|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posuđe
10.8.2011 10:01:50   
smeskicTB
i ja znam da na teflon treba kap ulja..

koje grill tiganje koristite, imate preporuku, gde i po kojoj ceni uzeti?
sta u njima spremate?
deluju mi bas zanimljivo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Posuđe
6.9.2011 11:37:03   
moja ciklama
devojke, jel neko isprobaohttp://www.metalacmarket.com/katalog/ecopan , utisci?

ja sanjam ovo
user posted image

i pitam se, šta će mi, kada sam poslednji ručak spremila u julu, ali volim da gomilam posudje, pa o ti je!

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Posuđe
6.9.2011 12:00:11   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: Lu RR

A imam i ovu Tuperware, ni kapi masnoće nije potrebno, mada ja nikad ne stavljam masnoću u meso!
user posted image


Lu, da li znaš gde bih u Beogradu mogla kupiti Tuperware posudje?
Hvala!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Posuđe
24.10.2011 14:56:33   
Lu
Leki ne znam, neko je ovdje spominjao nekoga ko radi s tim u BG, jesam i objasnilauser posted image
Vidim da se na njihovoj stranici može prijaviti za newsletter pa možda da pitaš za distributere u BG?
Ja sam sebi danas kupila dvije Tefalove tave, vok i griluser posted image

user posted image
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Posuđe
24.10.2011 15:00:03   
pepeljuga
Lu user posted image obozavam Tefal tiganje!!

Ja sam dobila od sveki Zepter serpe i posude, jos su mi u kutiji, tek smo preneli stvari u novi stan. Da nemamo neku temu o kuvanju o Zepteru?


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Posuđe
24.10.2011 15:03:55   
Lu
Nemamo, ja ima zepterov kuhar ali nemam posuđeuser posted image
E vidiš moraću ga izvaditi sa dna ladice pa može to sve sigurno i u Tefalu, dobro si me napomenulauser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 24.10.2011 15:04:17 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Posuđe
24.10.2011 15:08:11   
peca
Ni za sta ne bih menjala dva tefalova tiganja (koja koristim vec oko 15godina) jedan plici kao za palacinke, jedan dublji, a oba koristim za sve i svasta, jednu zepterovu serpu, 2 tefalova pleha, i jedan metalac duboki pleh. Skoro da mi nista pored toga ne treba user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Posuđe
24.10.2011 15:09:11   
peca

IZVORNA PORUKA: smeskicTB

i ja znam da na teflon treba kap ulja..




Ja na moj ne stavim ni kap (zavisi sta spremam) uglavnom ne user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Posuđe
24.10.2011 15:10:05   
pepeljuga
E i ja imam Tefalov jedan plitki i jedan duboki (kao serpa sa ruckom) i fenomenalni su, lako se peru, nista se ne lepi, ma kao sa reklame! user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Posuđe
24.10.2011 15:10:51   
pepeljuga
Ja uglavnom stavljam vrlo, vrlo malo maslinovog ulja ili putera, sasvim je dovoljno.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Posuđe
24.10.2011 15:14:49   
peca
pepeljugo, ja ga mozda malo "olizem salvetom" zavisi sta spremam, nego, htedoh jos jedan takav da kupim, visila po njihovom sajtu po prodavnicama, sanse nema da nadjem slican a kamoli isti user posted image mada koliko sam cula od prijatelja koji sad tek otkrivaju tefal, nije to vise taj kvalitet, mada je kod tog posudja dosta vazana i upotreba i odrzavanje user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Posuđe
25.10.2011 9:08:47   
Zvoncica77
Imam Zepter komplet posudja i serpi.Obicno sve spremam u njima,mada ne na onaj njihov nacin bez vode i ulja,vec uobicajeno.Imam ih jako dugo,mislim da su se tada tek bile i pojavile u prodaji kod nas,baba otisla u penziju i kao da kupi u kucu nesto kvalitetno sto ce ostati od nje user posted image Eto do danas se nisu promenile nista,ne moze nista da zagori,lako se peru,iako je odrzavanje malo teze,jer se moraju odma posusiti nakon pranja,ostaju sve tragovi kapljica.U kompletu sam dobila i njihov kuvar,ima interesantnih recepata

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Posuđe
29.12.2011 18:24:24   
PoisonEve
Di li neko ima delimano posudje? Sta mislite vredi li dati pare za to?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Zvoncica77)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Posuđe
29.12.2011 18:29:10   
Karmenija
Ja nemam, ali mi deluje vrlo lepo. Ne znam nikoga ko je već koristio.
U principu izbegavam sve što besomučno reklamiraju, ali ovo mi izgleda sasvim OK.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Posuđe
29.12.2011 18:31:14   
Karmenija
Volim Metalac i Tefal. Imam i neke tučane tave i pekače,odlično posluže.

