, sad se pitam sta mi nas svetac porucuje user posted image
Inace, puno toga mi se desilo na svece. Mama mi je umrla na Badnje jutro,ja bila tesko bolesna, ozdravila na Vaskrs. Baka i tata umrli na svece... uf!!!

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
15.5.2011 17:37:42   
Sarah key
Zdravo svima,
imam jedno pitanje, pa molim da mi pomognete...
MM i ja pozvani smo da budemo krsni kumovi dvjema djevojčicama koje imaju 11 i 9 godina. Interesuje me šta se obično kupuje ( zlato, pare- koliko ), tj šta bi mi vi preporučile.
HVALA PUNO, POZZZ...

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 32
   [Obrisana poruka]
15.5.2011 18:41:12   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Sarah key)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
15.5.2011 19:35:13   
Sarah key
Cao,
znam da nije moje pitanje u skladu sa ovom temom, ali mi se žurilo sa dobijanjem odgovora ( jer sam vidjela prisutnost nekih od vas, ali postaviću pitanje na dr. temi). U svakom slučaju hvala..........

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
18.5.2011 10:13:22   
lanajelena
Evo jedna sličica slikana sa Ostroga,kad se zagledaš vide se oči u oblacima user posted image


user posted image

(odgovor članu Sarah key)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
24.11.2011 9:30:44   
Anoniman
ovo je bio zalazak suncauser posted image
da se najezisuser posted image za fotku

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 36
   [Obrisana poruka]
12.5.2012 11:34:52   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
12.5.2012 11:37:58   
dunja RR
Srećan nam divan praznik! user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
14.6.2013 13:18:13   
Maraj

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Evo jedna sličica slikana sa Ostroga,kad se zagledaš vide se oči u oblacima user posted image


user posted image

divna

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
14.6.2013 13:21:27   
pandina
Neverovatno!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
14.6.2013 13:25:11   
17 joka
Fantasticna slikauser posted image

bila sam pod Ostrogom SLAVA MU I MILOST

jos verujem u Boga i nadam se boljim danima

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
9.3.2015 6:05:04   
acalukic
Predivan manastir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
9.3.2015 6:48:14   
branki*
nisam nikad bila,ali imam zelju,nadam se da cemo jednom otici svi porodicnouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
19.5.2015 13:14:45   
emicaa
Ja naidjoh sad na ovu temu,mm i ja smo bili prije 3 godine,nema ljepšeg mjesta.Ne mogu vam opisati kako sam se napunila nekom pozitivnom energihom.Jedva čekam da mi T malo poraste da odemo i sa njom

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
10.2.2017 10:40:54   
branki*
je li tacno da je njegovo telo i dalje netaknuto,tj citavo,nije se raspalo?ona cuda za koja pricaju da se tamo desavaju,jesu li tacna?ja jos nisam isla.kazu mi da idemo.ali,ne bih zelela da odem tamo kao skeptik.hocu da odem kad stvarno budem verovala u cuda i u isceljenja.ne znam je li to moguce...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
10.2.2017 10:55:07   
Sanjica26 RR
To nije sala. Ljudi zaista idu zato sto veruju. Ja imam jedno licno iskustvo sto se tice Ostroga. Znam i zenu koja je psihicki obolela. Posle povratka sa Ostroga skroz je bila drugacija. Vodili su ju je brat i muz koji su morali tokom citanja molitve da je drze.
Telo je netaknuto.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
10.2.2017 11:00:48   
MakiJ
Mogu li se deca krstiti tamo?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
10.2.2017 11:12:08   
emicaa
Maki mogu,kad sam bila tamo jedni iz busa sto su nama putovali su spontano odlucili da krste dijete.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
10.2.2017 11:45:19   
mati
Ja sam bila pre par godina sa drugaricama. Spavale smo napolju u dvoristu, a ujutru pticice slecu na tebe. Neverovatno iskustvo i osecaj mira. Puno ljudi ide, velike su guzve, mozete videti i nesto sto uznemirava, ali ipak preovladjuje taj neki unutrasnji mir.
Dosta ljudi ide tamo da se krsti, to su grupna krstenja, nista se ne placa.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Sveti Vasilije Ostroski
10.2.2017 11:54:17   
suzi kju
Ja sam bila dva puta. Prvi put ja i muž na par sati drugi put ja muž njegov brat i devojka.
Spavali smo tamo. Neverovatan osećaj, mir, spokoj, neopisivo. Obe smo posle toga par meseci ostale trudne.
Verujem u čuda i isceljenje. Čula sam zaista bezbroj priča i verujem da nešto postoji.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here