|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Posuđe
12.5.2011 12:15:18   
moja ciklama
Ja nisam ljubitelj kuvanja.
Ali posuđe baš volim!
Hajde da pišemo, koje imamo, koje želimo. Čim smo zadovoljne, čim nismo.
Omiljeni i ne omiljeni, tiganji, šerpe, đuvečare, lončići..user posted image user posted image



_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Posuđe
12.5.2011 20:03:32   
moja ciklama
user posted image

imam Metalac Gracia komplet, baš sam zadovoljna!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Posuđe
12.5.2011 20:08:20   
jelena038
mrzim arkopal. user posted image




_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Posuđe
12.5.2011 20:15:22   
moja ciklama
i ja!
Mama kupila samo ovaj set i na tome se, hvala Bogu zaustavila!
Svekrva ga obožava!
user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Posuđe
12.5.2011 20:32:57   
moja ciklama
Luminarc?
user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Posuđe
12.5.2011 20:43:32   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: jelena038

mrzim arkopal. user posted image





I ja, i ja!! user posted image



_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Posuđe
13.5.2011 0:32:25   
choopa choops
Nisam zadovoljna sa Metalcem user posted image Imam jednu serpicu koju sam uzela kao da njima kuvam hranu i ocajna je. Tiganj isto.

Najbolje serpe koje imam su neke teflonske iz Italije pisalo je na njima 2000  i jos nesto. Ne znam ko je proizvodjac. Savrsene su!!!

Pridruzujem se onima koje ne vole arkopal user posted image Nemam nista od toga. Imala sam soljice za kafu, pa sam ih sklonila jer mi ni kafa nije lijepa u tome...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Posuđe
13.5.2011 0:36:50   
Didy

IZVORNA PORUKA: moja ciklama

Luminarc?
user posted image


Obožavam ga!user posted image I imam baš dosta (čaše, providne šolje, činije, tanjire, oval, tri velike činije...). Jako mi se sviđaju njihove jasne i jarke boje, dizajn, a o kvalitetu da ne pričam. Selili smo se pre nepuna dva meseca, iz svakog kompleta su mi se razbile čaša ili dve, njihova nijedna.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Posuđe
13.5.2011 1:01:07   
Klarita
I ja imam gracia metalac i stvarno sam prezadovoljns, a Luminarc mi se mnogo dopada i ali nemam nista, i svaki put kad udjem u njihovu radnju pomislim da kupim, pa se predomislim jer imam puno tanjira i casa i svacega, pa se predomislim i kupim sebi cipele ili haljimu ili...user posted image user posted image user posted image grozna sam ali sta cu, to je istinauser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Posuđe
13.5.2011 3:36:36   
Contesa
Postovanje svima zelim,
Iako nisam ranije tako redovito kuvala, sada kuvam sa ciljem da jedem sto zdravije, vecinom kuvam na pari i vodi, tako da mi je bio potreban asalniji set, pa odlucila sam da podelim svoje misljenje sa vama, a to je da sam ultra zadovoljna sa setom Carrera, kao i Lagostina, veliki masovni setovi za kuvanje, italijanskog porekla, koje sam ja kupula sa dr. stane Atlantika, a koje su uvoz iz Italije, sa 25 godine garancije.
Radi se o izvanrednim komadima, poliranog ne'rgajuceg celika-stainless steel fully polish-, prohrom 18, koji definitivno nema smrt, jako su atraktivni i kvalitete spremane hrane u njima je vise negoli primetljiv u pozitivi. Ince imaju duplo dno i imaju umetak od aluminijuma u vidu jastucica, kao zastitu od jako velikih temperatura i ostecenja istih, znaci zdravija je obrada hrane u njima.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Posuđe
13.5.2011 11:05:23   
Lu
Imam jednu tavu-šerpu tefal koju koristim 90% u kuhanju, skoro sve pravim u njoj.
Imam i komplet šerpi-lonaca od inoxa, u njima kuham tjesteninu, rižu i sl.