(odgovor članu Karmenija)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Posuđe
29.12.2011 18:40:34   
mama kukunka
Deluje mi jako privlacno kad gdin Karapandza kuva u njemu..I mislim da ako stvarno nesto vredi, ceo komplet 20000 i nije mnogo skup, za razliku od AMC i Zepter-a
Kupila bih ga verovatno kad ne bih imala u cemu da kuvam ( mama ima i AMc i Zepter-ako mi treba) a ja imam Metalac, tj kad bih pocinjala '' bracni zivot'' jer  mozda malo manje kosta obican komplet posudja..
Ovako, to je na nekom trocifrenom mestu na listi mojih prioriteta


(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Posuđe
18.1.2012 22:04:51   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Di li neko ima delimano posudje? Sta mislite vredi li dati pare za to?


Ja imam delimano  wok tiganj i odusevljena sam. .
Bukvalno je potrebna kapljica ulja.Naravno probala sam i bez ,cak sam i jaja przila i nista se nije zalepilo.
Ja inace imama Zepter serpu koju zaista ne skidam sa sporeta .Sve u njoj spremam i navikla sam da spremam tako sto sacekam da jelo provri,poklopim ,smanjim na najmanju jacinu temperaturu i tako ostavim.
I ovde je isti princip jer se valjda ona keramika lepo zagreje .
Svastaa sam probala jer ga koristim kao klasican tiganj ,  trebao mi je neki ovako velik.
Razmisljem da uzmem joj nesto od ovog posudja.Ovaj tiganj sam bas uzela da bih probala .Imam neki Tefal koji je star 10 godina ,ali mi je trebao veci.
Ovaj sam uzela samo zato sto kao nije teflon vec keramika

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Posuđe
18.1.2012 22:15:12   
pepeljuga
Ja imam samo Tefal i Zepter posudje i par manjih Metalac serpica i loncica i prezadovoljna sam svime sto imam! Prosle nedelje mi kasirka u Rodi dade 15 onih markica za Delimano pa kad vec dobih, uzela sam onu cetvrtastu tepsiju, posto mi ona treba. Nisam jos probala, javljam kakva je ali deluje mi bas kvalitetno, videcemo.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Posuđe
18.1.2012 22:22:21   
Alexis79
Javi kako je ,ja bas razmisljam da uzmem jos nesto sto mi nedostaje od posudja.
I ja sam ovo uzela u Rodi.

I neverovatno lako se pere.Sve se nekako odlepi kao kod Karapandze user posted image

< Poruku je uredio Alexis79 -- 18.1.2012 22:23:08 >


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Posuđe
18.1.2012 22:48:45   
Anoniman
Mi smo skupili 4 kompleta nalepnica da kupimo Delimano noževe a onda smo čuli od žene koja radi u Rodiću da ih masovno vraćaju i da niko nije zadovoljan. Onda smo mislili da kupimo onaj četvrtasti pekač i šerpu, ali kad sam ih uzela u ruku odustala sam i od toga... Možda na kraju uzmem onu šerpu sa jednom drškom... Stvar je u tome da smo prošle godine u Merkatoru, na istu foru sa nalepnicama kupili keramički tiganj koji je fenomenalan, ali u odnosu na njega, Delimano deluje kao obična limčina. Nisam probala pa ne znam ali u poređenju sa tim posuđem iz prethodne ponude deluje prilično jadno.

Inače osim tog keramičkog tiganja imamo jedan plići tiganj od inoxa i jedan Konigov tučani vok presvučen teflonom e u tom može da se sprema ama baš sve. Šerpe su mi Metalac (inox) i vrede svake pare.

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Posuđe
18.1.2012 22:54:42   
Anoniman
PRe neki dan je keva uzela onaj veliki delimano tiganj, danas me je sva uzbuđena zvala, ne može da veruje koliko je dobar, a ne oduševljava se baš lako.
Ja imam komplet amc, ne bih ga menjala ni za šta na svetu, imam manji teflonski tiganj, nekoliko metalac šerpica, ali definitivno ću uzeti keramički wok, pošto su kod mene kinezi na meniju bar jednom nedeljno, i uzeću tepsiju.

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Posuđe
19.1.2012 9:54:07   
Lu
A te naljepnice...ja sam isto uzela na naljepnice tefalove tave, a u drugoj prodavnici vidim da je to ustvari regularna cijena, a oni kao daju popust 50%user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Posuđe
19.1.2012 12:15:21   
IVA 11
Kao svadbeni poklon od drage mi svekrvice dobili smo Zepter posudje i serpe, stvarno je kvalitetno i ja sam zadovoljna, nesto spremam na pari, nesto ne, zavisi...E sad ima li ko iskustva sa Delimano posudjem, djeluju mi lagano i lako za rukovanje i odrzavanje pa bih uzela!?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Posuđe
1.11.2013 19:23:10   
Ivanka 75
Da li je neka kupovala ili je sada kupila Metalac Mehrzer posudje, sada su na 50% snjizenju u Idei?
Svo posudje mi je Metalac, veoma sam zadovoljna, kupila bi i nesto od ovog....

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Posuđe
1.11.2013 23:38:12   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Da li je neka kupovala ili je sada kupila Metalac Mehrzer posudje, sada su na 50% snjizenju u Idei?
Svo posudje mi je Metalac, veoma sam zadovoljna, kupila bi i nesto od ovog....

Videla sam to posuđe u Idei i deluje mi kao baš kvalitetno posuđe...mislim da se nećeš pokajati ako ga kupišuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here