Za serviranje porculan (valjdauser posted image ), za čuvanje namirnica i hrane u frižideru tuperware.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Contesa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Posuđe
13.5.2011 11:18:02   
Anoniman
Nasledila sam mamino AMC posuđe, komplet, sa doživotnom garancijom. Nešto najbolje na svetu, ne bih ga menjala ni za šta na svetuuser posted image Koristim i teflonske tiganje, plus dve-tri metalac šerpice. 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Posuđe
13.5.2011 11:21:43   
Anoniman
Kod mojih kuci imam pozlacen set:tanjiri,kasike,viljuske,nozevi,male kasicice i viljuscice,kutlacu i jos svasta nesto sto ne znam za sta sluzi,soljice za kafu.Stvarno je pozlaceno,ne mogu da se setim koliko karata ima.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Posuđe
13.5.2011 11:28:08   
lanajelena
Imam Metalac i zadovoljna samuser posted image ali mi je jos lepse kad odem kod mame i spremam u Cepteru
Luminarc mi se mnogo svidja mada su mi jednom prilikom rekli da sve ostaje od noza tako da se ne usudjujem da kupimuser posted image ...inace imam onih nekoliko paketa(sa svadbe) sto je ciklama postavila koji su mi user posted image  ali kako sam trapava savrseni su za mene

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Posuđe
13.5.2011 11:30:07   
Ana RR
Mi Luninarc koristimo samo za slikanje user posted image baš zato da ga ne bi oštetili jer se na slikama sve vidi a to mi je mnogo veći posao posle u fotošopu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Posuđe
13.5.2011 12:12:33   
pepeljuga
Ja imam nekoliko Tefal tiganja i odlicni su, ali najnajvise volim jedan njihov duboki, kao tiganj-serpa, skoro sve pravim u njemu, super je, lako se pere, nista se ne lepi, milina user posted image



_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Posuđe
13.5.2011 13:12:36   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja imam nekoliko Tefal tiganja i odlicni su, ali najnajvise volim jedan njihov duboki, kao tiganj-serpa, skoro sve pravim u njemu, super je, lako se pere, nista se ne lepi, milina user posted image




ja taj planiram da kupim, već duže vreme..nikako da odlučim koji!



_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Posuđe
13.5.2011 16:12:59   
Lu
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja imam nekoliko Tefal tiganja i odlicni su, ali najnajvise volim jedan njihov duboki, kao tiganj-serpa, skoro sve pravim u njemu, super je, lako se pere, nista se ne lepi, milina user posted image



To je izgleda ta "moja"user posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 13.5.2011 16:14:11 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Posuđe
14.5.2011 13:00:00   
dunja RR

žene, kada pečem u rerni koristim pleh; sada mi nije tu onaj dublji, da li mogu šerpu da stavim u rernu, nikada to ne radim sa šerpom, pa nemam pojma?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Posuđe
14.5.2011 13:01:43   
jelena038
ako nema plastiku, mozes. ako ima onaj metalni rub, nekad zna da se slije prljavstina iz njega niz serpu, pa izbegavaj, ako imas neku izlivenu iz jednog dela slobodno stavi.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Posuđe
14.5.2011 13:07:22   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: jelena038

ako nema plastiku, mozes. ako ima onaj metalni rub, nekad zna da se slije prljavstina iz njega niz serpu, pa izbegavaj, ako imas neku izlivenu iz jednog dela slobodno stavi.


hvala draga, nema plastiku; nisam sigurna za ovo metalni rub, misliš ono crno na rubu?

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Posuđe
14.5.2011 13:07:29   
dunja RR
.....sorry

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.5.2011 13:08:06 >

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Posuđe
14.5.2011 13:09:32   
jelena038
ne, mislim na onaj obruc na vrhu, kad je serpa, npr. crvena, pa onaj metalni gore. naci cu sliku. cekaj

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Posuđe
14.5.2011 13:11:01   
jelena038
user posted image

ovo, ispod poklopca.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Posuđe
14.5.2011 13:12:41   
jelena038
ove mogu

user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa mesom
Ringerajin kuvar: lelaigor
Prebranac (bez brašna)
photo
Ringerjin kuvar: guppy RR



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here